Vereniging 'AV Haarlem' op 'Pupillen competitie Regio 1-3-4 2014'

Prijzen

Babs Koeman
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1244 punten
  • 60 meter   9,6
  • Balwerpen   19,51
  • Hoogspringen   1,05

Hoogtepunten

Babs Koeman MPA1 Bal
  • 19,51
  • Babs Koeman MPA1 60m
  • 9,53
  • Babs Koeman MPA1 1000m
  • 3:41,76
  • Babs Koeman MPA1 Hoog
  • 1,05
  • Sven Koolmoes JPB 40m
  • 7,14
  • Erick Könst JPA2 Ver
  • 3,57
  • Bram Sprengers JPB 40m
  • 7,49
  • Jeroen Out JPA2 60m
  • 9,79
  • Erick Könst JPA2 Kogel
  • 8,39
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    15 Mick Gerritsen 10,46 12,49 1,05 988
    20 Jeppe Mul 10,41 12,71 0,95 926
    23 Bram Peterse 11,20 18,53 0,85 841
    24 Siep te Slaa 11,30 13,45 0,95 823
    28 Thijmen de Koning 11,24 10,91 0,90 747


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jeppe Mul 3:56,51 ---
    Mick Gerritsen 4:18,53 ---
    Bram Peterse 4:35,51 ---
    Siep te Slaa 4:37,26 ---
    Thijmen de Koning 4:39,96 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan - JPA1 AV Startbaan - JPA1 4 38,91 492
    2 KAV Holland JPa1 KAV Holland - JPA1 3 39,06 486
    3 AVH - A1 Boys AV Haarlemmermeer - JPA1 6 42,09 377
    4 AV Haarlem JPA1 AV Haarlem - JPA1 4 44,31 306
    5 AKU Jongens A1 AKU - JPA1 3 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    12 Erick Könst 10,40 8,39 3,57 1393
    18 Jeroen Out 9,79 5,63 3,31 1274
    23 Bart de Beus 10,46 5,62 3,25 1160
    33 Max te Slaa 11,11 4,23 3,05 939
    38 Joris Strijder 10,98 4,02 2,61 852


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jeroen Out 4:00,46 ---
    Bart de Beus 4:18,48 ---
    Max te Slaa 4:29,70 ---
    Erick Könst DNS ---
    Joris Strijder DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Suomi - JPA2 team 1 AV Suomi - JPA2 0 35,80 624
    2 KAV Holland JPA2 Team 1 KAV Holland - JPA2 3 36,30 601
    3 AVH - A2 Boys AV Haarlemmermeer - JPA2 5 37,12 565
    4 AKU Jongens A2 Team 1 AKU - JPA2 4 37,90 532
    5 AV Suomi - JPA2 team 2 AV Suomi - JPA2 0 39,72 461
    6 AKU Jongens A2 Team 2 AKU - JPA2 4 40,21 442
    7 AV Haarlem JPA2 AV Haarlem - JPA2 4 41,20 407
    8 KAV Holland JPA2 Team 2 KAV Holland - JPA2 0 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Bram Sprengers 7,49 20,42 3,09 1109
    17 Sven Koolmoes 7,14 13,82 2,23 907


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sven Koolmoes 3:59,74 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Jasper Strijder 8,30 13,83 2,36 722


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jasper Strijder DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    1 Babs Koeman 9,53 19,51 1,05 1244


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Babs Koeman 3:41,76 ---