Vereniging 'BAV' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Isabel van den Broek MJC2 60m
  • 8,78
  • Elka Wybenga MJD1 Ver
  • 3,73
  • Tijmen Hoogendoorn JJD1 Kogel
  • 6,53
  • Nadia de Keijzer MJD2 60m
  • 9,23
  • Jan Vriesman JJD1 Kogel
  • 6,59
  • Elka Wybenga MJD1 60m
  • 9,28
  • Jan Vriesman JJD1 60m
  • 9,17
  • Koen Roskamp JJC2 60mH
  • 9,27
  • Tijmen Hoogendoorn JJD1 60m
  • 9,46
  • Elka Wybenga MJD1 Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Wessel Terpstra 9,10 9,22


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Wessel Terpstra 2:29,67 2:30,77


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Koen Roskamp 9,27Q 9,60
    Thijs van Miltenburg 11,26 12,78


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Koen Roskamp 9,33 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Koen Roskamp 11,02 10,77
    Wessel Terpstra 9,81 9,40


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jelle van Miltenburg 1,60 1,65


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jan Vriesman 9,17 ---
    Tijmen Hoogendoorn 9,46 9,12
    Dinand te Pas 10,28 9,81
    Joscha Giesen 10,64 10,10
    Jelmer Pastoor 11,99 11,14


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tijmen Hoogendoorn DNS 2:06,72


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Joscha Giesen 4:05,74 4:00,38


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jan Vriesman 6,59 ---
    Tijmen Hoogendoorn 6,53 7,48
    Dinand te Pas 5,65 6,18
    Jelmer Pastoor 4,66 6,06


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jelmer Pastoor --- 1,00


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Joscha Giesen 3,45 3,48
    Dinand te Pas --- 3,07
    Jelmer Pastoor --- 2,90
    Jan Vriesman --- ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Juno Bakker 9,50 8,72


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sabien Hilhorst 12,24 11,30
    Lotte Bleijerveld --- 12,01
    Emma van de Beek --- 12,02


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Famke Terpstra 5,96 6,71


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Emma van de Beek --- 4,03


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Isabel van den Broek 8,78 8,56


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Isabel van den Broek 5:40,17 5:32,43


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Elka Wybenga 9,28 9,43


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Elka Wybenga 1,35 1,30


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Elka Wybenga 3,73 3,89


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Nadia de Keijzer 9,23 9,00


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nadia de Keijzer --- 2:14,22


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Nadia de Keijzer 12,47 13,51