Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Suzan Plat MJD 60m
  • 8,73
  • Hanne Leutholff MJC 80mH
  • 13,15
  • Julian Vos JJC Speer
  • 39,90
  • Sanne Nieman MJC 80m
  • 11,27
  • Bas de Jong JJC 800m
  • 2:24,07
  • Hanne Leutholff MJC Hoog
  • 1,45
  • Julian Vos JJC 100mH
  • 15,47
  • Simon Groot Wesseldijk JJC Ver
  • 5,61
  • Minke Nijhuis MJD 1000m
  • 3:15,05
  • Simon Groot Wesseldijk JJC 100m
  • 12,21
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Simon Gro...esseldijk AV PEC 191...JC Team 1 12,21 +5.3 m/s--- 790
    Dennis Admiraal AV PEC 191...JC Team 1 14,18 +5.3 m/s--- 512
    Daan Veenhuizen AV PEC 191...JC Team 1 15,54 +5.3 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bas de Jong AV PEC 191...JC Team 1 2:24,07 --- 618
    Daan Veenhuizen AV PEC 191...JC Team 1 2:38,84 --- 479
    David Prins AV PEC 191...JC Team 1 2:53,52 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Julian Vos AV PEC 191...JC Team 1 15,47 +1.9 m/s--- 682
    Thijmen Bergwerff AV PEC 191...JC Team 1 26,64 +5.0 m/s--- 91
    Benjamin Beekman AV PEC 191...JC Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Julian Vos AV PEC 191...JC Team 1 38,39 X X 39,90 39,90 --- 638
    Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 30,16 30,17 31,33 X 31,33 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 17,44 20,81 21,98 21,77 21,98 --- 343
    Benjamin Beekman AV PEC 191...JC Team 1 X 17,46 12,33 15,24 17,46 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Dennis Admiraal AV PEC 191...JC Team 1 6,50 X 5,95 5,68 6,50 --- 336
    David Prins AV PEC 191...JC Team 1 6,10 5,99 5,99 6,09 6,10 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bas de Jong AV PEC 191...JC Team 1 1,40 --- 541
    Thijmen Bergwerff AV PEC 191...JC Team 1 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Simon Gro...esseldijk AV PEC 191...JC Team 1 5,60 5,21 5,15 5,61 5,61 +3.7 m/s--- 738
    Huang Nguyen AV PEC 191...JC Team 1 4,91 4,71 4,87 X 4,91 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Zeno de Boer AV PEC 191...JD Team 1 13,04 +4.6 m/s--- 335
    Ewan Kroontje AV PEC 191...JD Team 1 14,13 +4.6 m/s--- 0
    Morris Koning AV PEC 191...JD Team 1 14,13 +4.6 m/s--- 217


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jesper Steegenga AV PEC 191...JD Team 1 3:43,64 --- 399
    Zeno de Boer AV PEC 191...JD Team 1 4:02,39 --- 303
    Age Klopstra AV PEC 191...JD Team 1 4:36,73 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Toby Opara AV PEC 191...JD Team 1 16,28 +4.5 m/s--- 307
    Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 16,97 +4.5 m/s--- 262
    Morris Koning AV PEC 191...JD Team 1 17,74 +4.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jesper Steegenga AV PEC 191...JD Team 1 16,63 13,49 13,42 18,99 18,99 --- 305
    Age Klopstra AV PEC 191...JD Team 1 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 9,01 10,91 10,05 10,02 10,91 --- 112
    Age Klopstra AV PEC 191...JD Team 1 9,44 9,31 7,35 X 9,44 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 5,43 4,93 5,13 5,42 5,43 --- 270
    Ewan Kroontje AV PEC 191...JD Team 1 4,02 3,52 3,77 4,51 4,51 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Toby Opara AV PEC 191...JD Team 1 1,30 --- 462
    Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Ewan Kroontje AV PEC 191...JD Team 1 X 2,76 2,06 X 2,76 +2.2 m/s--- 170
    Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sanne Nieman AV PEC 191...MC Team 1 11,27 +5.3 m/s--- 575
    Marthe van Aalderen AV PEC 191...MC Team 1 11,61 +5.3 m/s--- 523
    Nina Jager AV PEC 191...MC Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 3:28,57 3:10,00 489
    Tessa Kamps AV PEC 191...MC Team 1 3:42,43 3:20,00 406
    Renske van Vilsteren AV PEC 191...MC Team 1 4:18,31 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Hanne Leutholff AV PEC 191...MC Team 1 13,15 +2.9 m/s13,15 571
    Sanne Nieman AV PEC 191...MC Team 1 13,49 +3.0 m/s--- 537
    Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 1 DNS 15,25 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 23,82 19,29 21,83 19,62 23,82 --- 394
    Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 1 16,38 16,00 16,26 12,49 16,38 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 12,66 12,87 12,80 14,50 14,50 --- 196
    Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 1 12,09 13,42 14,15 13,72 14,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 1 8,62 7,93 8,40 7,88 8,62 --- 454
    Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 6,91 5,41 6,86 6,82 6,91 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hanne Leutholff AV PEC 191...MC Team 1 1,45 --- 582
    Nina Jager AV PEC 191...MC Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Marthe van Aalderen AV PEC 191...MC Team 1 X 3,99 4,19 X 4,19 +3.6 m/s--- 456
    Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 1 3,78 4,13 3,87 4,11 4,13 +6.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Suzan Plat AV PEC 191...MD Team 1 8,73 +5.3 m/s--- 602
    Sanne Pot AV PEC 191...MD Team 2 9,10 +5.3 m/s--- 530
    Julia Eisen AV PEC 191...MD Team 1 9,29 +5.3 m/s--- 495
    Julia Warlich AV PEC 191...MD Team 2 9,60 +5.3 m/s--- 442
    Iris Gils AV PEC 191...MD Team 1 9,80 +5.3 m/s--- 0
    Juliëtte van Galen AV PEC 191...MD Team 2 10,86 +5.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Minke Nijhuis AV PEC 191...MD Team 1 3:15,05 --- 581
    Julia Eisen AV PEC 191...MD Team 1 3:17,73 3:20,00 561
    Iris Gils AV PEC 191...MD Team 1 3:37,49 --- 0
    Roos Doornbos AV PEC 191...MD Team 2 3:51,94 --- 355
    Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 4:17,20 --- 238
    Juliëtte van Galen AV PEC 191...MD Team 2 4:28,61 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Minke Nijhuis AV PEC 191...MD Team 1 11,00 +3.3 m/s--- 481
    Elin Logtenberg AV PEC 191...MD Team 1 11,30 +3.3 m/s--- 447
    Sterre van Enk AV PEC 191...MD Team 1 12,09 +3.3 m/s--- 0
    Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 2 12,92 +2.8 m/s--- 291
    Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 2 13,03 +3.3 m/s--- 282
    Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 2 14,25 +3.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 33,49 638
    2 AV Athlos MD Team 1 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 33,88 618
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 33,97 613
    4 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 0 34,73 575
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 35,17 553
    6 AV Athlos MD Team 2 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 35,70 528
    7 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 36,05 512
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 36,37 498
    9 Cialfo MD (4x60m) Cialfo - MJD 0 37,97 429
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 39,15 382
    11 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 0 39,58 316
    12 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Iris Nass AV PEC 191...MD Team 1 24,40 27,48 22,40 27,90 27,90 --- 462
    Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 14,93 13,78 13,93 16,45 16,45 --- 0
    Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 8,83 11,38 9,72 10,87 11,38 --- 137
    Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 11,10 10,04 10,39 9,61 11,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Iris Nass AV PEC 191...MD Team 1 22,72 X 20,52 15,91 22,72 --- 356
    Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 21,07 15,71 19,86 X 21,07 --- 0
    Tessa v an Dijk AV PEC 191...MD Team 2 11,98 12,31 10,16 14,00 14,00 --- 185
    Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 2 10,14 10,88 X 11,92 11,92 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sanne Pot AV PEC 191...MD Team 2 7,20 7,63 7,38 8,17 8,17 --- 430
    Sterre van Enk AV PEC 191...MD Team 1 7,45 6,99 6,85 7,53 7,53 --- 395
    Marin Reuvers AV PEC 191...MD Team 1 6,57 5,55 5,62 6,29 6,57 --- 0
    Tessa v an Dijk AV PEC 191...MD Team 2 5,81 5,70 5,97 5,87 5,97 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elin Logtenberg AV PEC 191...MD Team 1 1,35 --- 499
    Marin Reuvers AV PEC 191...MD Team 1 1,25 --- 0
    Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 2 1,15 --- 352
    Roos Doornbos AV PEC 191...MD Team 2 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Suzan Plat AV PEC 191...MD Team 1 4,31 4,43 4,44 4,48 4,48 +6.1 m/s--- 515
    Marin Reuvers AV PEC 191...MD Team 1 4,20 3,61 4,04 3,70 4,20 +2.9 m/s--- 0
    Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 2 3,40 3,20 3,19 3,30 3,40 +1.5 m/s--- 298
    Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 2 3,28 2,91 2,98 3,06 3,28 +1.6 m/s--- 0