Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Karma van Riel JJD Hoog
  • 1,55
  • Alex van Gemund JJC 100m
  • 13,08
  • Sander van den Brink JJC 100m
  • 12,69
  • Sander van den Brink JJC Hoog
  • 1,55
  • Danique de Haan MJC 80mH
  • 12,37
  • Danique de Haan MJC 1000m
  • 3:12,57
  • Danique de Haan MJC 80m
  • 10,99
  • Inge Salzmann MJC 80m
  • 10,85
  • Jippe Lasschuijt JJC 800m
  • 2:13,87
  • Ilse Leeraar MJD 60m
  • 8,97
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sander van den Brink AV `34 Ap...JC Team 1 12,69 +3.6 m/s12,91 714
    Alex van Gemund AV `34 Ap...JC Team 1 13,08 +3.6 m/s13,31 657
    Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 13,33 +3.6 m/s13,41 0
    Joren Veltman AV `34 Ap...JC Team 2 13,39 +2.4 m/s13,95 613
    Bryan Altena AV `34 Ap...JC Team 2 13,77 +2.4 m/s14,42 563


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jippe Lasschuijt AV `34 Ap...JC Team 1 2:13,87 2:17,21 733
    Alex van Gemund AV `34 Ap...JC Team 1 2:20,96 2:25,39 652
    Tijmen Bouw AV `34 Ap...JC Team 1 2:22,98 2:23,97 0
    Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 2 2:40,72 --- 463
    Ivo Buis AV `34 Ap...JC Team 2 2:59,07 3:00,60 325


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 18,42 +5.0 m/s18,85 456
    Jippe Lasschuijt AV `34 Ap...JC Team 1 18,65 +5.0 m/s19,19 441
    Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 18,67 +1.9 m/s--- 0
    Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 2 19,15 +5.0 m/s20,54 411
    Ivo Buis AV `34 Ap...JC Team 2 21,05 +5.0 m/s21,62 308


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Bryan Altena AV `34 Ap...JC Team 2 27,60 29,84 X X 29,84 26,12 493
    Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 X 24,61 X X 24,61 --- 407
    Tijmen Bouw AV `34 Ap...JC Team 1 X 20,93 21,40 19,57 21,40 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Joren Veltman AV `34 Ap...JC Team 2 26,67 26,46 21,99 X 26,67 21,92 422
    Boaz Zandgrond AV `34 Ap...JC Team 1 25,57 21,15 24,60 25,85 25,85 23,63 409
    Sander van den Brink AV `34 Ap...JC Team 1 16,13 21,06 X 22,80 22,80 30,23 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Boaz Zandgrond AV `34 Ap...JC Team 1 8,57 8,51 9,24 9,61 9,61 8,32 504
    Joren Veltman AV `34 Ap...JC Team 2 8,28 7,80 7,81 7,87 8,28 8,11 436
    Jippe Lasschuijt AV `34 Ap...JC Team 1 7,85 X X X 7,85 7,84 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sander van den Brink AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 1,60 663
    Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 2 1,50 1,45 623
    Melle van der Stoel AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Melle van der Stoel AV `34 Ap...JC Team 1 4,62 4,44 4,37 4,43 4,62 +3.1 m/s4,88 544
    Bryan Altena AV `34 Ap...JC Team 2 4,02 4,11 4,05 X 4,11 +1.6 m/s4,26 440
    Boaz Zandgrond AV `34 Ap...JC Team 1 X X X X NM 4,31 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jonathan Otten AV `34 Ap...JD Team 1 11,43 +5.6 m/s11,75 550
    Lukas Koppejan AV `34 Ap...JD Team 1 11,60 +4.1 m/s11,52 525
    Noud van de Mast AV `34 Ap...JD Team 1 11,71 +4.1 m/s11,72 0
    Constantij... Langerak AV `34 Ap...JD Team 3 11,77 +4.1 m/s11,73 500
    Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 3 11,88 +5.6 m/s12,26 484
    Taco Visser AV `34 Ap...JD Team 3 12,15 +5.6 m/s12,18 0
    Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 12,22 +4.6 m/s13,09 438
    Imre Atmodimedjo AV `34 Ap...JD Team 2 12,26 +5.6 m/s12,41 432


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JD Team 1 3:06,53 3:04,44 646
    Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JD Team 1 3:10,62 3:11,75 614
    Noud van de Mast AV `34 Ap...JD Team 1 3:27,58 3:28,10 0
    Sam Keur AV `34 Ap...JD Team 2 3:34,83 3:42,50 450
    Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 3 3:35,32 3:37,80 447
    Constantij... Langerak AV `34 Ap...JD Team 3 3:38,32 3:42,12 429
    Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 3:46,02 3:42,60 386
    Tycho van Bavel AV `34 Ap...JD Team 2 4:00,44 3:58,80 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Karma van Riel AV `34 Ap...JD Team 1 13,26 +3.6 m/s13,76 560
    Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JD Team 1 14,01 +3.6 m/s14,46 487
    Noud van de Mast AV `34 Ap...JD Team 1 15,48 +3.6 m/s15,36 0
    Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 3 16,01 +4.6 m/s16,19 326
    Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 3 16,72 +4.6 m/s17,57 278
    Rick Jansonius AV `34 Ap...JD Team 2 16,94 +4.6 m/s17,83 263
    Kevin Terink AV `34 Ap...JD Team 2 17,41 +4.6 m/s17,87 235
    Tycho van Bavel AV `34 Ap...JD Team 2 18,35 +4.5 m/s18,24 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jasper Meijerink AV `34 Ap...JD Team 1 25,26 X 26,16 25,50 26,16 26,82 433
    Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 3 19,76 17,68 23,20 19,83 23,20 20,69 383
    Sven Termaat AV `34 Ap...JD Team 2 20,20 21,70 17,87 22,14 22,14 19,52 364
    Jonathan Otten AV `34 Ap...JD Team 1 17,79 19,85 20,85 21,50 21,50 18,45 0
    Rick Jansonius AV `34 Ap...JD Team 2 18,91 17,00 18,98 19,35 19,35 19,79 0
    Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 3 X 16,02 X 10,93 16,02 15,44 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JD Team 1 17,27 17,94 X 18,21 18,21 21,55 273
    Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 3 13,76 12,01 14,37 14,60 14,60 14,92 198
    Sven Termaat AV `34 Ap...JD Team 2 11,76 14,37 12,46 11,71 14,37 15,49 193
    Rick Jansonius AV `34 Ap...JD Team 2 13,63 14,10 14,00 14,14 14,14 15,03 0
    Mischa Otten AV `34 Ap...JD Team 1 13,33 12,36 12,50 11,70 13,33 15,69 0
    Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 3 10,27 9,76 10,53 8,67 10,53 11,99 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Jasper Meijerink AV `34 Ap...JD Team 1 7,03 7,91 7,55 7,72 7,91 7,79 416
    Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JD Team 1 7,16 7,34 7,34 X 7,34 7,27 0
    Taco Visser AV `34 Ap...JD Team 3 6,70 7,20 7,09 X 7,20 7,24 377
    Sven Termaat AV `34 Ap...JD Team 2 6,40 6,90 6,50 6,36 6,90 6,89 360
    Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 3 5,15 5,22 4,98 4,73 5,22 5,73 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Karma van Riel AV `34 Ap...JD Team 1 1,55 1,62 663
    Jasper Meijerink AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 1,38 0
    Imre Atmodimedjo AV `34 Ap...JD Team 2 1,30 1,30 462
    Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 3 1,30 1,20 462
    Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 3 1,25 1,30 0
    Tycho van Bavel AV `34 Ap...JD Team 2 1,20 1,20 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Karma van Riel AV `34 Ap...JD Team 1 4,10 X X - 4,10 +3.8 m/s4,83 438
    Lukas Koppejan AV `34 Ap...JD Team 1 3,35 3,74 3,94 3,72 3,94 +1.9 m/s4,27 0
    Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 3 3,64 3,92 3,87 3,90 3,92 +2.6 m/s3,97 402
    Taco Visser AV `34 Ap...JD Team 3 3,65 3,54 3,37 3,33 3,65 +4.9 m/s3,72 0
    Sam Keur AV `34 Ap...JD Team 2 3,64 3,57 3,45 3,57 3,64 +4.0 m/s3,81 346
    Kevin Terink AV `34 Ap...JD Team 2 3,32 3,08 3,08 2,90 3,32 +4.6 m/s3,59 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 10,85 +4.6 m/s11,00 644
    Danique de Haan AV `34 Ap...MC Team 1 10,99 +4.6 m/s10,70 620
    Diema Kazemie AV `34 Ap...MC Team 2 11,73 +4.4 m/s12,14 506
    Cinthia Hutten AV `34 Ap...MC Team 2 11,92 +4.4 m/s11,94 479
    Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 12,60 +5.3 m/s12,38 0
    Elise Maassen AV `34 Ap...MC Team 1 12,94 +4.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Danique de Haan AV `34 Ap...MC Team 1 3:12,57 3:11,18 599
    Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 3:30,07 3:30,44 479
    Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 3:30,41 3:21,28 477
    Nicole van Lente AV `34 Ap...MC Team 1 3:31,16 3:25,97 0
    Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 3:58,86 3:58,93 320


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Danique de Haan AV `34 Ap...MC Team 1 12,37 +2.9 m/s12,68 658
    Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 14,64 +6.6 m/s15,25 431
    Cinthia Hutten AV `34 Ap...MC Team 2 15,05 +6.6 m/s15,25 398
    Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 15,36 +6.6 m/s16,05 0
    Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 15,63 +3.0 m/s16,27 353
    Anna van Eijk AV `34 Ap...MC Team 2 19,08 +3.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 23,96 26,58 24,57 14,26 26,58 26,01 440
    Danique Derkx AV `34 Ap...MC Team 1 23,73 24,15 X 25,43 25,43 28,06 0
    Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 20,71 20,77 16,61 16,61 20,77 19,45 339
    Quinta de Vries AV `34 Ap...MC Team 2 - - - - DNS 25,19 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 X 15,04 16,56 20,46 20,46 18,43 315
    Cinthia Hutten AV `34 Ap...MC Team 2 16,16 17,12 18,60 19,34 19,34 19,44 294
    Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 11,24 13,87 12,97 X 13,87 13,29 0
    Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 12,91 11,45 11,37 13,64 13,64 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Nicole van Lente AV `34 Ap...MC Team 1 8,27 7,66 7,52 7,33 8,27 8,33 435
    Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 7,63 7,38 6,47 6,55 7,63 --- 0
    Anna van Eijk AV `34 Ap...MC Team 2 4,92 5,34 X 5,17 5,34 --- 264
    Quinta de Vries AV `34 Ap...MC Team 2 X X X X NM 7,93 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Danique Derkx AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,45 541
    Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,35 0
    Diema Kazemie AV `34 Ap...MC Team 2 1,25 1,30 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 4,21 4,00 4,09 4,40 4,40 +2.0 m/s4,49 498
    Diema Kazemie AV `34 Ap...MC Team 2 3,67 3,94 3,70 3,60 3,94 +7.0 m/s3,82 406
    Elise Maassen AV `34 Ap...MC Team 1 3,39 3,65 3,54 3,35 3,65 +2.9 m/s4,13 0
    Quinta de Vries AV `34 Ap...MC Team 2 X X X X NM 3,91 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 8,97 +2.0 m/s9,15 554
    Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 9,32 +2.0 m/s9,18 490
    Sofie Riezebos AV `34 Ap...MD Team 1 9,51 +2.0 m/s9,30 0
    Mabel Rab AV `34 Ap...MD Team 2 9,84 +2.0 m/s9,75 403
    Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 2 10,61 +2.0 m/s10,89 290


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sophia Mulder AV `34 Ap...MD Team 1 3:19,39 3:15,08 550
    Linde van Ingen AV `34 Ap...MD Team 1 3:30,73 3:26,27 475
    Devon de Lange AV `34 Ap...MD Team 1 3:33,05 3:24,12 0
    Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 2 3:33,15 3:33,20 460
    Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 2 3:33,50 3:42,15 458


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Sophia Mulder AV `34 Ap...MD Team 1 10,85 +3.4 m/s11,27 499
    Devon de Lange AV `34 Ap...MD Team 1 11,04 +3.4 m/s11,59 477
    Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 11,74 +3.4 m/s12,42 0
    Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 2 12,54 +3.4 m/s11,60 324
    Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 2 13,25 +4.8 m/s--- 264


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 33,49 638
    2 AV Athlos MD Team 1 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 33,88 618
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 33,97 613
    4 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 0 34,73 575
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 35,17 553
    6 AV Athlos MD Team 2 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 35,70 528
    7 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 36,05 512
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 36,37 498
    9 Cialfo MD (4x60m) Cialfo - MJD 0 37,97 429
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 39,15 382
    11 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 0 39,58 316
    12 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MD Team 1 18,26 X 17,44 19,74 19,74 19,05 319
    Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 2 17,60 16,34 17,14 18,51 18,51 19,09 295
    Vera von Pickartz AV `34 Ap...MD Team 1 16,58 17,36 16,41 14,59 17,36 16,93 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MD Team 1 18,61 19,57 18,81 21,79 21,79 19,53 340
    Sophia Mulder AV `34 Ap...MD Team 1 21,06 X X 19,47 21,06 23,09 0
    Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 2 X 11,55 13,32 13,82 13,82 --- 181


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MD Team 1 7,06 8,13 8,01 8,37 8,37 8,36 441
    Vera von Pickartz AV `34 Ap...MD Team 1 7,90 7,60 7,94 X 7,94 7,79 0
    Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 2 6,96 7,00 7,13 7,35 7,35 --- 385


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 2 1,30 1,30 462
    Sofie Riezebos AV `34 Ap...MD Team 1 1,20 1,35 389
    Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 DNS 1,35 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 4,09 3,98 4,09 3,99 4,09 +1.4 m/s4,06 436
    Linde van Ingen AV `34 Ap...MD Team 1 3,72 3,78 3,69 X 3,78 +4.1 m/s4,12 0
    Mabel Rab AV `34 Ap...MD Team 2 3,65 3,59 3,49 3,62 3,65 +3.2 m/s3,69 348