Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op '1e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Alan Saleh JPA1 Team 10 1275,00 10,8 4,90 24,50 1,00 2,95 291 115
Anouk Zijlstra MPA2 Team 10 1275,00 12,2 3,90 25,50 1,05 3,35 321 117
Boris Sniekers JPA1 Team 10 1325,00 10,5 6,30 25,00 1,15 4,00 367 322
Elise Mutsaers MPA1 Team 01 1250,00 13,5 4,40 14,50 1,10 3,30 266 156
Ella van Alphen MPA1 Team 01 1050,00 14,0 3,20 12,50 0,90 2,80 179 0
Femke Versmissen MPA2 Team 01 1150,00 12,1 5,60 16,50 1,05 2,15 259 215
Fleur Boender MPA2 Team 10 1425,00 11,3 5,10 22,50 1,15 4,25 405 346
Jarno Swinkels JPA2 Team 10 1450,00 11,1 5,10 25,50 1,15 3,90 356 285
Jasper ten Berge JPA1 Team 01 1195,00 15,9 3,00 15,00 0,80 2,10 129 0
Lisa Otto MPA2 Team 01 1250,00 11,7 5,10 17,50 1,05 3,45 313 313
Marit van der Leij MPA1 Team 01 1300,00 11,9 4,50 17,00 1,10 3,45 313 313
Moos van Gendt MPA2 Team 10 1325,00 11,2 6,60 33,50 1,15 3,40 424 424
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 Team 01 1125,00 12,4 5,10 24,50 1,00 2,75 248 150
Raf van de...ieuwenhof JPA1 Team 10 1525,00 10,4 4,70 20,50 1,20 4,40 379 297
Rawan Saleh JPA1 Team 10 1275,00 11,9 4,70 26,50 1,05 3,50 299 65
Tim Hulsen JPA1 Team 01 1250,00 14,6 3,50 13,50 0,85 2,95 172 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 8 2:46,1 304
2 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:47,4 298
3 Team 08 (Team-est) - JPA2 9 2:49,6 287
4 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 11 2:52,5 274
5 Team 02 (Team-est) AV Reusel `69 - JPA1 11 2:54,5 265
5 Team 07 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 10 2:57,4 290
7 Team 01 (Team-est) - MPA2 10 3:01,1 271
8 Team 03 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 05 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 06 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPB Team 14 7,9 725,00 8,5 10,50 12,50 0,80 254 82
Britt van Gastel MPC Team 20 7,7 775,00 9,3 9,00 16,00 0,75 353 309
Helin Ozgul MPC Team 20 9,3 725,00 10,9 5,50 9,00 0,65 178 29
Jasper Folkers JPB Team 14 7,8 825,00 8,5 11,50 13,00 0,90 291 152
Jorian Weststrate JPB Team 14 8,0 825,00 8,8 9,50 10,00 0,70 232 39
Joris van Haren JPMini Team 20 10,0 675,00 11,8 7,50 7,00 0,55 156 43
Julie van Gastel MPB Team 14 7,6 775,00 8,1 10,50 9,50 0,80 289 229
Lara van Alphen MPB Team 14 7,8 800,00 8,4 8,00 11,00 0,70 257 144
Lenthe Siemons MPC Team 20 7,9 775,00 8,9 7,50 9,00 0,75 300 271
Lieke Zijlstra MPB Team 14 8,5 750,00 9,8 6,00 8,00 0,70 181 0
Loek Hulsen JPMini Team 20 9,3 675,00 11,0 6,50 8,00 0,55 180 0
Max van Rooij JPB Team 14 7,8 850,00 7,9 12,00 24,00 0,85 352 303
Sam Boender JPMini Team 20 8,5 825,00 10,0 7,50 13,00 0,60 305 264
Verona Mous MPC Team 20 8,8 700,00 10,5 6,50 9,00 0,55 188 0
Wout Harmsen JPB Team 14 7,6 950,00 7,8 12,50 25,50 0,90 393 393
Zoë Geurtz MPB Team 14 7,3 825,00 8,0 9,50 10,00 0,85 311 239


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 9 2:59,4 243
2 Team 22 (Team-est) - JPB 11 3:04,6 221
3 Team 14 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 209
4 Team 19 (Team-est) - JPB 11 3:20,3 160
5 Team 13 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:27,7 134
5 Team 20 (Team-est) - MPC 11 3:33,3 162
7 Team 15 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 17 (Team-est) - JPMini 0 DNS 0
7 Team 18 (Team-est) - MPB 0 DNS 0
7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0