Vereniging 'Cialfo' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Emma van Emmerik MJD 60m
  • 9,21
  • Tessa Harmsen MJC 80m
  • 11,67
  • Timo Haak JJC 800m
  • 2:33,62
  • Desi van Emmerik MJD 1000m
  • 3:14,96
  • Rick Stegeman JJC Ver
  • 5,33
  • Bram van de Mars JJD Hoog
  • 1,50
  • Julian Uijttenboogaert JJC 100m
  • 13,59
  • Desi van Emmerik MJD Hoog
  • 1,35
  • Rick Stegeman JJC 100m
  • 12,26
  • Amber Schuchard MJC Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Rick Stegeman AV De Gemz...Cialfo JC 12,26 +4.3 m/s--- 782
    Julian Ui...nboogaert AV De Gemz...Cialfo JC 13,59 +4.3 m/s--- 587


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Timo Haak AV De Gemz...Cialfo JC 2:33,62 --- 525
    Julian Ui...nboogaert AV De Gemz...Cialfo JC 2:34,88 --- 514


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Timo Haak AV De Gemz...Cialfo JC 21,30 +1.9 m/s--- 296


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Rick Stegeman AV De Gemz...Cialfo JC 5,06 5,33 5,13 X 5,33 +1.4 m/s--- 685


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bram van de Mars AV De Gemz...Cialfo JD 12,09 +3.9 m/s--- 455
    Johannes Berghuis AV De Gemz...Cialfo JD 13,98 +3.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dax van Meurs AV De Gemz...Cialfo JD 3:37,13 --- 436


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Stef van Walbeek AV De Gemz...Cialfo JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Johannes Berghuis AV De Gemz...Cialfo JD 10,53 9,42 10,28 8,72 10,53 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Stef van Walbeek AV De Gemz...Cialfo JD X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bram van de Mars AV De Gemz...Cialfo JD 1,50 --- 623
    Geert van der Hulst AV De Gemz...Cialfo JD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Tessa Harmsen Cialfo MC 11,67 +0.6 m/s--- 515
    Judith Strijkert Cialfo MC 11,93 +0.6 m/s--- 477


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Eva van der Hulst Cialfo MC 3:32,80 --- 462


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eva van der Hulst Cialfo MC 15,98 +3.1 m/s--- 328
    Amber Schuchard Cialfo MC 16,67 +3.1 m/s--- 281
    Aniek Pannekoek Cialfo MC 17,30 +3.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Ella Bartelds Cialfo MC 23,86 20,91 17,94 X 23,86 --- 394


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Ella Bartelds Cialfo MC 15,97 16,97 15,91 15,53 16,97 --- 248
    Aniek Pannekoek Cialfo MC 10,44 11,32 9,32 12,10 12,10 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Ella Bartelds Cialfo MC 7,96 8,47 8,18 X 8,47 --- 446


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber Schuchard Cialfo MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Judith Strijkert Cialfo MC 4,14 4,17 3,96 4,02 4,17 +4.6 m/s--- 452
    Tessa Harmsen Cialfo MC 3,94 3,80 3,59 3,91 3,94 +4.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Emma van Emmerik Cialfo MD 9,21 +2.4 m/s--- 510
    Marieke Maasland Cialfo MD 9,64 +2.4 m/s--- 435


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Desi van Emmerik Cialfo MD 3:14,96 --- 581
    Iris Bredewolt Cialfo MD 3:48,04 --- 375


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Emma van Emmerik Cialfo MD 11,49 +4.8 m/s--- 427
    Iris Bredewolt Cialfo MD 12,65 +4.8 m/s--- 315


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 33,49 638
    2 AV Athlos MD Team 1 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 33,88 618
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 33,97 613
    4 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 0 34,73 575
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 35,17 553
    6 AV Athlos MD Team 2 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 35,70 528
    7 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 36,05 512
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 36,37 498
    9 Cialfo MD (4x60m) Cialfo - MJD 0 37,97 429
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 39,15 382
    11 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 0 39,58 316
    12 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Janouk Kroes Cialfo MD 17,27 14,66 15,31 16,27 17,27 --- 270


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Emma van Emmerik Cialfo MD X 15,05 X X 15,05 --- 208
    Vera Bredewolt Cialfo MD 11,98 11,00 11,02 12,72 12,72 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Marieke Maasland Cialfo MD 6,26 6,60 6,36 6,22 6,60 --- 342
    Janouk Kroes Cialfo MD 6,17 5,83 6,21 5,96 6,21 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Desi van Emmerik Cialfo MD 1,35 --- 499


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Desi van Emmerik Cialfo MD 4,28 4,26 3,99 4,19 4,28 +2.7 m/s--- 474
    Vera Bredewolt Cialfo MD 3,22 3,04 2,78 2,79 3,22 +3.9 m/s--- 0