Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op '1e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anna van Straten MPA1 Team 07 1150,00 12,6 4,40 15,50 1,00 3,80 280 247
Bram van Rulo JPA2 Team 09 1125,00 11,2 6,30 24,50 1,05 4,15 328 180
Caroline Strikwerda MPA1 Team 07 1125,00 15,2 4,00 9,50 0,90 3,25 187 45
Daniel de Goederen JPA2 Team 09 1325,00 10,1 4,40 20,50 1,10 3,95 331 252
Gert Crooijmans JPA2 Team 09 1300,00 11,9 5,10 21,50 0,95 3,65 284 99
Gitta de Rooij MPA1 Team 07 1125,00 13,9 4,40 12,50 0,95 3,15 219 188
Ilse van de Wiel MPA1 Team 07 1400,00 11,8 4,50 15,00 1,20 3,80 347 347
Julia Schoenmakers MPA1 Team 07 1175,00 15,1 3,80 10,50 0,85 3,10 181 35
Liberace Held JPA2 Team 09 1300,00 11,1 6,60 26,00 1,10 3,55 341 250
Max Kees JPA1 Team 09 1575,00 11,1 4,70 23,50 1,05 3,65 342 252
Meike van Rulo MPA1 Team 07 1200,00 12,8 4,40 12,00 0,90 2,75 221 149
Mike van Bree JPA2 Team 09 1450,00 10,7 6,70 25,00 1,25 3,80 386 386
Nada el Mezamzi MPA2 Team 07 1150,00 11,8 5,40 15,00 0,95 3,55 289 289
Nikki Zeegers MPA1 Team 07 800,00 18,3 3,00 11,50 0,80 2,30 95 0
Noëlle Martens MPA2 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Pieter Roijakkers JPA2 Team 09 1250,00 11,9 4,50 19,50 1,05 3,40 268 53
Seph Corten JPA2 Team 09 1325,00 11,8 5,60 21,00 1,05 3,05 284 92
Sigrid Grabijn MPA2 Team 07 1150,00 15,3 3,70 10,50 0,95 2,05 157 83
Tim Kees JPA1 Team 09 1575,00 11,0 6,00 18,50 1,10 3,50 340 256


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 8 2:46,1 304
2 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:47,4 298
3 Team 08 (Team-est) - JPA2 9 2:49,6 287
4 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 11 2:52,5 274
5 Team 02 (Team-est) AV Reusel `69 - JPA1 11 2:54,5 265
5 Team 07 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 10 2:57,4 290
7 Team 01 (Team-est) - MPA2 10 3:01,1 271
8 Team 03 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 05 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 06 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bram van Stiphout JPC Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Eliza Dielhof MPB Team 22 7,3 950,00 8,1 8,00 11,50 0,80 319 286
Hilde van Dam MPC Team 19 9,4 825,00 10,2 7,00 7,50 0,70 220 87
Jorrit Verhagen JPMini Team 19 8,1 825,00 8,8 9,50 11,50 0,90 418 418
Kasper Merkx JPB Team 22 7,5 750,00 8,8 8,00 10,00 0,70 223 0
Lisa van de Wiel MPMini Team 19 9,2 750,00 10,9 4,50 6,50 0,60 202 0
Micki Geijsels MPB Team 22 7,1 825,00 8,0 10,00 13,00 0,90 341 298
Nick van Bree JPB Team 22 7,9 1000,00 8,2 10,50 20,00 0,90 349 302
Orlando Louwers JPB Team 22 7,1 875,00 8,2 11,00 16,00 0,80 320 320
Rens Timmermans JPC Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Rob van de Wiel JPMini Team 19 11,3 625,00 16,4 5,00 7,50 0,45 84 0
Sanne van de Wiel MPB Team 22 7,5 925,00 8,6 8,00 8,50 0,75 279 178
Sebastiaan...Kleihorst JPB Team 22 8,0 875,00 9,7 7,50 7,00 0,70 200 46
Valerie Beenen MPB Team 22 8,1 725,00 9,5 8,00 7,00 0,65 195 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 9 2:59,4 243
2 Team 22 (Team-est) - JPB 11 3:04,6 221
3 Team 14 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 209
4 Team 19 (Team-est) - JPB 11 3:20,3 160
5 Team 13 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:27,7 134
5 Team 20 (Team-est) - MPC 11 3:33,3 162
7 Team 15 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 17 (Team-est) - JPMini 0 DNS 0
7 Team 18 (Team-est) - MPB 0 DNS 0
7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0