Vereniging 'DAK' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Kevin van Loon JJD Kogel
  • 8,06
  • Steven Vriends JJD 1000m
  • 3:44,78
  • Fleur van der Linden MJC Hoog
  • 1,35
  • Fleur van der Linden MJC 80mH
  • 14,05
  • Joeri Konincks JJD Hoog
  • 1,30
  • Fleur van der Linden MJC 1000m
  • 3:25,95
  • Anne van Nierop MJD Hoog
  • 1,35
  • Fenna Knippels MJD Hoog
  • 1,25
  • Joeri Konincks JJD 80m
  • 11,42
  • Joeri Konincks JJD 80mH
  • 15,06
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joeri Konincks DAK JD 11,42 +0.0 m/s--- 552
    Steven Vriends DAK JD 13,06 -0.3 m/s--- 333
    Thijmen Krol DAK JD 13,16 -0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Steven Vriends DAK JD 3:44,78 --- 393
    Dani Chambon DAK JD 4:00,54 --- 312
    Tim Brok DAK JD 4:29,54 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joeri Konincks DAK JD 15,06 +1.9 m/s--- 397
    Sem van Aarle DAK JD 20,30 +1.9 m/s--- 87
    Thijmen Krol DAK JD 21,71 +1.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kevin van Loon DAK JD 23,66 --- 391
    Dani Chambon DAK JD 18,22 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tim Brok DAK JD 10,33 10,33 --- 97
    Sem van Aarle DAK JD 9,95 9,95 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kevin van Loon DAK JD 8,06 --- 424
    Lars van Spijk DAK JD 6,52 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joeri Konincks DAK JD 1,30 --- 462
    Sem van Aarle DAK JD 1,00 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Steven Vriends DAK JD 3,67 -0.8 m/s--- 352
    Lars van Spijk DAK JD 3,39 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC 3:25,95 3:25,00 506


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC 14,05 +0.7 m/s15,60 483


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC 1,35 1,45 499


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Fenna Knippels DAK MD 9,82 +0.3 m/s--- 406


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Fenna Knippels DAK MD 3:46,88 --- 382


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tessa van Heeswijk DAK MD 13,35 +0.0 m/s--- 256


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joly-eline Himpers DAK MD 17,50 --- 275
    Anne van Nierop DAK MD 11,52 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joly-eline Himpers DAK MD 20,27 --- 312


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Joly-eline Himpers DAK MD 7,96 --- 419


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne van Nierop DAK MD 1,35 --- 499
    Fenna Knippels DAK MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anne van Nierop DAK MD 4,03 +4.2 m/s--- 424
    Tessa van Heeswijk DAK MD 3,58 +2.3 m/s--- 0