Vereniging 'AV De Gemzen' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Anne Roossink MJC 80m
  • 10,95
  • Steven Hanekamp JJC Hoog
  • 1,40
  • Alisa Gelderman MJC 80m
  • 11,24
  • Floor Doornwaard MJC 1000m
  • 3:00,05
  • Steven Hanekamp JJC 100m
  • 13,98
  • Léon Mak JJC Kogel
  • 12,24
  • Karin van den Berg MJC Hoog
  • 1,50
  • Léon Mak JJC 100mH
  • 14,70
  • Iris Reurink MJC 80m
  • 11,28
  • Léon Mak JJC Hoog
  • 1,80
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 13,98 +4.3 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Maarten Roest De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 14,70 +1.9 m/s--- 755


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Kay Hatzmann De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 19,41 --- 313


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 22,70 --- 356


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 12,24 --- 625
    Maarten Roest De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 6,42 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 1,80 --- 854
    Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Kay Hatzmann De Gemzen AV De Gemzen / Cialfo JC 3,98 +2.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Thom Schuurman De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 12,88 +3.9 m/s--- 354


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Ruben Kas De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 3:38,82 --- 426
    Bas Gerrits De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 4:07,46 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Daan van Trier De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 13,56 +4.8 m/s--- 530


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Ruben Kas De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 12,49 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Sander Jansen De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 11,95 --- 138


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Tom Oosterhof De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 6,53 --- 338


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Daan van Trier De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 4,09 +2.6 m/s--- 436
    Thom Schuurman De Gemzen AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD 3,58 +3.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Anne Roossink De Gemzen AV De Gemzen MC 10,95 +3.6 m/s--- 627
    Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen MC 11,24 +3.6 m/s--- 580
    Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen MC 11,28 +3.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Floor Doornwaard De Gemzen AV De Gemzen MC 3:00,05 --- 699
    Nynke Pierik De Gemzen AV De Gemzen MC 3:45,09 --- 391
    Marit Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MC 3:59,87 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 13,21 +3.3 m/s--- 565
    Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen MC 14,87 +3.3 m/s--- 412
    Elisa de Gruyter De Gemzen AV De Gemzen MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen MC 19,65 --- 317
    Marith Lassche De Gemzen AV De Gemzen MC 12,96 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Anne Roossink De Gemzen AV De Gemzen MC 21,77 --- 339
    Esmeé de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen MC 14,80 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 10,11 --- 528
    Esmeé de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen MC 6,62 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 1,50 --- 623
    Elisa de Gruyter De Gemzen AV De Gemzen MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen MC 4,53 +3.8 m/s--- 525
    Marith Lassche De Gemzen AV De Gemzen MC 2,88 +4.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Leah Tromp De Gemzen AV De Gemzen MD 9,29 +2.4 m/s--- 495


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Myrthe Renshoff De Gemzen AV De Gemzen MD 4:01,52 --- 308


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 33,49 638
    2 AV Athlos MD Team 1 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 33,88 618
    3 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 33,97 613
    4 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 0 34,73 575
    5 AV Flevo Delta MD Team 1 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 35,17 553
    6 AV Athlos MD Team 2 (4x60m) AV Athlos - MJD 0 35,70 528
    7 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 36,05 512
    8 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 0 36,37 498
    9 Cialfo MD (4x60m) Cialfo - MJD 0 37,97 429
    10 AV Flevo Delta MD Team 2 (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 0 39,15 382
    11 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 0 39,58 316
    12 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Leah Tromp De Gemzen AV De Gemzen MD 13,63 --- 191
    Suzanne Floor De Gemzen AV De Gemzen MD 11,52 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Suzanne Floor De Gemzen AV De Gemzen MD 11,97 --- 138


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Des Hatzmann De Gemzen AV De Gemzen MD 6,96 --- 363
    Esme Bastiaannet De Gemzen AV De Gemzen MD 6,38 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Myrthe Renshoff De Gemzen AV De Gemzen MD 1,15 --- 352
    Des Hatzmann De Gemzen AV De Gemzen MD 1,05 --- 0