Vereniging 'AV NOP' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Esmee van de Guchte MJC Hoog
  • 1,45
  • Anouk Schoop MJD 60mH
  • 10,34
  • Julian Jansen JJC 100mH
  • 15,52
  • Anouk Schoop MJD 60m
  • 8,79
  • Tom Roossink JJC 800m
  • 2:18,23
  • Emma Hoving MJC 80m
  • 10,84
  • Tom Roossink JJC 100m
  • 12,69
  • Julian Jansen JJC Speer
  • 40,81
  • Roel van Maanen JJC Hoog
  • 1,50
  • Maureen Louws MJD 60m
  • 8,54
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Tom Roossink AV NOP AV NOP JC 12,69 +3.6 m/s12,91 714
    Enrico Loof AV NOP AV NOP JC 13,67 +2.4 m/s13,92 576


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Tom Roossink AV NOP AV NOP JC 2:18,23 2:15,29 682
    Robin Boersma AV NOP AV NOP JC 2:29,86 2:21,77 560


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 15,52 +1.9 m/s--- 677
    Robin Boersma AV NOP AV NOP JC 16,16 +4.0 m/s16,43 622


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 40,81 --- 650


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Enrico Loof AV NOP AV NOP JC 26,30 --- 416


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 11,35 --- 585


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Roel van Maanen AV NOP AV NOP JC 1,50 --- 623


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Roel van Maanen AV NOP AV NOP JC 4,54 +4.0 m/s--- 527


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JD 11,77 +3.7 m/s--- 500
    Sven van Bloois AV NOP AV NOP JD 12,14 +3.7 m/s--- 448


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 3:31,52 --- 470
    Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JD 3:40,71 --- 416


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Sven van Bloois AV NOP AV NOP JD 15,22 +3.8 m/s--- 384
    Romke Wielstra AV NOP AV NOP JD 15,37 +4.8 m/s--- 373


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 19,40 --- 312


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Romke Wielstra AV NOP AV NOP JD 4,15 +1.4 m/s--- 448


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Emma Hoving AV NOP AV NOP MC 10,84 +4.6 m/s10,80 645
    Maureen de Witte AV NOP AV NOP MC 11,86 +4.4 m/s12,12 487
    Denise Lassche AV NOP AV NOP MC 12,60 +3.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Nora Lip AV NOP AV NOP MC 3:40,75 3:29,82 415
    Denise Lassche AV NOP AV NOP MC 3:58,63 3:40,00 321
    Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC DNS 3:45,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Emma Hoving AV NOP AV NOP MC 13,61 +3.3 m/s--- 525
    Nora Lip AV NOP AV NOP MC 14,89 +3.0 m/s--- 411


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Maureen de Witte AV NOP AV NOP MC 24,11 --- 399
    Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 23,11 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 21,15 --- 328
    Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC 16,61 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 8,84 --- 465
    Esmee van de Guchte AV NOP AV NOP MC 7,71 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Esmee van de Guchte AV NOP AV NOP MC 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Emma Hoving AV NOP AV NOP MC 4,34 +3.4 m/s--- 486
    Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC 4,25 +2.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Maureen Louws AV NOP AV NOP MD 8,54 +2.4 m/s--- 641
    Anouk Schoop AV NOP AV NOP MD 8,79 +2.4 m/s--- 590
    Nienke Houwer AV NOP AV NOP MD 10,44 +2.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Laura Slump AV NOP AV NOP MD 3:35,31 --- 447
    Nienke Voesten AV NOP AV NOP MD 3:43,91 --- 398


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    Anouk Schoop AV NOP AV NOP MD 10,34 +1.5 m/s--- 563
    Sophie van den Berg AV NOP AV NOP MD 10,66 +4.8 m/s--- 522
    Sanne Rietman AV NOP AV NOP MD 13,33 +1.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 33,49 638
    2 AV Athlos MD Team 1 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 33,88 618
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 33,97 613
    4 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 0 34,73 575
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 35,17 553
    6 AV Athlos MD Team 2 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 35,70 528
    7 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 36,05 512
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 36,37 498
    9 Cialfo MD (4x60m) Cialfo - MJD 0 37,97 429
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 39,15 382
    11 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 0 39,58 316
    12 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Sophie van den Berg AV NOP AV NOP MD 25,47 --- 422
    Maaike Nagtegaal AV NOP AV NOP MD 9,77 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Kirsten Wierda AV NOP AV NOP MD 18,61 --- 281
    Nienke Voesten AV NOP AV NOP MD 15,61 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Kirsten Wierda AV NOP AV NOP MD 8,68 --- 457
    Nienke Houwer AV NOP AV NOP MD 6,02 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Anouk Schoop AV NOP AV NOP MD 1,35 --- 499
    Sanne Rietman AV NOP AV NOP MD 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Maureen Louws AV NOP AV NOP MD 4,55 +3.9 m/s--- 529
    Maaike Nagtegaal AV NOP AV NOP MD 3,49 +4.7 m/s--- 0