Vereniging 'AV Jahn II' op 'Indoor Stadskanaal 2020'

Prijzen

Damian Willems
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1027 punten
  • 60 meter   8,0
  • 60 meter finale   8,1
Darriën Depenbrock
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,25
Niels Visser
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1191 punten
  • 60 meter   7,8
  • 60 meter finale   7,8
Rita Moll
  • Masters Vrouwen - Kogel - 7,22
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior C - 60mH - 11,27
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior C - 60mH_f - 11,25
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,57
Isabel Hulshof
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:47,38

Hoogtepunten

Damian Willems JJA 60m
  • 7,93
  • Sander Meijer JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Kirsten Wever MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Anna-Romee van der Spoel MJC Kogel
  • 10,57
  • Anna-Romee van der Spoel MJC 60m_f
  • 9,37
  • Suzanne de Jong MJD Hoog
  • 1,30
  • Damian Willems JJA 60m_f
  • 8,04
  • Niels Visser Msen 60m_f
  • 7,75
  • Anna-Romee van der Spoel MJC 60m
  • 9,31
  • Niels Visser Msen 60m
  • 7,71
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 60m60m_fPunten totaal
    1 Damian Willems 7,93 8,04 1027


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 60m60m_fPunten totaal
    7 Niels Wever 9,62 10,02 814
    8 Darriën Depenbrock 9,76 10,04 788
    9 Daniël de Jong 9,93 10,12 749


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    6 Darriën Depenbrock 12,66q ---
    7 Niels Wever 13,84q ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResQm
    6 Darriën Depenbrock 12,62 12,66
    7 Niels Wever 13,48 13,84


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Daniël de Jong 7,55 ---
    7 Darriën Depenbrock 5,21 ---
    8 Niels Wever 4,79 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Darriën Depenbrock 1,25 ---
    4 Daniël de Jong 1,25 ---
    5 Niels Wever 1,10 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m60m_fPunten totaal
    6 Levi de Bruijn 10,04 10,07 739
    8 Hugo Enninga 10,50 10,94 551


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Levi de Bruijn 2:26,73 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Levi de Bruijn 5,69 ---
    7 Hugo Enninga 4,96 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Levi de Bruijn 1,05 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Remco Germs 10,71 4,11 1,15 1106
    10 Roan Hulshof 10,66 5,25 1,00 1083
    20 Robert Hoen 14,09 3,93 0,85 528


    Jongens Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Remco Germs 2:23,16 ---
    7 Roan Hulshof 2:24,30 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Rowan Paas 10,65 6,61 1,10 1243
    8 Sander Meijer 10,41 4,89 1,20 1240


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Sander Meijer 2:20,13 ---
    7 Rowan Paas 2:25,36 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Twan de Jonge 8,45 4,02 0,90 826


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Twan de Jonge 2:38,36 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 60m60m_fPunten totaal
    1 Niels Visser 7,71 7,75 1191


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Rita Moll V45 7,22 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 60m60m_fPunten totaal
    5 Anna-Romee...der Spoel 9,31 9,37 973
    7 Helen de Vries 9,98 10,22 726


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    3 Anna-Romee...der Spoel 11,27q ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResQm
    3 Anna-Romee...der Spoel 11,25 11,27


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Anna-Romee...der Spoel 10,57 10,65
    8 Carleen Trip 6,24 7,56
    9 Helen de Vries 5,70 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Helen de Vries 1,15 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m60m_fPunten totaal
    12 Misha Kempkens 10,02 10,10 738
    14 Pippa Compagner 10,27 10,25 679
    17 Rachida Moussa 10,45 10,36 637
    19 Nienke Hoen 11,38 11,44 377


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Pippa Compagner 2:30,18 ---
    17 Rachida Moussa 2:30,82 ---
    19 Suzanne de Jong 2:34,78 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    6 Pippa Compagner 13,06 ---
    7 Suzanne de Jong 13,32 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResQm
    6 Pippa Compagner 13,14 13,06
    7 Suzanne de Jong 13,16 13,32


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    17 Suzanne de Jong 6,07 ---
    20 Rachida Moussa 5,49 ---
    21 Nienke Hoen 5,22 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Suzanne de Jong 1,30 ---
    5 Misha Kempkens 1,25 ---
    5 Pippa Compagner 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    15 Marlisa Wiechers 13,18 4,27 1,00 739


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    13 Marlisa Wiechers 3:17,92 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Kirsten Wever 10,78 4,92 1,20 1192


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    5 Isabel Hulshof 8,58 9,50 0,70 530


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Isabel Hulshof 2:47,38 ---