Vereniging 'AV Gouda' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Bent Braker JJC1 Ver
  • 4,55
  • Mette Pols MJC1 60m
  • 8,95
  • Chantal Kruit MJC2 Ver
  • 4,61
  • Pien van Berk MJD2 Ver
  • 3,97
  • Chantal Kruit MJC2 60m
  • 8,76
  • Bart Veltman JJD2 60mH
  • 10,75
  • Bart Veltman JJD2 60m
  • 8,83
  • Mieke van de Pasch MJD2 Kogel
  • 10,37
  • Sven Teekens JJD1 1000m
  • 3:24,40
  • Liam Rietbroek JJC1 Ver
  • 4,67
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Liam Rietbroek AV Gouda 5:08,77 5:07,02 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Liam Rietbroek AV Gouda 10,94 11,18 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Bent Braker AV Gouda 8,69 9,55 Gemeld
    Jochem Ribberink AV Gouda --- 9,88 Afgemeld


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Liam Rietbroek AV Gouda 4,67 4,70 Gemeld
    Bent Braker AV Gouda 4,55 4,10 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34 Gemeld
    Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27 Afgemeld


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Sven Teekens AV Gouda 9,68 9,63 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Sven Teekens AV Gouda 3:24,40 3:23,00 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Sven Teekens AV Gouda 6,27 7,32 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Bart Veltman AV Gouda 8,83 8,56 Gemeld
    Sjoerd Peeters AV Gouda 9,92 9,98 Gemeld
    Hugo Habraken AV Gouda 10,03 10,30 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Bart Veltman AV Gouda 9,13 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Micha Groenenboom AV Gouda 2:01,37 2:06,76 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Sjoerd Peeters AV Gouda 3:38,83 3:34,54 Gemeld
    Frank Rüegg AV Gouda 4:04,58 4:09,25 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Bart Veltman AV Gouda 10,75 10,19 Gemeld
    Micha Groenenboom AV Gouda 12,42 12,64 Gemeld
    Sjoerd Peeters AV Gouda 12,80 12,44 Gemeld
    Hugo Habraken AV Gouda 12,92 11,28 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Bart Veltman AV Gouda 10,52 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Frank Rüegg AV Gouda 5,92 5,95 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Frank Rüegg AV Gouda --- 1,20 Afgewezen


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Bart Veltman AV Gouda 4,48 4,59 Gemeld
    Micha Groenenboom AV Gouda 3,97 3,81 Gemeld
    Hugo Habraken AV Gouda 3,10 3,42 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Mette Pols AV Gouda 8,95 8,98 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Mette Pols AV Gouda 4,17 4,65 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Chantal Kruit AV Gouda 8,76 8,60 Gemeld
    Kim Lavrijsen AV Gouda 8,89 8,79 Gemeld
    Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 9,11 9,00 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Kim Lavrijsen AV Gouda DNS 2:36,79 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Kim Lavrijsen AV Gouda 12,14 10,74 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda 8,99 9,37 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Chantal Kruit AV Gouda 1,45 1,50 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Chantal Kruit AV Gouda 4,61 4,80 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Sacha Goedhart AV Gouda --- 11,37 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Sacha Goedhart AV Gouda --- 1,42 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Sacha Goedhart AV Gouda --- 4,62 Afgemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Mieke van de Pasch AV Gouda 9,75 9,61 Gemeld
    Isabel van Steenwijk AV Gouda --- 10,08 2e Gemeld (reserve)


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Isabel van Steenwijk AV Gouda 3:48,62 3:47,80 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Mieke van de Pasch AV Gouda 11,92 12,07 Gemeld
    Isabel van Steenwijk AV Gouda 12,25 12,33 Gemeld
    Pien van Berk AV Gouda 12,86 12,14 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Mieke van de Pasch AV Gouda 12,37 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Mieke van de Pasch AV Gouda 10,37 9,44 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Mieke van de Pasch AV Gouda 9,63 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Pien van Berk AV Gouda 1,35 1,30 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Pien van Berk AV Gouda 3,97 3,62 Gemeld