Vereniging 'AV Passaat' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sander van de Tuyl JJC Hoog
  • 1,45
  • Rick van Loon JJC 100m
  • 12,15
  • Dianne den Hoed MJD 60m
  • 9,35
  • Rick van Loon JJC Ver
  • 5,26
  • Lieke Woudstra MJD 60m
  • 9,21
  • Tobias Steevensz JJD 80m
  • 11,16
  • Amber Fritse MJD Hoog
  • 1,40
  • Annemieke Wijnhoven MJD Kogel
  • 9,03
  • Julian Erkelens JJC Ver
  • 4,80
  • Amber Fritse MJD 60mH
  • 10,81
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rick van Loon AV Passaat JC 12,15 +1.2 m/s12,61 800
    Julian Erkelens AV Passaat JC 13,80 +0.8 m/s13,99 559
    Sander van de Tuyl AV Passaat JC 15,69 -0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hugo Vermeulen AV Passaat JC 2:29,32 2:46,28 566
    Thijmen va...der Stelt AV Passaat JC 2:29,84 --- 561
    Njord Mijnster AV Passaat JC 2:41,30 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Pascal van de Dool AV Passaat JC 19,89 -0.7 m/s20,96 369
    Rein Smallegange AV Passaat JC 21,97 +0.1 m/s--- 265


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pascal van de Dool AV Passaat JC 24,46 --- 405
    Duncan van Reijswoud AV Passaat JC 21,32 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijmen va...der Stelt AV Passaat JC 20,27 --- 312
    Jeroen de Rek AV Passaat JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pascal van de Dool AV Passaat JC 7,80 7,34 410
    Njord Mijnster AV Passaat JC 5,76 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sander van de Tuyl AV Passaat JC 1,45 --- 582
    Duncan van Reijswoud AV Passaat JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rick van Loon AV Passaat JC 5,26 -2.5 m/s--- 672
    Julian Erkelens AV Passaat JC 4,80 +2.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tobias Steevensz AV Passaat JD 11,16 +0.0 m/s--- 593
    Moreno Olivieira AV Passaat JD 12,46 +0.0 m/s--- 406


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jeroen Jonker AV Passaat JD 3:34,44 --- 452
    Fabian Korrubel AV Passaat JD 3:40,02 --- 420
    Thomas Kraaijeveld AV Passaat JD 4:29,74 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tobias Steevensz AV Passaat JD 15,12 +1.9 m/s--- 392
    Fabian Korrubel AV Passaat JD 17,02 +1.9 m/s--- 258
    Yuri Brouwer AV Passaat JD 18,00 +0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Steven de Kock AV Passaat JD 17,43 --- 273
    Thomas Kraaijeveld AV Passaat JD 15,67 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jeroen Jonker AV Passaat JD 16,54 16,54 --- 239


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Yuri Brouwer AV Passaat JD 6,33 --- 326
    Thomas Kraaijeveld AV Passaat JD 6,02 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jeroen Jonker AV Passaat JD 1,30 --- 462
    Steven de Kock AV Passaat JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Moreno Olivieira AV Passaat JD 4,07 +0.0 m/s--- 432
    Yuri Brouwer AV Passaat JD 3,34 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lieke Woudstra AV Passaat MD 9,21 +0.3 m/s--- 510
    Dianne den Hoed AV Passaat MD 9,35 +0.3 m/s--- 485
    Sacha Ruf AV Passaat MD 9,61 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dianne den Hoed AV Passaat MD 3:34,71 --- 451
    Gwen Smits AV Passaat MD 3:37,92 --- 432
    Melanie van de Graaf AV Passaat MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Amber Fritse AV Passaat MD 10,81 +0.0 m/s--- 504
    Edith Borsje AV Passaat MD 13,05 +0.0 m/s--- 281
    Sacha Ruf AV Passaat MD 13,14 +0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Annemieke Wijnhoven AV Passaat MD 20,25 --- 329
    Dorien van Gerven AV Passaat MD 11,94 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Annemieke Wijnhoven AV Passaat MD 20,50 --- 316
    Dorien van Gerven AV Passaat MD 10,87 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Annemieke Wijnhoven AV Passaat MD 9,03 --- 475
    Dorien van Gerven AV Passaat MD 6,05 --- 0
    Sacha Ruf AV Passaat MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber Fritse AV Passaat MD 1,40 --- 541
    Gwen Smits AV Passaat MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lieke Woudstra AV Passaat MD 4,21 +1.5 m/s--- 460
    Edith Borsje AV Passaat MD 3,63 +1.2 m/s--- 0