Vereniging 'AV Achilles Top' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sylvio Mulders JJC1 60m
  • 8,36
  • Minke Bisschops MJC1 60m
  • 8,18
  • Fleur Blezer MJD1 60m
  • 9,38
  • Quinten van Ommen JJC1 Ver
  • 5,47
  • Quinten van Ommen JJC1 60m_hf
  • 7,87
  • Minke Bisschops MJC1 60m_hf
  • 8,18
  • Quinten van Ommen JJC1 60m
  • 7,85
  • Carlijn Mols MJD1 600m
  • 1:52,92
  • Lisa Moulen MJC1 60m
  • 8,74
  • Tom Schmit JJD1 Kogel
  • 8,09
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Quinten van Ommen ATOP 7,85 8,24 Gemeld
    Sylvio Mulders ATOP 8,36 8,20 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Quinten van Ommen ATOP 7,87 --- Gemeld
    Sylvio Mulders ATOP 8,44 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Quinten van Ommen ATOP 7,83 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Luc Franck ATOP 9,87 10,31 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Luc Franck ATOP 10,61 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Quinten van Ommen ATOP 5,47 5,05 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Quinten van Ommen ATOP 5,56 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Tom Schmit ATOP 12,02 11,16 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Tom Schmit ATOP 12,00 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Tom Schmit ATOP 8,09 8,95 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Tom Schmit ATOP 8,95 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Kevin Smaling ATOP 9,33 9,27 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Kevin Smaling ATOP --- 1,34 1e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Kevin Smaling ATOP 3,94 4,42 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Minke Bisschops ATOP 8,18 8,14 Gemeld
    Lisa Moulen ATOP 8,74 8,61 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Minke Bisschops ATOP 8,18 --- Gemeld
    Lisa Moulen ATOP 8,68 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Minke Bisschops ATOP 8,15 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Anke Mols ATOP 7,63 7,96 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Anke Mols ATOP 1,55 1,50 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Lisa Moulen ATOP 4,38 4,33 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Melissa Uranka ATOP 8,85 9,10 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Melissa Uranka ATOP 11,04 12,50 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Inge Schmit ATOP 8,65 8,66 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Fleur Blezer ATOP 9,38 9,35 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Carlijn Mols ATOP 1:52,92 2:02,33 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Carlijn Mols ATOP 12,48 12,49 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Carlijn Mols ATOP --- 1,30 Afgewezen


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Fleur Blezer ATOP 3,57 3,88 Gemeld