Vereniging 'AV Sprint' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Daan Hoogers JJC Hoog
  • 1,55
  • Zoë Meyer MJC 80m
  • 10,44
  • Sjoerd Pastoor JJC Ver
  • 5,12
  • Sheenai Muntslag MJD 60m
  • 8,38
  • Sander Doodewaard JJC 100mH
  • 15,68
  • Dylan van Zundert JJC Speer
  • 43,95
  • Simone Snepvangers MJC Hoog
  • 1,65
  • Pleun Hutten MJC Ver
  • 4,90
  • Silke Vonk MJC 80m
  • 10,57
  • Sjoerd Pastoor JJC 100m
  • 12,96
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sjoerd Pastoor AV Sprint JC Team 1 12,96 +0.3 m/s--- 674
    Jake de Kok AV Sprint JC Team 2 13,70 +0.3 m/s--- 572
    Lars Mackenbach AV Sprint JC Team 2 14,69 -0.1 m/s--- 452
    Dylan van Zundert AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Tarek Sakhi AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Ricardo Witkamp AV Sprint JC Team 2 DNF --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Loek Gijzen AV Sprint JC Team 1 2:24,60 2:30,00 613
    Sander Doodewaard AV Sprint JC Team 1 2:25,52 2:24,00 603
    Ricardo Witkamp AV Sprint JC Team 2 2:34,25 --- 519
    Rinus van de Weerd AV Sprint JC Team 2 DNF --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sander Doodewaard AV Sprint JC Team 1 15,68 +0.4 m/s15,88 663
    Daan Hoogers AV Sprint JC Team 1 16,22 +0.1 m/s--- 617
    Lars Mackenbach AV Sprint JC Team 2 20,41 +0.1 m/s--- 341
    Tarek Sakhi AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dylan van Zundert AV Sprint JC Team 1 43,95 --- 692
    Job de Mast AV Sprint JC Team 2 34,20 --- 558
    Thanos Palazis AV Sprint JC Team 2 14,98 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kjell Broos AV Sprint JC Team 1 36,71 38,29 572
    Job de Mast AV Sprint JC Team 2 26,38 --- 418
    Jelle van Hofslot AV Sprint JC Team 1 19,19 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kjell Broos AV Sprint JC Team 1 10,00 10,64 522
    Jake de Kok AV Sprint JC Team 2 8,57 --- 451
    Jelle van Hofslot AV Sprint JC Team 1 7,77 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan Hoogers AV Sprint JC Team 1 1,55 1,65 663
    Thanos Palazis AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sjoerd Pastoor AV Sprint JC Team 1 5,12 +4.8 m/s--- 644
    Jake de Kok AV Sprint JC Team 2 4,44 -0.1 m/s--- 506
    Rinus van de Weerd AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars van der Starre AV Sprint JD Team 1 11,40 +0.0 m/s11,00 555
    Ties van Beek AV Sprint JD Team 2 11,80 +0.0 m/s12,00 496
    Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 12,09 +0.2 m/s12,00 455
    Luke de Leeuw AV Sprint JD Team 2 12,16 +0.2 m/s12,00 446
    Maurice van Ravels AV Sprint JD Team 1 12,18 +0.0 m/s11,50 0
    Jordy van der Westen AV Sprint JD Team 2 12,25 +0.0 m/s12,00 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 3:18,66 3:30,00 555
    Sjoerd Gijzen AV Sprint JD Team 1 3:19,29 3:20,00 550
    Jaap Rodermond AV Sprint JD Team 2 3:37,62 3:40,00 433
    Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 3:38,93 3:40,00 426
    Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 3:40,31 3:40,00 0
    Douwe Demoulin AV Sprint JD Team 1 DNF 3:30,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Abel Maas AV Sprint JD Team 1 13,40 +0.7 m/s13,50 546
    Maurice van Ravels AV Sprint JD Team 1 14,82 +0.7 m/s15,00 416
    Lars van der Starre AV Sprint JD Team 1 15,53 +0.7 m/s15,00 0
    Gianni Brunken AV Sprint JD Team 2 16,72 +0.3 m/s16,00 278
    Jordy van der Westen AV Sprint JD Team 2 16,80 +0.4 m/s--- 272
    Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 17,00 +0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sjoerd Gijzen AV Sprint JD Team 1 25,08 --- 415
    Tijn Blom AV Sprint JD Team 1 24,22 --- 0
    Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 21,76 --- 357
    Ramses van...ardenburg AV Sprint JD Team 2 15,59 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 17,70 17,70 --- 263
    Tijn Blom AV Sprint JD Team 1 17,46 17,46 --- 0
    Ramses van...ardenburg AV Sprint JD Team 2 14,48 14,48 --- 196
    Luc Maessen AV Sprint JD Team 2 13,26 13,26 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 8,86 --- 466
    Luke de Leeuw AV Sprint JD Team 2 7,43 --- 390
    Sjoerd Gijzen AV Sprint JD Team 1 7,15 --- 0
    Luc Maessen AV Sprint JD Team 2 6,59 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Douwe Demoulin AV Sprint JD Team 1 1,50 1,45 623
    Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 1,35 1,40 0
    Jordy van der Westen AV Sprint JD Team 2 1,20 1,20 389
    Gianni Brunken AV Sprint JD Team 2 1,15 1,35 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Abel Maas AV Sprint JD Team 1 4,62 +0.3 m/s4,64 544
    Tijn Blom AV Sprint JD Team 1 4,26 -0.2 m/s--- 0
    Ties van Beek AV Sprint JD Team 2 3,50 +0.8 m/s--- 318
    Jaap Rodermond AV Sprint JD Team 2 3,36 -1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Zoë Meyer AV Sprint MC Team 1 10,44 -0.1 m/s10,77 716
    Silke Vonk AV Sprint MC Team 1 10,57 +0.5 m/s--- 692
    Hanneke Verheesen AV Sprint MC Team 1 11,44 +0.5 m/s--- 0
    Felicia Balla AV Sprint MC Team 2 12,49 +0.5 m/s--- 402
    Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 12,55 +0.5 m/s--- 395


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eline Rijzenga AV Sprint MC Team 1 3:31,74 --- 469
    Charlotte Demoulin AV Sprint MC Team 2 3:38,04 --- 431
    Lonne Mallens AV Sprint MC Team 1 3:39,99 3:40,30 420
    Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 3:40,32 --- 418
    Jinke Prinsen AV Sprint MC Team 1 DNF 3:30,01 0
    Annika Drent AV Sprint MC Team 2 DNF --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Silke Vonk AV Sprint MC Team 1 13,00 +0.3 m/s--- 587
    Simone Snepvangers AV Sprint MC Team 1 13,22 +0.3 m/s--- 564
    Hanneke Verheesen AV Sprint MC Team 1 13,81 +0.3 m/s--- 0
    Charlotte Demoulin AV Sprint MC Team 2 16,04 +0.3 m/s--- 323
    Titia van Vucht AV Sprint MC Team 2 16,75 +0.3 m/s--- 276
    Britney Marijnissen AV Sprint MC Team 2 DNF 15,59 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 28,87 --- 478
    Jinke Prinsen AV Sprint MC Team 1 23,23 27,32 0
    Dana Bouwknegt AV Sprint MC Team 2 13,22 18,77 182
    Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 NM --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dana Bouwknegt AV Sprint MC Team 2 18,97 12,88 287
    Lonne Mallens AV Sprint MC Team 1 17,95 18,86 268
    Hanneke Verheesen AV Sprint MC Team 1 16,86 22,08 0
    Demi van Outheusden AV Sprint MC Team 2 DNS 17,48 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Zoë Meyer AV Sprint MC Team 1 10,39 --- 541
    Lonne Mallens AV Sprint MC Team 1 7,38 --- 0
    Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 5,10 --- 248
    Demi van Outheusden AV Sprint MC Team 2 DNS 6,92 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Simone Snepvangers AV Sprint MC Team 1 1,65 1,65 741
    Jinke Prinsen AV Sprint MC Team 1 1,30 1,36 0
    Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
    Britney Marijnissen AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 4,90 -0.9 m/s--- 601
    Eline Rijzenga AV Sprint MC Team 1 4,73 -1.6 m/s--- 0
    Titia van Vucht AV Sprint MC Team 2 3,66 -2.5 m/s--- 350
    Annika Drent AV Sprint MC Team 2 3,35 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sheenai Muntslag AV Sprint MD Team 1 8,38 +0.7 m/s8,47 675
    Luna Bernhard AV Sprint MD Team 1 8,88 +0.7 m/s9,08 572
    Noortje Stolk AV Sprint MD Team 1 9,04 +0.7 m/s8,98 0
    Pleun Hector AV Sprint MD Team 2 9,87 +0.6 m/s9,81 398
    Anna Couweleers AV Sprint MD Team 2 10,23 +0.6 m/s10,18 343
    Marieke Keij AV Sprint MD Team 2 DNF 9,97 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Noortje Stolk AV Sprint MD Team 1 3:24,89 3:27,00 513
    Linsy Heestermans AV Sprint MD Team 1 3:26,90 3:32,00 499
    Veerle van Doorn AV Sprint MD Team 2 3:33,03 --- 461
    Anniek Bloemers AV Sprint MD Team 1 3:33,79 3:26,00 0
    Arwen Barendregt AV Sprint MD Team 2 3:45,35 --- 390
    Simone de Lange AV Sprint MD Team 2 3:51,27 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sheenai Muntslag AV Sprint MD Team 1 10,92 +0.5 m/s11,17 491
    Luna Bernhard AV Sprint MD Team 1 11,53 +0.5 m/s11,96 423
    Britt Marijnissen AV Sprint MD Team 1 12,15 +0.5 m/s11,47 0
    Rosanne Verheijen AV Sprint MD Team 2 13,27 -0.1 m/s--- 263
    Veerle van Doorn AV Sprint MD Team 2 14,22 -0.1 m/s--- 192
    Marit Buijsse AV Sprint MD Team 2 14,68 -0.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anniek Bloemers AV Sprint MD Team 1 20,19 16,44 328
    Eline Kamps AV Sprint MD Team 1 18,11 --- 0
    Anna Couweleers AV Sprint MD Team 2 13,04 --- 177
    Sarah Prinsen AV Sprint MD Team 2 10,09 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anniek Bloemers AV Sprint MD Team 1 18,32 16,70 275
    Annika Rijzenga AV Sprint MD Team 1 17,07 --- 0
    Simone de Lange AV Sprint MD Team 2 13,38 --- 171
    Eline Kleton AV Sprint MD Team 2 12,06 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eline Kamps AV Sprint MD Team 1 8,66 8,94 456
    Linsy Heestermans AV Sprint MD Team 1 7,25 7,28 0
    Lisa Römgens AV Sprint MD Team 2 4,78 --- 226
    Zora Bernhard AV Sprint MD Team 2 4,57 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luna Bernhard AV Sprint MD Team 1 1,35 1,25 499
    Marieke Keij AV Sprint MD Team 2 1,20 --- 389
    Britt Marijnissen AV Sprint MD Team 1 1,15 1,30 0
    Sarah Prinsen AV Sprint MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sheenai Muntslag AV Sprint MD Team 1 4,54 +1.8 m/s4,31 527
    Emma Spiekman AV Sprint MD Team 1 4,00 -1.9 m/s3,99 0
    Arwen Barendregt AV Sprint MD Team 2 3,66 +1.2 m/s--- 350
    Eline Kleton AV Sprint MD Team 2 3,15 +0.2 m/s--- 0