Vereniging 'PAC' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Isiah Emanuelson JJC1 Ver
  • 5,02
  • Isiah Emanuelson JJC1 60m
  • 7,67
  • Mark Heiden JJC1 Ver
  • 5,12
  • Merel Pijnenburg MJD2 60m
  • 8,83
  • Niels van Weesep JJD1 60m
  • 8,67
  • Emily van der Hoeff MJD1 60mH
  • 11,86
  • Décheny Vreugd MJD2 60m
  • 8,41
  • Romee Hermse MJD1 60mH
  • 11,59
  • Kika de Vos MJD1 60mH
  • 11,56
  • Niels van Weesep JJD1 Ver
  • 4,38
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Isiah Emanuelson PAC 7,67 7,56 Gemeld
    Sander Ni...wenhuijse PAC 8,49 8,61 Gemeld
    Lucas Burgers PAC 8,53 8,31 Gemeld
    Karsten Duys PAC 8,86 8,89 Gemeld
    Koen van der Aa PAC 8,98 9,12 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Isiah Emanuelson PAC 7,70 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Isiah Emanuelson PAC 7,56 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Alex Taal PAC 2:26,91 2:22,36 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Mark Heiden PAC 9,13 9,62 Gemeld
    Koen van der Aa PAC 10,81 11,08 Gemeld
    Ruben Claus PAC 11,03 11,25 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Mark Heiden PAC 9,31 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Mark Heiden PAC 9,13 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Tijmen Hermse PAC 8,42 7,58 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Karsten Duys PAC 1,40 1,47 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Tijmen Hermse PAC 2,10 2,00 Gemeld
    Ruben Claus PAC --- 1,92 1e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Mark Heiden PAC 5,12 5,20 Gemeld
    Isiah Emanuelson PAC 5,02 5,20 Gemeld
    Karsten Duys PAC 4,46 4,41 Gemeld
    Sander Ni...wenhuijse PAC 4,41 4,43 Gemeld
    Tijmen Hermse PAC 4,29 4,50 Gemeld
    Lucas Burgers PAC 4,24 4,15 Gemeld
    Ruben Claus PAC 4,00 4,11 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Mark Heiden PAC 5,14 --- Gemeld
    Isiah Emanuelson PAC 4,88 --- Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Rogier Derksen PAC 7,80 7,73 Gemeld
    Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10 Gemeld
    Thijs de Wit PAC 8,01 8,12 Gemeld
    Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99 Gemeld
    Josha Kasmir PAC 8,24 8,20 Gemeld
    Giovanni Homan PAC 8,33 8,35 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Rogier Derksen PAC 7,78 --- Gemeld
    Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 --- Gemeld
    Ishan Baidjoe PAC 7,94 --- Gemeld
    Thijs de Wit PAC 8,05 --- Gemeld
    Josha Kasmir PAC DNS --- Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Najib Ali Hassan PAC 2:01,32 2:01,48 Gemeld
    Twan Vermeer PAC 2:16,95 2:19,14 Gemeld
    Erik Stok PAC 2:18,71 2:13,14 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Saso Jongen PAC 4:36,02 4:41,43 Gemeld
    Evert Rosbergen PAC 4:50,31 5:05,80 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Giovanni Homan PAC 9,94 10,15 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50 2e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Wessel den Engelse PAC 2,30 2,52 Gemeld
    Florian va...der Hoeff PAC --- 2,42 1e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Rogier Derksen PAC 5,35 5,39 Gemeld
    Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95 Gemeld
    Josha Kasmir PAC 4,65 4,74 Gemeld
    Thijs de Wit PAC 4,64 4,49 Gemeld
    Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66 Gemeld
    Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Rogier Derksen PAC 5,64 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Niels van Weesep PAC 8,67 8,66 Gemeld
    Jarno van der Meide PAC 9,14 9,08 Gemeld
    Timo Spiering PAC 9,16 9,04 Gemeld
    Revelinio Denswil PAC 9,66 9,36 Gemeld
    Timo Boschman PAC --- 9,61 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Niels van Weesep PAC 8,75 --- Gemeld
    Jarno van der Meide PAC DNS --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Niels van Weesep PAC 8,84 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Timo Boschman PAC --- 2:04,26 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Niels van Weesep PAC 10,63 11,07 Gemeld
    Jarno van der Meide PAC 11,57 11,72 Gemeld
    Revelinio Denswil PAC 12,58 12,53 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Niels van Weesep PAC 10,39 --- Gemeld
    Jarno van der Meide PAC 11,51 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Niels van Weesep PAC 10,31 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Timo Spiering PAC 1,25 1,30 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Niels van Weesep PAC 4,38 4,33 Gemeld
    Revelinio Denswil PAC 3,80 4,13 Gemeld
    Jarno van der Meide PAC DNS 3,90 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Niels van Weesep PAC NM --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    David Punt PAC 9,09 8,43 Gemeld
    Giann-Carlo Denswil PAC 9,09 9,19 Gemeld
    Jasper Oele PAC 9,42 8,93 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Lennard Valk PAC 1:41,52 1:50,41 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Tjebbe Hemler PAC 3:18,79 3:22,30 Gemeld
    David Punt PAC 3:51,68 3:34,88 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Ronin van der Holst PAC 10,94 11,35 Gemeld
    Giann-Carlo Denswil PAC 11,45 11,88 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Ronin van der Holst PAC 11,04 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Julian Mejame Ejong PAC 11,20 13,24 Gemeld
    Lennard Valk PAC 9,49 8,17 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Julian Mejame Ejong PAC 12,58 --- Gemeld
    Lennard Valk PAC DNS --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Julian Mejame Ejong PAC 1,40 1,40 Gemeld
    Ronin van der Holst PAC --- 1,30 Afgewezen


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Jasper Oele PAC 2,00 2,16 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Julian Mejame Ejong PAC 4,69 4,57 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Julian Mejame Ejong PAC 4,33 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Maaike Bukman PAC 8,93 8,81 Gemeld
    Des'ray Ramos PAC 9,10 8,76 Gemeld
    Maureen van de Brug PAC --- 9,83 1e Gemeld (reserve)


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Kiira Kans PAC 2:58,78 2:51,70 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Jetske Mooldijk PAC --- 5:07,40 Afgemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Maaike Bukman PAC 11,71 11,61 Gemeld
    Maureen van de Brug PAC --- 12,06 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Alida van Daalen PAC 12,22 14,29 Gemeld
    Annemieke Wijnhoven PAC 8,44 10,29 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Alida van Daalen PAC 14,92 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Annemarie Malais PAC 8,53 8,62 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Annemarie Malais PAC 8,66 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Bridget Janssen PAC 11,06 13,55 Gemeld
    Feyi van den Elshout PAC 8,54 9,74 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Bridget Janssen PAC 11,63 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Jemima de Jonge PAC NM 1,47 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Jemima de Jonge PAC 2,20 2,41 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Feyi van den Elshout PAC 4,35 4,47 Gemeld
    Annemarie Malais PAC 4,15 4,18 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Emily van der Hoeff PAC 9,41 9,55 Gemeld
    Sara Bossche PAC 9,41 9,31 Gemeld
    Klara van der Gaast PAC 9,46 9,62 Gemeld
    Marit Speerstra PAC 9,78 9,93 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Emily van der Hoeff PAC 2:01,60 2:15,07 Gemeld
    Sara Bossche PAC 2:15,39 2:24,69 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Kika de Vos PAC 3:29,68 3:23,78 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Kika de Vos PAC 11,56 12,46 Gemeld
    Romee Hermse PAC 11,59 11,71 Gemeld
    Emily van der Hoeff PAC 11,86 12,87 Gemeld
    Klara van der Gaast PAC 12,18 12,54 Gemeld
    Sara Bossche PAC 12,85 12,86 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Kika de Vos PAC 11,15 --- Gemeld
    Romee Hermse PAC 11,58 --- Gemeld
    Klara van der Gaast PAC 12,04 --- Gemeld
    Emily van der Hoeff PAC DNF --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Kika de Vos PAC 11,44 --- Gemeld
    Romee Hermse PAC 11,51 --- Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Romee Hermse PAC 8,20 8,78 Gemeld
    Marit Speerstra PAC 7,81 8,14 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Romee Hermse PAC 1,35 1,35 Gemeld
    Klara van der Gaast PAC --- 1,22 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Klara van der Gaast PAC 3,55 3,50 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Décheny Vreugd PAC 8,41 8,46 Gemeld
    Merel Pijnenburg PAC 8,83 8,56 Gemeld
    Kristina Tergau PAC 9,01 9,13 Gemeld
    Hagar Bruil PAC 9,18 9,09 Gemeld
    Marijn Laban PAC 9,26 9,41 Gemeld
    Kenya Ramos PAC 9,62 9,64 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Décheny Vreugd PAC 8,50 --- Gemeld
    Merel Pijnenburg PAC 8,82 --- Gemeld
    Kristina Tergau PAC 9,06 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Décheny Vreugd PAC 8,58 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Demi van Mourik PAC 1:48,31 1:48,09 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Anne Zuijdgeest PAC 3:35,25 3:37,44 Gemeld
    Teuntje Uiters PAC 3:40,62 3:47,01 Gemeld
    Judith Haarsma PAC 3:42,46 3:42,51 Gemeld
    Marijn Laban PAC 3:46,30 3:44,22 Gemeld
    Meike Kroon PAC 3:51,27 3:51,19 Gemeld
    Demi van Mourik PAC DNS 3:15,36 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Isabel Raap PAC 10,17 9,77 Gemeld
    Kristina Tergau PAC 10,78 10,91 Gemeld
    Joyce van Welie PAC 10,83 10,30 Gemeld
    Sofie Thomas PAC 11,00 11,42 Gemeld
    Kenya Ramos PAC 12,20 12,35 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Kristina Tergau PAC 10,33 --- Gemeld
    Isabel Raap PAC 10,35 --- Gemeld
    Joyce van Welie PAC 10,61 --- Gemeld
    Sofie Thomas PAC 11,06 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Isabel Raap PAC 10,43 --- Gemeld
    Joyce van Welie PAC 10,65 --- Gemeld
    Kristina Tergau PAC 11,36 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Joyce van Welie PAC 12,59 12,52 Gemeld
    Merel Pijnenburg PAC 10,75 11,45 Gemeld
    Hagar Bruil PAC 10,69 12,10 Gemeld
    Meike Kroon PAC 9,10 9,04 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Joyce van Welie PAC 13,86 --- Gemeld
    Hagar Bruil PAC 11,61 --- Gemeld
    Merel Pijnenburg PAC 11,11 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Joyce van Welie PAC 1,50 1,50 Gemeld
    Anne Zuijdgeest PAC 1,40 1,30 Gemeld
    Judith Haarsma PAC 1,25 1,35 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Thyra van Diemen PAC 2,50 3,00 Gemeld
    Anne Zuijdgeest PAC 1,90 --- Gemeld
    Sofie Thomas PAC 1,60 --- Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Isabel Raap PAC 4,88 4,88 Gemeld
    Décheny Vreugd PAC 3,95 4,40 Gemeld
    Sofie Thomas PAC 3,72 3,93 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Isabel Raap PAC 4,72 --- Gemeld