Vereniging 'AV Parthenon' op 'Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sharon de Smoker MJC 80m
  • 11,61
  • Kaan Mollaoglu JJC 800m
  • 2:23,29
  • Jasper van der Heydt JJC 100m
  • 12,91
  • Tibo Visser JJC 100mH
  • 16,60
  • Luka Lieuwen MJC Ver
  • 4,85
  • Luka Lieuwen MJC Hoog
  • 1,55
  • Luka Lieuwen MJC 80mH
  • 12,54
  • Ivar de Koning JJD 1000m
  • 3:12,29
  • Claudia Noordzij MJC 80m
  • 11,52
  • Tibo Visser JJC 800m
  • 2:10,91
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jasper van der Heydt AV Parthenon JC 12,91 +0.8 m/s13,31 681
    David Vink AV Parthenon JC 13,80 +0.8 m/s13,95 559


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tibo Visser AV Parthenon JC 2:10,91 2:09,89 770
    Kaan Mollaoglu AV Parthenon JC 2:23,29 2:22,67 627
    Finn Joosten AV Parthenon JC 2:30,88 2:45,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tibo Visser AV Parthenon JC 16,60 +0.4 m/s16,62 586
    Jasper van der Heydt AV Parthenon JC 17,24 -0.7 m/s17,30 537


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Finn Joosten AV Parthenon JC 31,13 --- 513


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Finn Joosten AV Parthenon JC 25,89 23,89 410


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    David Vink AV Parthenon JC 8,99 --- 473


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kaan Mollaoglu AV Parthenon JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tibo Visser AV Parthenon JC 4,55 -1.9 m/s4,70 529


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 11,31 +0.0 m/s11,09 569
    Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 11,32 +0.0 m/s11,49 567
    Lucas van de Nadort AV Parthen...JD Team 2 11,96 +0.8 m/s13,00 473
    Jorrit Bruggema AV Parthen...JD Team 2 12,63 +0.8 m/s13,00 385


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 3:12,29 3:12,09 601
    Quinten van der Elst AV Parthen...JD Team 1 3:26,47 3:38,38 502
    Jorrit Bruggema AV Parthen...JD Team 2 3:33,93 3:35,86 455
    Max van der Spek AV Parthen...JD Team 2 3:43,56 3:44,87 400


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 14,23 +0.7 m/s14,25 467
    Yannick va...ooremalen AV Parthen...JD Team 1 17,80 +0.3 m/s17,30 212
    Jesse Abma AV Parthen...JD Team 2 19,02 +0.3 m/s18,00 147
    Max van der Spek AV Parthen...JD Team 2 19,90 +0.3 m/s17,50 105


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Quinten van der Elst AV Parthen...JD Team 1 24,48 23,48 405
    Daan Siemann AV Parthen...JD Team 1 19,82 --- 0
    Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 12,71 15,00 169


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Yannick de Burbure AV Parthen...JD Team 1 23,54 23,54 19,90 370
    Lucas van de Nadort AV Parthen...JD Team 2 15,61 15,61 15,00 220
    Yannick va...ooremalen AV Parthen...JD Team 1 13,70 13,70 16,27 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Yannick de Burbure AV Parthen...JD Team 1 10,27 10,52 535
    Daan Siemann AV Parthen...JD Team 1 7,25 --- 0
    Lucas van de Nadort AV Parthen...JD Team 2 5,98 6,38 305


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 1,40 1,45 541
    Jesse Abma AV Parthen...JD Team 2 1,20 1,25 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Daan Siemann AV Parthen...JD Team 1 3,86 +0.5 m/s4,05 390
    Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 3,11 -3.8 m/s3,95 240


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Claudia Noordzij AV Parthen...MC Team 1 11,52 +0.6 m/s12,50 537
    Sharon de Smoker AV Parthen...MC Team 1 11,61 -0.1 m/s12,04 523
    Suzanne Visser AV Parthen...MC Team 1 11,91 +0.6 m/s12,09 0
    Joy van Norden AV Parthen...MC Team 2 12,35 +0.6 m/s12,76 421
    Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 DNF 13,50 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roos de Vries AV Parthen...MC Team 1 3:38,49 3:33,42 428
    Eliza Damsteeg AV Parthen...MC Team 2 3:42,82 3:37,48 404
    Esther Jacobs AV Parthen...MC Team 2 3:48,57 4:05,85 372
    Suzanne Visser AV Parthen...MC Team 1 4:16,26 3:51,46 242


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 12,54 +0.0 m/s12,25 638
    Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 14,02 +0.0 m/s13,50 486
    Roos de Vries AV Parthen...MC Team 1 14,92 +0.0 m/s14,30 0
    Esther Jacobs AV Parthen...MC Team 2 15,86 +0.7 m/s16,00 336
    Joy van Norden AV Parthen...MC Team 2 17,27 +0.7 m/s16,00 243
    Emy Sijssens AV Parthen...MC Team 2 18,08 +0.2 m/s17,30 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 26,67 23,19 442
    Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 16,37 20,12 251


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 21,38 22,75 332
    Emy Sijssens AV Parthen...MC Team 2 14,81 16,83 203
    Eliza Damsteeg AV Parthen...MC Team 2 13,80 15,66 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Claudia Noordzij AV Parthen...MC Team 1 7,70 6,50 405
    Sanne Pusic AV Parthen...MC Team 1 7,08 7,49 0
    Emy Sijssens AV Parthen...MC Team 2 7,03 7,53 367


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 1,55 1,51 663
    Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 1,30 1,20 462
    Sanne Pusic AV Parthen...MC Team 1 1,10 1,25 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 4,85 -1.3 m/s5,00 591
    Sharon de Smoker AV Parthen...MC Team 1 4,21 -2.8 m/s4,12 0
    Eliza Damsteeg AV Parthen...MC Team 2 4,08 +2.9 m/s3,98 434
    Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 3,31 -1.6 m/s3,50 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Inès Jacobs AV Parthenon MD 9,84 +0.6 m/s9,89 403
    Daisy Felix AV Parthenon MD 9,96 -0.7 m/s10,22 384
    Sanne van der Spek AV Parthenon MD 10,48 -0.7 m/s10,41 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marit Uilhoorn AV Parthenon MD 3:34,00 3:37,56 455
    Sanne van der Spek AV Parthenon MD 4:00,13 4:06,88 314
    Jetske Stoop AV Parthenon MD 4:01,88 4:01,25 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thyra van Diemen AV Parthenon MD 12,39 -0.2 m/s13,25 338
    Marit Uilhoorn AV Parthenon MD 12,96 -0.2 m/s13,50 288
    Jetske Stoop AV Parthenon MD 13,85 -0.2 m/s14,25 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 0 --- 0
    1 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 0 --- 0
    1 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 --- 0
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 33,46 640
    5 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 0 33,73 575
    5 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 0 33,99 612
    7 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 0 34,72 575
    8 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 0 34,81 571
    9 DK en AV Hercules MD (4x60m) DK en AV Hercules - MJD 0 35,25 550
    10 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 0 35,95 517
    11 AV Parthenon MD (4x60m) AV Parthenon - MJD 0 37,10 466
    12 Atledo MD (4x60m) Atledo - MJD 0 37,57 446
    13 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DQ 0
    13 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jetske Stoop AV Parthenon MD 13,63 10,70 191
    Daisy Felix AV Parthenon MD 9,68 11,00 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Noor van Helden AV Parthenon MD 13,76 11,00 180


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Noor van Helden AV Parthenon MD 9,00 6,00 473


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thyra van Diemen AV Parthenon MD 1,25 1,30 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thyra van Diemen AV Parthenon MD 4,12 +1.7 m/s4,01 442
    Inès Jacobs AV Parthenon MD 3,61 +0.8 m/s3,58 0