Vereniging 'AV Parthenon' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Wessel de Lange JJD1 Ver
  • 4,23
  • Yara Wessels MJD2 60m
  • 9,02
  • Tibo Visser JJC2 800m
  • 2:03,53
  • Ivar De Koning JJC1 60m
  • 8,48
  • Yannick de Burbure JJC1 Kogel
  • 10,58
  • Marit Uilhoorn MJC1 1500m
  • 5:38,23
  • Wessel de Lange JJD1 60m
  • 9,08
  • Yara Wessels MJD2 60m_hf
  • 9,05
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Ivar De Koning Parthenon 8,48 8,40 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Ivar De Koning Parthenon 8,64 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Quinten van der Elst Parthenon 2:39,33 2:49,76 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Ivar De Koning Parthenon 10,22 9,80 Gemeld
    Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,25 9,80 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,40 --- Gemeld
    Ivar De Koning Parthenon 11,18 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team AV'56 AV `56 - JJC1 4 29,11 2
    2 AV Parthenon AV Parthenon - JJC1 4 DQ 0


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Yannick de Burbure Parthenon 10,58 10,72 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Yannick de Burbure Parthenon 11,10 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Yannick de Burbure Parthenon 1,55 1,56 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Duane van Dijkhuizen Parthenon 3,10 3,20 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Tibo Visser Parthenon 2:03,53 2:07,41 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Wessel de Lange Parthenon 9,08 8,89 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Wessel de Lange Parthenon 9,28 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Jari Kroon Parthenon 4:10,35 4:12,00 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Menno Weeda Parthenon 12,14 --- Gemeld
    Jari Kroon Parthenon 16,03 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Menno Weeda Parthenon 12,28 --- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Menno Weeda Parthenon --- 1,27 2e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Wessel de Lange Parthenon 4,23 4,34 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Wessel de Lange Parthenon 3,88 --- Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Marit Uilhoorn Parthenon 5:38,23 6:06,00 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Yara Wessels Parthenon 9,02 9,03 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Yara Wessels Parthenon 9,05 --- Gemeld