Vereniging 'AV Lycurgus' op '3e CD Evening Games 2014'

Prijzen

Lars Koning
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1458 punten
  • 800 meter   2:36,1
  • Kogelstoten   9,81
  • Verspringen   4,12
Mats Heine
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1454 punten
  • 800 meter   2:19,7
  • Kogelstoten   7,24
  • Verspringen   3,96
Lisanne Schoonebeek
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1744 punten
  • 80 meter   10,9
  • 800 meter   2:25,6
  • Speerwerpen   30,40
Britt Rodenburg
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1157 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:40,2
  • Discuswerpen   14,46
Simone Winter
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1436 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:30,1
  • Discuswerpen   25,39
Merel van Herp
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1395 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:14,1
  • Discuswerpen   18,20

Hoogtepunten

Merel van Herp MJD2 1000m
  • 3:14,01
  • Jesse Pupping JJC1 Ver
  • 5,03
  • Sjoerd Wezelenburg JJC2 Kogel
  • 10,47
  • Lisanne Schoonebeek MJC1 80m
  • 10,87
  • Annebel Jaarsma MJC2 80m
  • 11,11
  • Mats Heine JJC1 800m
  • 2:19,70
  • Anouk Schoute MJC1 80m
  • 11,19
  • Timo Schilp JJC2 Ver
  • 4,92
  • Lisanne Schoonebeek MJC1 800m
  • 2:25,60
  • Gijs Hopman JJD2 80m
  • 11,15
  •  

    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 800mKogelVerPunten totaal
    2 Lars Koning 2:36,03 9,81 4,12 1458
    3 Mats Heine 2:19,70 7,24 3,96 1454
    8 Hidde Koning 2:40,37 7,46 4,54 1385
    10 Thijs van Noorloos 2:37,58 7,45 3,82 1263
    11 Bas van Dijk 2:37,80 6,85 3,88 1239
    16 Jesse Pupping DNS 9,65 5,03 1133
    22 Casper van den Top DNS 6,78 4,61 895
    23 Marten Voorberg 2:51,20 9,67 DNS 886


    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Thijs van Noorloos 14,25 -1.2 m/s---
    Lars Koning DQ ---
    Hidde Koning DQ ---
    Bas van Dijk DQ 13,73


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 800mKogelVerPunten totaal
    9 Timo Schilp DNS 9,88 4,92 1122
    10 Sjoerd Wezelenburg 2:37,90 10,47 DNS 1032


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mHoogPunten totaal
    11 Bram Klap 14,01 3:40,21 1,30 1109
    19 Sam van Dijk 13,92 DNS 1,10 554


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mHoogPunten totaal
    6 Duncan Steenbakker 12,76 3:28,00 1,40 1402
    7 Levi van Diest 12,44 3:24,46 1,30 1386
    10 Jarno Gilissen 11,92 3:52,20 1,25 1259
    22 Gijs Hopman 11,15 DNS 1,30 1056
    24 Joost van Deudekom 11,90 DNS 1,25 908


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 80m800mSpeerPunten totaal
    1 Lisanne Schoonebeek 10,87 2:25,60 30,40 1744
    16 Anouk Schoute 11,19 DNS 19,23 897


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 80m800mSpeerPunten totaal
    5 Marit Dommanschet 11,91 2:47,40 19,83 1210
    6 Annebel Jaarsma 11,11 DNS 35,20 1174
    7 Bess van Noord 11,68 2:44,42 13,37 1130
    8 Nora Winter 11,62 2:40,10 11,44 1128
    15 Renee van Deudekom 11,65 DNS 19,51 832


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mDiscusPunten totaal
    2 Britt Rodenburg 9,03 3:40,17 14,46 1157
    5 Fabiënne Müller 9,54 3:51,70 16,04 1037
    17 Karin Mollee 10,98 4:17,85 10,57 579


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mDiscusPunten totaal
    1 Simone Winter 8,96 3:30,06 25,39 1436
    2 Merel van Herp 9,08 3:14,01 18,20 1395
    14 Sienna Klous 9,19 DNS 20,76 834
    16 Inez Bouwen 9,36 DNS 17,45 741