Vereniging 'Altis' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tyrone Richards JJD1 60m
  • 9,28
  • Jarik van de Mast JJD1 1000m
  • 3:21,53
  • Alexander Ridderikhoff JJD2 60m
  • 8,61
  • Naomie Höhn MJD1 60m
  • 9,03
  • Jip de Greef JJD1 60m
  • 8,96
  • Marcus Melenhorst JJC1 60m
  • 7,94
  • Jetske Meijer MJD1 60m
  • 9,24
  • Amy Walraven MJC1 60m
  • 8,68
  • Amara Nnadi MJD2 60m
  • 8,65
  • Jetske Meijer MJD1 Ver
  • 4,07
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Marcus Melenhorst Altis 7,94 8,63


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Marcus Melenhorst Altis 8,03 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    Marcus Melenhorst Altis 8,10 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Marcus Melenhorst Altis 10,15 10,70


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Marcus Melenhorst Altis DQ ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Tim de Greef Altis 8,20 8,34


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQm
    Tim de Greef Altis 11,80 11,52


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    Tim de Greef Altis 11,72 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Jip de Greef Altis 8,96 9,05
    Tyrone Richards Altis 9,28 9,48
    Jarik van de Mast Altis --- 9,52


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Jip de Greef Altis 9,14 ---
    Tyrone Richards Altis 9,25 ---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Sverre Meesters Altis 2:07,75 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Jarik van de Mast Altis 3:21,53 3:21,87
    Oscar Meijer Altis 3:46,68 3:57,66


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD1 4 28,39 5
    2 Bliksem CAV Energie - JJD1 4 28,57 4
    3 Gewoon de eerste AV Pallas `67 - JJD1 4 30,92 3
    4 BAV JD BAV - JJD1 4 33,81 2
    5 4 J's VAV - JJD1 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    Jip de Greef Altis 7,40 7,61
    Tyrone Richards Altis 6,53 6,66


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    Jip de Greef Altis 7,46 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Jip de Greef Altis 1,45 1,40
    Sverre Meesters Altis --- ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Tyrone Richards Altis 3,69 3,90
    Sverre Meesters Altis --- ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Alexander ...derikhoff Altis 8,61 8,69


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Alexander ...derikhoff Altis 8,65 ---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Alexander ...derikhoff Altis 1:59,02 1:55,91


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Alexander ...derikhoff Altis 12,39 12,25


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Amy Walraven Altis 8,68 8,72


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Amy Walraven Altis DNS ---


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    Nynke van den Bedem Altis 2:37,69 2:30,90


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    Nynke van den Bedem Altis 10,36 10,30


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    Nynke van den Bedem Altis DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Kira Landman Altis 1,50 1,55


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Naomie Höhn Altis 9,03 8,87
    Jetske Meijer Altis 9,24 9,30


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Naomie Höhn Altis 9,14 ---
    Jetske Meijer Altis 9,34 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Elin Kruizenga Altis 3:41,85 3:57,19


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQm
    Eva Kroon Altis 13,03 ---
    Elin Kruizenga Altis 13,45 11,89


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQm
    Eva Kroon Altis DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 VAV Cheeta's VAV - MJD1 4 29,20 7
    2 Westland ladies AV Olympus `70 - MJD1 4 29,34 6
    3 DEM DEM - MJD1 4 29,99 5
    4 KAV Holland 1 KAV Holland - MJD1 4 30,55 4
    5 De Lucky's AV Pallas `67 - MJD1 4 30,72 3
    6 Eindhoven Atletiek Eindhoven Atletiek - MJD1 4 31,26 2
    7 Gemzen team 2 AV De Gemzen - MJD1 4 34,32 1


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    Naomie Höhn Altis 10,21 10,23
    Elin Kruizenga Altis 7,63 7,40


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    Naomie Höhn Altis 10,03 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    Jetske Meijer Altis 1,30 1,30
    Eva Kroon Altis --- 1,10


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Jetske Meijer Altis 4,07 4,16


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQm
    Jetske Meijer Altis 4,21 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQm
    Amara Nnadi Altis 8,65 8,69
    Carmen Huikeshoven Altis 9,16 9,40
    Ellis de Vries Altis 9,34 9,25


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQm
    Amara Nnadi Altis 8,69 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    Amara Nnadi Altis 8,80 ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mQm
    Janneke van Hofslot Altis 1:52,36 1:54,24
    Amara Nnadi Altis 1:53,33 1:51,12


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    Janneke van Hofslot Altis 3:25,08 3:17,06
    Carmen Huikeshoven Altis 3:32,44 3:27,59
    Loïs Kok Altis 3:42,70 3:44,77


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQm
    Ellis de Vries Altis 3,78 4,20