Vereniging 'AV Valkenswaard' op '1e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Emma Smit MPA1 Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Fieke Verhiel MPA2 Team 11 1075,00 12,6 6,20 18,50 1,05 3,55 302 221
Galiso de Voogd JPA2 Team 11 DNS 11,3 6,30 25,50 1,15 3,35 288 246
Jasper Segers JPA1 Team 11 1275,00 11,3 5,90 21,50 1,00 3,95 314 266
Joost van ...ieuwenhof JPA1 Team 11 1325,00 13,5 4,50 19,50 0,95 2,95 230 86
Jules Strijbos JPA1 Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noor Dijkstra MPA1 Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Robin Thijs MPA2 Team 11 1100,00 13,6 4,10 10,50 1,00 2,70 200 55
Sanne van der Blij MPA1 Team 11 1225,00 12,2 5,70 12,50 1,20 3,95 331 309
Tim Wels JPA1 Team 11 1275,00 12,0 5,70 26,00 1,00 4,05 321 225
Willem Pompen JPA1 Team 11 1200,00 11,7 6,30 18,50 1,15 4,00 313 275


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 8 2:46,1 304
2 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:47,4 298
3 Team 08 (Team-est) - JPA2 9 2:49,6 287
4 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 11 2:52,5 274
5 Team 02 (Team-est) AV Reusel `69 - JPA1 11 2:54,5 265
5 Team 07 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 10 2:57,4 290
7 Team 01 (Team-est) - MPA2 10 3:01,1 271
8 Team 03 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 05 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 06 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bram Kwinten JPC Team 21 7,5 825,00 8,3 9,00 13,50 0,70 317 273
Isa Kloks MPB Team 21 7,6 875,00 9,6 7,50 9,50 0,85 264 172
Lumen Ellerbroek JPMini Team 20 9,1 750,00 10,1 6,00 8,00 0,65 228 95
Matthijs Segers JPC Team 21 7,9 800,00 8,2 9,50 15,50 0,70 317 218
Niels Engelen JPB Team 21 7,5 950,00 8,1 9,00 14,50 0,80 304 108
Nienke Verbeek MPB Team 21 9,0 700,00 11,3 8,00 12,50 0,55 160 0
Nienke van...en Boomen MPMini Team 20 8,8 675,00 10,2 5,00 9,00 0,65 247 191
Niki Strijbos MPC Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Pieter Blankers JPB Team 21 7,2 975,00 8,0 12,00 21,50 0,95 390 390
Ruben Segers JPC Team 21 7,8 800,00 8,3 8,50 14,50 0,70 304 218
Sam van Deuren JPMini Team 20 8,2 825,00 9,2 10,50 14,50 0,75 405 405
Saskia Grosfeld MPMini Team 20 8,9 750,00 12,2 4,00 4,50 0,60 173 51
Tijn van den Berg JPB Team 21 7,1 875,00 8,1 11,50 15,50 0,80 322 322


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 9 2:59,4 243
2 Team 22 (Team-est) - JPB 11 3:04,6 221
3 Team 14 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 209
4 Team 19 (Team-est) - JPB 11 3:20,3 160
5 Team 13 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:27,7 134
5 Team 20 (Team-est) - MPC 11 3:33,3 162
7 Team 15 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 17 (Team-est) - JPMini 0 DNS 0
7 Team 18 (Team-est) - MPB 0 DNS 0
7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0