Vereniging 'AV Startbaan' op 'Pupillen competitie Regio 1-3-4 2014'

Prijzen

Diede van Bergen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1124 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   16,77
  • Verspringen   3,24
Jesse Teijsse
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 938 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   12,41
  • Verspringen   2,85
Bo de Buisonje
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 847 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   14,52
  • Verspringen   2,68
Isabel van den Berg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1387 punten
  • 40 meter   6,8
  • Balwerpen   22,30
  • Verspringen   3,58
Milou van den Berg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1120 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   16,00
  • Verspringen   3,17
Emilia Neumann
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 778 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   8,78
  • Verspringen   2,73
Nina van Asselen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 694 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   11,73
  • Verspringen   2,42

Hoogtepunten

Diede van Bergen JPB 1000m
  • 3:44,03
  • Diede van Bergen JPB 40m
  • 7,30
  • Tom Schutterop JPA2 60m
  • 10,09
  • Milou van den Berg MPC 40m
  • 7,19
  • Yvo Zwijnenburg JPB 40m
  • 7,42
  • Isabel van den Berg MPB 40m
  • 6,77
  • Avalon Volkstedt MPB 40m
  • 7,41
  • Jesse Elmers JPA1 60m
  • 9,81
  • Emma Eggenkamp MPA1 60m
  • 9,81
  • Arwen Buffing MPB 40m
  • 7,30
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    4 Jesse Elmers 9,81 12,61 1,15 1161
    5 Kim Alofsen 10,52 22,40 1,05 1131
    8 Jaeden Chalmers 10,22 24,43 0,90 1091
    21 Daniel Monaco 10,90 16,44 0,90 885


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jaeden Chalmers 3:55,85 ---
    Jesse Elmers 3:56,04 ---
    Kim Alofsen 4:06,19 ---
    Daniel Monaco 4:35,08 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan - JPA1 AV Startbaan - JPA1 4 38,91 492
    2 KAV Holland JPa1 KAV Holland - JPA1 3 39,06 486
    3 AVH - A1 Boys AV Haarlemmermeer - JPA1 6 42,09 377
    4 AV Haarlem JPA1 AV Haarlem - JPA1 4 44,31 306
    5 AKU Jongens A1 AKU - JPA1 3 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    19 Tom Schutterop 10,09 6,20 3,33 1266
    32 Louwrens Louwerse 11,22 5,14 2,82 944
    37 Tijmen Veldman 11,25 4,53 2,79 891


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tom Schutterop 3:55,95 ---
    Tijmen Veldman 4:20,22 ---
    Louwrens Louwerse 4:34,65 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Diede van Bergen 7,30 16,77 3,24 1124
    9 Yvo Zwijnenburg 7,42 13,46 2,92 982
    23 Stijn Lustenhouwer 7,82 9,65 2,65 782
    25 Florian Overtoom 8,34 12,45 2,55 730
    28 Sam Purmer 8,28 10,84 1,76 551


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Diede van Bergen 3:44,03 ---
    Yvo Zwijnenburg 4:14,75 ---
    Florian Overtoom 4:26,23 ---
    Sam Purmer 4:33,81 ---
    Stijn Lustenhouwer 4:50,65 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland JPB KAV Holland - JPB 4 27,62 533
    2 AKU Jongens B Team 1 AKU - JPB 3 28,72 476
    3 Startbaan - JPB AV Startbaan - JPB 5 29,82 423
    4 AKU Jongens B Team 2 AKU - JPB 4 30,92 374


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Jesse Teijsse 7,48 12,41 2,85 938
    5 Sem Amelink 8,02 15,10 2,64 844
    11 Quinten Lionarons 8,49 12,56 2,54 707
    13 Daan Eggenkamp DNS 19,48 DNS 310


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jesse Teijsse 2:15,40 ---
    Sem Amelink 2:31,60 ---
    Quinten Lionarons 2:54,68 ---
    Daan Eggenkamp DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan - JPC AV Startbaan - JPC 4 30,29 402


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Bo de Buisonje 7,99 14,52 2,68 847
    8 Iloy Buffing 8,96 13,14 2,20 582
    9 Niels van Bergen 8,87 8,51 2,16 497
    10 Ruben Bakker 8,89 5,32 2,18 421
    11 Nadir Wijten 9,11 6,60 2,08 405
    12 Juri Botic 9,44 6,14 2,07 349
    14 Duncan Lionarons 10,68 8,00 1,39 128
    15 Teunis Koot DNS DNS DNS 0
    15 Henk van Neck DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Bo de Buisonje 2:28,20 ---
    Niels van Bergen 2:43,46 ---
    Iloy Buffing 2:46,71 ---
    Ruben Bakker 2:48,64 ---
    Nadir Wijten 2:57,40 ---
    Juri Botic 3:02,13 ---
    Duncan Lionarons 3:32,87 ---
    Henk van Neck DNS ---
    Teunis Koot DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland JPMini KAV Holland - JPMini 4 31,15 364
    2 Startbaan - Jmini AV Startbaan - JPMini 5 33,92 257
    3 AKU mini MIX AKU - JPMini 4 DQ -1


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    11 Madelon van Eck 10,20 10,92 1,10 1034
    14 Felicia Gilliad 10,34 11,36 1,05 985
    24 Marloes Buijs 11,31 10,03 1,05 832
    26 Emma Eggenkamp 9,81 15,19 DNS 753
    28 Melanie Haijtsma 12,66 12,20 0,80 545


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Madelon van Eck 4:32,32 ---
    Marloes Buijs 4:43,03 ---
    Melanie Haijtsma 5:18,21 ---
    Emma Eggenkamp DNS ---
    Felicia Gilliad DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MPA1 KAV Holland - MPA1 4 37,76 538
    2 AVH - A1 Girls AV Haarlemmermeer - MPA1 5 39,04 487
    3 Startbaan - MPA1 AV Startbaan - MPA1 5 39,23 479
    4 AAC - MPA1 AAC - MPA1 4 39,44 471
    5 AKU Meisjes A1 AKU - MPA1 3 44,10 312


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    16 Jasmijn Welling 10,26 4,50 3,18 1099
    17 Geena Bernhard 10,88 5,54 2,82 1013
    21 Morgane den Uyl 11,58 4,44 3,08 904
    27 Judith Wiegmink 12,05 4,62 2,85 820
    28 Laura Commandeur 11,22 3,38 2,72 793
    30 Gwyndolen Volkstedt 11,96 3,56 2,58 695


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jasmijn Welling 3:56,65 ---
    Laura Commandeur 4:16,22 ---
    Morgane den Uyl 4:29,92 ---
    Gwyndolen Volkstedt 4:37,45 ---
    Judith Wiegmink 4:43,31 ---
    Geena Bernhard 4:57,15 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVH - A2 Girls AV Haarlemmermeer - MPA2 5 37,12 565
    2 KAV Holland MPA2 Team 1 KAV Holland - MPA2 4 37,86 534
    3 KAV Holland MPA2 Team 2 KAV Holland - MPA2 0 40,81 421
    4 AKU Meisjes A2 AKU - MPA2 4 41,31 403
    5 Startbaan - MPA2 AV Startbaan - MPA2 6 42,65 358
    6 AAC - MPA2 AAC - MPA2 0 DQ -1


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Isabel van den Berg 6,77 22,30 3,58 1387
    6 Avalon Volkstedt 7,41 13,67 2,84 972
    7 Arwen Buffing 7,30 9,65 3,09 969
    17 Tamara Mollenbrok 8,13 14,19 2,66 815


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Avalon Volkstedt 4:05,01 ---
    Isabel van den Berg 4:09,40 ---
    Arwen Buffing 4:23,55 ---
    Tamara Mollenbrok 4:28,95 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MPB Team 1 KAV Holland - MPB 4 27,13 560
    2 Startbaan - MPB AV Startbaan - MPB 4 28,39 492
    3 AVH - B Girls AV Haarlemmermeer - MPB 4 28,85 469
    4 KAV Holland MPB Team 2 KAV Holland - MPB 4 29,89 420
    5 AV Suomi - MPB team 1 AV Suomi - MPB 0 31,08 367
    6 AKU Meisjes B AKU - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Milou van den Berg 7,19 16,00 3,17 1120
    7 Fanny den Uyl 8,19 12,68 2,43 733


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Fanny den Uyl 2:27,28 ---
    Milou van den Berg 2:27,94 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MPC KAV Holland - MPC 4 28,97 463
    2 AKU Meisjes C AKU - MPC 4 32,80 298


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Emilia Neumann 7,83 8,78 2,73 778
    3 Nina van Asselen 8,32 11,73 2,42 694
    4 Hannah den Breejen 8,34 10,27 2,42 663
    5 Faye van Asselen 8,47 8,86 2,25 580
    6 Shannah Chalmers 8,45 8,43 2,15 554


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Emilia Neumann 2:24,18 ---
    Nina van Asselen 2:30,20 ---
    Hannah den Breejen 2:45,32 ---
    Shannah Chalmers 2:47,32 ---
    Faye van Asselen 2:55,70 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan - MMini AV Startbaan - MPMini 5 31,53 348