Vereniging 'Atledo' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Indij Snoeren MJC Hoog
  • 1,35
  • Phill Pols JJC Discus
  • 31,27
  • Imke Denissen MJC 80m
  • 12,17
  • Mijke Somers MJD 60m
  • 9,32
  • Indij Snoeren MJC 80m
  • 12,33
  • Xander Mahieu JJC 800m
  • 2:28,10
  • Indij Snoeren MJC 1000m
  • 3:45,41
  • Joram de Bont JJC 100m
  • 13,37
  • Joram de Bont JJC 100mH
  • 17,79
  • Rik den Boer JJC Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joram de Bont Atledo JC 13,37 +1.2 m/s13,30 616
    Geert van Krevelen Atledo JC 16,09 -0.1 m/s--- 307


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Xander Mahieu Atledo JC 2:28,10 2:53,97 578
    Joram de Bont Atledo JC 2:43,37 --- 441


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joram de Bont Atledo JC 17,79 -0.7 m/s19,30 498
    Rik den Boer Atledo JC 21,07 +0.4 m/s--- 307


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lucien Kuijpers Atledo JC 15,29 --- 228
    Phill Pols Atledo JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Phill Pols Atledo JC 31,27 --- 494


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Xander Mahieu Atledo JC 6,84 --- 356


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rik den Boer Atledo JC 1,35 --- 499
    Lucien Kuijpers Atledo JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Geert van Krevelen Atledo JC 3,77 -1.0 m/s--- 372
    Ruben Bogers Atledo JC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Imke Denissen Atledo MC 12,17 +0.1 m/s--- 444
    Indij Snoeren Atledo MC 12,33 +0.1 m/s--- 423


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Indij Snoeren Atledo MC 3:45,41 3:56,12 389
    Joyce Verhoef Atledo MC 4:11,13 --- 264


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Iris Schoenmakers Atledo MC 16,55 +0.2 m/s--- 289
    Imke Denissen Atledo MC 16,86 +0.2 m/s18,70 269


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Lodewijks Atledo MC 12,97 --- 176


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Iris Schoenmakers Atledo MC 14,56 --- 197


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anne Lodewijks Atledo MC 6,13 --- 314


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Indij Snoeren Atledo MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joyce Verhoef Atledo MC 3,50 +0.2 m/s--- 318


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mijke Somers Atledo MD 9,32 +0.6 m/s9,50 490
    Hilde van der Pluijm Atledo MD 10,43 +0.6 m/s10,20 315


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isabel Moerdijk Atledo MD 4:13,59 4:30,50 253
    Lian Soijer Atledo MD 4:14,81 --- 248


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Femke den Boer Atledo MD 13,72 -0.3 m/s--- 228
    Hilde van der Pluijm Atledo MD 13,92 -0.3 m/s--- 213


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Isabel Moerdijk Atledo MD 11,66 --- 144
    Anne ter Horst Atledo MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mijke Somers Atledo MD 11,70 --- 132
    Anne ter Horst Atledo MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lian Soijer Atledo MD 5,30 --- 261
    Anne ter Horst Atledo MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Femke den Boer Atledo MD 1,00 --- 242


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Hilde van der Pluijm Atledo MD 3,20 +0.3 m/s--- 258