Vereniging 'Isala `96' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ruben Koopman JJC Hoog
  • 1,40
  • Manon Los MJC Kogel
  • 7,93
  • Karsten van Ommen JJD 1000m
  • 3:17,05
  • Gert Jan Feenstra JJC 100m
  • 13,63
  • Lars Bosman JJD Kogel
  • 10,19
  • Judith Groen MJC Hoog
  • 1,35
  • Silke Meijberg MJC 80m
  • 11,45
  • Tatyana Hallaert MJC 80m
  • 12,07
  • Pieter van Wissen JJD 1000m
  • 3:09,56
  • Silke Meijberg MJC Ver
  • 4,01
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Gert Jan Feenstra Isala `96 JC 13,63 +5.3 m/s--- 581
    Dano van Mierlo Isala `96 JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ruben Koopman Isala `96 JC 22,48 +1.9 m/s--- 242


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Daan Hollander Isala `96 JC X 27,93 24,52 24,22 27,93 --- 462


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Daan Hollander Isala `96 JC 21,95 17,14 19,06 X 21,95 --- 342


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ruben Koopman Isala `96 JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Dano van Mierlo Isala `96 JC X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sil Krediet Isala `96 JD 12,14 +3.9 m/s--- 448
    Thijs Boogaard Isala `96 JD 13,06 +3.9 m/s--- 333


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pieter van Wissen Isala `96 JD 3:09,56 --- 622
    Karsten van Ommen Isala `96 JD 3:17,05 --- 566


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars Bosman Isala `96 JD 14,56 +3.8 m/s--- 438
    Thijs Boogaard Isala `96 JD 17,79 +4.8 m/s--- 212


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Pieter van Wissen Isala `96 JD X 19,91 22,93 27,08 27,08 --- 449
    Julian ten Hove Isala `96 JD 22,47 23,77 25,09 21,85 25,09 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Karsten van Ommen Isala `96 JD 15,52 14,81 15,99 16,07 16,07 --- 230


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Lars Bosman Isala `96 JD 9,03 9,63 8,72 10,19 10,19 --- 532


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sil Krediet Isala `96 JD 1,30 --- 462
    Xander Stegerman Isala `96 JD 1,30 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Xander Stegerman Isala `96 JD 3,67 3,64 3,68 3,59 3,68 +2.4 m/s--- 354


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Silke Meijberg Isala `96 MC 11,45 +5.3 m/s--- 547
    Tatyana Hallaert Isala `96 MC 12,07 +5.3 m/s--- 458


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Manon Los Isala `96 MC 3:50,61 --- 362
    Marije Salverda Isala `96 MC 3:55,63 --- 336


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mila Koster Isala `96 MC 15,74 +3.0 m/s--- 345
    Marije Salverda Isala `96 MC 17,18 +3.0 m/s--- 249


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Judith Groen Isala `96 MC 20,57 20,71 X 21,70 21,70 --- 356


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Marije Salverda Isala `96 MC 15,38 17,61 18,50 X 18,50 --- 278


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Manon Los Isala `96 MC 7,93 7,60 7,40 7,60 7,93 --- 417
    Mila Koster Isala `96 MC 7,27 7,04 7,22 X 7,27 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Judith Groen Isala `96 MC 1,35 --- 499
    Tatyana Hallaert Isala `96 MC 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Silke Meijberg Isala `96 MC 4,01 3,86 2,97 - 4,01 +3.0 m/s--- 420
    Tatyana Hallaert Isala `96 MC 3,14 3,14 2,79 - 3,14 +5.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Anna ten Hove Isala `96 MD 10,63 +2.4 m/s--- 287
    Jaimy Kooiker Isala `96 MD 10,91 +2.0 m/s--- 250


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Louise Mandon Isala `96 MD 3:53,16 --- 349


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rizlan Tamrouti Isala `96 MD 13,81 +4.8 m/s--- 221
    Anna ten Hove Isala `96 MD 14,89 +4.8 m/s--- 148


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rizlan Tamrouti Isala `96 MD 14,49 X 14,55 X 14,55 --- 212


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Louise Mandon Isala `96 MD 13,71 15,30 10,58 12,11 15,30 --- 213


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Anna ten Hove Isala `96 MD 5,46 X 4,73 5,57 5,57 --- 279


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Jaimy Kooiker Isala `96 MD 2,57 2,63 X X 2,63 +3.3 m/s--- 144