Vereniging 'CAV Energie' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Britt de Blaauw MJD1 60m
  • 8,97
  • Steffie Seher MJD1 Ver
  • 3,74
  • Pieter Fallaux JJD1 1000m
  • 3:05,37
  • Britt de Blaauw MJD1 Ver
  • 4,27
  • Lucas Bal JJD1 60m
  • 9,03
  • Lucas Bal JJD1 Ver
  • 4,55
  • Dushently Isenia JJC2 60m
  • 7,64
  • Valéria Montijn MJC1 60m
  • 8,49
  • Steffie Seher MJD1 60mH
  • 12,37
  • Sebastiaan den Hartog JJD1 60m
  • 9,12
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Dushently Isenia 7,64Q 7,99
    Martijn Stok --- 8,20


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Dushently Isenia 7,68Q ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Dushently Isenia 7,63 ---


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Haico Boer 4:30,96 4:31,12


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Martijn Stok --- 4,73


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Lucas Bal 9,03Q 8,90
    Sebastiaan...en Hartog 9,12q 9,18
    Benjamin den Hartog 9,25 9,15


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Lucas Bal 9,10 ---
    Sebastiaan...en Hartog 9,13 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Pieter Fallaux 3:05,37 3:20,01


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Sebastiaan...en Hartog 8,49q 10,11
    Benjamin den Hartog 6,58 9,21


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Sebastiaan...en Hartog 8,49 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Lucas Bal 4,55Q 4,28
    Pieter Fallaux 4,12 4,22


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Lucas Bal 4,24 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Valéria Montijn 8,49Q 8,27


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Valéria Montijn 8,37Q ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Valéria Montijn 8,45 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Valéria Montijn 1,55 1,58


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Britt de Blaauw 8,97Q 8,88
    Ilse Stok 9,65 9,61


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Britt de Blaauw 8,81q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Britt de Blaauw 8,99 ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Isabel van Noordenne DNS 2:12,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Steffie Seher 12,37 ---
    Ilse Stok 12,94Q 12,76
    Isabel van Noordenne 14,45 9,73


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Ilse Stok 12,63 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Steffie Seher 1,35 1,33
    Britt de Blaauw 1,30 1,35


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Britt de Blaauw 4,27Q 4,57
    Steffie Seher 3,74 4,09
    Ilse Stok 3,31 3,59
    Isabel van Noordenne 3,10 3,62


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Britt de Blaauw 4,45 ---