Vereniging 'Voorne Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lars Adriaanse JJC Hoog
  • 1,60
  • Suzanne Meurs MJC 80m
  • 12,20
  • Lars Adriaanse JJC 100mH
  • 16,04
  • Lars Adriaanse JJC 100m
  • 13,35
  • Luc Giele JJC Hoog
  • 1,55
  • Eileen Oldenburger MJD 60m
  • 9,58
  • Nathalie Meurs MJD Ver
  • 4,13
  • Christy Govaerts MJC Hoog
  • 1,40
  • Luc Giele JJC 800m
  • 2:23,85
  • Melissa Boutkam MJD 1000m
  • 3:30,63
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars Adriaanse Voorne Atletiek JC 13,35 -2.7 m/s--- 619
    Marnix van Meggelen Voorne Atletiek JC 13,67 -4.0 m/s--- 576
    Tom Pieters Voorne Atletiek JC 14,11 -0.7 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luc Giele Voorne Atletiek JC 2:23,85 --- 621
    Marnix van Meggelen Voorne Atletiek JC 2:28,88 --- 570
    Jelle Goslinga Voorne Atletiek JC 2:32,42 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars Adriaanse Voorne Atletiek JC 16,04 +0.2 m/s--- 632
    Roderik Cobben Voorne Atletiek JC 16,83 +0.2 m/s--- 568
    Jelle Goslinga Voorne Atletiek JC 17,85 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roderik Cobben Voorne Atletiek JC 31,26 --- 515
    Xander Stip Voorne Atletiek JC 31,02 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pim Groen Voorne Atletiek JC 32,14 --- 507
    Xander Stip Voorne Atletiek JC 23,34 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pim Groen Voorne Atletiek JC 11,63 --- 598
    Tom Pieters Voorne Atletiek JC 6,89 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars Adriaanse Voorne Atletiek JC 1,60 --- 702
    Luc Giele Voorne Atletiek JC 1,55 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Roderik Cobben Voorne Atletiek JC 4,88 +0.0 m/s--- 597
    Olivier Grauss Voorne Atletiek JC 4,84 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars van den Band Voorne Atletiek JD 12,25 -1.1 m/s--- 434
    Jamall Nobel Voorne Atletiek JD 12,30 -1.1 m/s--- 427
    Ben de Visser Voorne Atletiek JD 13,38 -1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars van den Band Voorne Atletiek JD 3:38,17 --- 430
    Kay Kokshoorn Voorne Atletiek JD 4:00,95 --- 310
    Jasper Bol Voorne Atletiek JD 4:09,79 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jasper Bol Voorne Atletiek JD 18,28 -2.1 m/s--- 185
    Kay Kokshoorn Voorne Atletiek JD 19,98 -2.1 m/s--- 101
    Lorenzo Stolk Voorne Atletiek JD 21,11 -3.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mark Groen Voorne Atletiek JD 21,64 --- 355
    Willem Moene Voorne Atletiek JD 18,46 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mark Groen Voorne Atletiek JD 19,25 --- 293
    Willem Moene Voorne Atletiek JD 13,54 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mark Groen Voorne Atletiek JD 7,59 --- 399
    Willem Moene Voorne Atletiek JD 5,94 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kay Kokshoorn Voorne Atletiek JD 1,10 --- 316
    Lorenzo Stolk Voorne Atletiek JD 1,05 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jamall Nobel Voorne Atletiek JD 3,58 +0.0 m/s--- 334
    Ben de Visser Voorne Atletiek JD 3,40 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Suzanne Meurs Voorne Atletiek MC 12,20 -1.4 m/s--- 440


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kirsten van Santen Voorne Atletiek MC 3:48,55 --- 373


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Suzanne Meurs Voorne Atletiek MC 17,54 -3.0 m/s--- 227


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Winny Been Voorne Atletiek MC 12,14 --- 156


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elsa Moene Voorne Atletiek MC 17,13 --- 251
    Winny Been Voorne Atletiek MC 12,90 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elsa Moene Voorne Atletiek MC 6,64 --- 345
    Winny Been Voorne Atletiek MC 6,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Christy Govaerts Voorne Atletiek MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kirsten van Santen Voorne Atletiek MC 3,63 +0.0 m/s--- 344
    Christy Govaerts Voorne Atletiek MC 3,63 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eileen Oldenburger Voorne Atletiek MD 9,58 -1.4 m/s--- 445
    Jasmijn Groen Voorne Atletiek MD 9,72 -1.4 m/s--- 422
    Britt van Klaveren Voorne Atletiek MD 9,80 -2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Melissa Boutkam Voorne Atletiek MD 3:30,63 --- 476
    Nathalie Meurs Voorne Atletiek MD 3:46,04 --- 386
    Kimberley Meurs Voorne Atletiek MD 4:09,91 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ninke Noordermeer Voorne Atletiek MD 12,91 -2.4 m/s--- 292
    Nathalie Meurs Voorne Atletiek MD 13,00 -2.4 m/s--- 285
    Melissa Boutkam Voorne Atletiek MD 13,23 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Verhoeff Voorne Atletiek MD 14,95 --- 221
    Jasmijn Groen Voorne Atletiek MD 11,57 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Verhoeff Voorne Atletiek MD 17,18 --- 252
    Kimberley Meurs Voorne Atletiek MD 8,22 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Britt van Klaveren Voorne Atletiek MD 7,97 --- 419
    Emma Verhoeff Voorne Atletiek MD 7,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ninke Noordermeer Voorne Atletiek MD 1,25 --- 426
    Eileen Oldenburger Voorne Atletiek MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nathalie Meurs Voorne Atletiek MD 4,13 +0.0 m/s--- 444
    Eileen Oldenburger Voorne Atletiek MD 3,88 +0.0 m/s--- 0