Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ACW `66 ACW 15
Atledo ATLD 18
AV Attila ATTL 46
AV Parthenon PRTH 37
AV Passaat PSST 26
AV Spiridon SPRD 19
AV Sprint SPRN 70
DAK DAK 13
DK en AV Hercules HRCL 17
Gloria Atletiek GLRA 7
Scorpio SCRP 35
Taxandria Atletiek TXND 21
Typhoon TPHN 41

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Robin van Riel ATTL JJC 100m
  • 12,39
  • Zoë Meyer SPRN MJC 80m
  • 10,44
  • Sheenai Muntslag SPRN MJD 60m
  • 8,38
  • Tibo Visser PRTH JJC 800m
  • 2:10,91
  • Robin van Riel ATTL JJC 800m
  • 2:07,27
  • Simone Snepvangers SPRN MJC Hoog
  • 1,65
  • Rick van Loon PSST JJC 100m
  • 12,15
  • Silke Vonk SPRN MJC 80m
  • 10,57
  • Bodhy Wijnings SPRD JJC Speer
  • 53,69
  • Elise Jocaille ACW MJC Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 12,15 +1.2 m/s12,61 800
    2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 12,39 +1.2 m/s12,81 761
    3 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 12,61 +1.2 m/s13,20 726
    4 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 2 12,77 +1.2 m/s12,72 702
    5 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 12,91 +0.8 m/s13,31 681
    6 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 12,94 +0.8 m/s13,30 677
    7 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 12,94 +1.2 m/s12,77 0
    8 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 12,96 +0.3 m/s--- 674
    9 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 13,30 +0.8 m/s13,80 626
    10 Joram de Bont Atledo Atledo JC 13,37 +1.2 m/s13,30 616
    11 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 1 13,57 +0.8 m/s13,62 589
    12 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 13,58 +0.8 m/s13,50 588
    13 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 13,60 +1.2 m/s13,17 585
    14 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,70 +0.3 m/s--- 572
    15 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 13,80 +0.8 m/s13,95 559
    15 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 13,80 +0.8 m/s13,99 559
    17 Jort van Breda Taxandria Taxandria ...letiek JC 14,25 +0.3 m/s--- 503
    18 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 14,42 -0.1 m/s--- 483
    19 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 14,61 -0.1 m/s--- 0
    20 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,69 -0.1 m/s--- 452
    21 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 1 15,19 -0.1 m/s--- 0
    22 Sander Verweij Taxandria Taxandria ...letiek JC 15,36 +0.3 m/s--- 379
    23 Moos Tanis Scorpio Scorpio JC 15,57 -0.1 m/s15,00 358
    24 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 15,69 -0.1 m/s--- 0
    25 Joost Grunwald AV Spiridon AV Spiridon JC 15,70 +0.3 m/s--- 345
    26 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 16,09 -0.1 m/s--- 307
    Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC DNF 15,06 0
    Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Tarek Sakhi AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNF --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 2:07,27 2:07,00 817
    2 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 2:10,91 2:09,89 770
    3 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 2:23,29 2:22,67 627
    4 Zep Couwenberg AV Attila AV Attila JC 2:24,54 2:40,00 614
    5 Loek Gijzen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:24,60 2:30,00 613
    6 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:25,52 2:24,00 603
    7 Max van Helmond AV Spiridon AV Spiridon JC 2:26,29 2:18,33 596
    8 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 2:27,75 --- 581
    9 Xander Mahieu Atledo Atledo JC 2:28,10 2:53,97 578
    10 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JC 2:29,32 2:46,28 566
    11 Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC 2:29,84 --- 561
    12 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 2:30,88 2:45,00 0
    13 Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:34,25 --- 519
    14 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 2:35,68 2:35,00 506
    15 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 1 2:36,04 --- 503
    16 Sander Verweij Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:40,41 --- 465
    17 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 2:41,30 --- 0
    18 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JC 2:41,67 2:23,00 0
    19 Joram de Bont Atledo Atledo JC 2:43,37 --- 441
    20 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 2:46,04 2:35,00 420
    21 Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 2 2:52,28 --- 372
    22 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:56,99 --- 339
    23 Joost Grunwald AV Spiridon AV Spiridon JC 3:09,00 --- 261
    24 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3:16,17 2:58,00 219
    Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JC Team 2 DNF --- 0
    Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JC DNF --- 0
    Rinus van de Weerd AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNF --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 14,86 +0.4 m/s17,00 740
    2 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 2 15,59 +0.4 m/s16,41 671
    3 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 15,68 +0.4 m/s15,88 663
    4 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 16,22 +0.1 m/s--- 617
    5 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 16,60 +0.4 m/s16,62 586
    6 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 1 16,69 -0.7 m/s17,10 579
    7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 16,87 -0.7 m/s18,70 565
    8 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 17,24 -0.7 m/s17,30 537
    9 Joram de Bont Atledo Atledo JC 17,79 -0.7 m/s19,30 498
    10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 18,16 +0.4 m/s16,65 473
    11 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 18,76 -0.7 m/s20,10 0
    12 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 18,91 +0.4 m/s17,00 425
    13 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 19,89 -0.7 m/s20,96 369
    14 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 20,41 +0.1 m/s--- 341
    15 Max van Helmond AV Spiridon AV Spiridon JC 20,52 -0.7 m/s19,73 335
    16 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 20,74 +0.1 m/s--- 324
    17 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 20,87 -0.7 m/s20,84 317
    18 Rik den Boer Atledo Atledo JC 21,07 +0.4 m/s--- 307
    19 Joost Grunwald AV Spiridon AV Spiridon JC 21,65 +0.1 m/s--- 279
    20 Rein Smallegange AV Passaat AV Passaat JC 21,97 +0.1 m/s--- 265
    21 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria ...letiek JC 22,01 +0.1 m/s--- 263
    Tarek Sakhi AV Sprint AV Sprint JC Team 1 DNF --- 0
    Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 0 --- 0
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 50,30 702
    3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 0 51,68 651
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 0 52,18 633
    5 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 0 52,31 629
    6 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 0 53,71 532
    7 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 0 57,00 479
    8 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 0 59,55 408
    9 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 59,89 399
    10 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNF 0
    10 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 0 DNF 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNF 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 53,69 --- 811
    2 Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 43,95 --- 692
    3 Job de Mast AV Sprint AV Sprint JC Team 2 34,20 --- 558
    4 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 31,13 --- 513
    5 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 28,03 --- 464
    6 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 24,46 --- 405
    7 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JC Team 1 22,54 --- 371
    8 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 21,47 24,00 352
    9 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 21,32 --- 0
    10 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 20,89 --- 0
    11 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 1 20,43 --- 0
    12 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 18,56 18,00 0
    13 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 17,96 --- 284
    14 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria ...letiek JC 17,79 22,00 281
    15 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 15,29 --- 228
    16 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,98 --- 0
    Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 DNS --- 0
    Phill Pols Atledo Atledo JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 44,05 54,00 668
    2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 36,71 38,29 572
    3 Phill Pols Atledo Atledo JC 31,27 --- 494
    4 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 30,98 --- 489
    5 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 2 29,02 --- 460
    6 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 26,74 --- 423
    7 Job de Mast AV Sprint AV Sprint JC Team 2 26,38 --- 418
    8 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 25,89 23,89 410
    9 Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC 20,27 --- 312
    10 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JC Team 1 20,09 --- 309
    11 Jort van Breda Taxandria Taxandria ...letiek JC 19,96 --- 306
    12 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JC 19,63 --- 0
    13 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 19,19 --- 0
    14 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 17,68 21,00 0
    15 Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 2 16,56 --- 0
    16 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC 15,41 --- 216
    Jeroen de Rek AV Passaat AV Passaat JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 15,53 15,67 759
    2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 10,00 10,64 522
    3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 9,56 --- 501
    4 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 9,36 --- 491
    5 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 8,99 --- 473
    6 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 2 8,57 --- 451
    7 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 7,80 7,34 410
    8 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 7,77 --- 0
    9 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 7,33 --- 0
    10 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 7,22 --- 378
    11 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JC Team 1 6,90 --- 360
    12 Xander Mahieu Atledo Atledo JC 6,84 --- 356
    13 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 6,63 --- 344
    14 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria ...letiek JC 6,14 6,00 315
    15 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 5,76 --- 0
    Daan Woltjer Scorpio Scorpio JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,55 1,65 663
    2 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 1,50 --- 623
    2 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 1,50 1,50 623
    2 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 1,50 --- 623
    5 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 1,45 --- 582
    5 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 1,45 --- 582
    7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 1,45 1,50 0
    8 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 1,45 --- 582
    9 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 1,40 --- 541
    10 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 1,40 --- 0
    11 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,40 1,45 541
    12 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 1 1,35 --- 0
    13 Rik den Boer Atledo Atledo JC 1,35 --- 499
    14 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 1,30 --- 462
    Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC DNS --- 0
    Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 5,34 -0.4 m/s4,90 687
    2 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 5,26 -2.5 m/s--- 672
    3 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 5,12 +4.8 m/s--- 644
    4 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 5,06 -0.2 m/s--- 632
    5 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 4,80 +2.8 m/s--- 0
    6 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 4,63 -0.7 m/s4,80 0
    7 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 4,55 -1.9 m/s4,70 529
    8 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 4,47 -0.3 m/s--- 512
    9 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 1 4,46 +1.5 m/s--- 510
    10 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,44 -0.1 m/s--- 506
    11 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 4,29 +1.8 m/s--- 476
    12 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 3,98 +0.1 m/s--- 0
    13 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 3,77 -1.0 m/s--- 372
    14 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3,75 -2.7 m/s--- 368
    15 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,58 -0.3 m/s3,50 334
    16 Sander Verweij Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,49 -0.8 m/s--- 0
    Michel van...er Hammen ACW `66 ACW `66 JC DNS --- 0
    Ruben Bogers Atledo Atledo JC DNS --- 0
    Rinus van de Weerd AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 11,16 +0.0 m/s--- 593
    2 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 11,17 +0.0 m/s11,60 591
    3 Ivar de Koning Parthenon AV Parthen...JD Team 1 11,31 +0.0 m/s11,09 569
    4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 11,32 +0.0 m/s11,49 567
    5 Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 11,40 +0.0 m/s11,00 555
    6 Joeri Konincks DAK DAK JD 11,42 +0.0 m/s--- 552
    7 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 11,80 +0.2 m/s12,20 496
    7 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 11,80 +0.0 m/s12,00 496
    9 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthen...JD Team 2 11,96 +0.8 m/s13,00 473
    10 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,09 +0.2 m/s12,00 455
    11 Stan Buddingh Typhoon Typhoon JD 12,13 +0.0 m/s--- 450
    12 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,16 +0.2 m/s12,00 446
    13 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,18 +0.0 m/s11,50 0
    14 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,25 +0.0 m/s12,00 0
    15 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 12,27 -0.3 m/s--- 431
    16 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 2 12,28 +0.8 m/s14,10 430
    17 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 12,46 +0.0 m/s--- 406
    18 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 12,50 -0.3 m/s--- 401
    19 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthen...JD Team 2 12,63 +0.8 m/s13,00 385
    20 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 12,70 +0.8 m/s13,40 376
    21 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JD 12,72 -0.3 m/s--- 374
    22 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 12,83 +0.8 m/s12,90 360
    23 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 12,86 +0.0 m/s--- 357
    24 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria ...letiek JD 13,00 -0.3 m/s--- 340
    25 Steven Vriends DAK DAK JD 13,06 -0.3 m/s--- 333
    26 Thijmen Krol DAK DAK JD 13,16 -0.3 m/s--- 0
    27 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 13,18 -0.3 m/s--- 319
    28 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 13,20 +0.2 m/s12,60 317
    29 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 13,36 +0.0 m/s--- 298
    30 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 13,37 +0.2 m/s12,80 297
    31 Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD 13,54 +0.8 m/s13,53 0
    32 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 14,54 +0.8 m/s13,00 0
    Patrick Leemans Scorpio Scorpio JD Team 1 DNS 12,80 0
    Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNF --- 0
    Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 DNF 12,30 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 3:01,33 3:24,00 688
    2 Lars Laros Scorpio Scorpio JD Team 1 3:03,63 3:06,88 669
    3 Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD 3:08,47 --- 630
    4 Ivar de Koning Parthenon AV Parthen...JD Team 1 3:12,29 3:12,09 601
    5 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:18,66 3:30,00 555
    6 Sjoerd Gijzen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:19,29 3:20,00 550
    7 Niels Bosma Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:23,39 3:20,00 522
    8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthen...JD Team 1 3:26,47 3:38,38 502
    9 Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD 3:27,47 3:25,00 496
    10 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 3:31,65 3:58,00 469
    11 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthen...JD Team 2 3:33,93 3:35,86 455
    12 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 3:34,44 --- 452
    13 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 3:37,27 3:58,00 436
    14 Jamie Hanselaar Typhoon Typhoon JD 3:37,37 --- 435
    15 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:37,62 3:40,00 433
    16 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:38,93 3:40,00 426
    17 Fabian Korrubel AV Passaat AV Passaat JD 3:40,02 --- 420
    18 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:40,31 3:40,00 0
    19 Niek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3:41,72 3:50,00 410
    20 Max van der Spek Parthenon AV Parthen...JD Team 2 3:43,56 3:44,87 400
    21 Steven Vriends DAK DAK JD 3:44,78 --- 393
    22 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 3:49,24 3:50,00 369
    23 Freek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3:51,98 3:50,00 355
    24 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 3:53,10 3:55,00 349
    25 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:54,74 --- 341
    26 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 3:57,27 3:40,00 328
    27 Dani Chambon DAK DAK JD 4:00,54 --- 312
    28 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 4:02,70 --- 302
    29 Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD 4:04,16 3:58,59 0
    30 Tim Brok DAK DAK JD 4:29,54 --- 0
    31 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 4:29,74 --- 0
    Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD DNF --- 0
    Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 DNF 3:30,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,40 +0.7 m/s13,50 546
    2 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 14,23 +0.7 m/s14,25 467
    3 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 14,78 +0.3 m/s16,16 420
    4 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 1 14,82 +0.7 m/s15,00 416
    5 Joeri Konincks DAK DAK JD 15,06 +1.9 m/s--- 397
    6 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 15,12 +1.9 m/s--- 392
    7 Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 15,53 +0.7 m/s15,00 0
    8 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 15,58 +0.7 m/s15,35 357
    9 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 15,64 +0.7 m/s15,50 352
    10 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 15,84 +0.4 m/s--- 338
    11 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 2 16,21 +0.4 m/s--- 312
    12 Thijs de Wild Typhoon Typhoon JD 16,27 +0.4 m/s--- 307
    13 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 16,50 +0.7 m/s15,50 292
    14 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 16,72 +0.3 m/s16,00 278
    15 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 16,80 +0.4 m/s--- 272
    16 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,00 +0.4 m/s--- 0
    17 Fabian Korrubel AV Passaat AV Passaat JD 17,02 +1.9 m/s--- 258
    18 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 17,18 +0.4 m/s19,30 249
    19 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 17,52 +0.3 m/s17,41 228
    20 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 17,63 +1.9 m/s--- 0
    21 Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD 17,70 +0.4 m/s--- 218
    22 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JD 17,71 +0.4 m/s--- 217
    23 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 17,80 +0.3 m/s17,30 212
    24 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 18,00 +0.4 m/s--- 0
    25 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria ...letiek JD 18,17 +0.4 m/s--- 191
    26 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 18,24 +0.3 m/s18,00 187
    27 Jesse Abma Parthenon AV Parthen...JD Team 2 19,02 +0.3 m/s18,00 147
    28 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 19,47 +1.9 m/s--- 125
    29 Max van der Spek Parthenon AV Parthen...JD Team 2 19,90 +0.3 m/s17,50 105
    30 Sem van Aarle DAK DAK JD 20,30 +1.9 m/s--- 87
    31 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 20,93 +0.4 m/s19,00 60
    32 Thijmen Krol DAK DAK JD 21,71 +1.9 m/s--- 0
    33 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 22,57 +0.4 m/s--- 0
    Matthijs Both Typhoon Typhoon JD DNF --- 0
    Stan Buddingh Typhoon Typhoon JD DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 0 --- 0
    1 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 --- 0
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 44,89 554
    4 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 0 45,85 518
    5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 46,03 511
    6 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 0 46,48 495
    7 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 0 47,55 458
    8 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 0 47,91 445
    9 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 48,42 428
    10 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 49,42 396
    11 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 0 50,37 367
    12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 50,81 353
    13 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 0 51,13 294
    14 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DQ 0
    14 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 0 DNF 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 35,09 --- 571
    2 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 29,42 --- 486
    3 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 26,17 --- 434
    4 Sjoerd Gijzen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 25,08 --- 415
    5 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthen...JD Team 1 24,48 23,48 405
    6 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 1 24,22 --- 0
    7 Kevin van Loon DAK DAK JD 23,66 --- 391
    8 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 22,33 --- 367
    9 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 21,76 --- 357
    10 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JD Team 1 21,30 14,00 348
    11 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 19,82 --- 0
    12 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 19,45 --- 0
    13 Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD 19,32 --- 0
    14 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 19,18 20,94 0
    15 Jamie Hanselaar Typhoon Typhoon JD 18,67 --- 0
    16 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 18,23 --- 290
    17 Dani Chambon DAK DAK JD 18,22 --- 0
    18 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 17,43 --- 273
    19 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 15,67 --- 0
    20 Ramses van...ardenburg AV Sprint AV Sprint JD Team 2 15,59 --- 0
    21 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 15,19 --- 0
    22 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria ...letiek JD 14,11 --- 202
    23 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 13,57 14,11 190
    24 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthen...JD Team 2 12,71 15,00 169
    25 Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 11,10 --- 0
    26 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JD 10,99 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 26,53 26,53 --- 420
    2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthen...JD Team 1 23,54 23,54 19,90 370
    3 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 21,69 21,69 13,80 338
    4 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 20,10 20,10 --- 309
    5 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 19,81 19,81 --- 303
    6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 17,70 17,70 --- 263
    7 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 1 17,46 17,46 --- 0
    8 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 17,43 17,43 --- 0
    9 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 16,77 16,77 --- 0
    10 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 16,54 16,54 --- 239
    11 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 15,64 15,64 --- 221
    12 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthen...JD Team 2 15,61 15,61 15,00 220
    13 Ramses van...ardenburg AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,48 14,48 --- 196
    14 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 2 13,76 13,76 9,00 180
    15 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 13,70 13,70 16,27 0
    16 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 13,26 13,26 --- 0
    17 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 11,43 11,43 12,00 0
    18 Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 11,25 11,25 --- 0
    19 Tim Brok DAK DAK JD 10,33 10,33 --- 97
    20 Sem van Aarle DAK DAK JD 9,95 9,95 --- 0
    21 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JD 9,13 9,13 --- 65
    Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthen...JD Team 1 10,27 10,52 535
    2 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 9,77 --- 511
    3 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 9,10 8,99 478
    4 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,86 --- 466
    5 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 8,52 --- 449
    6 Kevin van Loon DAK DAK JD 8,06 --- 424
    7 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 7,87 --- 414
    8 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 7,62 --- 400
    9 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 7,58 --- 0
    9 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 7,58 --- 0
    11 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 7,43 --- 390
    12 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 7,25 --- 0
    13 Sjoerd Gijzen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 7,15 --- 0
    14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 6,59 --- 0
    15 Lars van Spijk DAK DAK JD 6,52 --- 0
    16 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 6,33 --- 326
    17 Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 6,04 --- 308
    18 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 6,02 --- 0
    19 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthen...JD Team 2 5,98 6,38 305
    20 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 5,76 --- 291
    21 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 5,57 5,42 0
    22 Jim van Esch Taxandria Taxandria ...letiek JD 5,56 --- 278
    Matthijs Both Typhoon Typhoon JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 1,50 1,45 623
    1 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 1,45 623
    3 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
    4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 1,40 1,45 541
    5 Patrick Leemans Scorpio Scorpio JD Team 1 1,40 --- 0
    6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,35 1,40 0
    7 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 1,30 --- 462
    7 Thijs de Wild Typhoon Typhoon JD 1,30 --- 462
    9 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 1,30 1,25 0
    10 Joeri Konincks DAK DAK JD 1,30 --- 462
    11 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 1,25 --- 0
    12 Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD 1,25 --- 426
    12 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 426
    12 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 1,25 --- 426
    12 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,25 --- 426
    16 Jesse Abma Parthenon AV Parthen...JD Team 2 1,20 1,25 389
    16 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 1,20 1,25 389
    16 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,20 1,20 389
    19 Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD 1,15 --- 352
    20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 1,15 1,10 0
    20 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 1,15 --- 0
    20 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,15 1,35 0
    20 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,15 --- 0
    24 Sem van Aarle DAK DAK JD 1,00 --- 0
    Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD NM --- 0
    Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 4,68 -0.7 m/s4,49 556
    2 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,62 +0.3 m/s4,64 544
    3 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 4,48 +3.6 m/s--- 515
    4 Jochem van Boekel Typhoon Typhoon JD 4,26 +0.4 m/s--- 470
    5 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,26 -0.2 m/s--- 0
    6 Niels Bosma Taxandria Taxandria ...letiek JD 4,20 -1.9 m/s--- 458
    7 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 4,19 +0.4 m/s--- 456
    8 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 4,07 +0.0 m/s--- 432
    9 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 4,06 +1.2 m/s--- 0
    10 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 3,86 +0.5 m/s4,05 390
    11 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JD Team 1 3,84 -2.8 m/s3,99 0
    12 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 3,72 -0.5 m/s--- 362
    13 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 3,70 -0.9 m/s--- 0
    14 Steven Vriends DAK DAK JD 3,67 -0.8 m/s--- 352
    15 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,59 -2.6 m/s3,58 336
    16 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 3,58 +0.6 m/s--- 0
    17 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JD 3,56 -1.0 m/s--- 0
    18 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,50 +0.8 m/s--- 318
    19 Lars van Spijk DAK DAK JD 3,39 +1.6 m/s--- 0
    20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,38 -1.1 m/s3,40 0
    21 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,36 -1.9 m/s--- 0
    22 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 3,35 -0.5 m/s--- 0
    23 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 3,34 -0.2 m/s--- 0
    24 Freek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3,19 -2.8 m/s--- 256
    25 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthen...JD Team 2 3,11 -3.8 m/s3,95 240
    26 Niek Verstraaten Scorpio Scorpio JD Team 2 3,03 -2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,44 -0.1 m/s10,77 716
    2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,57 +0.5 m/s--- 692
    3 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 11,10 -0.1 m/s11,40 602
    4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 11,23 -0.1 m/s11,40 581
    5 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 11,28 -0.1 m/s11,20 0
    6 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 11,44 +0.5 m/s--- 0
    7 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,52 +0.6 m/s12,50 537
    8 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,61 -0.1 m/s12,04 523
    9 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 11,63 -0.1 m/s11,50 520
    10 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 11,76 +0.5 m/s--- 501
    11 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 11,83 -0.1 m/s11,90 491
    12 Suzanne Visser Parthenon AV Parthen...MC Team 1 11,91 +0.6 m/s12,09 0
    13 Merel de Jong AV Attila AV Attila / DAK MC 11,91 +0.6 m/s12,10 480
    14 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 11,94 +0.1 m/s13,12 476
    15 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 11,96 +0.1 m/s13,10 0
    16 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 11,99 +0.1 m/s--- 469
    17 Imke Denissen Atledo Atledo MC 12,17 +0.1 m/s--- 444
    18 Indij Snoeren Atledo Atledo MC 12,33 +0.1 m/s--- 423
    19 Joy van Norden Parthenon AV Parthen...MC Team 2 12,35 +0.6 m/s12,76 421
    20 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 12,45 +0.6 m/s13,00 408
    21 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 12,49 +0.1 m/s--- 402
    21 Felicia Balla AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,49 +0.5 m/s--- 402
    23 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,55 +0.5 m/s--- 395
    24 Sanne van der Lee Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,62 +0.5 m/s--- 386
    25 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 12,66 +0.6 m/s12,40 381
    26 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 12,68 +0.1 m/s--- 0
    27 Luka van Gennip Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,70 +0.5 m/s--- 376
    28 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 12,85 +0.5 m/s--- 358
    Jasmijn Haring Parthenon AV Parthen...MC Team 2 DNF 13,50 0
    Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC DNF 12,29 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:16,56 3:19,00 570
    2 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 3:25,95 3:25,00 506
    3 Luka van Gennip Taxandria Taxandria ...letiek MC 3:28,02 --- 492
    4 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 3:29,99 3:25,00 480
    5 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:31,21 3:22,40 472
    6 Eline Rijzenga AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:31,74 --- 469
    7 Safira den Oudsten AV Spiridon AV Spiridon MC 3:36,29 --- 441
    8 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3:38,04 --- 431
    9 Roos de Vries Parthenon AV Parthen...MC Team 1 3:38,49 3:33,42 428
    10 Sanne van der Lee Taxandria Taxandria ...letiek MC 3:39,19 --- 424
    11 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:39,99 3:40,30 420
    12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3:40,32 --- 418
    13 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3:42,82 3:37,48 404
    14 Indij Snoeren Atledo Atledo MC 3:45,41 3:56,12 389
    15 Esther Jacobs Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3:48,57 4:05,85 372
    16 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 3:53,69 3:45,00 346
    17 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 3:53,97 3:45,00 345
    18 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:56,57 --- 332
    19 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 4:01,95 --- 306
    20 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 4:09,80 3:45,00 270
    21 Joyce Verhoef Atledo Atledo MC 4:11,13 --- 264
    22 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 4:11,61 3:50,00 262
    23 Suzanne Visser Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4:16,26 3:51,46 242
    24 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:26,82 --- 0
    Sanne Appels AV Attila AV Attila MC DNF 3:55,00 0
    Fleur Picot AV Attila AV Attila / DAK MC DNF --- 0
    Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 DNF 3:30,01 0
    Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNF --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 12,54 +0.0 m/s12,25 638
    2 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 12,63 +0.0 m/s12,26 628
    3 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,00 +0.3 m/s--- 587
    4 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,22 +0.3 m/s--- 564
    5 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 13,37 +0.0 m/s13,80 549
    6 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 13,44 +0.0 m/s13,39 542
    7 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,81 +0.3 m/s--- 0
    8 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 14,02 +0.0 m/s13,50 486
    9 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 14,05 +0.7 m/s15,60 483
    10 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 14,26 +0.0 m/s14,00 464
    11 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 14,54 +0.7 m/s14,48 0
    12 Maud Kemkes AV Attila AV Attila / DAK MC 14,77 +0.7 m/s15,60 420
    13 Roos de Vries Parthenon AV Parthen...MC Team 1 14,92 +0.0 m/s14,30 0
    14 Laura de With Typhoon Typhoon MC 15,45 +0.2 m/s16,21 367
    15 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 15,78 +0.2 m/s16,76 0
    16 Esther Jacobs Parthenon AV Parthen...MC Team 2 15,86 +0.7 m/s16,00 336
    17 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 15,90 +0.2 m/s--- 333
    18 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 16,04 +0.3 m/s--- 323
    19 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 16,23 +0.3 m/s--- 310
    20 Merel de Jong AV Attila AV Attila / DAK MC 16,53 +0.7 m/s14,50 0
    21 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MC 16,55 +0.2 m/s--- 289
    22 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 16,57 +0.2 m/s--- 0
    23 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 16,75 +0.3 m/s--- 276
    24 Imke Denissen Atledo Atledo MC 16,86 +0.2 m/s18,70 269
    25 Joy van Norden Parthenon AV Parthen...MC Team 2 17,27 +0.7 m/s16,00 243
    26 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 17,33 +0.2 m/s19,00 239
    27 Mieke van der Meiden AV Spiridon AV Spiridon MC 17,72 +0.3 m/s--- 216
    28 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 18,08 +0.2 m/s17,30 0
    Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC DNF 15,33 0
    Britney Marijnissen AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNF 15,59 0
    Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 --- 0
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 41,11 712
    3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 0 43,82 596
    4 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 0 43,90 593
    5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 44,83 556
    6 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 46,25 453
    6 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 0 46,38 499
    8 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 0 46,39 498
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 0 46,64 489
    10 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 0 46,89 481
    11 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 0 48,99 410
    12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 49,93 330
    13 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 0 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 29,06 30,50 481
    2 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 28,87 --- 478
    3 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 26,67 23,19 442
    4 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 23,59 --- 390
    5 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 23,23 27,32 0
    6 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 21,90 --- 359
    7 Safira den Oudsten AV Spiridon AV Spiridon MC 19,60 --- 316
    8 Sanne Pulles AV Attila AV Attila / DAK MC 18,85 20,00 302
    9 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 17,37 --- 272
    10 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MC Team 2 16,37 20,12 251
    11 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 15,75 --- 238
    12 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 15,48 --- 0
    13 Dana Bouwknegt AV Sprint AV Sprint MC Team 2 13,22 18,77 182
    14 Luka van Gennip Taxandria Taxandria ...letiek MC 13,10 --- 179
    15 Anne Lodewijks Atledo Atledo MC 12,97 --- 176
    16 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 11,82 --- 0
    17 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 8,61 --- 0
    Sanne Appels AV Attila AV Attila MC NM 21,00 0
    Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 NM --- 0
    Fleur Picot AV Attila AV Attila / DAK MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 30,75 --- 486
    2 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 21,38 22,75 332
    3 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 21,29 21,00 331
    4 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 20,05 24,00 0
    5 Dana Bouwknegt AV Sprint AV Sprint MC Team 2 18,97 12,88 287
    6 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 17,95 18,86 268
    7 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 17,64 --- 262
    8 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 16,86 22,08 0
    9 Sanne Pulles AV Attila AV Attila / DAK MC 15,46 15,00 217
    10 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 14,81 16,83 203
    11 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MC 14,56 --- 197
    12 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 13,80 15,66 0
    13 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 13,80 --- 181
    14 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,60 --- 0
    15 Jesse Gooiker AV Spiridon AV Spiridon MC 13,55 --- 175
    16 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 12,49 --- 0
    17 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 11,80 --- 134
    Demi van Outheusden AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS 17,48 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 10,48 9,51 545
    2 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,39 --- 541
    3 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 8,95 --- 471
    4 Jesse Gooiker AV Spiridon AV Spiridon MC 8,45 --- 445
    5 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 7,82 8,25 0
    6 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 7,77 --- 409
    7 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthen...MC Team 1 7,70 6,50 405
    8 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 7,38 --- 0
    9 Sanne Pusic Parthenon AV Parthen...MC Team 1 7,08 7,49 0
    10 Emy Sijssens Parthenon AV Parthen...MC Team 2 7,03 7,53 367
    11 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 6,75 --- 351
    12 Safira den Oudsten AV Spiridon AV Spiridon MC 6,74 --- 0
    13 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 6,72 --- 0
    14 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 6,71 --- 349
    15 Anne Lodewijks Atledo Atledo MC 6,13 --- 314
    16 Lisa van Boekel Taxandria Taxandria ...letiek MC 6,06 --- 310
    17 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 5,10 --- 248
    18 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 4,94 6,00 237
    19 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 4,47 --- 0
    Fleur Picot AV Attila AV Attila / DAK MC DNS --- 0
    Demi van Outheusden AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS 6,92 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,65 1,65 741
    2 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 1,55 1,51 663
    2 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 1,55 1,60 663
    4 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 1,50 1,60 623
    5 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 1,45 1,50 582
    6 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 1,40 --- 0
    7 Indij Snoeren Atledo Atledo MC 1,35 --- 499
    8 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 1,35 1,56 0
    9 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 1,35 1,45 499
    9 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 1,35 --- 499
    9 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 1,35 --- 499
    12 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MC Team 2 1,30 1,20 462
    12 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462
    14 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,30 1,36 0
    15 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
    16 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 1,20 --- 389
    17 Sanne Pusic Parthenon AV Parthen...MC Team 1 1,10 1,25 0
    Britney Marijnissen AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 5,04 -1.8 m/s4,95 629
    2 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,90 -0.9 m/s--- 601
    3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,85 -1.3 m/s5,00 591
    4 Eline Rijzenga AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,73 -1.6 m/s--- 0
    5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,46 +2.1 m/s--- 510
    6 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,40 -1.5 m/s4,35 0
    7 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 4,36 -0.5 m/s--- 490
    8 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,29 +0.8 m/s--- 476
    9 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,21 -2.8 m/s4,12 0
    10 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 4,08 +2.9 m/s3,98 434
    11 Maud Kemkes AV Attila AV Attila / DAK MC 3,80 +1.0 m/s4,10 378
    12 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,66 -2.5 m/s--- 350
    13 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,65 +1.4 m/s--- 348
    14 Joyce Verhoef Atledo Atledo MC 3,50 +0.2 m/s--- 318
    15 Sanne van der Lee Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,49 +2.1 m/s--- 0
    16 Dinne Verduijn Typhoon Typhoon MC 3,44 +0.8 m/s--- 306
    17 Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,35 -0.7 m/s--- 0
    18 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3,31 -1.6 m/s3,50 0
    19 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 3,20 +1.1 m/s--- 0
    Mieke van der Meiden AV Spiridon AV Spiridon MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,38 +0.7 m/s8,47 675
    2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 8,77 +0.7 m/s8,82 593
    3 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 8,86 -0.7 m/s--- 576
    4 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,88 +0.7 m/s9,08 572
    5 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 8,94 +0.7 m/s8,95 560
    6 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD Team 1 8,98 +0.7 m/s9,10 0
    7 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,04 +0.7 m/s8,98 0
    8 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 9,05 +0.7 m/s9,24 539
    9 Fenne Severijns AV Attila AV Attila MD Team 1 9,08 +0.6 m/s9,37 534
    10 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 9,12 -0.7 m/s10,40 526
    11 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 9,18 -0.7 m/s--- 515
    12 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 9,21 +0.3 m/s--- 510
    13 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 9,30 +0.6 m/s9,44 0
    14 Mijke Somers Atledo Atledo MD 9,32 +0.6 m/s9,50 490
    15 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 9,35 +0.3 m/s--- 485
    16 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 9,61 +0.3 m/s--- 0
    17 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 9,67 +0.3 m/s--- 430
    18 Madelief ...n de Plas Typhoon Typhoon MD 9,70 -0.7 m/s--- 0
    19 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 9,82 -0.7 m/s--- 406
    19 Fenna Knippels DAK DAK MD 9,82 +0.3 m/s--- 406
    21 Inès Jacobs Parthenon AV Parthenon MD 9,84 +0.6 m/s9,89 403
    22 Pleun Hector AV Sprint AV Sprint MD Team 2 9,87 +0.6 m/s9,81 398
    23 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 9,93 +0.3 m/s--- 389
    24 Daisy Felix Parthenon AV Parthenon MD 9,96 -0.7 m/s10,22 384
    25 Anna Couweleers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,23 +0.6 m/s10,18 343
    26 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 10,24 -0.7 m/s10,70 342
    27 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD 10,28 +0.3 m/s--- 336
    28 Hilde van der Pluijm Atledo Atledo MD 10,43 +0.6 m/s10,20 315
    29 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 10,48 -0.7 m/s10,41 0
    30 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria ...letiek MD 11,17 +0.3 m/s--- 217
    Marieke Keij AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNF 9,97 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 3:08,93 3:16,00 627
    2 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:23,34 3:22,00 523
    3 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria ...letiek MD 3:23,37 3:30,00 523
    4 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:24,89 3:27,00 513
    5 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:26,90 3:32,00 499
    6 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 3:27,45 --- 496
    7 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 3:32,76 3:45,00 463
    8 Veerle van Doorn AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:33,03 --- 461
    9 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:33,79 3:26,00 0
    10 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 3:34,00 3:37,56 455
    11 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 3:34,71 --- 451
    12 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 3:35,22 3:40,00 0
    13 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 3:37,92 --- 432
    14 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD Team 1 3:42,10 3:32,00 408
    15 Sofie Kleyn Typhoon