Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 3
AAC `61 AC61 7
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 12
AC Olympia (Halsteren) OLMP 0
AC TION TION 1
AC Waterland ACWA 0
Achterhoekse Sport Vereniging ASV 0
ACO / Van Elderen ACO 0
ACW `66 ACW 0
ADRT Pegasus PGSS 0
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 8
Altena Road Runners ALTN 0
Altis ALTS 20
Amsterdamse Studenten Holver. ''Nereus'' ASHN 0
Arena Atletiek ARNA 1
ARO `88 AR88 0
Artemis ARTM 0
ARV Achilles ACHL 0
ARV Ilion ILIO 5
ATC `75 AT75 0
Atl. en Wandelvereniging Delden 2005 AWDL 0
Atledo ATLD 3
Atletico `73 AL73 2
Atletiek en Har(t)loopclub Engelen ENGL 0
Atletiek Helden HLDN 0
Atletiek Leudal LEUD 0
Atletiek Maastricht MSTR 1
Atletiek Oirschot OIRS 0
Atletiek Vereniging AAA AAA 0
Atletiekunie AU 0
Atletiekvereniging ATH ATH 0
Atletiekvereniging MarathonPlus AVMP 0
ATV Venray VNRY 2
AV 1923 AV23 7
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achil `87 AC87 0
AV Achilles Top ATOP 12
AV Aquilo AQLO 0
AV Archeus ARCH 0
AV Argo ARGO 0
AV Astylos ASTL 2
AV Athleta ATLT 0
AV Athlos ATLS 12
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atos ATOS 0
AV Attila ATTL 5
AV Atverni ATVN 19
AV Caesar CAES 0
AV Castricum CSTR 0
AV Cifla CFLA 4
AV Clytoneus CLYT 4
AV Daventria 1906 DVTR 4
AV De Gemzen GMZN 12
AV De Keien KEIN 0
AV De Koplopers KOPL 0
AV De Liemers LMRS 0
AV De Spartaan SPTN 3
AV de Sprinter MDSP 0
AV De Wielingen WLNG 0
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 3
AV Feniks FNKS 9
AV Fivelstreek FVLS 0
AV Flevo Delta FLDT 13
AV Fortuna FRTN 0
AV Gelre GLRE 0
AV Generaal Michaelis AVGM 0
AV Goor `75 GOOR 1
AV Gouda GOUD 20
AV Groene Ster GRST 0
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Haarlem HRLM 0
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 10
AV Heerenveen HRVN 18
AV Hera HERA 10
AV Hollandia HLLD 1
AV Holten HLTN 1
AV Horror Sneek HRRR 15
AV Hylas HYLS 5
AV Impala IMPL 8
AV Iphitos IPHS 0
AV Jahn II JAHN 0
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 26
AV Maasrunners MSRN 0
AV Marvel MRVL 0
AV Monnickendam MNNK 0
AV NEA-Volharding NEAV 16
AV Nijkerk NKRK 0
AV NOP NOP 11
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 20
AV Oss `78 OS78 3
AV Pallas `67 PL67 15
AV Pallas `93 PL93 0
AV Parthenon PRTH 10
AV Passaat PSST 4
AV PEC 1910 PEC 5
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 13
AV Reusel `69 RS69 0
AV Rijnsoever RYNS 0
AV Rijssen RSSN 19
AV Ron Clarke RNCL 0
AV Rucphen `90 RU90 0
AV Salland SLLN 3
AV Scheldesport SCSP 0
AV Sparta SPRT 7
AV Spartacus SPTC 0
AV Spiridon SPRD 8
AV Spirit Lelystad SPLS 5
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sporting Boxmeer SPBX 0
AV Sprint SPRN 19
AV Spurt `88 SP88 0
AV Standdaarbuiten `90 ST90 0
AV Start `78 ST78 2
AV Startbaan STBN 4
AV Statina STTN 3
AV Suomi SOMI 1
AV Texel TEXL 0
AV Trias TRAS 8
AV Triathlon Triathlon 8
AV Twenterand TWRD 0
AV Unitas UNTS 2
AV Valkenswaard AVV 0
AV Veluwe VLWE 0
AV Waterweg WTWG 0
AV Weert WRT 1
AV Wieringermeer WRNG 0
AV Wijchen WYCH 2
AV Zaanland ZNLD 2
AV Zeewolde ZWLD 0
AV Zuidwal ZDWL 0
AV `34 Apeldoorn AV34 32
AV `40 AV40 6
AV `47 AV47 3
AV `56 AV56 9
AV `t Jasper Sport JSPR 2
AV-Olympus Land van Cuijk OLLC 0
AVA `70 AV70 1
Avanti-Wilskracht AVWK 0
Avantri AVTR 3
AVO 1983 AV83 0
AVON AVON 0
avVN AVVN 0
BAV BAV 17
BB lopers BBLP 0
CAV Energie ENRG 12
CAV Tenaco TNCO 0
Cialfo CLFO 4
Ciko `66 CIKO 9
Climax CLMX 9
DAK DAK 10
DAV Kronos KRNS 0
De Kieviten KVTN 0
De Lat LAT 0
DE LOPER DLOP 0
De Veenlopers VNLP 0
De-Atleet DATL 0
Delta Lloyd Groep Runningteam DLGR 0
Delta Sport DLSP 0
DEM DEM 12
DES DES 2
DJA DJA 9
DK en AV Hercules HRCL 1
Dolichos HVDS 0
DOS DOS 0
Dutch Gay & Lesbian Athletics DGLA 0
Dynamica ADSV DNMC 2
EAC De Sperwers SPWS 4
Eindhoven Atletiek EHAT 12
Erasmus UR Roadrunners EURR 0
ESAV Asterix ASTX 0
Feniks Feniks 0
Fit FIT 0
GAC Gemert GACG 0
GAC Hilversum GACH 21
Gehandicapten Sportclub Emmen GSEM 0
Geldrop Runners GDRP 0
Gloria Atletiek GLRA 3
González Running Team GRTM 0
GPSOV GPSV 0
Groningen Atletiek GRNG 15
GSAV Vitalis VTLS 0
GVAC GVAC 2
Gymastiek en Atletiek Vereniging SOS SOS 0
Haag Atletiek HAAG 24
HAC HAC 10
HAC `63 HC63 4
Hardloopclub Amsterdam HCA 0
Hellas Utrecht HLLS 30
Hunzerunners Loopgroep Annen HNZR 0
Invictus INVC 0
Isala `96 ISLA 1
Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 0
KAV Holland KAVH 12
LAAC Twente LAAC 0
Leiden Atletiek LATL 10
Leiden Road Runners Club LRRC 0
LOGO LOGO 0
Loopgroep Aart Stigter LGAS 0
Loopgroep Astrea LGAT 0
Loopgroep Bedum LGBM 0
Loopgroep Beilen LGBL 0
Loopgroep Bunnik LGBK 0
Loopgroep de Drentsche Aa LGDA 0
Loopgroep De Grenslaupers LDGL 0
Loopgroep De Lutte LGLT 0
Loopgroep De Springbokken LGSB 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Loopgroep Hoorn LGHN 0
Loopgroep Houten LGHT 0
Loopgroep Nienoord LGNN 0
Loopgroep Oegstgeest LGOG 0
Loopgroep PK LGPK 0
Loopgroep Rosmalen LGRM 0
Loopgroep Wijbosch LGWB 0
Loopgroep Zuidhorn LGZH 0
LoopgroepGieten LGGN 0
Loopvereniging TOF TOF 0
Lopersgroep Deurne LGDR 0
Lopersvereniging Groenlo GRNL 0
LV Plantaris PLNT 0
Marathon Pim Mulier MPM 4
MSV en AV Flakkee FLKK 0
Nederland NED 0
Nijmegen Atletiek NYMG 14
No-Limits NOLM 0
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 0
NSAV `t Haasje HAAS 0
O.S.S. - VOLO VOLO 0
OLAT OLAT 0
Omnisport Omni 0
Only Friends OF 0
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 66
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 26
PSV atletiek PSVA 0
RK HAV RKHV 5
Road Runners Etten Leur RREL 0
Rotterdam Atletiek RDAM 9
Rotterdam Running Ambassadors RRA 0
RRZ RRZ 0
Runners Club Woerden RCWN 0
Runners Stadskanaal STDK 0
Running Athletic Point RAP 0
Running Holland RHV 0
Running2000 2000 0
RWV RWV 0
SAV SAV 11
SC Antilope ANTL 0
SC Reeuwijk SCRW 0
Scopias Atletiek SCPS 4
Scorpio SCRP 17
Seven Hills Running Team SHRT 0
Spado SPDO 14
Spark SPRK 2
Sportlust/LG De Zandstuve SLGZ 0
STAP Brunssum STAP 0
STB STB 0
SV Diomedon DMDN 0
SV Fortuna `67 FT67 0
SV Friesland FRSL 0
SV Jupiter JPTR 1
SV Kombijsport KMBS 0
SV Noordkop NRDK 4
SV Putten PTTN 0
SV Sportlust SPLT 0
SV Veendam Atletiek VNDM 1
SV Vitesse '08 VT08 0
Swift Atletiek SWFT 6
TAS `82 TS82 0
Taxandria Atletiek TXND 1
Tempo AV TMPO 5
TGAV TGAV 0
The Hague Road Runners HRR 0
THOR THOR 10
Tilburg Road Runners TRR 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
Trackstars Nesselande TSNL 0
Trecho TRCH 0
Trim- en Trainingsgroep Weesp WSP 0
TSAV Parcival PRCV 0
Typhoon TPHN 15
U-Track UTRK 9
VAV VAV 11
Venloop Running Team VRT 3
Verenigde Lopers Team10 2008 TM10 0
Voorne Atletiek VRNE 3
Voorschoten `97 VS97 0
WAV Tartletos TRTL 0
Willebroek-Boom Atletiekclub WIBO 0
WZK/TRI TEAM Wassenaar WSSN 0
ZOEV ZOEV 0

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,55 7,58 Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,67 7,56 Gemeld
3 Marnix van der Burg Leiden 7,84 7,81 Gemeld
4 Quinten van Ommen ATOP 7,85 8,24 Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 7,86 7,86 Gemeld
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,93 7,95 Gemeld
7 Marcus Melenhorst Altis 7,94 8,63 Gemeld
8 Enzo Meerstra Hollandia 8,08 8,02 Gemeld
9 Freek Weijman Pallas `67 8,10 8,24 Gemeld
10 Romello Christiaan AV Hera 8,16 8,20 Gemeld
11 Joris van den Hoven Triathlon 8,21 8,30 Gemeld
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,22 8,23 Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 8,23 8,43 Gemeld
14 Thom Schipperen Scorpio 8,25 8,57 Gemeld
14 Fedor de Pagter Hanzesport 8,25 8,53 Gemeld
16 Tobias Steevensz AV Passaat 8,26 8,54 Gemeld
17 Max van Velzen PH 8,31 8,48 Gemeld
18 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,32 8,44 Gemeld
19 Sylvio Mulders ATOP 8,36 8,20 Gemeld
20 Quinten Chambliss AV Sparta 8,38 8,53 Gemeld
21 Julius Geertsma PH 8,39 8,50 Gemeld
22 Patrick Meskes Triathlon 8,46 8,44 Gemeld
23 Timo den Hollander GVAC 8,47 8,56 Gemeld
24 Ivar De Koning Parthenon 8,48 8,40 Gemeld
25 Sander Ni...wenhuijse PAC 8,49 8,61 Gemeld
26 Angelo Visser NEAV 8,51 8,59 Gemeld
27 Lucas Burgers PAC 8,53 8,31 Gemeld
28 Sil de Jong Heerenveen 8,56 8,41 Gemeld
29 Jochem Laurens AV Sprint 8,58 9,37 Gemeld
30 Geordy Witmond SPLS 8,59 9,01 Gemeld
31 Tobias van Ee GACH 8,60 8,62 Gemeld
32 Hugo Schouten Hanzesport 8,64 9,14 Gemeld
33 Mathijs van Wessel Pijnenburg 8,70 8,70 Gemeld
34 Sietse Kolnaar Groningen 8,80 9,21 Gemeld
35 Thijmen van Es AV Hylas 8,81 8,91 Gemeld
36 Karsten Duys PAC 8,86 8,89 Gemeld
37 Boas Okken Groningen 8,89 8,96 Gemeld
38 Koen van der Aa PAC 8,98 9,12 Gemeld
38 Tim van der Leeden Arena 8,98 8,95 Gemeld
40 Jochem van Boekel Typhoon 9,21 9,38 Gemeld
41 Tom Fontani GACH 9,24 9,36 Gemeld
42 Merijn Kerens Pijnenburg 9,25 8,88 Gemeld
43 Youp de Groot Pijnenburg 9,95 10,22 Gemeld
Job Geerds AV 1923 --- 8,49 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 8,40 Afgemeld


Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,64 --- Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,70 --- Gemeld
3 Marnix van der Burg Leiden 7,85 --- Gemeld
4 Quinten van Ommen ATOP 7,87 --- Gemeld
5 Marcus Melenhorst Altis 8,03 --- Gemeld
6 Maarten Debeij JSPR 8,04 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,07 --- Gemeld
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,12 --- Gemeld
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,12 --- Gemeld
10 Freek Weijman Pallas `67 8,18 --- Gemeld
11 Romello Christiaan AV Hera 8,23 --- Gemeld
12 Mathieu van Opstal SPOB 8,28 --- Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 8,34 --- Gemeld
14 Joris van den Hoven Triathlon 8,35 --- Gemeld
15 Sylvio Mulders ATOP 8,44 --- Gemeld
15 Thom Schipperen Scorpio 8,44 --- Gemeld
17 Quinten Chambliss AV Sparta 8,45 --- Gemeld
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,45 --- Gemeld
19 Max van Velzen PH 8,46 --- Gemeld
20 Fedor de Pagter Hanzesport 8,49 --- Gemeld
21 Timo den Hollander GVAC 8,53 --- Gemeld
22 Patrick Meskes Triathlon 8,54 --- Gemeld
23 Julius Geertsma PH 8,56 --- Gemeld
24 Ivar De Koning Parthenon 8,64 --- Gemeld


Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam 60m_fOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,54 --- Gemeld
2 Isiah Emanuelson PAC 7,56 --- Gemeld
3 Quinten van Ommen ATOP 7,83 --- Gemeld
4 Marnix van der Burg Leiden 7,88 --- Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 7,94 --- Gemeld
6 Marcus Melenhorst Altis 8,10 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 8,17 --- Gemeld
8 Tobias Steevensz AV Passaat 8,28 --- Gemeld


Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:09,95 2:13,47 Gemeld
2 Rick van Riel AV Attila 2:10,12 2:16,09 Gemeld
3 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:10,42 2:10,73 Gemeld
4 Jochem van Dijk DKEV 2:18,10 2:26,32 Gemeld
5 Stef Kapteijn AV `56 2:19,85 2:19,52 Gemeld
6 Lex van Honschoten KAV Holland 2:21,08 2:35,19 Gemeld
7 Jack Abernethy Eindhoven 2:21,76 2:23,99 Gemeld
8 Thijmen van Leeuwen SAV 2:21,93 2:23,02 Gemeld
9 Niels Dennekamp AV Rijssen 2:24,77 2:32,35 Gemeld
10 Kjell de Groot Flevo Delta 2:24,79 2:25,16 Gemeld
11 Alex Taal PAC 2:26,91 2:22,36 Gemeld
12 Jochem Laurens AV Sprint 2:27,15 2:22,83 Gemeld
13 Casper Peterse AV Trias 2:27,66 2:27,90 Gemeld
14 Yassine Bouaziz AV34 2:28,52 2:22,70 Gemeld
15 Noud van de Mast AV34 2:31,26 2:27,90 Gemeld
16 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:32,21 2:25,62 Gemeld
17 Kai van Tilburg PH 2:33,63 2:21,90 Gemeld
18 Jasper Bertrand HLLS 2:35,32 2:36,45 Gemeld
19 Diede Wit Pallas `67 2:35,56 2:21,15 Gemeld
20 Quinten van der Elst Parthenon 2:39,33 2:49,76 Gemeld
21 Laurence ten Brinke AV Rijssen 2:40,03 2:43,50 Gemeld
22 Olivier Voschezang AV Atverni 2:40,07 2:37,77 Gemeld
23 Imre Atmodimedjo AV34 2:46,75 2:48,04 Gemeld
Thijs Zoon Flevo Delta DQ 2:19,55 Gemeld
Luc Krawczyk VRT --- 2:25,32 Afgemeld
Jelani James Phanos --- 2,32 Afgemeld


Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Lars Laros Scorpio 4:29,52 4:36,25 Gemeld
2 Viggo Parol AV Atverni 4:36,70 4:37,79 Gemeld
3 Robert de Graaf AV `56 4:39,70 4:50,72 Gemeld
4 Jasper van Zaanen AV34 4:42,30 4:54,28 Gemeld
5 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:47,19 5:43,90 Gemeld
6 Luco van Bergen Startbaan 4:49,78 5:01,78 Gemeld
7 Angelo Visser NEAV 5:02,03 5:00,74 Gemeld
8 Jelani James Phanos 5:06,85 5:05,00 Gemeld
9 Liam Rietbroek AV Gouda 5:08,77 5:07,02 Gemeld
10 Matthijs Roos AV `56 5:10,52 5:12,00 Gemeld
11 Jochem van Dijk DKEV 5:13,16 --- Gemeld
12 Thomas Gonggrijp AL73 5:14,82 5:39,05 Gemeld
13 Luc Kappert AV Rijssen 5:19,08 5:34,06 Gemeld
14 Laurence ten Brinke AV Rijssen 5:20,75 5:43,00 Gemeld
15 Bram Klap AV Lycurgus 5:24,37 5:31,63 Gemeld
16 Thijmen van Es AV Hylas 5:30,36 5:39,65 Gemeld
Wouter Schets AV `56 --- 4:56,70 Afgemeld
Jamie Verhagen Groningen --- --- Afgemeld


Jongens Junior C1 - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,99 8,87 Gemeld
2 Mark Heiden PAC 9,13 9,62 Gemeld
3 Mees Kappert AV Salland 9,15 9,51 Gemeld
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,37 10,00 Gemeld
5 Maarten Debeij JSPR 9,38 9,45 Gemeld
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,38 9,74 Gemeld
7 Marnix Kolkman AV Edam 9,43 9,61 Gemeld
8 Peter de Kruyff HLLS 9,52 9,32 Gemeld
9 Timme Koster AV Trias 9,72 9,84 Gemeld
10 Job Geerds AV 1923 9,81 9,65 Gemeld
11 Thom Schipperen Scorpio 9,83 --- Gemeld
12 Luc Franck ATOP 9,87 10,31 Gemeld
13 Marcus Melenhorst Altis 10,15 10,70 Gemeld
14 Ton van Mameren Triathlon 10,18 10,08 Gemeld
15 Ivar De Koning Parthenon 10,22 9,80 Gemeld
16 Tobias van Ee GACH 10,24 10,43 Gemeld
17 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,25 9,80 Gemeld
18 Kjell de Groot Flevo Delta 10,42 10,81 Gemeld
19 Geordy Witmond SPLS 10,64 10,94 Gemeld
20 Thomas Gonggrijp AL73 10,76 14,60 Gemeld
21 Koen van der Aa PAC 10,81 11,08 Gemeld
22 Liam Rietbroek AV Gouda 10,94 11,18 Gemeld
23 Wies Roemaat Ciko `66 10,97 11,56 Gemeld
24 Ruben Claus PAC 11,03 11,25 Gemeld
25 Tim van der Leeden Arena 11,20 11,30 Gemeld
26 Yassine Bouaziz AV34 11,35 10,40 Gemeld
26 Gijs de Bruijne Flevo Delta 11,35 11,00 Gemeld
28 Merijn Kerens Pijnenburg 11,65 12,04 Gemeld
29 Thijmen van Es AV Hylas 12,34 --- Gemeld
30 Youp de Groot Pijnenburg 13,26 --- Gemeld
Jip Haest Spado --- 10,25 Afgemeld


Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,75 --- Gemeld
2 Marnix Kolkman AV Edam 9,16 --- Gemeld
3 Mees Kappert AV Salland 9,22 --- Gemeld
4 Mark Heiden PAC 9,31 --- Gemeld
5 Peter de Kruyff HLLS 9,33 --- Gemeld
6 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,40 --- Gemeld
7 Maarten Debeij JSPR 9,45 --- Gemeld
8 Job Geerds AV 1923 9,47 --- Gemeld
9 Timme Koster AV Trias 9,56 --- Gemeld
10 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 9,63 --- Gemeld
11 Thom Schipperen Scorpio 10,15 --- Gemeld
12 Duane van Dijkhuizen Parthenon 10,40 --- Gemeld
13 Luc Franck ATOP 10,61 --- Gemeld
14 Ton van Mameren Triathlon 10,68 --- Gemeld
15 Ivar De Koning Parthenon 11,18 --- Gemeld
Marcus Melenhorst Altis DQ --- Gemeld


Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fOBP
1 Kai van Gaalen HLLS 8,76 --- Gemeld
2 Mark Heiden PAC 9,13 --- Gemeld
3 Marnix Kolkman AV Edam 9,18 --- Gemeld
4 Mees Kappert AV Salland 9,19 --- Gemeld
5 Timi van Schalkwijk Nijmegen 9,31 --- Gemeld
6 Peter de Kruyff HLLS 9,42 --- Gemeld
7 Maarten Debeij JSPR 9,49 --- Gemeld
8 Job Geerds AV 1923 9,57 --- Gemeld


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team AV'56 AV `56 - JJC1 4 29,11 2
2 AV Parthenon AV Parthenon - JJC1 4 DQ 0


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 13,18 13,61 Gemeld
2 Fedor de Pagter Hanzesport 11,32 12,31 Gemeld
3 Ruben Rolvink Olympus `70 10,90 11,29 Gemeld
3 Mathieu van Opstal SPOB 10,90 11,97 Gemeld
5 Tomas Gerssen AV Astylos 10,70 12,57 Gemeld
6 Yannick de Burbure Parthenon 10,58 10,72 Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 9,87 11,29 Gemeld
8 Patrick Meskes Triathlon 9,55 9,53 Gemeld
9 Rick Verhoeven PH 9,29 9,24 Gemeld
10 Vincent Bosman AV Atverni 9,20 9,25 Gemeld
11 Jochem Laurens AV Sprint 9,15 9,07 Gemeld
12 Lars Bosman Isala `96 9,12 10,00 Gemeld
13 Daan Gestel DVTR 9,09 10,95 Gemeld
14 Yassine Bouaziz AV34 8,84 8,95 Gemeld
15 Jules Frankenmolen Haag 8,78 9,67 Gemeld
16 Bent Braker AV Gouda 8,69 9,55 Gemeld
17 Thomas Knoop Typhoon 8,54 --- Gemeld
18 Tijmen Hermse PAC 8,42 7,58 Gemeld
19 Timo den Hollander GVAC 8,37 8,63 Gemeld
20 Bram Klap AV Lycurgus 7,82 7,92 Gemeld
21 Jasper Meijerink AV34 7,68 7,47 Gemeld
22 Boas Okken Groningen 7,61 8,03 Gemeld
23 Youp de Groot Pijnenburg 7,27 7,06 Gemeld
24 Jorg van Sabben AV `56 6,49 7,66 Gemeld
Jochem Ribberink AV Gouda --- 9,88 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 9,93 Afgemeld


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,74 --- Gemeld
2 Tomas Gerssen AV Astylos 12,09 --- Gemeld
3 Mathieu van Opstal SPOB 11,43 --- Gemeld
4 Fedor de Pagter Hanzesport 11,11 --- Gemeld
5 Yannick de Burbure Parthenon 11,10 --- Gemeld
6 Ruben Rolvink Olympus `70 11,09 --- Gemeld
7 Enzo Meerstra Hollandia 10,32 --- Gemeld
8 Rick Verhoeven PH 10,06 --- Gemeld
9 Patrick Meskes Triathlon 9,64 --- Gemeld
10 Lars Bosman Isala `96 9,43 --- Gemeld
11 Vincent Bosman AV Atverni 9,04 --- Gemeld
12 Jochem Laurens AV Sprint 8,99 --- Gemeld


Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Maarten Debeij JSPR 1,70 1,80 Gemeld
2 Joram van ... Bospoort Climax 1,65 1,60 Gemeld
3 Yannick de Burbure Parthenon 1,55 1,56 Gemeld
3 Floris Nolet PH 1,55 1,50 Gemeld
5 Rick Verhoeven PH 1,55 1,65 Gemeld
5 Hugo Schouten Hanzesport 1,55 1,51 Gemeld
7 Bram van de Mars Cialfo 1,50 1,50 Gemeld
8 Marvin Lamers THOR 1,50 1,52 Gemeld
9 Gijs de Bruijne Flevo Delta 1,50 1,53 Gemeld
10 Douwe Demoulin AV Sprint 1,50 1,55 Gemeld
11 Ruben Rolvink Olympus `70 1,45 1,45 Gemeld
11 Wies Roemaat Ciko `66 1,45 1,55 Gemeld
13 Karsten Duys PAC 1,40 1,47 Gemeld
13 Boas Okken Groningen 1,40 1,45 Gemeld
Tim van der Leeden Arena NM 1,46 Gemeld
Max Botschuijver Climax NM 1,55 Gemeld
Jasper Meijerink AV34 --- 1,45 1e Gemeld (reserve)
Wouter Benschop AV Atverni --- 1,45 2e Gemeld (reserve)
Lucas Van Bochoven Climax --- 1,45 Afgemeld
Tom Fontani GACH --- 1,30 Afgewezen
Romello Christiaan AV Hera --- 1,35 Afgewezen
Jules Frankenmolen Haag --- 1,45 Afgewezen
Thomas Gonggrijp AL73 --- 1,45 Afgewezen
Lars Bosman Isala `96 --- 1,50 Afgemeld


Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 3,20 3,00 Gemeld
2 Duane van Dijkhuizen Parthenon 3,10 3,20 Gemeld
3 Jip Haest Spado 2,80 2,50 Gemeld
4 Koen Duikersloot GACH 2,50 2,40 Gemeld
4 Tobias van Ee GACH 2,50 2,40 Gemeld
6 Douwe Demoulin AV Sprint 2,20 2,25 Gemeld
7 Thijmen Hakenkruger GACH 2,10 2,10 Gemeld
7 Tijmen Hermse PAC 2,10 2,00 Gemeld
Ruben Claus PAC --- 1,92 1e Gemeld (reserve)
Harm Janssens DEM --- 1,90 2e Gemeld (reserve)
Lennert Naeff Heerenveen --- --- 3e Gemeld (reserve)
Casper Peterse AV Trias --- --- Afgewezen


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,47 5,05 Gemeld
2 Mees Kappert AV Salland 5,26 5,36 Gemeld
3 Floris Nolet PH 5,23 5,24 Gemeld
4 Peter de Kruyff HLLS 5,17 5,03 Gemeld
5 Marvin Lamers THOR 5,15 5,14 Gemeld
6 Mark Heiden PAC 5,12 5,20 Gemeld
7 Ton van Mameren Triathlon 5,11 5,14 Gemeld
7 Harm Janssens DEM 5,11 5,26 Gemeld
9 Lex van Honschoten KAV Holland 5,02 5,07 Gemeld
9 Isiah Emanuelson PAC 5,02 5,20 Gemeld
11 Daan Gestel DVTR 4,93 4,76 Gemeld
12 Julius Geertsma PH 4,81 4,75 Gemeld
13 Ramon Biondina Spado 4,78 4,76 Gemeld
14 Mathijs van Wessel Pijnenburg 4,76 4,73 Gemeld
14 Joram van ... Bospoort Climax 4,76 4,93 Gemeld
16 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,75 4,61 Gemeld
17 Marnix van der Burg Leiden 4,73 5,03 Gemeld
18 Liam Rietbroek AV Gouda 4,67 4,70 Gemeld
19 Geordy Witmond SPLS 4,65 4,58 Gemeld
19 Max Botschuijver Climax 4,65 4,60 Gemeld
21 Jasper van Zaanen AV34 4,64 4,63 Gemeld
22 Wouter Benschop AV Atverni 4,60 4,44 Gemeld
23 Jules Frankenmolen Haag 4,57 4,44 Gemeld
24 Max van Velzen PH 4,56 4,85 Gemeld
25 Bent Braker AV Gouda 4,55 4,10 Gemeld
26 Ruben Rolvink Olympus `70 4,54 4,41 Gemeld
27 Karsten Duys PAC 4,46 4,41 Gemeld
28 Sander Ni...wenhuijse PAC 4,41 4,43 Gemeld
28 Jochem van Boekel Typhoon 4,41 4,45 Gemeld
28 Noud van de Mast AV34 4,41 4,27 Gemeld
31 Lennert Naeff Heerenveen 4,34 4,12 Gemeld
31 Sil de Jong Heerenveen 4,34 4,31 Gemeld
33 Tobias Steevensz AV Passaat 4,33 4,26 Gemeld
34 Jasper Meijerink AV34 4,30 4,44 Gemeld
35 Tijmen Hermse PAC 4,29 4,50 Gemeld
36 Lucas Burgers PAC 4,24 4,15 Gemeld
37 Ruben Claus PAC 4,00 4,11 Gemeld
38 Romello Christiaan AV Hera 3,76 4,18 Gemeld
39 Tom Fontani GACH 3,73 3,79 Gemeld
40 Merijn Kerens Pijnenburg 3,70 3,70 Gemeld
41 Imre Atmodimedjo AV34 3,60 3,71 Gemeld
Sietse Kolnaar Groningen --- 3,52 1e Gemeld (reserve)
Job Geerds AV 1923 --- 4,98 Afgemeld
Kep Schouenberg Scopias --- 4,71 Afgemeld
Matthijs v... den Belt AV Rijssen --- 4,64 Afgemeld


Jongens Junior C1 - Verspringen finale

# Naam Ver_fOBP
1 Quinten van Ommen ATOP 5,56 --- Gemeld
2 Peter de Kruyff HLLS 5,35 --- Gemeld
3 Ton van Mameren Triathlon 5,34 --- Gemeld
4 Harm Janssens DEM 5,33 --- Gemeld
5 Marvin Lamers THOR 5,26 --- Gemeld
6 Floris Nolet PH 5,26 --- Gemeld
7 Lex van Honschoten KAV Holland 5,22 --- Gemeld
8 Mark Heiden PAC 5,14 --- Gemeld
9 Isiah Emanuelson PAC 4,88 --- Gemeld
10 Mees Kappert AV Salland 4,88 --- Gemeld
11 Julius Geertsma PH 4,72 --- Gemeld
12 Daan Gestel DVTR 4,64 --- Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Gabriël ...rnelissen GACH 7,63 7,59 Gemeld
2 Dushently Isenia CAV Energie 7,64 7,99 Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,64 7,65 Gemeld
4 Dario Podda Haag 7,65 7,64 Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,69 7,76 Gemeld
6 Indy Wekker U-Track 7,77 7,89 Gemeld
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,78 7,77 Gemeld
8 Rogier Derksen PAC 7,80 7,73 Gemeld
8 Lars Adriaanse Voorne 7,80 7,68 Gemeld
10 Stephan van der Jagt AV `47 7,81 8,19 Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,85 8,10 Gemeld
12 Raoul van de Laar NEAV 7,92 12,60 Gemeld
13 Hristo Vermeer Typhoon 7,95 7,94 Gemeld
13 Robin van Opstal SPOB 7,95 7,78 Gemeld
15 Thimo Henraat AV Feniks 8,00 8,07 Gemeld
16 Thijs de Wit PAC 8,01 8,12 Gemeld
17 Ishan Baidjoe PAC 8,02 7,99 Gemeld
17 Joris Abelen AV Wijchen 8,02 8,18 Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,04 8,17 Gemeld
20 Christian Vermeulen HLLS 8,05 8,13 Gemeld
21 Bas Westerbroek AV34 8,10 8,20 Gemeld
22 Casper Decates Nijmegen 8,11 8,39 Gemeld
23 Sten de Schrijver AV `56 8,18 8,13 Gemeld
24 Tim de Greef Altis 8,20 8,34 Gemeld
25 Josha Kasmir PAC 8,24 8,20 Gemeld
25 Julian van Heiningen Typhoon 8,24 8,46 Gemeld
27 Ruben Koning AV Gouda 8,26 8,34 Gemeld
28 Lucas de Leeuw Haag 8,29 8,48 Gemeld
29 Youri Fransen GACH 8,31 8,28 Gemeld
29 David van der Lugt GVAC 8,31 8,18 Gemeld
31 Giovanni Homan PAC 8,33 8,35 Gemeld
32 Daniel van de Merwe NEAV 8,46 8,39 Gemeld
33 Riq de Wit Eindhoven 8,51 13,38 Gemeld
34 Rik van der Haven Scorpio 8,77 8,94 Gemeld
35 Alexander Meijkamp HLLS 8,85 8,53 Gemeld
36 Sam Versluijs Spado 8,86 8,80 Gemeld
37 Wessel Terpstra BAV 9,10 9,22 Gemeld
38 Jacco Aalbregt Olympus `70 9,24 9,21 Gemeld
Felix Schillings DNMC DNS 9,13 Gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 8,20 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 8,27 Afgemeld
Jasper Cobussen Eindhoven --- --- Afgemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfOBP
1 Dario Podda Haag 7,45 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,56 --- Gemeld
3 Lars Adriaanse Voorne 7,65 --- Gemeld
4 Dushently Isenia CAV Energie 7,68 --- Gemeld
5 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,71 --- Gemeld
6 Gabriël ...rnelissen GACH 7,73 --- Gemeld
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,73 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,77 --- Gemeld
9 Rogier Derksen PAC 7,78 --- Gemeld
10 Thimo Henraat AV Feniks 7,85 --- Gemeld
11 Cameron Grauwmeijer PAC 7,86 --- Gemeld
12 Stephan van der Jagt AV `47 7,92 --- Gemeld
13 Ishan Baidjoe PAC 7,94 --- Gemeld
14 Raoul van de Laar NEAV 7,98 --- Gemeld
15 Hristo Vermeer Typhoon 8,00 --- Gemeld
16 Bas Westerbroek AV34 8,04 --- Gemeld
17 Thijs de Wit PAC 8,05 --- Gemeld
18 Joris Abelen AV Wijchen 8,08 --- Gemeld
19 Tom Roossink AV NOP 8,10 --- Gemeld
19 Robin van Opstal SPOB 8,10 --- Gemeld
Christian Vermeulen HLLS DNS --- Gemeld
Josha Kasmir PAC DNS --- Gemeld
Sten de Schrijver AV `56 DNS --- Gemeld
Casper Decates Nijmegen DNS --- Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam 60m_fOBP
1 Dario Podda Haag 7,53 --- Gemeld
2 Noah Chokri Rotterdam 7,55 --- Gemeld
3 Dushently Isenia CAV Energie 7,63 --- Gemeld
4 Gabriël ...rnelissen GACH 7,78 --- Gemeld
5 Lars Adriaanse Voorne 7,80 --- Gemeld
6 Sjoerd Pastoor AV Sprint 7,82 --- Gemeld
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,83 --- Gemeld
8 Indy Wekker U-Track 7,92 --- Gemeld


Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Najib Ali Hassan PAC 2:01,32 2:01,48 Gemeld
2 Tibo Visser Parthenon 2:03,53 2:07,41 Gemeld
3 Bereket Petersen AV `56 2:06,31 2:04,49 Gemeld
4 Bezuayehu Petersen AV `56 2:06,35 2:09,32 Gemeld
5 Henrik Kok AV Atverni 2:07,67 2:08,55 Gemeld
6 Jens Peeters Eindhoven 2:09,68 2:06,05 Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 2:10,76 2:12,86 Gemeld
8 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:12,97 2:14,31 Gemeld
9 Tom Roossink AV NOP 2:16,08 2:15,29 Gemeld
10 Raphael Dobbelstein PH 2:16,16 2:16,61 Gemeld
11 Twan Vermeer PAC 2:16,95 2:19,14 Gemeld
12 Paavo de Leng DNMC 2:18,16 2:22,70 Gemeld
13 Erik Stok PAC 2:18,71 2:13,14 Gemeld
14 Thimo Henraat AV Feniks 2:19,80 2:19,11 Gemeld
15 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:20,99 2:27,97 Gemeld
16 Stefan de Vries Start `78 2:21,15 2:21,49 Gemeld
17 Riq de Wit Eindhoven 2:22,48 2:21,56 Gemeld
18 Menno van den Broek DJA 2:23,43 2:18,63 Gemeld
19 Stephan van der Jagt AV `47 2:27,89 2:20,35 Gemeld
20 Wessel Terpstra BAV 2:29,67 2:30,77 Gemeld
21 Béla Záborszky PH 2:29,78 --- Gemeld
Pim Bakker AV Rijssen DNS 2:26,01 Gemeld
Finn van Pijkeren Groningen --- 2:31,04 Niet gemeld
Levi van Diest AV Lycurgus --- 2:27,86 Afgemeld
Dylan Langeveld DEM --- 2,23 Afgemeld


Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 4:20,28 4:23,99 Gemeld
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:21,98 4:26,25 Gemeld
3 Bereket Petersen AV `56 4:22,03 4:20,22 Gemeld
4 Norbert Weijenberg Spado 4:23,35 4:27,44 Gemeld
5 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:28,49 4:35,28 Gemeld
6 Jesse Hendriks THOR 4:30,38 4:28,60 Gemeld
7 Haico Boer CAV Energie 4:30,96 4:31,12 Gemeld
8 Joep Vermeulen AV Cifla 4:31,78 4:34,11 Gemeld
9 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 4:32,70 4:52,47 Gemeld
10 Saso Jongen PAC 4:36,02 4:41,43 Gemeld
11 Pepijn Bartels AV Cifla 4:36,58 4:42,69 Gemeld
12 Sander van Elk Leiden 4:40,13 4:45,32 Gemeld
13 Paavo de Leng DNMC 4:40,48 4:49,09 Gemeld
14 Djoao Lobles SV Noordkop 4:42,43 4:33,90 Gemeld
15 Evert Rosbergen PAC 4:50,31 5:05,80 Gemeld
16 Arris van Deelen Climax 4:57,25 5:10,30 Gemeld
17 Floris Brinkman AV34 4:57,75 5:10,92 Gemeld
18 Gijs Bakker AV Rijssen 4:58,27 5:13,99 Gemeld
19 Stan de Deugd Spado 5:05,75 4:59,92 Gemeld
20 Stef Ploeg Pijnenburg 5:09,39 --- Gemeld
21 Rik van der Haven Scorpio 5:10,86 5:29,90 Gemeld
Pim Bakker AV Rijssen DQ 4:59,78 Gemeld
Jasper Weevers PH --- 4:56,22 Afgemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Benjamin Coolen Haag 8,69 8,83 Gemeld
2 Sven Jansons Triathlon 8,82 9,28 Gemeld
2 Sharif Omoyele Rotterdam 8,82 8,82 Gemeld
4 Noah Chokri Rotterdam 8,85 9,72 Gemeld
5 Ezra Verboom HLLM 8,88 9,64 Gemeld
6 Ferrie Hamer Haag 8,95 9,11 Gemeld
7 Phill Pols Atledo 8,98 9,04 Gemeld
8 Sven Roosen Eindhoven 9,02 9,02 Gemeld
9 Robin Boersma AV NOP 9,20 10,10 Gemeld
10 Koen Roskamp BAV 9,27 9,60 Gemeld
11 Robin van Opstal SPOB 9,29 9,35 Gemeld
12 Owen Beuckens AV NOP 9,41 10,07 Gemeld
13 Gabriël ...rnelissen GACH 9,45 9,31 Gemeld
14 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,48 9,47 Gemeld
15 Menno van den Broek DJA 9,51 --- Gemeld
16 Casper Decates Nijmegen 9,59 DNS Gemeld
17 Daniel van de Merwe NEAV 9,62 9,82 Gemeld
18 Marijn de Wit SPOB 9,68 11,22 Gemeld
19 Alexander Meijkamp HLLS 9,71 10,59 Gemeld
20 Raoul van de Laar NEAV 9,72 10,52 Gemeld
21 Eric Wolfrat GACH 9,78 9,75 Gemeld
22 David Cairo Phanos 9,92 10,05 Gemeld
23 Giovanni Homan PAC 9,94 10,15 Gemeld
24 Sam Versluijs Spado 10,13 10,80 Gemeld
25 Youri Fransen GACH 10,41 10,17 Gemeld
26 Bas Westerbroek AV34 10,78 10,80 Gemeld
27 Floris van Dijk Typhoon 11,23 --- Gemeld
28 Thijs van Miltenburg BAV 11,26 12,78 Gemeld
29 Felix Schillings DNMC 12,87 11,43 Gemeld
Julian Jansen AV NOP --- 9,56 Niet gemeld
Dario Podda Haag --- 9,06 Afgemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfOBP
1 Sven Jansons Triathlon 8,70 --- Gemeld
2 Ezra Verboom HLLM 8,74 --- Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 8,77 --- Gemeld
3 Noah Chokri Rotterdam 8,77 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,79 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 8,93 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,11 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,13 --- Gemeld
9 Robin van Opstal SPOB 9,25 --- Gemeld
10 Phill Pols Atledo 9,26 --- Gemeld
11 Koen Roskamp BAV 9,33 --- Gemeld
12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9,37 --- Gemeld
13 Owen Beuckens AV NOP 9,48 --- Gemeld
14 Gabriël ...rnelissen GACH 9,49 --- Gemeld
15 Casper Decates Nijmegen 9,59 --- Gemeld
16 Menno van den Broek DJA 9,76 --- Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fOBP
1 Noah Chokri Rotterdam 8,59 --- Gemeld
2 Benjamin Coolen Haag 8,61 --- Gemeld
3 Sven Jansons Triathlon 8,62 --- Gemeld
4 Ezra Verboom HLLM 8,72 --- Gemeld
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,78 --- Gemeld
6 Sven Roosen Eindhoven 9,06 --- Gemeld
7 Ferrie Hamer Haag 9,21 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 9,23 --- Gemeld


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ATRspeed - JJC2 4 25,70 1


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Phill Pols Atledo 13,02 13,25 Gemeld
2 Noah Lauwers RK HAV 12,88 12,39 Gemeld
3 Thies Coenen Swift 12,74 12,88 Gemeld
4 Bram van der Laan GACH 12,38 12,47 Gemeld
5 Ferrie Hamer Haag 12,34 11,31 Gemeld
6 Robin van Opstal SPOB 12,19 12,76 Gemeld
7 Daan Schade Flevo Delta 12,10 13,18 Gemeld
8 Dylan Langeveld DEM 11,99 11,85 Gemeld
9 Tim de Greef Altis 11,80 11,52 Gemeld
10 Mees Prinsen AVA `70 11,52 11,22 Gemeld
11 Dario Podda Haag 11,50 14,40 Gemeld
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 11,42 10,60 Gemeld
13 Taro Swart AV Spiridon 11,04 11,56 Gemeld
14 Koen Roskamp BAV 11,02 10,77 Gemeld
15 Joris Abelen AV Wijchen 10,20 10,42 Gemeld
16 Christian Vermeulen HLLS 9,86 9,88 Gemeld
17 Janik Sillen Nijmegen 9,85 7,72 Gemeld
18 Wessel Terpstra BAV 9,81 9,40 Gemeld
19 Sten de Schrijver AV `56 9,69 10,16 Gemeld
20 Tom Garming SPWS 9,43 7,90 Gemeld
21 Thomas Wassenaar AV `47 9,37 9,86 Gemeld
22 Lars Rennings Nijmegen 8,93 7,37 Gemeld
23 Twan de Koning HLLS 7,99 8,02 Gemeld
Simcha van Collem Ciko `66 --- 8,52 Niet gemeld


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fOBP
1 Dario Podda Haag 14,57 --- Gemeld
2 Noah Lauwers RK HAV 13,88 --- Gemeld
3 Phill Pols Atledo 13,65 --- Gemeld
4 Thies Coenen Swift 13,17 --- Gemeld
4 Daan Schade Flevo Delta 13,17 --- Gemeld
6 Bram van der Laan GACH 12,83 --- Gemeld
7 Robin van Opstal SPOB 12,64 --- Gemeld
8 Mees Prinsen AVA `70 12,41 --- Gemeld
9 Ferrie Hamer Haag 12,26 --- Gemeld
10 Tim de Greef Altis 11,72 --- Gemeld
11 Dylan Langeveld DEM 11,55 --- Gemeld
12 Bo Herrewijnen Olympus `70 10,52 --- Gemeld


Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,90 1,88 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 1,85 1,80 Gemeld
3 Julian Jansen AV NOP 1,75 1,75 Gemeld
4 Jasper Cobussen Eindhoven 1,70 1,65 Gemeld
4 Luuk Mentink Taxandria 1,70 1,70 Gemeld
6 Max Guit AV Edam 1,65 1,70 Gemeld
6 Lucas de Leeuw Haag 1,65 1,70 Gemeld
6 Ruben Koning AV Gouda 1,65 1,65 Gemeld
6 Sven Kolk Spado 1,65 1,66 Gemeld
6 Fabian Biondina Spado 1,65 1,72 Gemeld
11 Jelle van Miltenburg BAV 1,60 1,65 Gemeld
11 Phill Pols Atledo 1,60 1,70 Gemeld
11 Jim van Mook THOR 1,60 1,60 Gemeld
11 Marijn de Wit SPOB 1,60 1,58 Gemeld
15 Toon Grooteboer AV Athlos 1,55 1,55 Gemeld
16 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,50 1,55 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 1,50 2e Gemeld (reserve)
Klaas Jan ...osterbaan HRRR --- 1,55 1e Reserve
Tijmen van Hal PH --- 1,55 Afgemeld
Twan de Koning HLLS --- 1,45 Afgewezen
Janik Sillen Nijmegen --- 1,45 Afgewezen


Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Ezra Verboom HLLM 3,40 2,96 Gemeld
2 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 3,25 2,90 Gemeld
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 3,10 2,90 Gemeld
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 2,90 2,90 Gemeld
5 Bo Herrewijnen Olympus `70 2,85 2,60 Gemeld
6 Eric Wolfrat GACH 2,80 2,96 Gemeld
7 Wessel den Engelse PAC 2,30 2,52 Gemeld
Benjamin Coolen Haag NM 3,00 Gemeld
Florian va...der Hoeff PAC --- 2,42 1e Gemeld (reserve)
Mart Hillebrand Olympus `70 --- 2,30 2e Gemeld (reserve)
Stan de Deugd Spado --- 2,05 3e Gemeld (reserve)
David Cairo Phanos --- --- Afgewezen


Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Sven Jansons Triathlon 5,84 6,05 Gemeld
2 Indy Wekker U-Track 5,65 5,37 Gemeld
3 Benjamin Coolen Haag 5,62 5,60 Gemeld
3 Sven Roosen Eindhoven 5,62 5,67 Gemeld
5 Gabriël ...rnelissen GACH 5,60 5,49 Gemeld
6 Robin Boersma AV NOP 5,38 5,32 Gemeld
7 Rogier Derksen PAC 5,35 5,39 Gemeld
8 Owen Beuckens AV NOP 5,30 5,13 Gemeld
9 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,21 5,74 Gemeld
10 Hristo Vermeer Typhoon 5,18 5,28 Gemeld
11 Bram van der Laan GACH 5,16 5,03 Gemeld
12 David van der Lugt GVAC 5,11 5,19 Gemeld
13 Fabian Biondina Spado 5,09 5,33 Gemeld
14 Cameron Grauwmeijer PAC 5,06 4,95 Gemeld
15 Youri Fransen GACH 5,01 5,11 Gemeld
16 Tom Garming SPWS 4,97 4,94 Gemeld
17 Christian Vermeulen HLLS 4,88 4,95 Gemeld
18 David Cairo Phanos 4,77 4,37 Gemeld
19 Floris van Dijk Typhoon 4,75 4,69 Gemeld
20 Julian van Heiningen Typhoon 4,68 4,37 Gemeld
21 Josha Kasmir PAC 4,65 4,74 Gemeld
22 Thijs de Wit PAC 4,64 4,49 Gemeld
23 Evert Rosbergen PAC 4,60 4,66 Gemeld
23 Floris Brinkman AV34 4,60 4,50 Gemeld
25 Thimo Henraat AV Feniks 4,59 5,08 Gemeld
26 Stephan van der Jagt AV `47 4,55 4,93 Gemeld
27 Florian va...der Hoeff PAC 4,37 4,66 Gemeld
28 Twan de Koning HLLS 4,36 4,42 Gemeld
29 Toon Grooteboer AV Athlos 4,27 4,24 Gemeld
30 Thomas Wassenaar AV `47 4,24 4,64 Gemeld
31 Rik van der Haven Scorpio 4,13 3,93 Gemeld
32 Dylan Langeveld DEM 4,07 4,94 Gemeld
33 Jacco Aalbregt Olympus `70 3,70 3,88 Gemeld
Simcha van Collem Ciko `66 --- 4,41 Niet gemeld
Martijn Stok CAV Energie --- 4,73 Afgemeld
Indigo Tjan AV Gouda --- 4,99 Afgemeld
Lars Adriaanse Voorne --- 5,71 Afgemeld


Jongens Junior C2 - Verspringen finale

# Naam Ver_fOBP
1 Sven Jansons Triathlon 6,17 --- Gemeld
2 Sven Roosen Eindhoven 5,83 --- Gemeld
3 Antonnny Ediagbonya Ciko `66 5,79 --- Gemeld
4 Indy Wekker U-Track 5,73 --- Gemeld
5 Rogier Derksen PAC 5,64 --- Gemeld
6 Benjamin Coolen Haag 5,60 --- Gemeld
7 Gabriël ...rnelissen GACH 5,58 --- Gemeld
8 Robin Boersma AV NOP 5,46 --- Gemeld
9 Hristo Vermeer Typhoon 5,25 --- Gemeld
10 David van der Lugt GVAC 5,24 --- Gemeld
11 Owen Beuckens AV NOP 5,21 --- Gemeld
12 Bram van der Laan GACH 4,92 --- Gemeld


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,20 8,48 Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,60 --- Gemeld
3 Jens De Wilde Scorpio 8,65 8,46 Gemeld
4 Niels van Weesep PAC 8,67 8,66 Gemeld
5 Youri de Wit DJA 8,69 8,71 Gemeld
6 Joas van Hellemondt Leiden 8,73 8,68 Gemeld
7 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,76 9,00 Gemeld
8 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 8,65 Gemeld
9 Jur Bakker AV Edam 8,86 8,73 Gemeld
10 Max Birdja Haag 8,87 8,87 Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 8,88 8,80 Gemeld
12 Martijn Pos HLLS 8,93 8,94 Gemeld
13 Jip de Greef Altis 8,96 9,05 Gemeld
14 Joeri Steenman HLLS 9,00 8,86 Gemeld
15 Joost van Mierlo HAC 9,01 9,50 Gemeld
16 Lucas Bal CAV Energie 9,03 8,90 Gemeld
17 Lucca Marks HLLS 9,06 9,03 Gemeld
18 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,07 9,05 Gemeld
18 Thom Kortenoever Typhoon 9,07 9,28 Gemeld
20 Wessel de Lange Parthenon 9,08 8,89 Gemeld
20 Wouter van Gorcom HLLS 9,08 8,84 Gemeld
22 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,12 9,18 Gemeld
23 Jarno van der Meide PAC 9,14 9,08 Gemeld
24 Lucas Man GACH 9,16 9,29 Gemeld
24 Timo Spiering PAC 9,16 9,04 Gemeld
26 Jan Vriesman BAV 9,17 --- Gemeld
27 Joost Kroesbergen MPM 9,21 9,22 Gemeld
28 Mick Baldew Phanos 9,22 8,95 Gemeld
29 Benjamin den Hartog CAV Energie 9,25 9,15 Gemeld
30 Mika Berg Heerenveen 9,28 9,30 Gemeld
30 Tyrone Richards Altis 9,28 9,48 Gemeld
32 Thijmen Middelkamp AV Athlos 9,34 9,50 Gemeld
33 Cas Hoekstra AV34 9,35 9,32 Gemeld
34 Mike Paauw Haag 9,42 9,49 Gemeld
35 Tijmen Hoogendoorn BAV 9,46 9,12 Gemeld
36 Jurre Klumpenaar VAV 9,48 9,64 Gemeld
37 Jesse de Boer VAV 9,52 9,37 Gemeld
38 Thijs Jorritsma HRRR 9,56 9,40 Gemeld
39 Kendrick v... Kruisweg AV34 9,57 9,40 Gemeld
39 Tomas A IJzerman Pallas `67 9,57 9,90 Gemeld
41 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,59 9,50 Gemeld
42 Stijn van Valkenburg Pallas `67 9,61 9,70 Gemeld
43 Jitse Tijtsma Heerenveen 9,66 9,40 Gemeld
43 Revelinio Denswil PAC 9,66 9,36 Gemeld
45 Rick Velkers Heerenveen 9,68 9,70 Gemeld
45 Sven Teekens AV Gouda 9,68 9,63 Gemeld
47 Mees Kwakkelaar Hanzesport 9,73 9,56 Gemeld
48 Daan Memelink Pallas `67 9,76 9,70 Gemeld
49 Gene Timmers Haag 10,04 10,03 Gemeld
50 Dinand te Pas BAV 10,28 9,81 Gemeld
51 Joscha Giesen BAV 10,64 10,10 Gemeld
52 Jelmer Pastoor BAV 11,99 11,14 Gemeld
Tim de Bruijn RK HAV DNS 9,14 Gemeld
Hugo Zemering Haag --- 9,39 Niet gemeld
Jamie Sesay Almere `81 --- --- Afgemeld
Jarik van de Mast Altis --- 9,52 Afgemeld
Timo Boschman PAC --- 9,61 Afgemeld


Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfOBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,41 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,51 --- Gemeld
3 Youri de Wit DJA 8,62 --- Gemeld
4 Joas van Hellemondt Leiden 8,66 --- Gemeld
4 Jens De Wilde Scorpio 8,66 --- Gemeld
6 Justin van Dooren AV Sparta 8,71 --- Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 8,75 --- Gemeld
8 Max Birdja Haag 8,80 --- Gemeld
9 Jur Bakker AV Edam 8,81 --- Gemeld
10 Tibbe Teunissen AV Sprint 8,84 --- Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 8,89 --- Gemeld
12 Joeri Steenman HLLS 8,96 --- Gemeld
12 Martijn Pos HLLS 8,96 --- Gemeld
14 Wouter van Gorcom HLLS 8,97 --- Gemeld
15 Thom Kortenoever Typhoon 9,01 --- Gemeld
16 Lucca Marks HLLS 9,02 --- Gemeld
17 Lucas Bal CAV Energie 9,10 --- Gemeld
18 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,13 --- Gemeld
18 Joost van Mierlo HAC 9,13 --- Gemeld
20 Jip de Greef Altis 9,14 --- Gemeld
21 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,17 --- Gemeld
22 Tyrone Richards Altis 9,25 --- Gemeld
23 Wessel de Lange Parthenon 9,28 --- Gemeld
Jarno van der Meide PAC DNS --- Gemeld


Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam 60m_fOBP
1 Ruiz Lodder Typhoon 8,29 --- Gemeld
2 Justin Labrijn Almere `81 8,36 --- Gemeld
3 Youri de Wit DJA 8,61 --- Gemeld
4 Jens De Wilde Scorpio 8,74 --- Gemeld
5 Joas van Hellemondt Leiden 8,78 --- Gemeld
5 Justin van Dooren AV Sparta 8,78 --- Gemeld
7 Max Birdja Haag 8,84 --- Gemeld
7 Niels van Weesep PAC 8,84 --- Gemeld


Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Tim Pelkmans AV Sprint 1:44,92 1:52,56 Gemeld
2 Max Kreeft AV Spiridon 1:45,10 2:01,12 Gemeld
3 Martijn Pos HLLS 1:51,31 2:00,09 Gemeld
4 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 1:51,36 1:53,30 Gemeld
5 Yorick Brethouwer Scorpio 1:52,68 1:58,00 Gemeld
6 Youri de Wit DJA 1:53,11 1:57,27 Gemeld
7 Martijn van der Lecq AV34 1:53,23 1:51,95 Gemeld
8 Sam van Emmerik Cialfo 1:54,09 1:51,18 Gemeld
9 Jim van Emmerik Cialfo 1:54,65 1:55,92 Gemeld
10 Sander de Boer HAC 1:55,03 2:00,62 Gemeld
11 Jelte van Es AV Hylas 1:55,73 1:53,25 Gemeld
12 Thomas Fructus AV 1923 1:56,13 1:54,84 Gemeld
13 Niek Kollé SV Noordkop 1:56,87 1:58,31 Gemeld
14 Kendrick v... Kruisweg AV34 1:59,79 2:02,00 Gemeld
15 Martijn Gulickx Gloria 1:59,96 2:04,90 Gemeld
16 Daan Reefman Pallas `67 2:01,96 1:58,84 Gemeld
17 Joost Kroesbergen MPM 2:03,16 2:01,86 Gemeld
18 Pjotr ter Doest AV Impala 2:04,40 2:03,01 Gemeld
19 Gilles van Arkel AV 1923 2:04,53 --- Gemeld
20 Glenn de Boer AV34 2:05,41 2:03,70 Gemeld
21 Lucas Man GACH 2:06,70 --- Gemeld
22 Sverre Meesters Altis 2:07,75 --- Gemeld
Tijmen Hoogendoorn BAV DNS 2:06,72 Gemeld
Jesse de Boer VAV DNS --- Gemeld
Hugo Zemering Haag --- 2:10,53 Niet gemeld
Jitse Tijtsma Heerenveen --- 2:22,09 Afgemeld
Timo Boschman PAC --- 2:04,26 Afgemeld


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 3:05,37 3:20,01 Gemeld
2 Niek Nijman AV Goor `75 3:06,21 3:18,00 Gemeld
3 Justin van Dooren AV Sparta 3:07,21 3:25,59 Gemeld
4 Max Swabedissen AV Rijssen 3:18,80 3:23,16 Gemeld
5 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 3:19,83 3:30,04 Gemeld
6 Sem van Dijk U-Track 3:20,94 3:21,18 Gemeld
7 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:21,08 3:30,94 Gemeld
8 Jarik van de Mast Altis 3:21,53 3:21,87 Gemeld
9 William Knol HLLS 3:22,08 3:20,44 Gemeld
10 Jasper van Craaikamp VAV 3:24,37 3:27,38 Gemeld
11 Sven Teekens AV Gouda 3:24,40 3:23,00 Gemeld
12 Rutger Berends Heerenveen 3:26,20 3:38,80 Gemeld
13 Tygo Naafs AV Spiridon 3:28,95 3:26,00 Gemeld
14 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3:29,99 3:46,47 Gemeld
15 Mike Paauw Haag 3:33,67 3:47,41 Gemeld
16 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:35,68 3:40,81 Gemeld
17 Ivar van Ruijven Olympus `70 3:35,69 3:36,15 Gemeld
18 Dieter Stolzenbach PH 3:36,60 3:50,00 Gemeld
19 Lasse Klijn U-Track 3:37,00 3:49,06 Gemeld
20 Tygo Heemskerk Olympus `70 3:37,56 3:41,59 Gemeld
21 Rick Velkers Heerenveen 3:40,41 3:47,50 Gemeld
22 Daan Reefman Pallas `67 3:41,35 3:36,60 Gemeld
23 Manuel Ji... Zambrano U-Track 3:42,92 3:43,82 Gemeld
24 Stijn van Valkenburg Pallas `67 3:43,36 3:44,26 Gemeld
25 Oscar Meijer Altis 3:46,68 3:57,66 Gemeld
26 Sebastiaan...selenberg Hanzesport 3:47,03 --- Gemeld
27 Jort Mulders VAV 3:50,67 3:44,30 Gemeld
28 Ties Arensman NEAV 3:54,66 3:48,52 Gemeld
29 Tim van Es HAC `63 3:59,29 3:59,00 Gemeld
30 Thymen van Zon DAK 3:59,32 4:10,00 Gemeld
31 Joscha Giesen BAV 4:05,74 4:00,38 Gemeld
32 Jari Kroon Parthenon 4:10,35 4:12,00 Gemeld
Jesse Jim... Zambrano U-Track --- 3:57,87 Niet gemeld
Jelle van der Veer Climax --- 3:21,78 Niet gemeld
Joep van Keulen Haag --- 4:05,84 Afgemeld
Dylan Lucas HAC `63 --- 3:46,00 Afgemeld
Tim Schüssel Nijmegen --- 3:33,67 Afgemeld


Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 10,01 10,09 Gemeld
2 Tim Pelkmans AV Sprint 10,16 10,56 Gemeld
3 Mark Scholten AV Impala 10,41 10,23 Gemeld
4 Justin Labrijn Almere `81 10,46 --- Gemeld
5 Niels van Weesep PAC 10,63 11,07 Gemeld
6 Wouter van Gorcom HLLS 10,71 10,69 Gemeld
7 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,09 --- Gemeld
8 Dennis Schaap DEM 11,17 11,72 Gemeld
9 Tobias Janssens DEM 11,18 10,85 Gemeld
10 Jur Bakker AV Edam 11,30 11,26 Gemeld
11 Jasper van Craaikamp VAV 11,33 10,92 Gemeld