Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Dieuwertje Mentink MJC Hoog
  • 1,35
  • Sander Verweij JJC 800m
  • 2:40,41
  • Luka van Gennip MJC 1000m
  • 3:28,02
  • Willemijn Fuite MJD Hoog
  • 1,25
  • Jort van Breda JJC 100m
  • 14,25
  • Teun van Oirschot JJC Hoog
  • 1,40
  • Niels Bosma JJD Ver
  • 4,20
  • Sanne van der Lee MJC 1000m
  • 3:39,19
  • Niels Bosma JJD 1000m
  • 3:23,39
  • Willemijn Fuite MJD 1000m
  • 3:23,37
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jort van Breda Taxandria ...letiek JC 14,25 +0.3 m/s--- 503
    Sander Verweij Taxandria ...letiek JC 15,36 +0.3 m/s--- 379


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sander Verweij Taxandria ...letiek JC 2:40,41 --- 465
    Luuk van den Akker Taxandria ...letiek JC 2:56,99 --- 339


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luuk van den Akker Taxandria ...letiek JC 22,01 +0.1 m/s--- 263


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Teun van Oirschot Taxandria ...letiek JC 17,79 22,00 281


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jort van Breda Taxandria ...letiek JC 19,96 --- 306


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roel Schaffelaars Taxandria ...letiek JC 6,14 6,00 315


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Teun van Oirschot Taxandria ...letiek JC 1,40 1,45 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Roel Schaffelaars Taxandria ...letiek JC 3,58 -0.3 m/s3,50 334
    Sander Verweij Taxandria ...letiek JC 3,49 -0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Christian Maas Taxandria ...letiek JD 12,72 -0.3 m/s--- 374
    Ryan Woestenberg Taxandria ...letiek JD 13,00 -0.3 m/s--- 340


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Niels Bosma Taxandria ...letiek JD 3:23,39 3:20,00 522
    Jip van den Elsen Taxandria ...letiek JD 3:54,74 --- 341


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jim van Esch Taxandria ...letiek JD 17,71 +0.4 m/s--- 217
    Ryan Woestenberg Taxandria ...letiek JD 18,17 +0.4 m/s--- 191


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ryan Woestenberg Taxandria ...letiek JD 14,11 --- 202
    Jim van Esch Taxandria ...letiek JD 10,99 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Raoul van Heel Taxandria ...letiek JD 9,13 9,13 --- 65


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jim van Esch Taxandria ...letiek JD 5,56 --- 278


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Raoul van Heel Taxandria ...letiek JD 1,25 --- 426
    Jip van den Elsen Taxandria ...letiek JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Niels Bosma Taxandria ...letiek JD 4,20 -1.9 m/s--- 458
    Christian Maas Taxandria ...letiek JD 3,56 -1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sanne van der Lee Taxandria ...letiek MC 12,62 +0.5 m/s--- 386
    Luka van Gennip Taxandria ...letiek MC 12,70 +0.5 m/s--- 376


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luka van Gennip Taxandria ...letiek MC 3:28,02 --- 492
    Sanne van der Lee Taxandria ...letiek MC 3:39,19 --- 424


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dieuwertje Mentink Taxandria ...letiek MC DNF --- 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luka van Gennip Taxandria ...letiek MC 13,10 --- 179


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisa van Boekel Taxandria ...letiek MC 6,06 --- 310


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dieuwertje Mentink Taxandria ...letiek MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dieuwertje Mentink Taxandria ...letiek MC 3,65 +1.4 m/s--- 348
    Sanne van der Lee Taxandria ...letiek MC 3,49 +2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Karlijn va...r Heijden Taxandria ...letiek MD 11,17 +0.3 m/s--- 217


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Willemijn Fuite Taxandria ...letiek MD 3:23,37 3:30,00 523


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Guusje Vugs Taxandria ...letiek MD 15,58 -0.1 m/s--- 106


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marloes Smits Taxandria ...letiek MD 10,79 --- 122
    Karlijn va...r Heijden Taxandria ...letiek MD 8,60 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marloes Smits Taxandria ...letiek MD 15,52 --- 218
    Guusje Vugs Taxandria ...letiek MD 9,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Imke Mentink Taxandria ...letiek MD 6,11 --- 313
    Marloes Smits Taxandria ...letiek MD 5,36 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Willemijn Fuite Taxandria ...letiek MD 1,25 --- 426
    Guusje Vugs Taxandria ...letiek MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Annelou Sebregts Taxandria ...letiek MD 3,43 +0.8 m/s--- 304
    Imke Mentink Taxandria ...letiek MD 2,87 -0.4 m/s--- 0