Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ava Meijerink MJD1 Kogel
  • 9,58
  • Denise de Does MJD2 1000m
  • 3:17,91
  • Max Birdja JJD1 60m
  • 8,87
  • Denise de Does MJD2 600m
  • 1:44,75
  • Mark van der Linden JJD2 60mH
  • 9,31
  • Nsikak Ekpo JJD2 60m
  • 7,88
  • Dario Podda JJC2 60m
  • 7,65
  • Ava Meijerink MJD1 Ver
  • 4,26
  • Jildou Guest MJD2 60mH
  • 11,98
  • Mark van der Linden JJD2 60m
  • 8,20
  •  

    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jules Frankenmolen 8,78 9,67


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jules Frankenmolen --- 1,45


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Jules Frankenmolen 4,57 4,44


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Dario Podda 7,65Q 7,64
    Lucas de Leeuw 8,29 8,48


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Dario Podda 7,45Q ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Dario Podda 7,53 ---


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Ferrie Hamer 2:10,76 2:12,86


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Benjamin Coolen 8,69Q 8,83
    Ferrie Hamer 8,95Q 9,11
    Dario Podda --- 9,06


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Benjamin Coolen 8,77Q ---
    Ferrie Hamer 9,11Q ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Benjamin Coolen 8,61 ---
    Ferrie Hamer 9,21 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Ferrie Hamer 12,34Q 11,31
    Dario Podda 11,50Q 14,40


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Dario Podda 14,57 ---
    Ferrie Hamer 12,26 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lucas de Leeuw 1,65 1,70


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Benjamin Coolen NM 3,00


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Benjamin Coolen 5,62Q 5,60


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Benjamin Coolen 5,60 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Max Birdja 8,87Q 8,87
    Mike Paauw 9,42 9,49
    Gene Timmers 10,04 10,03
    Hugo Zemering --- 9,39


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Max Birdja 8,80q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Max Birdja 8,84 ---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Hugo Zemering --- 2:10,53


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Mike Paauw 3:33,67 3:47,41
    Joep van Keulen --- 4:05,84


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Max Birdja 8,81Q 10,57
    Joep van Keulen 6,71 7,16
    Gene Timmers 4,95 5,03


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Max Birdja 8,18 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Max Birdja 1,35 1,35


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Mike Paauw 3,83 4,34
    Gene Timmers 3,36 3,76
    Hugo Zemering DNS 3,87
    Joep van Keulen --- 3,66


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Nsikak Ekpo 7,88Q 7,81
    Mark van der Linden 8,20Q 7,74
    Quinten Wormer 9,07 9,14
    Oliver van der Velde 9,21 9,66
    Mark Dullaart --- 10,09
    Tim Dullaart --- 15,04


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Nsikak Ekpo 7,80Q ---
    Mark van der Linden 7,89Q ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Nsikak Ekpo 7,75 ---
    Mark van der Linden 7,80 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Mark Dullaart 1:53,32 1:58,84


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Mark Dullaart 3:36,40 3:36,72
    Gwen Hanekamp --- 3:52,13


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Mark van der Linden 9,31Q 9,46
    Quinten Wormer 11,78 11,50
    Gwen Hanekamp --- 12,69


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Mark van der Linden DQ ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Quinten Wormer 7,02 7,04
    Oliver van der Velde 6,32 6,33
    Tim Dullaart 5,50 5,23


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Gwen Hanekamp --- 1,25


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Mark van der Linden 5,57Q 5,39
    Nsikak Ekpo 4,80Q 5,08
    Oliver van der Velde 3,77 3,58


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Mark van der Linden 5,50 ---
    Nsikak Ekpo 5,04 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Noor Kuiper --- 12,57


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Noor Kuiper --- 1,35


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Ava Meijerink DNS 8,80
    Lizelotte Bouvy --- 9,65


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Ava Meijerink 9,58Q 9,29
    Lizelotte Bouvy --- 8,14


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Ava Meijerink 8,96 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Ava Meijerink 4,26Q 4,40
    Lizelotte Bouvy --- 4,02


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Ava Meijerink 4,04 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jildou Guest 9,41 9,45
    Strea Ajise --- 10,00


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Denise de Does 1:44,75 1:49,01
    Jildou Guest 2:00,89 1:54,85


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Denise de Does 3:17,91 3:11,58


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Jildou Guest 11,98Q 12,49
    Sandy de Does 15,67 14,07


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Jildou Guest 11,86 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Sandy de Does 8,67 8,49
    Denise de Does --- ---
    Strea Ajise --- ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Denise de Does 1,25 1,42
    Strea Ajise --- 1,20


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Sandy de Does 3,77 3,66
    Strea Ajise --- 3,14