Vereniging 'AV Scheldesport' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ralph de Maat JJD 1000m
  • 3:28,55
  • Max van der Heyden JJC Ver
  • 5,00
  • Max van der Heyden JJC 100m
  • 12,41
  • Mirthe de Zeeuw MJC 1000m
  • 3:24,58
  • Isabelle Van der Molen MJC Ver
  • 3,80
  • Nathan de Zeeuw JJD 1000m
  • 3:37,66
  • Isabelle Van der Molen MJC 80m
  • 11,52
  • Mirthe de Zeeuw MJC Hoog
  • 1,25
  • Lianne Van Kampen MJC 80m
  • 11,13
  • Daniel Anceaux JJD Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Max van der Heyden AV Scheldesport JC 12,41 +2.2 m/s--- 758


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thomas Kruisifikx AV Scheldesport JC 2:53,54 --- 363


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Max van der Heyden AV Scheldesport JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Max van der Heyden AV Scheldesport JC 5,00 -2.3 m/s--- 621


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jonathan Dobbelaar AV Scheldesport JD 12,34 +4.0 m/s--- 422
    Nathan de Zeeuw AV Scheldesport JD 12,95 +2.1 m/s--- 346
    Rens Schuit AV Scheldesport JD 13,01 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ralph de Maat AV Scheldesport JD 3:28,55 --- 489
    Nathan de Zeeuw AV Scheldesport JD 3:37,66 --- 433
    Jonathan Dobbelaar AV Scheldesport JD 3:40,46 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ralph de Maat AV Scheldesport JD 15,97 +1.3 m/s--- 328
    Chris Wieles AV Scheldesport JD 16,69 +1.3 m/s--- 279
    Daniel Anceaux AV Scheldesport JD 17,73 +4.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Youp Van der Peijl AV Scheldesport JD 16,32 --- 250
    Damian Se... Suazabal AV Scheldesport JD 15,18 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Damian Se... Suazabal AV Scheldesport JD 13,51 --- 174
    Youp Van der Peijl AV Scheldesport JD 12,11 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rens Schuit AV Scheldesport JD 6,93 --- 362
    Youp Van der Peijl AV Scheldesport JD 5,41 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daniel Anceaux AV Scheldesport JD 1,30 --- 462
    Rens Schuit AV Scheldesport JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Chris Wieles AV Scheldesport JD 3,39 +6.0 m/s--- 296


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lianne Van Kampen AV Scheldesport MC 11,13 +3.1 m/s--- 597
    Isabelle ...der Molen AV Scheldesport MC 11,52 +4.8 m/s--- 537


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport MC 3:24,58 --- 515


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lianne Van Kampen AV Scheldesport MC 21,73 --- 356


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lianne Van Kampen AV Scheldesport MC 15,18 --- 211


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport MC 6,31 --- 325


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mirthe de Zeeuw AV Scheldesport MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Isabelle ...der Molen AV Scheldesport MC 3,80 +0.8 m/s--- 378