Vereniging 'AV Pijnenburg' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Stef Ploeg JJC2 1500m
  • 5:09,39
  • Youp de Groot JJC1 Kogel
  • 7,27
  • Merijn Kerens JJC1 60mH
  • 11,65
  • Roos Wortel MJD1 60m
  • 9,09
  • Roos Wortel MJD1 60m_hf
  • 9,16
  • Maritte de Ruiter MJC2 60m
  • 8,95
  • Mathijs van Wessel JJC1 Ver
  • 4,76
  • Mathijs van Wessel JJC1 60m
  • 8,70
  • Roos Wortel MJD1 600m
  • 1:58,93
  • Anika Northausen MJC2 60m
  • 9,08
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Mathijs van Wessel 8,70 8,70
    Merijn Kerens 9,25 8,88
    Youp de Groot 9,95 10,22


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Merijn Kerens 11,65 12,04
    Youp de Groot 13,26 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Youp de Groot 7,27 7,06


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Mathijs van Wessel 4,76 4,73
    Merijn Kerens 3,70 3,70


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Stef Ploeg 5:09,39 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Zalua Tulizeo 9,12 9,01
    Nuriya Mets 9,13 9,00
    Rosalie Mutgeert 9,57 9,40


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Nuriya Mets 11,70 11,98
    Rinske den Heijer --- 12,57


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Zalua Tulizeo 6,58 7,28
    Rosalie Mutgeert 6,24 7,43


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Nuriya Mets --- 1,36


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Rinske den Heijer --- 3,41


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Maritte de Ruiter 8,95 9,07
    Anika Northausen 9,08 9,31
    Dawy Jipat 9,27 9,30


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Roos Wortel 9,09Q 9,19


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Roos Wortel 9,16 ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Roos Wortel 1:58,93 ---