Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'ASICS NK Indoor U20 & U18'

Prijzen

Nout Wardenburg
  • Senioren mannen - 400m - 47,29
Sophia Mulder
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:20,20
Tess van Randtwijk
  • Meisjes Junior A - 3000m - 9:53,98
Bente van der Stoel
  • Meisjes Junior B - HSS - 11,41
Bente van der Stoel
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,61

Hoogtepunten

Tess van Randtwijk MJA 3000m
  • 9:53,98
  • Milan Mesie JJB 60m
  • 7,34
  • Milan Mesie JJB 60mH
  • 8,57
  • Sophia Mulder MJA 800m
  • 2:20,20
  • Bente van der Stoel MJB HSS
  • 11,41
  • Tigo Mesie JJB 60m_hf
  • 7,33
  • Sophia Mulder MJA 60mH
  • 9,62
  • Bente van der Stoel MJB Ver
  • 5,61
  • Tigo Mesie JJB 60m
  • 7,33
  • Jesse van Heijningen JJA 60m
  • 7,37
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    16 Jesse van Heijningen 7,37Q 7,30


    Jongens Junior A - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    16 Jesse van Heijningen 7,40 7,37


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactieOBP
    9 Jesse van Heijningen 23,13 0,21323,06
    16 Jasper van Zaanen 24,05 0,22824,08


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    9 Jasper van Zaanen 50,97 0,19751,57
    12 Yassine Bouaziz 51,87 0,23650,39


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    14 Floris Brinkman 2:05,05 2:09,60
    Yassine Bouaziz --- 2:02,04


    Jongens Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResReactieOBP
    11 Jasper Meijerink 9,06 0,2369,30
    13 Noud van de Mast 9,15 0,2619,03


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Jasper Meijerink 10,15 10,60 10,42 10,60 10,55


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Jasper Meijerink 6,15 6,17 6,38 6,27 6,40 6,33 6,40 6,27
    8 Noud van de Mast 6,07 6,10 6,34 5,97 X 6,15 6,34 6,38


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResReactieOBP
    10 Tigo Mesie 7,33Q 0,1977,30
    12 Milan Mesie 7,34Q 0,1827,39


    Jongens Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    10 Tigo Mesie 7,33 7,33
    12 Milan Mesie 7,40 7,34


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResOBP
    Jordy Hui...n 't Veld --- 27,80


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Martijn van der Lecq 9:53,44 4:34,75


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResReactieOBP
    10 Milan Mesie 8,57 0,2388,65
    17 Tigo Mesie 8,91 0,2108,97
    Jordy Hui...n 't Veld --- 10,25


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    3 Nout Wardenburg 47,29 0,271---


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sophia Mulder 2:20,20q 2:18,68


    Meisjes Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Sophia Mulder 2:21,58 2:20,20


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tess van Randtwijk 9:53,98 9:57,21


    Meisjes Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResReactieOBP
    12 Sophia Mulder 9,62 0,2179,28


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    16 Emma Beekman 9,68 9,74 10,26 10,26 11,33


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Bente van der Stoel 11,36 11,41 11,38 11,35 11,23 X 11,41 10,57


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.202.402.602.802.953.103.203.303.353.403.453.503.553.603.653.753.853.924.00ResOBP
    10 Emma Beekman O O XXX 2,40 2,30


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Bente van der Stoel 5,37 5,37 5,45 5,48 5,61 X 5,61 5,49