Vereniging 'DK en AV Hercules' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sinte Bras MJD 60m
  • 9,12
  • Enrico Baldussi JJD 80mH
  • 19,47
  • Remco Scheffer JJD 1000m
  • 3:27,47
  • Enrico Baldussi JJD Speer
  • 18,23
  • Enrico Baldussi JJD 80m
  • 12,86
  • Miranda van Dijk MJC Ver
  • 4,36
  • Tes van Noort MJC 80m
  • 11,76
  • Vera Kuipers MJC 80m
  • 11,96
  • Sophie van der Spoel MJC 80m
  • 11,83
  • Remco Scheffer JJD Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD 12,86 +0.0 m/s--- 357
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD DNF --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD 3:27,47 3:25,00 496


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD 19,47 +1.9 m/s--- 125


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD 18,23 --- 290


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tes van Noort DK en AV Hercules MC 11,76 +0.5 m/s--- 501
    Sophie van der Spoel DK en AV Hercules MC 11,83 -0.1 m/s11,90 491
    Vera Kuipers DK en AV Hercules MC 11,96 +0.1 m/s13,10 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vera Kuipers DK en AV Hercules MC 3:53,69 3:45,00 346
    Tes van Noort DK en AV Hercules MC 3:53,97 3:45,00 345


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Miranda van Dijk DK en AV Hercules MC 14,26 +0.0 m/s14,00 464
    Tes van Noort DK en AV Hercules MC 15,90 +0.2 m/s--- 333
    Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 16,57 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber van de Merwe DK en AV Hercules MC 17,37 --- 272
    Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 15,48 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maritt Jansen DK en AV Hercules MC 17,64 --- 262
    Vera Kuipers DK en AV Hercules MC 12,49 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sophie van der Spoel DK en AV Hercules MC 8,95 --- 471
    Amber van de Merwe DK en AV Hercules MC 6,72 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Maritt Jansen DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Miranda van Dijk DK en AV Hercules MC 4,36 -0.5 m/s--- 490


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sinte Bras DK en AV Hercules MD 9,12 -0.7 m/s10,40 526
    Nynke Kuipers DK en AV Hercules MD 10,24 -0.7 m/s10,70 342


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sinte Bras DK en AV Hercules MD 3:44,80 3:45,00 393
    Tessel Mingaars DK en AV Hercules MD 3:49,61 3:45,00 367


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tessel Mingaars DK en AV Hercules MD 14,03 +0.0 m/s--- 205
    Yanouk Bijl DK en AV Hercules MD 14,58 +0.0 m/s--- 168
    Veerle Hoogerwerf DK en AV Hercules MD DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Veerle Hoogerwerf DK en AV Hercules MD 20,75 --- 338
    Nynke Kuipers DK en AV Hercules MD 17,57 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Veerle Hoogerwerf DK en AV Hercules MD 16,81 --- 245
    Nynke Kuipers DK en AV Hercules MD 12,77 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mary Grace Konu DK en AV Hercules MD 8,45 --- 445
    Dycianey Rijna DK en AV Hercules MD 6,69 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tessel Mingaars DK en AV Hercules MD 1,25 --- 426
    Yanouk Bijl DK en AV Hercules MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mary Grace Konu DK en AV Hercules MD 4,02 +4.8 m/s--- 422
    Dycianey Rijna DK en AV Hercules MD 3,49 +2.1 m/s--- 0