Vereniging 'AV Athlos' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Nick Bakker JJC Hoog
  • 1,45
  • Toon Grooteboer JJC Hoog
  • 1,50
  • Aranka de Weerdt MJD 60m
  • 8,86
  • Noèl Butoh JJC Ver
  • 5,28
  • Youri Fransen JJC 800m
  • 2:16,73
  • Chenne van den Berg MJC 80m
  • 11,47
  • Floor van den Brink MJC Hoog
  • 1,50
  • Samil Sariaslan JJC 100m
  • 12,90
  • Renske Bos MJC Hoog
  • 1,40
  • Iris Geerling MJC 80m
  • 11,14
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Samil Sariaslan AV Athlos AV Athlos JC 12,90 +3.6 m/s13,00 683
    Olav Koning AV Athlos AV Athlos JC 14,32 +2.4 m/s13,80 495
    Jip de Bruin AV Athlos AV Athlos JC 16,51 +2.4 m/s14,20 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 2:16,73 2:15,00 699
    Olav Koning AV Athlos AV Athlos JC 2:34,61 2:30,00 516
    Wouter Janssen AV Athlos AV Athlos JC 2:45,96 2:30,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    Samil Sariaslan AV Athlos AV Athlos JC 17,56 +4.0 m/s17,60 514
    Nick Bakker AV Athlos AV Athlos JC 18,30 +4.0 m/s18,70 464
    Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 20,01 +4.0 m/s17,80 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Jord van der Vinne AV Athlos AV Athlos JC 26,70 --- 442
    Jip de Bruin AV Athlos AV Athlos JC 16,51 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 28,68 --- 454
    Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 23,38 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 8,90 --- 468
    Noèl Butoh AV Athlos AV Athlos JC 8,58 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Toon Grooteboer AV Athlos AV Athlos JC 1,50 --- 623
    Nick Bakker AV Athlos AV Athlos JC 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Noèl Butoh AV Athlos AV Athlos JC 5,28 +5.4 m/s--- 675
    Wouter Janssen AV Athlos AV Athlos JC 4,36 +4.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,59 +3.7 m/s--- 526
    Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 12,07 +3.7 m/s--- 458
    Rens van der Guchte AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,13 +3.7 m/s--- 450


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Quint de Boer AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,20 --- 565
    David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,96 --- 560
    David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 3:52,02 --- 354


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Quint de Boer AV Athlos AV Athlos JD Team 1 14,81 +3.8 m/s--- 417
    Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 15,20 +3.8 m/s--- 386
    Ike Edelman AV Athlos AV Athlos JD Team 2 15,70 +3.8 m/s--- 348


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 25,08 --- 415
    Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 15,32 --- 229


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Xander van Mourik AV Athlos AV Athlos JD Team 1 12,02 --- 139
    Rens van der Guchte AV Athlos AV Athlos JD Team 2 9,34 --- 71


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 7,78 --- 409
    David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 6,58 --- 341


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,25 --- 426
    Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Ike Edelman AV Athlos AV Athlos JD Team 2 3,25 +4.3 m/s--- 268
    Xander van Mourik AV Athlos AV Athlos JD Team 1 2,94 +1.6 m/s--- 206


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Iris Geerling AV Athlos AV Athlos MC 11,14 +4.6 m/s11,65 596
    Chenne van den Berg AV Athlos AV Athlos MC 11,47 +4.6 m/s11,50 544
    Emma de Lange AV Athlos AV Athlos MC 12,73 +4.4 m/s12,00 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Anna Molenberg AV Athlos AV Athlos MC 3:25,35 3:19,00 509
    Maud Lodder AV Athlos AV Athlos MC 3:33,40 3:25,00 459
    Marit de Vos AV Athlos AV Athlos MC 3:35,36 3:25,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Iris Geerling AV Athlos AV Athlos MC 14,43 +2.9 m/s14,50 449
    Anna Molenberg AV Athlos AV Athlos MC 14,45 +2.9 m/s14,60 448
    Anna van der Sluijs AV Athlos AV Athlos MC 17,90 +3.0 m/s19,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Floor van den Brink AV Athlos AV Athlos MC 24,62 --- 407
    Marit de Vos AV Athlos AV Athlos MC 11,29 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Maud Lodder AV Athlos AV Athlos MC 15,94 --- 227
    Naomi Hagen AV Athlos AV Athlos MC 15,34 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Renske Bos AV Athlos AV Athlos MC 8,54 --- 450
    Anna van der Sluijs AV Athlos AV Athlos MC 4,91 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Floor van den Brink AV Athlos AV Athlos MC 1,50 --- 623
    Renske Bos AV Athlos AV Athlos MC 1,40 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Naomi Hagen AV Athlos AV Athlos MC 4,07 +1.0 m/s--- 432
    Emma de Lange AV Athlos AV Athlos MC 3,71 +2.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Aranka de Weerdt AV Athlos AV Athlos MD Team 1 8,86 +2.8 m/s--- 576
    Tess ter Haar AV Athlos AV Athlos MD Team 1 9,34 +2.8 m/s--- 487
    Lieke Geerling AV Athlos AV Athlos MD Team 1 9,43 +2.8 m/s--- 0
    Lisa Waning AV Athlos AV Athlos MD Team 2 9,52 +2.8 m/s--- 455
    Bo van der Lugt AV Athlos AV Athlos MD Team 2 9,94 +2.8 m/s--- 387


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Lieke Geerling AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:29,82 --- 481
    Tess ter Haar AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:40,34 --- 418
    Rosa Molenberg AV Athlos AV Athlos MD Team 2 3:41,59 --- 411
    Pien Veld AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:52,72 --- 0
    Isa Komen AV Athlos AV Athlos MD Team 2 3:53,33 --- 348


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    Shari Vollema AV Athlos AV Athlos MD Team 1 11,39 +1.5 m/s--- 438
    Sterre van...er Linden AV Athlos AV Athlos MD Team 1 12,21 +1.5 m/s--- 355
    Aranka de Weerdt AV Athlos AV Athlos MD Team 1 12,55 +3.3 m/s--- 0
    Lisa Waning AV Athlos AV Athlos MD Team 2 13,37 +1.5 m/s--- 255
    Bo van der Lugt AV Athlos AV Athlos MD Team 2 13,98 +1.5 m/s--- 209


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 33,49 638
    2 AV Athlos MD Team 1 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 33,88 618
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 33,97 613
    4 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 0 34,73 575
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 35,17 553
    6 AV Athlos MD Team 2 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 35,70 528
    7 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 36,05 512
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 36,37 498
    9 Cialfo MD (4x60m) Cialfo - MJD 0 37,97 429
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 39,15 382
    11 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 0 39,58 316
    12 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Nienke Weggeman AV Athlos AV Athlos MD Team 2 15,40 --- 231
    Laila Dadou AV Athlos AV Athlos MD Team 1 15,37 --- 230
    Bo van der Lugt AV Athlos AV Athlos MD Team 2 13,99 --- 0
    Imre de Vries AV Athlos AV Athlos MD Team 1 8,83 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Pien Veld AV Athlos AV Athlos MD Team 1 24,40 --- 385
    Nienke Weggeman AV Athlos AV Athlos MD Team 2 18,04 --- 269
    Vera Hakvoort AV Athlos AV Athlos MD Team 2 16,22 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Pien Veld AV Athlos AV Athlos MD Team 1 9,94 --- 520
    Laila Dadou AV Athlos AV Athlos MD Team 1 7,66 --- 0
    Rosa Molenberg AV Athlos AV Athlos MD Team 2 7,47 --- 392
    Isa Komen AV Athlos AV Athlos MD Team 2 6,03 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Allison Stolk AV Athlos AV Athlos MD Team 2 1,40 --- 541
    Shari Vollema AV Athlos AV Athlos MD Team 1 1,20 --- 389
    Laila Dadou AV Athlos AV Athlos MD Team 1 1,20 --- 0
    Isa Komen AV Athlos AV Athlos MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Allison Stolk AV Athlos AV Athlos MD Team 2 4,02 +3.6 m/s--- 422
    Sterre van...er Linden AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3,92 +1.8 m/s--- 402
    Tess ter Haar AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3,79 +3.8 m/s--- 0
    Vera Hakvoort AV Athlos AV Athlos MD Team 2 3,52 +4.1 m/s--- 0