Vereniging 'AV Atverni' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Rhomen Romeo JJD2 60m
  • 8,71
  • Aaron Hoogenboom JJD2 60m
  • 8,55
  • Sara Schouten MJD2 1000m
  • 3:13,14
  • Jesse Fokkenrood JJC1 800m
  • 2:10,42
  • Louiza Kruiswijk MJC2 Ver
  • 4,46
  • Manon Stringa MJC2 800m
  • 2:27,87
  • Sanne Schouten MJD2 1000m
  • 3:25,03
  • Aaron Hoogenboom JJD2 60mH
  • 10,28
  • Louiza Kruiswijk MJC2 60m
  • 8,46
  • Bart van Zandwijk JJD2 60m
  • 8,41
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:10,42 2:10,73 Gemeld
    Olivier Voschezang AV Atverni 2:40,07 2:37,77 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Viggo Parol AV Atverni 4:36,70 4:37,79 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Vincent Bosman AV Atverni 9,20 9,25 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    Vincent Bosman AV Atverni 9,04 --- Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Wouter Benschop AV Atverni --- 1,45 2e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Wouter Benschop AV Atverni 4,60 4,44 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Henrik Kok AV Atverni 2:07,67 2:08,55 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Bart van Zandwijk AV Atverni 8,41 8,44 Gemeld
    Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,55 8,70 Gemeld
    Rhomen Romeo AV Atverni 8,71 8,68 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Bart van Zandwijk AV Atverni 8,45 --- Gemeld
    Aaron Hoogenboom AV Atverni 8,63 --- Gemeld
    Rhomen Romeo AV Atverni 8,83 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Bart van Zandwijk AV Atverni 8,55 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,28 10,38 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfOBP
    Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,21 --- Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Aaron Hoogenboom AV Atverni 10,34 --- Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJD2 4 27,58 7
    2 Av Impala AV Impala - JJD2 4 28,69 6
    3 Team HAC HAC - JJD2 4 29,57 5
    4 Rode sprint duivels DAK - JJD2 4 29,60 4
    5 De Pandabeertjes AV Pallas `67 - JJD2 4 29,64 3
    6 AV Gouda Jongens D AV Gouda - JJD2 4 31,19 2
    7 Atverni AV Atverni - JJD2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Romy Dannenburg AV Atverni 9,17 9,26 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Romy Dannenburg AV Atverni 2:44,60 2:48,23 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Anna Eikendal AV Atverni 4:52,72 4:56,54 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Romy Dannenburg AV Atverni --- 12,72 Afgewezen


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek MC Groningen Atletiek - MJC1 4 27,01 6
    2 Holland MJC1 KAV Holland - MJC1 4 27,46 5
    3 Av Hera MC AV Hera - MJC1 4 28,14 4
    4 Athlos mc1 AV Athlos - MJC1 4 29,51 3
    5 AV Pijnenburg MJC1 AV Pijnenburg - MJC1 4 29,76 2
    6 BAV MC BAV - MJC1 4 29,92 1


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Jessy Enkelaar AV Atverni 1,45 1,45 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,46 8,46 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Louiza Kruiswijk AV Atverni 8,47 --- Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    Manon Stringa AV Atverni 2:27,87 2:21,90 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 LÁvenier - MJC2 4 25,96 7
    2 AV Gouda Meisjes C AV Gouda - MJC2 4 27,77 6
    3 Groningen Atletiek Team 2 Groningen Atletiek - MJC2 4 27,83 5
    4 MJC Atverni AV Atverni - MJC2 4 28,29 4
    5 AV Pijnenburg MJC2 AV Pijnenburg - MJC2 4 29,15 3
    6 SAV C-dames SAV - MJC2 4 30,08 2
    7 Zoef LImburg - MJC2 4 DQ 0


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Louiza Kruiswijk AV Atverni --- 8,27 Afgemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerOBP
    Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,46 4,90 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Carlijn de Bie AV Atverni 1:52,56 1:49,59 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Sara Schouten AV Atverni 3:13,14 3:12,50 Gemeld
    Sanne Schouten AV Atverni 3:25,03 3:21,40 Gemeld