Vereniging 'ACW `66' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Elise Jocaille MJC Speer
  • 23,59
  • Evi van Bladel MJC 1000m
  • 3:16,56
  • Daan van Loon JJC 100m
  • 13,60
  • Evi van Bladel MJC Ver
  • 4,46
  • Lotje Birker MJC 80m
  • 11,94
  • Tom van Loon JJD Speer
  • 26,17
  • Tom van Loon JJD Ver
  • 4,48
  • Remco Bertels JJD 80m
  • 12,27
  • Elise Jocaille MJC Hoog
  • 1,55
  • Daan van Loon JJC Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daan van Loon ACW `66 JC 13,60 +1.2 m/s13,17 585
    Jorrit Ivens ACW `66 JC DNF 15,06 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Aart Weijers ACW `66 JC 3:16,17 2:58,00 219


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Julian Buckmann ACW `66 JC 20,87 -0.7 m/s20,84 317


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Julian Buckmann ACW `66 JC 17,96 --- 284


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jorrit Ivens ACW `66 JC 15,41 --- 216


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan van Loon ACW `66 JC 7,22 --- 378


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Daan van Loon ACW `66 JC 1,30 --- 462


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Aart Weijers ACW `66 JC 3,75 -2.7 m/s--- 368
    Michel van...er Hammen ACW `66 JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Remco Bertels ACW `66 JD 12,27 -0.3 m/s--- 431
    Rick Verhoofstad ACW `66 JD 13,18 -0.3 m/s--- 319


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijmen van Alphen ACW `66 JD DNF --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Remco Bertels ACW `66 JD 15,84 +0.4 m/s--- 338
    Kai Jocaille ACW `66 JD 17,70 +0.4 m/s--- 218


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tom van Loon ACW `66 JD 26,17 --- 434
    Kai Jocaille ACW `66 JD 19,32 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Milan van Alphen ACW `66 JD 15,64 15,64 --- 221
    Thijmen van Alphen ACW `66 JD - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Milan van Alphen ACW `66 JD 7,62 --- 400


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kai Jocaille ACW `66 JD 1,15 --- 352
    Thijmen van Alphen ACW `66 JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tom van Loon ACW `66 JD 4,48 +3.6 m/s--- 515
    Rick Verhoofstad ACW `66 JD 3,58 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lotje Birker ACW `66 MC 11,94 +0.1 m/s13,12 476
    Elise Jocaille ACW `66 MC DNF 12,29 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Evi van Bladel ACW `66 MC 3:16,56 3:19,00 570


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lotje Birker ACW `66 MC DNF 15,33 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elise Jocaille ACW `66 MC 23,59 --- 390


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hester Kleuskens ACW `66 MC 11,80 --- 134


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hester Kleuskens ACW `66 MC 6,75 --- 351


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elise Jocaille ACW `66 MC 1,55 1,60 663


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Evi van Bladel ACW `66 MC 4,46 +2.1 m/s--- 510