Vereniging 'AV Gouda' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mette Pols MJC1 60m
  • 8,95
  • Pien van Berk MJD2 Ver
  • 3,97
  • Bart Veltman JJD2 60mH
  • 10,75
  • Bent Braker JJC1 Ver
  • 4,55
  • Mieke van de Pasch MJD2 Kogel
  • 10,37
  • Bart Veltman JJD2 60m
  • 8,83
  • Chantal Kruit MJC2 Ver
  • 4,61
  • Sven Teekens JJD1 1000m
  • 3:24,40
  • Liam Rietbroek JJC1 Ver
  • 4,67
  • Chantal Kruit MJC2 60m
  • 8,76
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Liam Rietbroek 5:08,77 5:07,02


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Liam Rietbroek 10,94 11,18


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Bent Braker 8,69 9,55
    Jochem Ribberink --- 9,88


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Liam Rietbroek 4,67 4,70
    Bent Braker 4,55 4,10


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Ruben Koning 8,26 8,34
    Indigo Tjan --- 8,27


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ruben Koning 1,65 1,65


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Indigo Tjan --- 4,99


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sven Teekens 9,68 9,63


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sven Teekens 3:24,40 3:23,00


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Sven Teekens 6,27 7,32


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Bart Veltman 8,83q 8,56
    Sjoerd Peeters 9,92 9,98
    Hugo Habraken 10,03 10,30


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Bart Veltman 9,13 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Micha Groenenboom 2:01,37 2:06,76


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sjoerd Peeters 3:38,83 3:34,54
    Frank Rüegg 4:04,58 4:09,25


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Bart Veltman 10,75Q 10,19
    Micha Groenenboom 12,42 12,64
    Sjoerd Peeters 12,80 12,44
    Hugo Habraken 12,92 11,28


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Bart Veltman 10,52 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Frank Rüegg 5,92 5,95


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Frank Rüegg --- 1,20


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Bart Veltman 4,48 4,59
    Micha Groenenboom 3,97 3,81
    Hugo Habraken 3,10 3,42


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Mette Pols 8,95 8,98


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Mette Pols 4,17 4,65


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Chantal Kruit 8,76 8,60
    Kim Lavrijsen 8,89 8,79
    Jazmin Tjong-Ayong 9,11 9,00


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Kim Lavrijsen DNS 2:36,79


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Kim Lavrijsen 12,14 10,74


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jazmin Tjong-Ayong 8,99 9,37


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Chantal Kruit 1,45 1,50


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Chantal Kruit 4,61 4,80


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sacha Goedhart --- 11,37


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sacha Goedhart --- 1,42


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Sacha Goedhart --- 4,62


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Mieke van de Pasch 9,75 9,61
    Isabel van Steenwijk --- 10,08


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Isabel van Steenwijk 3:48,62 3:47,80


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Mieke van de Pasch 11,92q 12,07
    Isabel van Steenwijk 12,25 12,33
    Pien van Berk 12,86 12,14


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Mieke van de Pasch 12,37 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Mieke van de Pasch 10,37q 9,44


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Mieke van de Pasch 9,63 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Pien van Berk 1,35 1,30


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Pien van Berk 3,97 3,62