Vereniging 'Scorpio' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lars Laros JJD 1000m
  • 3:03,63
  • Jord Pluimes JJD Hoog
  • 1,45
  • Eva Nijdam MJD Hoog
  • 1,50
  • Lieve Cocu MJD 60m
  • 8,94
  • Femke Kuppens MJD 60m
  • 8,77
  • Eva Nijdam MJD 1000m
  • 3:08,93
  • Tim Nuijten JJC Hoog
  • 1,45
  • Thom Schipperen JJD 80m
  • 11,17
  • Luuk Eijgenraam JJC 100m
  • 13,58
  • Eva Nijdam MJD Kogel
  • 12,19
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luuk Eijgenraam Scorpio JC 13,58 +0.8 m/s13,50 588
    Moos Tanis Scorpio JC 15,57 -0.1 m/s15,00 358


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rik van der Haven Scorpio JC 2:35,68 2:35,00 506
    Julian van Jeveren Scorpio JC 2:46,04 2:35,00 420


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Julian van Jeveren Scorpio JC 20,74 +0.1 m/s--- 324
    Tim Nuijten Scorpio JC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Frank Korzilius Scorpio JC 28,03 --- 464
    Patrick Korzilius Scorpio JC 20,89 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Patrick Korzilius Scorpio JC 26,74 --- 423
    Daan Woltjer Scorpio JC 19,63 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Frank Korzilius Scorpio JC 9,36 --- 491
    Daan Woltjer Scorpio JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tim Nuijten Scorpio JC 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luuk Eijgenraam Scorpio JC 4,47 -0.3 m/s--- 512
    Rik van der Haven Scorpio JC 3,98 +0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thom Schipperen Scorpio JD Team 1 11,17 +0.0 m/s11,60 591
    Joris van der Wagt Scorpio JD Team 1 13,20 +0.2 m/s12,60 317
    Bart van Rijthoven Scorpio JD Team 2 13,37 +0.2 m/s12,80 297
    Patrick Leemans Scorpio JD Team 1 DNS 12,80 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars Laros Scorpio JD Team 1 3:03,63 3:06,88 669
    Niek Verstraaten Scorpio JD Team 2 3:41,72 3:50,00 410
    Freek Verstraaten Scorpio JD Team 2 3:51,98 3:50,00 355
    Joris van der Wagt Scorpio JD Team 1 3:57,27 3:40,00 328


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Chuck Pols Scorpio JD Team 1 15,64 +0.7 m/s15,50 352
    Casper Haagh Scorpio JD Team 1 16,50 +0.7 m/s15,50 292
    Bart van Rijthoven Scorpio JD Team 2 18,24 +0.3 m/s18,00 187


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Chuck Pols Scorpio JD Team 1 29,42 --- 486
    Jord Pluimes Scorpio JD Team 1 19,45 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Chuck Pols Scorpio JD Team 1 19,81 19,81 --- 303
    Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 17,43 17,43 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thom Schipperen Scorpio JD Team 1 9,77 --- 511
    Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 7,58 --- 0
    Teun Leenders Scorpio JD Team 2 5,76 --- 291


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jord Pluimes Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
    Patrick Leemans Scorpio JD Team 1 1,40 --- 0
    Teun Leenders Scorpio JD Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Casper Haagh Scorpio JD Team 1 4,19 +0.4 m/s--- 456
    Jord Pluimes Scorpio JD Team 1 4,06 +1.2 m/s--- 0
    Freek Verstraaten Scorpio JD Team 2 3,19 -2.8 m/s--- 256
    Niek Verstraaten Scorpio JD Team 2 3,03 -2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Janneke Pluimes Scorpio MC 12,45 +0.6 m/s13,00 408


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Selena van...osterhout Scorpio MC 4:11,61 3:50,00 262


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jorine van Vugt Scorpio MC 17,33 +0.2 m/s19,00 239


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sophie ter Braak Scorpio MC 15,75 --- 238


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Janneke Pluimes Scorpio MC 30,75 --- 486


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sophie ter Braak Scorpio MC 7,77 --- 409


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Selena van...osterhout Scorpio MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jorine van Vugt Scorpio MC 4,29 +0.8 m/s--- 476


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Femke Kuppens Scorpio MD Team 1 8,77 +0.7 m/s8,82 593
    Lieve Cocu Scorpio MD Team 1 8,94 +0.7 m/s8,95 560
    Mila van Leeuwen Scorpio MD Team 1 8,98 +0.7 m/s9,10 0
    Lara Nuijten Scorpio MD Team 2 9,93 +0.3 m/s--- 389


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Nijdam Scorpio MD Team 1 3:08,93 3:16,00 627
    Sophie Blankers Scorpio MD Team 1 3:42,10 3:32,00 408
    Veerle van Son Scorpio MD Team 1 3:44,71 3:45,00 0
    Hedda Stolte Scorpio MD Team 2 4:23,67 4:15,00 211


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mila van Leeuwen Scorpio MD Team 1 11,25 +0.5 m/s11,57 453
    Yente Ouwerling Scorpio MD Team 1 11,32 +0.5 m/s11,70 445
    Veerle van Son Scorpio MD Team 1 12,43 -0.2 m/s12,80 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bente de Jager Scorpio MD Team 1 21,15 --- 346
    Merel Burm Scorpio MD Team 1 16,23 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke Kuppens Scorpio MD Team 1 19,10 --- 290
    Merel Burm Scorpio MD Team 1 17,43 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Nijdam Scorpio MD Team 1 12,19 --- 622
    Merel Burm Scorpio MD Team 1 7,75 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva Nijdam Scorpio MD Team 1 1,50 --- 623
    Veerle van Son Scorpio MD Team 1 1,25 --- 0
    Hedda Stolte Scorpio MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bente de Jager Scorpio MD Team 1 4,23 +0.4 m/s--- 464
    Lieve Cocu Scorpio MD Team 1 3,87 +1.0 m/s--- 0
    Lara Nuijten Scorpio MD Team 2 3,62 +2.1 m/s--- 342
    Hedda Stolte Scorpio MD Team 2 3,04 -0.7 m/s--- 0