Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Laura Schnell MJC1 60m
  • 8,64
  • Martijn Pos JJD1 60m
  • 8,93
  • Samar Ahmed MJC2 60mH
  • 10,73
  • Peter de Kruyff JJC1 Ver
  • 5,17
  • Wouter van Gorcom JJD1 60m
  • 9,08
  • Kira van den Ham MJC1 60mH
  • 10,16
  • Lucca Marks JJD1 60m
  • 9,06
  • Hieke van Rijnsoever MJC1 800m
  • 2:41,62
  • Marijke van den Broek MJC1 60mH
  • 10,33
  • Joeri Steenman JJD1 60m
  • 9,00
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Jasper Bertrand 2:35,32 2:36,45


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Kai van Gaalen 8,99Q 8,87
    Peter de Kruyff 9,52Q 9,32


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Kai van Gaalen 8,75Q ---
    Peter de Kruyff 9,33Q ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Kai van Gaalen 8,76 ---
    Peter de Kruyff 9,42 ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Peter de Kruyff 5,17Q 5,03


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Peter de Kruyff 5,35 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Christian Vermeulen 8,05Q 8,13
    Alexander Meijkamp 8,85 8,53


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Christian Vermeulen DNS ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Alexander Meijkamp 9,71 10,59


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Christian Vermeulen 9,86 9,88
    Twan de Koning 7,99 8,02


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Twan de Koning --- 1,45


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Christian Vermeulen 4,88 4,95
    Twan de Koning 4,36 4,42


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Martijn Pos 8,93Q 8,94
    Joeri Steenman 9,00Q 8,86
    Lucca Marks 9,06Q 9,03
    Wouter van Gorcom 9,08Q 8,84


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Joeri Steenman 8,96 ---
    Martijn Pos 8,96 ---
    Wouter van Gorcom 8,97 ---
    Lucca Marks 9,02 ---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Martijn Pos 1:51,31 2:00,09


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    William Knol 3:22,08 3:20,44


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Wouter van Gorcom 10,71Q 10,69
    Yoeri Karsowidjojo 11,57Q 10,69


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Wouter van Gorcom 10,77Q ---
    Yoeri Karsowidjojo 11,62 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Wouter van Gorcom 11,59 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Martijn Pos 7,31q 8,32
    Lucca Marks 5,89 6,58


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Martijn Pos 8,35 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Yoeri Karsowidjojo 1,25 1,30


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Wouter van Gorcom 4,34q 4,63
    Yoeri Karsowidjojo 4,20q 4,21
    Lucca Marks 3,65 4,17


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Wouter van Gorcom 4,52 ---
    Yoeri Karsowidjojo 4,18 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Stan Atsma 9,03 8,99
    Tim Consemulder 9,21 9,18


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tim de Wild 3:10,30 3:07,74
    Femi Ekker 3:17,97 3:21,44


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Stan Atsma 10,51Q 10,57
    Tim Consemulder 11,90 11,45


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Stan Atsma 10,35q ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Stan Atsma DNS ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Tim Consemulder 4,19 4,54


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Laura Schnell 8,64 8,78


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Laura Schnell DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Hieke van Rijnsoever 2:41,62 2:34,77
    Guusje van der Vorst 2:41,96 ---
    Sterre de Vries 2:47,97 2:45,54


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Kira van den Ham 10,16Q 10,33
    Marijke va...den Broek 10,33 10,24


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Kira van den Ham 9,92 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sterre de Vries --- 1,36


    Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Kira van den Ham 2,65 ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Marijke va...den Broek 4,37 4,65
    Kira van den Ham 4,36 4,70
    Laura Schnell 4,33 4,55
    Sterre de Vries --- 3,94


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Roos Verdegaal 9,21 9,09
    Yara Linnekamp --- 8,15


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Chris van Meeuwen 5:18,58 5:24,82
    Liza van de Vooren 5:25,20 5:20,91
    Aniek Barbier --- 5:19,46


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Samar Ahmed 10,73 10,59


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Roos Verdegaal 7,26 7,50


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Roos Verdegaal --- 1,41


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Samar Ahmed 2,60 2,40


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Yara Linnekamp --- 5,25


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Lisanne Boot 9,67 9,83


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Lisanne Boot 2:03,03 2:11,09
    Emma Kamer DNS 2:08,01


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lisanne Boot --- 3:46,43


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Lisanne Boot 8,09 9,63
    Emma Kamer 6,65 7,01


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Emma Kamer 3,53 3,75