Vereniging 'AV Attila' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jolien Stuijk MJC Hoog
  • 1,50
  • Anne Hoeke MJC 80m
  • 11,23
  • Mattijs Mols JJC Kogel
  • 15,53
  • Pien Korstanje MJC Ver
  • 5,04
  • Daphne van der Heijden MJC 80m
  • 11,10
  • Robin van Riel JJC 100mH
  • 14,86
  • Robin van Riel JJC 100m
  • 12,39
  • Robin van Riel JJC 800m
  • 2:07,27
  • Millenshen Gerard JJC 100m
  • 12,61
  • Jule Roelings MJD Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Robin van Riel AV Attila JC 12,39 +1.2 m/s12,81 761
    Millenshen Gerard AV Attila JC 12,61 +1.2 m/s13,20 726
    Mattijs Mols AV Attila JC 12,94 +1.2 m/s12,77 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Robin van Riel AV Attila JC 2:07,27 2:07,00 817
    Zep Couwenberg AV Attila JC 2:24,54 2:40,00 614
    Lars Schellekens AV Attila JC 2:41,67 2:23,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Robin van Riel AV Attila JC 14,86 +0.4 m/s17,00 740
    Floris Meeuwse AV Attila JC 16,87 -0.7 m/s18,70 565
    Job Withaar AV Attila JC 18,76 -0.7 m/s20,10 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ruben van de Boel AV Attila JC 21,47 24,00 352
    Job Withaar AV Attila JC 18,56 18,00 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mattijs Mols AV Attila JC 44,05 54,00 668
    Ruben van de Boel AV Attila JC 17,68 21,00 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mattijs Mols AV Attila JC 15,53 15,67 759
    Job Withaar AV Attila JC 7,33 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Gijs van Berkel AV Attila JC 1,50 1,50 623
    Floris Meeuwse AV Attila JC 1,45 1,50 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Millenshen Gerard AV Attila JC 5,34 -0.4 m/s4,90 687
    Gijs van Berkel AV Attila JC 4,63 -0.7 m/s4,80 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rick van Riel AV Attila JD Team 1 11,80 +0.2 m/s12,20 496
    Finn Hultermans AV Attila JD Team 2 12,28 +0.8 m/s14,10 430
    Daan Verhoeven AV Attila JD Team 1 12,70 +0.8 m/s13,40 376
    Duc Hendriksen AV Attila JD Team 2 13,36 +0.0 m/s--- 298
    Casper Slangen AV Attila JD Team 2 14,54 +0.8 m/s13,00 0
    Diem Couwenberg AV Attila JD Team 1 DNF 12,30 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rick van Riel AV Attila JD Team 1 3:01,33 3:24,00 688
    Ivy Diks AV Attila JD Team 1 3:49,24 3:50,00 369
    Casper Slangen AV Attila JD Team 2 3:53,10 3:55,00 349
    Duc Hendriksen AV Attila JD Team 2 4:02,70 --- 302


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 14,78 +0.3 m/s16,16 420
    Rick van Riel AV Attila JD Team 1 15,58 +0.7 m/s15,35 357
    Finn Hultermans AV Attila JD Team 2 16,21 +0.4 m/s--- 312
    Casper Slangen AV Attila JD Team 2 20,93 +0.4 m/s19,00 60
    Duc Hendriksen AV Attila JD Team 2 22,57 +0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Olivier Pessers AV Attila JD Team 1 21,30 14,00 348
    Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 19,18 20,94 0
    Jair Lubbers AV Attila JD Team 2 13,57 14,11 190
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 11,10 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 21,69 21,69 13,80 338
    Finn Hultermans AV Attila JD Team 2 13,76 13,76 9,00 180
    Ivy Diks AV Attila JD Team 1 11,43 11,43 12,00 0
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 11,25 11,25 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 9,10 8,99 478
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 6,04 --- 308
    Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 5,57 5,42 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 1,50 1,45 623
    Daan Verhoeven AV Attila JD Team 1 1,30 1,25 0
    Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 1,20 1,25 389
    Jair Lubbers AV Attila JD Team 2 1,15 1,10 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 4,68 -0.7 m/s4,49 556
    Olivier Pessers AV Attila JD Team 1 3,84 -2.8 m/s3,99 0
    Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 3,59 -2.6 m/s3,58 336
    Jair Lubbers AV Attila JD Team 2 3,38 -1.1 m/s3,40 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daphne van...r Heijden AV Attila MC 11,10 -0.1 m/s11,40 602
    Anne Hoeke AV Attila MC 11,23 -0.1 m/s11,40 581
    Jolien Stuijk AV Attila MC 11,28 -0.1 m/s11,20 0
    Merel de Jong AV Attila / DAK MC 11,91 +0.6 m/s12,10 480
    Anne van Zundert AV Attila / DAK MC 12,66 +0.6 m/s12,40 381


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daphne van...r Heijden AV Attila MC 3:29,99 3:25,00 480
    Lotte de Graauw AV Attila MC 3:31,21 3:22,40 472
    Sanne Appels AV Attila MC DNF 3:55,00 0
    Fleur Picot AV Attila / DAK MC DNF --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pien Korstanje AV Attila MC 13,37 +0.0 m/s13,80 549
    Anne Hoeke AV Attila MC 13,44 +0.0 m/s13,39 542
    Lonneke Westermann AV Attila MC 14,54 +0.7 m/s14,48 0
    Maud Kemkes AV Attila / DAK MC 14,77 +0.7 m/s15,60 420
    Merel de Jong AV Attila / DAK MC 16,53 +0.7 m/s14,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Natasja van Beurden AV Attila MC 29,06 30,50 481
    Sanne Pulles AV Attila / DAK MC 18,85 20,00 302
    Sanne Appels AV Attila MC NM 21,00 0
    Fleur Picot AV Attila / DAK MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne Appels AV Attila MC 21,29 21,00 331
    Natasja van Beurden AV Attila MC 20,05 24,00 0
    Sanne Pulles AV Attila / DAK MC 15,46 15,00 217


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pien Korstanje AV Attila MC 10,48 9,51 545
    Natasja van Beurden AV Attila MC 7,82 8,25 0
    Anne van Zundert AV Attila / DAK MC 4,94 6,00 237
    Fleur Picot AV Attila / DAK MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jolien Stuijk AV Attila MC 1,50 1,60 623
    Anne Hoeke AV Attila MC 1,35 1,56 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pien Korstanje AV Attila MC 5,04 -1.8 m/s4,95 629
    Lonneke Westermann AV Attila MC 4,40 -1.5 m/s4,35 0
    Maud Kemkes AV Attila / DAK MC 3,80 +1.0 m/s4,10 378


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Madeline el Aissati AV Attila MD Team 1 9,05 +0.7 m/s9,24 539
    Fenne Severijns AV Attila MD Team 1 9,08 +0.6 m/s9,37 534
    Jennifer Kleiren AV Attila MD Team 1 9,30 +0.6 m/s9,44 0
    Maartje Vermeulen AV Attila MD Team 2 9,82 -0.7 m/s--- 406


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Voets AV Attila MD Team 1 3:23,34 3:22,00 523
    Madeline el Aissati AV Attila MD Team 1 3:32,76 3:45,00 463
    Marieke Verschure AV Attila MD Team 1 3:35,22 3:40,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jule Roelings AV Attila MD Team 1 11,53 -0.2 m/s12,35 423
    Marieke Verschure AV Attila MD Team 1 11,65 -0.2 m/s12,57 410
    Maartje Vermeulen AV Attila MD Team 2 13,94 -0.3 m/s--- 212
    Alida Pinas AV Attila MD Team 1 DNF 12,09 0
    Isis van Loosdrecht AV Attila MD Team 2 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floor Alessie AV Attila MD Team 1 22,09 18,00 363
    Alida Pinas AV Attila MD Team 1 14,65 17,14 0
    Anaïs van Gestel AV Attila MD Team 2 11,82 --- 148
    Isis van Loosdrecht AV Attila MD Team 2 6,72 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floor Alessie AV Attila MD Team 1 21,40 18,00 333
    Maartje Vermeulen AV Attila MD Team 2 16,49 --- 238
    Emma Voets AV Attila MD Team 1 13,44 13,73 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Floor Alessie AV Attila MD Team 1 8,87 9,00 467
    Jennifer Kleiren AV Attila MD Team 1 6,94 6,34 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jule Roelings AV Attila MD Team 1 1,45 1,40 582
    Anaïs van Gestel AV Attila MD Team 2 1,25 --- 426
    Marieke Verschure AV Attila MD Team 1 1,20 1,30 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jule Roelings AV Attila MD Team 1 4,30 +0.6 m/s4,13 478
    Alida Pinas AV Attila MD Team 1 3,92 -0.2 m/s4,15 0
    Anaïs van Gestel AV Attila MD Team 2 3,49 +1.0 m/s--- 316
    Isis van Loosdrecht AV Attila MD Team 2 3,16 +4.6 m/s--- 0