Vereniging 'Altis' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Marcus Melenhorst JJC1 60m
  • 7,94
  • Tyrone Richards JJD1 60m
  • 9,28
  • Naomie Höhn MJD1 60m
  • 9,03
  • Amara Nnadi MJD2 60m
  • 8,65
  • Jarik van de Mast JJD1 1000m
  • 3:21,53
  • Jetske Meijer MJD1 Ver
  • 4,07
  • Alexander Ridderikhoff JJD2 60m
  • 8,61
  • Jip de Greef JJD1 60m
  • 8,96
  • Amy Walraven MJC1 60m
  • 8,68
  • Jetske Meijer MJD1 60m
  • 9,24
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Marcus Melenhorst 7,94Q 8,63


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Marcus Melenhorst 8,03Q ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Marcus Melenhorst 8,10 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Marcus Melenhorst 10,15Q 10,70


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Marcus Melenhorst DQ ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Tim de Greef 8,20 8,34


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Tim de Greef 11,80Q 11,52


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Tim de Greef 11,72 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jip de Greef 8,96Q 9,05
    Tyrone Richards 9,28Q 9,48
    Jarik van de Mast --- 9,52


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Jip de Greef 9,14 ---
    Tyrone Richards 9,25 ---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Sverre Meesters 2:07,75 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jarik van de Mast 3:21,53 3:21,87
    Oscar Meijer 3:46,68 3:57,66


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jip de Greef 7,40q 7,61
    Tyrone Richards 6,53 6,66


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Jip de Greef 7,46 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jip de Greef 1,45 1,40
    Sverre Meesters --- ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Tyrone Richards 3,69 3,90
    Sverre Meesters --- ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Alexander ...derikhoff 8,61Q 8,69


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Alexander ...derikhoff 8,65 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Alexander ...derikhoff 1:59,02 1:55,91


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Alexander ...derikhoff 12,39 12,25


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Amy Walraven 8,68Q 8,72


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Amy Walraven DNS ---


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Nynke van den Bedem 2:37,69 2:30,90


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Nynke van den Bedem 10,36q 10,30


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Nynke van den Bedem DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Kira Landman 1,50 1,55


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Naomie Höhn 9,03Q 8,87
    Jetske Meijer 9,24q 9,30


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Naomie Höhn 9,14 ---
    Jetske Meijer 9,34 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Elin Kruizenga 3:41,85 3:57,19


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Eva Kroon 13,03Q ---
    Elin Kruizenga 13,45 11,89


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Eva Kroon DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
    2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
    3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
    4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
    5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
    6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
    7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Naomie Höhn 10,21Q 10,23
    Elin Kruizenga 7,63 7,40


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam ResOBP
    Naomie Höhn 10,03 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jetske Meijer 1,30 1,30
    Eva Kroon --- 1,10


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Jetske Meijer 4,07q 4,16


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam ResOBP
    Jetske Meijer 4,21 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Amara Nnadi 8,65Q 8,69
    Carmen Huikeshoven 9,16 9,40
    Ellis de Vries 9,34 9,25


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Amara Nnadi 8,69q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Amara Nnadi 8,80 ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Janneke van Hofslot 1:52,36 1:54,24
    Amara Nnadi 1:53,33 1:51,12


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Janneke van Hofslot 3:25,08 3:17,06
    Carmen Huikeshoven 3:32,44 3:27,59
    Loïs Kok 3:42,70 3:44,77


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Ellis de Vries 3,78 4,20