Vereniging 'PAC' op 'ASICS NK Indoor U20 & U18'

Prijzen

Isiah Emanuelson
  • Jongens Junior A - 200m_f - 22,18
Mark Heiden
  • Jongens Junior A - 60mH - 7,99
Mark Heiden
  • Jongens Junior A - 60mH_f - 7,86
Timo Spiering
  • Jongens Junior B - 200m - 22,90
Timo Spiering
  • Jongens Junior B - 200m_f - 22,60
Tjebbe Hemler
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:14,95
Tjebbe Hemler
  • Jongens Junior B - 1500m_f - 4:08,54
Jasper Oele
  • Jongens Junior B - Polshoog - 4,30
Ramsey Angela
  • Senioren mannen - 400m - 46,97
Alida van Daalen
  • Meisjes Junior A - Kogel - 15,27
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior B - 200m - 24,71
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior B - 200m - 25,93
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 24,18
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 25,86
Kika de Vos
  • Meisjes Junior B - 400m - 59,56
Hebe Chadwick
  • Meisjes Junior B - 3000m - 10:49,40
Kristina Tergau
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,92
Sara Bossche
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,30

Hoogtepunten

Kika de Vos MJB 400m
  • 59,56
  • Timo Spiering JJB 60m
  • 7,28
  • Timo Spiering JJB 200m
  • 22,90
  • Jasper Oele JJB 60m
  • 7,34
  • Tess Moesman MJB 60m
  • 8,10
  • Mark Heiden JJA 60m
  • 7,21
  • Tess Jack MJB 60m
  • 7,97
  • Britt de Blaauw MJB 200m
  • 24,71
  • Isiah Emanuelson JJA 60m
  • 7,13
  • Miro Vlasman MJB 200m
  • 25,93
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResReactieOBP
    5 Isiah Emanuelson 7,13Q 0,2277,07
    8 Mark Heiden 7,21Q 0,1897,03


    Jongens Junior A - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    5 Mark Heiden 7,09Q 7,21
    6 Isiah Emanuelson 7,10q 7,13


    Jongens Junior A - 60 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    5 Isiah Emanuelson 7,09 0,2417,10
    6 Mark Heiden 7,13 0,1737,09


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactieOBP
    6 Isiah Emanuelson 22,60Q 0,32522,07


    Jongens Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    3 Isiah Emanuelson 22,18 0,27722,60


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Ishan Baidjoe --- 51,70


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Alex Taal 2:03,02 2:01,79


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    8 Natnael Meij 4:20,61q 4:12,85


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Natnael Meij 4:30,79 4:20,61


    Jongens Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResReactieOBP
    1 Mark Heiden 7,99Q 0,2117,89


    Jongens Junior A - 60 meter horden finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Mark Heiden 7,86 0,1937,99


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Alexander Schrage 12,51 12,61 X - X X 12,61 12,85


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResReactieOBP
    7 Timo Spiering 7,28Q 0,2147,20
    12 Jasper Oele 7,34Q 0,1917,19
    35 Enrique van Velzen 7,62 0,2107,59
    38 Olario Kartodimedjo 7,69 0,2187,57


    Jongens Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    6 Timo Spiering 7,22q 0,1797,28
    23 Jasper Oele 7,62 7,34


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    7 Timo Spiering 7,31 0,2047,22


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactieOBP
    2 Timo Spiering 22,90Q 0,26023,15
    9 Jasper Oele 23,59 0,20523,43
    Enrique van Velzen DQ 24,58


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Timo Spiering 22,60 0,30522,90


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    8 Sam Nijland 53,47 0,21656,66


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Witte Jaspers --- 2:25,69


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tjebbe Hemler 4:14,95Q 4:17,01
    12 Gijs de Haan 4:58,32Q 4:16,71


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Tjebbe Hemler 4:08,54 4:14,95
    9 Gijs de Haan 4:44,19 4:58,32


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResReactieOBP
    9 Taron Punt 8,50 0,2448,76


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.841.881.911.941.96ResOBP
    7 Ridzerd Punt O O XXX 1,80 1,86


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.203.403.603.753.904.004.104.204.254.304.35ResOBP
    1 Jasper Oele O O O O O - O XXX 4,30 4,11
    4 Taron Punt O O XO O XXO - XXX 4,20 4,11
    6 Olario Kartodimedjo O O XO XXX 3,75 3,90
    9 Mick van Kleeff XO XO XO XXX 3,60 3,60


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Enrique van Velzen 6,07 5,94 6,18 6,18 6,37
    Damian Felter --- 7,07


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    1 Ramsey Angela 46,97 0,262---


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Maud van S...rtensdijk 2:30,24 2:24,17


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Alida van Daalen 14,95 15,27 X 14,68 14,89 X 15,27 15,81


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResReactieOBP
    4 Tess Jack 7,97Q 0,2238,00
    7 Tess Moesman 8,10Q 0,2377,98
    38 Lieke Cox 8,57 8,47
    Sara Bossche --- 8,29


    Meisjes Junior B - 60 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    5 Tess Moesman 8,03Q 0,1958,10
    6 Tess Jack 8,03q 0,2667,97


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    4 Tess Moesman 8,05 0,2438,03
    5 Tess Jack 8,09 0,2598,03


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactieOBP
    1 Britt de Blaauw 24,71Q 0,17624,11
    3 Miro Vlasman 25,93Q 0,28825,40
    4 Tess Jack 25,99q 0,24326,72


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Britt de Blaauw 24,18 0,27624,71
    2 Miro Vlasman 25,86 0,24025,93
    4 Tess Jack 26,27 0,19025,99


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    3 Kika de Vos 59,56q 59,80
    12 Maud van S...rtensdijk 1:03,39 0,1901:01,70
    Teuntje Uiters DQ 1:04,61


    Meisjes Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    6 Kika de Vos 1:00,88 0,22959,56


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Layana Chrafih 2:26,79 2:31,50
    14 Emily van der Hoeff 2:29,19 2:30,52


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    9 Hebe Chadwick 5:06,08q 4:57,80
    Layana Chrafih --- 3:25,44


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    Hebe Chadwick DNF 5:06,08


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Hebe Chadwick 10:49,40 4:57,80


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Miro Vlasman 8,84Q 8,73
    14 Kika de Vos 9,32 9,56
    20 Sofie Thomas 9,58 9,43


    Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResReactieQm
    5 Miro Vlasman 8,72 0,2098,84


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.711.741.771.791.801.83ResOBP
    9 Anne Zuijdgeest O O O XXO XXX 1,64 1,62


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Anne Hoomoedt 10,39 10,70 10,26 10,04 X 10,37 10,70 10,54


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.202.402.602.802.953.103.203.303.353.403.453.503.553.603.653.753.853.924.00ResOBP
    1 Kristina Tergau O - X- O - XO O XO O XXX 3,92 3,90
    3 Sara Bossche O O O O O - XXX 3,30 3,30
    4 Elise de Jong O O XXO XXO XXX 3,10 3,10
    6 Sam Schaalje O XXX 2,80 3,09
    8 Emily van der Hoeff O O O XXX 2,60 2,60
    9 Lotta Zuijdgeest XO O O XXX 2,60 2,80