Vereniging 'AV Spiridon' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jesse Gooiker MJC Kogel
  • 8,45
  • Bodhy Wijnings JJC Ver
  • 5,06
  • Bodhy Wijnings JJC Hoog
  • 1,50
  • Lotte van de Par MJC Hoog
  • 1,20
  • Lotte van de Par MJC 80m
  • 11,63
  • Safira den Oudsten MJC 1000m
  • 3:36,29
  • Esmee van Dongen MJC 80m
  • 12,85
  • Max van Helmond JJC 800m
  • 2:26,29
  • Bodhy Wijnings JJC Speer
  • 53,69
  • Taro Swart JJC Kogel
  • 9,56
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Taro Swart AV Spiridon JC 14,42 -0.1 m/s--- 483
    Joost Grunwald AV Spiridon JC 15,70 +0.3 m/s--- 345


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Max van Helmond AV Spiridon JC 2:26,29 2:18,33 596
    Joost Grunwald AV Spiridon JC 3:09,00 --- 261
    Lucas van der Linden AV Spiridon JC DNF --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Max van Helmond AV Spiridon JC 20,52 -0.7 m/s19,73 335
    Joost Grunwald AV Spiridon JC 21,65 +0.1 m/s--- 279


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 53,69 --- 811


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Taro Swart AV Spiridon JC 30,98 --- 489


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Taro Swart AV Spiridon JC 9,56 --- 501


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 1,50 --- 623


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bodhy Wijnings AV Spiridon JC 5,06 -0.2 m/s--- 632


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Arnes Alickovic AV Spiridon JD 12,50 -0.3 m/s--- 401
    Brad Raessen AV Spiridon JD 12,83 +0.8 m/s12,90 360
    Aron Broeken AV Spiridon JD 13,54 +0.8 m/s13,53 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijs van Dijke AV Spiridon JD 3:31,65 3:58,00 469
    Remo Brouwers AV Spiridon JD 3:37,27 3:58,00 436
    Aron Broeken AV Spiridon JD 4:04,16 3:58,59 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Brad Raessen AV Spiridon JD 17,18 +0.4 m/s19,30 249
    Aran Swart AV Spiridon JD 17,52 +0.3 m/s17,41 228
    Remo Brouwers AV Spiridon JD 17,63 +1.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Brad Raessen AV Spiridon JD 22,33 --- 367
    Simon Avontuur AV Spiridon JD 15,19 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rens van Beek AV Spiridon JD 20,10 20,10 --- 309
    Aran Swart AV Spiridon JD 16,77 16,77 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijs van Dijke AV Spiridon JD 7,87 --- 414
    Rens van Beek AV Spiridon JD 7,58 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijs van Dijke AV Spiridon JD 1,25 --- 426
    Arnes Alickovic AV Spiridon JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Arnes Alickovic AV Spiridon JD 3,72 -0.5 m/s--- 362
    Simon Avontuur AV Spiridon JD 3,35 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lotte van de Par AV Spiridon MC 11,63 -0.1 m/s11,50 520
    Esmee van Dongen AV Spiridon MC 12,85 +0.5 m/s--- 358


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Safira den Oudsten AV Spiridon MC 3:36,29 --- 441
    Esmee van Dongen AV Spiridon MC 4:09,80 3:45,00 270


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eva Kipping AV Spiridon MC 16,23 +0.3 m/s--- 310
    Mieke van der Meiden AV Spiridon MC 17,72 +0.3 m/s--- 216


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Safira den Oudsten AV Spiridon MC 19,60 --- 316
    Eva Kipping AV Spiridon MC 11,82 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jesse Gooiker AV Spiridon MC 13,55 --- 175


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jesse Gooiker AV Spiridon MC 8,45 --- 445
    Safira den Oudsten AV Spiridon MC 6,74 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lotte van de Par AV Spiridon MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mieke van der Meiden AV Spiridon MC DNS --- 0