Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Thijs Zoon JJD 80m
  • 10,87
  • Shanna Strijker MJC 1000m
  • 3:10,07
  • Devin van den Berg JJC Hoog
  • 1,65
  • Nikki Boon MJC 80mH
  • 12,71
  • Nikki Boon MJC Kogel
  • 12,13
  • Daan Schade JJC Speer
  • 38,64
  • Thijs Zoon JJD 1000m
  • 3:09,83
  • Joyce Schumacher MJC 80m
  • 10,79
  • Joyce Schumacher MJC 80mH
  • 12,18
  • Devin van den Berg JJC 100mH
  • 16,24
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ruben Zoeten AV Flevo Delta JC 13,61 +4.3 m/s--- 584
    Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 14,54 +4.3 m/s--- 469
    Leon van der Velden AV Flevo Delta JC 15,95 +4.3 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ruben Zoeten AV Flevo Delta JC 2:26,05 --- 598
    Leon van der Velden AV Flevo Delta JC 2:47,33 --- 409


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Devin van den Berg AV Flevo Delta JC 16,24 +1.9 m/s--- 615
    Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 20,67 +1.9 m/s--- 327
    Daan Homma AV Flevo Delta JC 21,58 +1.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Daan Schade AV Flevo Delta JC X 28,08 33,15 38,64 38,64 --- 621
    Sietse Bijlsma AV Flevo Delta JC 22,79 X 22,83 22,03 22,83 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Daan Schade AV Flevo Delta JC 33,22 34,71 37,84 35,37 37,84 --- 587
    Sietse Bijlsma AV Flevo Delta JC 20,60 21,15 16,17 19,43 21,15 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Daan Schade AV Flevo Delta JC 11,77 10,70 11,23 11,37 11,77 --- 604


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Devin van den Berg AV Flevo Delta JC 1,65 --- 741
    Sietse Bijlsma AV Flevo Delta JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Devin van den Berg AV Flevo Delta JC 4,43 4,77 3,28 X 4,77 +3.1 m/s--- 574
    Daan Homma AV Flevo Delta JC 4,12 3,99 4,17 X 4,17 +2.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Thijs Zoon AV Flevo D...JD Team 1 10,87 +4.1 m/s10,78 640
    Rick Staring AV Flevo D...JD Team 1 11,08 +4.1 m/s11,40 606
    Bas Schimmel AV Flevo D...JD Team 1 11,18 +5.6 m/s11,78 0
    Tom Bloemberg AV Flevo D...JD Team 2 13,68 +3.9 m/s--- 264
    Mitsjel Feenstra AV Flevo D...JD Team 2 14,03 +4.6 m/s15,50 227


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijs Zoon AV Flevo D...JD Team 1 3:09,83 3:06,40 620
    Kjell de Groot AV Flevo D...JD Team 1 3:15,86 3:10,04 575
    Robin van der Stege AV Flevo D...JD Team 1 3:55,41 3:59,80 0
    Tom Bloemberg AV Flevo D...JD Team 2 4:02,10 4:00,00 305
    Jesse Nienhuis AV Flevo D...JD Team 2 DNS 3:55,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kjell de Groot AV Flevo D...JD Team 1 13,42 +3.6 m/s14,00 544
    Gijs de Bruijne AV Flevo D...JD Team 1 14,05 +3.6 m/s14,70 483
    Robin van der Stege AV Flevo D...JD Team 1 16,28 +4.6 m/s16,40 0
    Jesse Nienhuis AV Flevo D...JD Team 2 DNF 18,46 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Brend Baak AV Flevo D...JD Team 1 18,38 18,17 21,11 21,24 21,24 --- 347
    Kyano Visser AV Flevo D...JD Team 2 17,18 19,03 X X 19,03 --- 305
    Jelmer Ham AV Flevo D...JD Team 1 14,73 13,83 15,98 16,55 16,55 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rick Staring AV Flevo D...JD Team 1 X 24,64 25,13 X 25,13 --- 397
    Jelmer Ham AV Flevo D...JD Team 1 14,80 12,69 X 16,11 16,11 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Rick Staring AV Flevo D...JD Team 1 9,57 X 8,98 9,04 9,57 --- 502
    Bas Schimmel AV Flevo D...JD Team 1 8,08 7,67 7,82 8,67 8,67 --- 0
    Kyano Visser AV Flevo D...JD Team 2 5,89 5,89 6,46 6,42 6,46 --- 334


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Gijs de Bruijne AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 582
    Brend Baak AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Brend Baak AV Flevo D...JD Team 1 4,13 4,14 4,22 4,09 4,22 +2.4 m/s--- 462
    Kjell de Groot AV Flevo D...JD Team 1 3,70 3,67 3,48 3,56 3,70 +5.1 m/s--- 0
    Mitsjel Feenstra AV Flevo D...JD Team 2 2,57 2,82 2,07 2,48 2,82 +1.5 m/s--- 182


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joyce Schumacher AV Flevo Delta MC 10,79 +0.6 m/s--- 654
    Lana Jongstra AV Flevo Delta MC 11,38 +0.6 m/s--- 558
    Danielle Holstege AV Flevo Delta MC 12,13 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Shanna Strijker AV Flevo Delta MC 3:10,07 --- 618
    Danielle Holstege AV Flevo Delta MC 3:40,44 --- 417
    Jacquelien Klaver AV Flevo Delta MC 3:42,22 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Joyce Schumacher AV Flevo Delta MC 12,18 +3.1 m/s--- 681
    Nikki Boon AV Flevo Delta MC 12,71 +3.1 m/s--- 619
    Janice Zomerman AV Flevo Delta MC 14,53 +3.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Janice Zomerman AV Flevo Delta MC 30,34 31,63 31,10 28,80 31,63 --- 520
    Maaike Westerdijk AV Flevo Delta MC 21,42 20,50 18,94 22,16 22,16 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Diede van der Meer AV Flevo Delta MC 17,44 20,78 X 22,93 22,93 --- 360
    Maaike Westerdijk AV Flevo Delta MC 15,38 19,48 15,06 17,29 19,48 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nikki Boon AV Flevo Delta MC 12,13 11,31 10,50 11,80 12,13 --- 620
    Ruth Oostveen AV Flevo Delta MC 6,71 6,71 6,91 7,01 7,01 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jacquelien Klaver AV Flevo Delta MC 1,45 --- 582
    Danielle Holstege AV Flevo Delta MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Lana Jongstra AV Flevo Delta MC 4,96 4,66 4,65 3,75 4,96 +4.0 m/s--- 613
    Diede van der Meer AV Flevo Delta MC 4,55 4,52 4,53 4,52 4,55 +3.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mette van der Meer AV Flevo D...MD Team 1 9,10 +2.0 m/s9,10 530
    Truus Lut... NDombaxi AV Flevo D...MD Team 1 9,18 +2.0 m/s9,00 515
    Hanneke Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 9,49 +2.0 m/s9,70 0
    Iris Louws AV Flevo D...MD Team 2 10,19 +2.0 m/s10,51 349
    Celine Wiertsema AV Flevo D...MD Team 2 DNS 10,33 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Truus Lut... NDombaxi AV Flevo D...MD Team 1 3:32,23 3:30,50 466
    Daphne Louws AV Flevo D...MD Team 1 3:48,61 3:42,40 372
    Anna Scholte AV Flevo D...MD Team 2 4:44,14 4:33,00 136
    Celine Wiertsema AV Flevo D...MD Team 2 DNF 4:15,80 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Mette van der Meer AV Flevo D...MD Team 1 11,92 +2.8 m/s12,95 383
    Jette Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 12,30 +2.8 m/s13,40 346
    Qwen Fennema AV Flevo D...MD Team 1 12,75 +3.4 m/s12,40 0
    Emma de Maaijer AV Flevo D...MD Team 2 14,19 +2.8 m/s14,80 194
    Iris Louws AV Flevo D...MD Team 2 14,41 +2.8 m/s15,40 179


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 33,49 638
    2 AV Athlos MD Team 1 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 33,88 618
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 33,97 613
    4 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 0 34,73 575
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 35,17 553
    6 AV Athlos MD Team 2 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 35,70 528
    7 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 36,05 512
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 36,37 498
    9 Cialfo MD (4x60m) Cialfo - MJD 0 37,97 429
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 39,15 382
    11 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 0 39,58 316
    12 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Hanneke Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 20,20 17,76 18,03 19,41 20,20 --- 328
    Carmen Harleman AV Flevo D...MD Team 1 15,37 13,76 12,52 12,42 15,37 --- 0
    Anna Scholte AV Flevo D...MD Team 2 12,51 12,97 13,88 X 13,88 --- 197


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Daphne Louws AV Flevo D...MD Team 1 16,31 16,63 15,01 16,27 16,63 --- 241
    Carmen Harleman AV Flevo D...MD Team 1 11,18 15,19 14,59 13,47 15,19 --- 0
    Levi Verschuren AV Flevo D...MD Team 2 12,15 11,67 11,61 X 12,15 --- 142


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Hanneke Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 7,39 7,24 7,43 7,39 7,43 --- 390
    Carmen Harleman AV Flevo D...MD Team 1 6,16 6,88 7,37 7,37 7,37 --- 0
    Levi Verschuren AV Flevo D...MD Team 2 6,17 6,04 5,91 6,24 6,24 --- 321


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Qwen Fennema AV Flevo D...MD Team 1 1,40 --- 541
    Emma de Maaijer AV Flevo D...MD Team 2 1,20 --- 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Mette van der Meer AV Flevo D...MD Team 1 X 4,00 4,20 4,19 4,20 +3.4 m/s--- 458
    Jette Deurloo AV Flevo D...MD Team 1 3,53 3,74 X 3,23 3,74 +2.8 m/s--- 0
    Anna Scholte AV Flevo D...MD Team 2 3,02 2,76 2,60 2,65 3,02 +4.5 m/s--- 222