Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Athlos ATLS 44
AV De Gemzen GMZN 25
AV Flevo Delta FLDT 41
AV NOP NOP 25
AV PEC 1910 PEC 50
AV Salland SLLN 9
AV `34 Apeldoorn AV34 63
Cialfo CLFO 20
Isala `96 ISLA 21

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Devin van den Berg FLDT JJC Hoog
  • 1,65
  • Léon Mak GMZN JJC 100mH
  • 14,70
  • Rick Stegeman CLFO JJC 100m
  • 12,26
  • Lynn van Zijl SLLN MJC Hoog
  • 1,55
  • Joyce Schumacher FLDT MJC 80m
  • 10,79
  • Léon Mak GMZN JJC Hoog
  • 1,80
  • Danique de Haan AV34 MJC 80mH
  • 12,37
  • Simon Groot Wesseldijk PEC JJC 100m
  • 12,21
  • Joyce Schumacher FLDT MJC 80mH
  • 12,18
  • Floor Doornwaard GMZN MJC 1000m
  • 3:00,05
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 12,21 +5.3 m/s--- 790
    2 Rick Stegeman Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 12,26 +4.3 m/s--- 782
    3 Tom Roossink AV NOP AV NOP JC 12,69 +3.6 m/s12,91 714
    3 Sander van den Brink AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 12,69 +3.6 m/s12,91 714
    5 Samil Sariaslan AV Athlos AV Athlos JC 12,90 +3.6 m/s13,00 683
    6 Alex van Gemund AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 13,08 +3.6 m/s13,31 657
    7 Bas Westerbroek AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 13,33 +3.6 m/s13,41 0
    8 Joren Veltman AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 13,39 +2.4 m/s13,95 613
    9 Julian Ui...nboogaert Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 13,59 +4.3 m/s--- 587
    10 Ruben Zoeten Flevo Delta AV Flevo Delta JC 13,61 +4.3 m/s--- 584
    11 Gert Jan Feenstra Isala `96 Isala `96 JC 13,63 +5.3 m/s--- 581
    12 Enrico Loof AV NOP AV NOP JC 13,67 +2.4 m/s13,92 576
    13 Bryan Altena AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 13,77 +2.4 m/s14,42 563
    14 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 13,98 +4.3 m/s--- 0
    15 Dennis Admiraal AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 14,18 +5.3 m/s--- 512
    16 Olav Koning AV Athlos AV Athlos JC 14,32 +2.4 m/s13,80 495
    17 Stan Jongstra Flevo Delta AV Flevo Delta JC 14,54 +4.3 m/s--- 469
    18 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 15,54 +5.3 m/s--- 0
    19 Leon van der Velden Flevo Delta AV Flevo Delta JC 15,95 +4.3 m/s--- 0
    20 Jip de Bruin AV Athlos AV Athlos JC 16,51 +2.4 m/s14,20 0
    Dano van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jippe Lasschuijt AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 2:13,87 2:17,21 733
    2 Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 2:16,73 2:15,00 699
    3 Tom Roossink AV NOP AV NOP JC 2:18,23 2:15,29 682
    4 Alex van Gemund AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 2:20,96 2:25,39 652
    5 Tijmen Bouw AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 2:22,98 2:23,97 0
    6 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 2:24,07 --- 618
    7 Ruben Zoeten Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:26,05 --- 598
    8 Robin Boersma AV NOP AV NOP JC 2:29,86 2:21,77 560
    9 Timo Haak Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 2:33,62 --- 525
    10 Olav Koning AV Athlos AV Athlos JC 2:34,61 2:30,00 516
    11 Julian Ui...nboogaert Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 2:34,88 --- 514
    12 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 2:38,84 --- 479
    13 Juul Ogink AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 2:40,72 --- 463
    14 Wouter Janssen AV Athlos AV Athlos JC 2:45,96 2:30,00 0
    15 Leon van der Velden Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:47,33 --- 409
    16 David Prins AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 2:53,52 --- 0
    17 Ivo Buis AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 2:59,07 3:00,60 325
    Maarten Roest De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 14,70 +1.9 m/s--- 755
    2 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 15,47 +1.9 m/s--- 682
    3 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 15,52 +1.9 m/s--- 677
    4 Robin Boersma AV NOP AV NOP JC 16,16 +4.0 m/s16,43 622
    5 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 16,24 +1.9 m/s--- 615
    6 Samil Sariaslan AV Athlos AV Athlos JC 17,56 +4.0 m/s17,60 514
    7 Nick Bakker AV Athlos AV Athlos JC 18,30 +4.0 m/s18,70 464
    8 Floris Brinkman AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 18,42 +5.0 m/s18,85 456
    9 Jippe Lasschuijt AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 18,65 +5.0 m/s19,19 441
    10 Bas Westerbroek AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 18,67 +1.9 m/s--- 0
    11 Juul Ogink AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 19,15 +5.0 m/s20,54 411
    12 Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 20,01 +4.0 m/s17,80 0
    13 Stan Jongstra Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,67 +1.9 m/s--- 327
    14 Ivo Buis AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 21,05 +5.0 m/s21,62 308
    15 Timo Haak Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 21,30 +1.9 m/s--- 296
    16 Daan Homma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,58 +1.9 m/s--- 0
    17 Ruben Koopman Isala `96 Isala `96 JC 22,48 +1.9 m/s--- 242
    18 Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 26,64 +5.0 m/s--- 91
    Benjamin Beekman AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 0 52,18 633
    2 AV De Gemzen / Cialfo JC (4x100m) - JJC 0 52,66 617
    3 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 0 52,93 608
    4 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 53,32 595
    5 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 55,89 512
    6 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 56,47 495
    7 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 0 56,56 492
    8 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC 36,35 35,30 40,81 38,60 40,81 --- 650
    2 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 38,39 X X 39,90 39,90 --- 638
    3 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC X 28,08 33,15 38,64 38,64 --- 621
    4 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 30,16 30,17 31,33 X 31,33 --- 0
    5 Bryan Altena AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 27,60 29,84 X X 29,84 26,12 493
    6 Daan Hollander Isala `96 Isala `96 JC X 27,93 24,52 24,22 27,93 --- 462
    7 Jord van der Vinne AV Athlos AV Athlos JC 26,70 22,34 24,14 23,04 26,70 --- 442
    8 Floris Brinkman AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X 24,61 X X 24,61 --- 407
    9 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 22,79 X 22,83 22,03 22,83 --- 0
    10 Tijmen Bouw AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X 20,93 21,40 19,57 21,40 --- 0
    11 Kay Hatzmann De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 15,91 19,41 17,24 17,40 19,41 --- 313
    12 Jip de Bruin AV Athlos AV Athlos JC 16,51 15,67 X 13,91 16,51 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC 33,22 34,71 37,84 35,37 37,84 --- 587
    2 Youri Fransen AV Athlos AV Athlos JC 25,91 21,13 21,42 28,68 28,68 --- 454
    3 Joren Veltman AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 26,67 26,46 21,99 X 26,67 21,92 422
    4 Enrico Loof AV NOP AV NOP JC 26,30 X X X 26,30 --- 416
    5 Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 25,57 21,15 24,60 25,85 25,85 23,63 409
    6 Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 21,36 23,38 X 18,21 23,38 --- 0
    7 Sander van den Brink AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 16,13 21,06 X 22,80 22,80 30,23 0
    8 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 21,28 X 22,70 22,44 22,70 --- 356
    9 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 17,44 20,81 21,98 21,77 21,98 --- 343
    10 Daan Hollander Isala `96 Isala `96 JC 21,95 17,14 19,06 X 21,95 --- 342
    11 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,60 21,15 16,17 19,43 21,15 --- 0
    12 Benjamin Beekman AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 X 17,46 12,33 15,24 17,46 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 12,05 12,24 11,98 12,17 12,24 --- 625
    2 Daan Schade Flevo Delta AV Flevo Delta JC 11,77 10,70 11,23 11,37 11,77 --- 604
    3 Julian Jansen AV NOP AV NOP JC X 10,50 11,35 X 11,35 --- 585
    4 Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 8,57 8,51 9,24 9,61 9,61 8,32 504
    5 Patrick de Jong AV Athlos AV Athlos JC 8,48 8,90 8,51 7,79 8,90 --- 468
    6 Noèl Butoh AV Athlos AV Athlos JC 7,51 8,07 8,19 8,58 8,58 --- 0
    7 Joren Veltman AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 8,28 7,80 7,81 7,87 8,28 8,11 436
    8 Jippe Lasschuijt AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 7,85 X X X 7,85 7,84 0
    9 Dennis Admiraal AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 6,50 X 5,95 5,68 6,50 --- 336
    10 Maarten Roest De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 6,01 5,90 6,42 6,17 6,42 --- 0
    11 David Prins AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 6,10 5,99 5,99 6,09 6,10 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 1,80 --- 854
    2 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 1,65 --- 741
    3 Sander van den Brink AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 1,60 663
    4 Roel van Maanen AV NOP AV NOP JC 1,50 --- 623
    4 Juul Ogink AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 1,50 1,45 623
    4 Toon Grooteboer AV Athlos AV Athlos JC 1,50 --- 623
    7 Nick Bakker AV Athlos AV Athlos JC 1,45 --- 0
    8 Steven Hanekamp De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 1,40 --- 0
    8 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 --- 0
    8 Sietse Bijlsma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 1,40 --- 0
    11 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 1,40 --- 541
    11 Ruben Koopman Isala `96 Isala `96 JC 1,40 --- 541
    13 Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 5,60 5,21 5,15 5,61 5,61 +3.7 m/s--- 738
    2 Rick Stegeman Cialfo AV De Gemz...Cialfo JC 5,06 5,33 5,13 X 5,33 +1.4 m/s--- 685
    3 Noèl Butoh AV Athlos AV Athlos JC 5,15 5,00 4,92 5,28 5,28 +5.4 m/s--- 675
    4 Huang Nguyen AV PEC 1910 AV PEC 191...JC Team 1 4,91 4,71 4,87 X 4,91 +2.1 m/s--- 0
    5 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,43 4,77 3,28 X 4,77 +3.1 m/s--- 574
    6 Melle van der Stoel AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 4,62 4,44 4,37 4,43 4,62 +3.1 m/s4,88 544
    7 Roel van Maanen AV NOP AV NOP JC 4,54 X 4,17 3,98 4,54 +4.0 m/s--- 527
    8 Wouter Janssen AV Athlos AV Athlos JC 4,36 4,28 4,34 4,36 4,36 +4.3 m/s--- 0
    9 Daan Homma Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,12 3,99 4,17 X 4,17 +2.9 m/s--- 0
    10 Bryan Altena AV34 AV `34 Ap...JC Team 2 4,02 4,11 4,05 X 4,11 +1.6 m/s4,26 440
    11 Kay Hatzmann De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JC 3,96 3,94 3,98 2,98 3,98 +2.7 m/s--- 0
    Boaz Zandgrond AV34 AV `34 Ap...JC Team 1 X X X X NM 4,31 0
    Dano van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 10,87 +4.1 m/s10,78 640
    2 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 11,08 +4.1 m/s11,40 606
    3 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 11,18 +5.6 m/s11,78 0
    4 Jonathan Otten AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,43 +5.6 m/s11,75 550
    5 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,59 +3.7 m/s--- 526
    6 Lukas Koppejan AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,60 +4.1 m/s11,52 525
    7 Noud van de Mast AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,71 +4.1 m/s11,72 0
    8 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JD 11,77 +3.7 m/s--- 500
    8 Constantij... Langerak AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 11,77 +4.1 m/s11,73 500
    10 Stijn Harryvan AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 11,88 +5.6 m/s12,26 484
    11 Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 12,07 +3.7 m/s--- 458
    12 Bram van de Mars Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 12,09 +3.9 m/s--- 455
    13 Rens van der Guchte AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,13 +3.7 m/s--- 450
    14 Sven van Bloois AV NOP AV NOP JD 12,14 +3.7 m/s--- 448
    14 Sil Krediet Isala `96 Isala `96 JD 12,14 +3.9 m/s--- 448
    16 Taco Visser AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 12,15 +5.6 m/s12,18 0
    17 Finn Muilwijk AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 12,22 +4.6 m/s13,09 438
    18 Imre Atmodimedjo AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 12,26 +5.6 m/s12,41 432
    19 Thom Schuurman De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 12,88 +3.9 m/s--- 354
    20 Zeno de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 13,04 +4.6 m/s--- 335
    21 Thijs Boogaard Isala `96 Isala `96 JD 13,06 +3.9 m/s--- 333
    22 Tom Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 13,68 +3.9 m/s--- 264
    23 Johannes Berghuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 13,98 +3.9 m/s--- 0
    24 Mitsjel Feenstra Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 14,03 +4.6 m/s15,50 227
    25 Ewan Kroontje AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 14,13 +4.6 m/s--- 0
    26 Morris Koning AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 14,13 +4.6 m/s--- 217


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:06,53 3:04,44 646
    2 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 JD 3:09,56 --- 622
    3 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:09,83 3:06,40 620
    4 Jasper van Zaanen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:10,62 3:11,75 614
    5 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:15,86 3:10,04 575
    6 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JD 3:17,05 --- 566
    7 Quint de Boer AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,20 --- 565
    8 David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:17,96 --- 560
    9 Noud van de Mast AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:27,58 3:28,10 0
    10 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 3:31,52 --- 470
    11 Sam Keur AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3:34,83 3:42,50 450
    12 Sam Overeem AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3:35,32 3:37,80 447
    13 Dax van Meurs Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 3:37,13 --- 436
    14 Constantij... Langerak AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3:38,32 3:42,12 429
    15 Ruben Kas De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 3:38,82 --- 426
    16 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JD 3:40,71 --- 416
    17 Jesper Steegenga AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:43,64 --- 399
    18 Finn Muilwijk AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3:46,02 3:42,60 386
    19 David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 3:52,02 --- 354
    20 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:55,41 3:59,80 0
    21 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 4:00,44 3:58,80 0
    22 Tom Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 4:02,10 4:00,00 305
    23 Zeno de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4:02,39 --- 303
    24 Bas Gerrits De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 4:07,46 --- 0
    25 Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4:36,73 --- 0
    Jesse Nienhuis Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNS 3:55,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mees Kappert AV Salland AV De Gemz...Cialfo JD 12,32 +4.8 m/s--- 664
    2 Karma van Riel AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 13,26 +3.6 m/s13,76 560
    3 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 13,42 +3.6 m/s14,00 544
    4 Daan van Trier De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 13,56 +4.8 m/s--- 530
    5 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 14,01 +3.6 m/s14,46 487
    6 Gijs de Bruijne Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 14,05 +3.6 m/s14,70 483
    7 Lars Bosman Isala `96 Isala `96 JD 14,56 +3.8 m/s--- 438
    8 Quint de Boer AV Athlos AV Athlos JD Team 1 14,81 +3.8 m/s--- 417
    9 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 15,20 +3.8 m/s--- 386
    10 Sven van Bloois AV NOP AV NOP JD 15,22 +3.8 m/s--- 384
    11 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JD 15,37 +4.8 m/s--- 373
    12 Noud van de Mast AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 15,48 +3.6 m/s15,36 0
    13 Ike Edelman AV Athlos AV Athlos JD Team 2 15,70 +3.8 m/s--- 348
    14 Boris Vegter AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 16,01 +4.6 m/s16,19 326
    15 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 16,28 +4.6 m/s16,40 0
    16 Toby Opara AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,28 +4.5 m/s--- 307
    17 Laszlo Doelwijt AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 16,72 +4.6 m/s17,57 278
    18 Rick Jansonius AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 16,94 +4.6 m/s17,83 263
    19 Jesper Dijksma AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,97 +4.5 m/s--- 262
    20 Kevin Terink AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 17,41 +4.6 m/s17,87 235
    21 Morris Koning AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 17,74 +4.5 m/s--- 0
    22 Thijs Boogaard Isala `96 Isala `96 JD 17,79 +4.8 m/s--- 212
    23 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 18,35 +4.5 m/s18,24 0
    Stef van Walbeek Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD DNS --- 0
    Jesse Nienhuis Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNF 18,46 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 44,60 565
    2 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 45,17 543
    3 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 45,26 490
    3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 45,42 534
    5 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 46,27 503
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 47,90 446
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 0 48,09 439
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 0 48,16 437
    9 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 49,67 338
    10 AV De Gemzen / AV Salland / Cialfo JD (4x80m) - JJD 0 51,43 335
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 53,55 275
    12 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Mees Kappert AV Salland AV De Gemz...Cialfo JD 26,44 33,98 32,90 23,43 33,98 --- 555
    2 Pieter van Wissen Isala `96 Isala `96 JD X 19,91 22,93 27,08 27,08 --- 449
    3 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 25,26 X 26,16 25,50 26,16 26,82 433
    4 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 JD 22,47 23,77 25,09 21,85 25,09 --- 0
    5 David Koning AV Athlos AV Athlos JD Team 1 25,08 22,48 24,25 24,00 25,08 --- 415
    6 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 19,76 17,68 23,20 19,83 23,20 20,69 383
    7 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 20,20 21,70 17,87 22,14 22,14 19,52 364
    8 Jonathan Otten AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 17,79 19,85 20,85 21,50 21,50 18,45 0
    9 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 18,38 18,17 21,11 21,24 21,24 --- 347
    10 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JD 18,56 19,40 16,37 17,58 19,40 --- 312
    11 Rick Jansonius AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 18,91 17,00 18,98 19,35 19,35 19,79 0
    12 Kyano Visser Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 17,18 19,03 X X 19,03 --- 305
    13 Jesper Steegenga AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,63 13,49 13,42 18,99 18,99 --- 305
    14 Jelmer Ham Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 14,73 13,83 15,98 16,55 16,55 --- 0
    15 Boris Vegter AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 X 16,02 X 10,93 16,02 15,44 0
    16 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 X X 12,71 15,32 15,32 --- 229
    17 Ruben Kas De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD X 12,49 11,67 12,17 12,49 --- 0
    Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 X 24,64 25,13 X 25,13 --- 397
    2 Yassine Bouaziz AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 17,27 17,94 X 18,21 18,21 21,55 273
    3 Jelmer Ham Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 14,80 12,69 X 16,11 16,11 --- 0
    4 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JD 15,52 14,81 15,99 16,07 16,07 --- 230
    5 Sam Overeem AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 13,76 12,01 14,37 14,60 14,60 14,92 198
    6 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 11,76 14,37 12,46 11,71 14,37 15,49 193
    7 Rick Jansonius AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 13,63 14,10 14,00 14,14 14,14 15,03 0
    8 Mischa Otten AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 13,33 12,36 12,50 11,70 13,33 15,69 0
    9 Xander van Mourik AV Athlos AV Athlos JD Team 1 8,93 9,48 9,09 12,02 12,02 --- 139
    10 Sander Jansen De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 11,95 10,18 11,84 11,93 11,95 --- 138
    11 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 9,01 10,91 10,05 10,02 10,91 --- 112
    12 Boris Vegter AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 10,27 9,76 10,53 8,67 10,53 11,99 0
    12 Johannes Berghuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 10,53 9,42 10,28 8,72 10,53 --- 0
    14 Age Klopstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 9,44 9,31 7,35 X 9,44 --- 0
    15 Rens van der Guchte AV Athlos AV Athlos JD Team 2 X 7,16 6,96 9,34 9,34 --- 71


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lars Bosman Isala `96 Isala `96 JD 9,03 9,63 8,72 10,19 10,19 --- 532
    2 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 9,57 X 8,98 9,04 9,57 --- 502
    3 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 8,08 7,67 7,82 8,67 8,67 --- 0
    4 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 7,03 7,91 7,55 7,72 7,91 7,79 416
    5 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JD Team 1 7,78 6,81 7,55 X 7,78 --- 409
    6 Jasper van Zaanen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 7,16 7,34 7,34 X 7,34 7,27 0
    7 Taco Visser AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 6,70 7,20 7,09 X 7,20 7,24 377
    8 Sven Termaat AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 6,40 6,90 6,50 6,36 6,90 6,89 360
    9 David ten Have AV Athlos AV Athlos JD Team 2 6,30 X X 6,58 6,58 --- 341
    10 Tom Oosterhof De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 5,83 5,94 6,30 6,53 6,53 --- 338
    11 Kyano Visser Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 5,89 5,89 6,46 6,42 6,46 --- 334
    12 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 5,43 4,93 5,13 5,42 5,43 --- 270
    13 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 5,15 5,22 4,98 4,73 5,22 5,73 0
    14 Ewan Kroontje AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,02 3,52 3,77 4,51 4,51 --- 0
    Stef van Walbeek Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD X X X X NM --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Karma van Riel AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,55 1,62 663
    2 Bram van de Mars Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 1,50 --- 623
    3 Jasper Meijerink AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 1,38 0
    4 Gijs de Bruijne Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 582
    5 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,45 --- 0
    6 Imre Atmodimedjo AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 1,30 1,30 462
    6 Laszlo Doelwijt AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 1,30 1,20 462
    6 Toby Opara AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 1,30 --- 462
    6 Sil Krediet Isala `96 Isala `96 JD 1,30 --- 462
    10 Xander Stegerman Isala `96 Isala `96 JD 1,30 --- 0
    11 Boris Bergman AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 1,25 1,30 0
    12 Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,25 --- 426
    12 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JD Team 2 1,25 --- 426
    14 Tycho van Bavel AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 1,20 1,20 0
    15 Geert van der Hulst Cialfo AV De Gemz...Cialfo JD 1,05 --- 0
    Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 4,13 4,14 4,22 4,09 4,22 +2.4 m/s--- 462
    2 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JD 3,85 4,00 4,15 3,30 4,15 +1.4 m/s--- 448
    3 Karma van Riel AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 4,10 X X - 4,10 +3.8 m/s4,83 438
    4 Daan van Trier De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 4,09 3,88 X X 4,09 +2.6 m/s--- 436
    5 Lukas Koppejan AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3,35 3,74 3,94 3,72 3,94 +1.9 m/s4,27 0
    6 Stijn Harryvan AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3,64 3,92 3,87 3,90 3,92 +2.6 m/s3,97 402
    7 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3,70 3,67 3,48 3,56 3,70 +5.1 m/s--- 0
    8 Xander Stegerman Isala `96 Isala `96 JD 3,67 3,64 3,68 3,59 3,68 +2.4 m/s--- 354
    9 Taco Visser AV34 AV `34 Ap...JD Team 3 3,65 3,54 3,37 3,33 3,65 +4.9 m/s3,72 0
    10 Sam Keur AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3,64 3,57 3,45 3,57 3,64 +4.0 m/s3,81 346
    11 Thom Schuurman De Gemzen AV De Gemz...Cialfo JD 3,58 3,53 2,68 2,72 3,58 +3.8 m/s--- 0
    12 Kevin Terink AV34 AV `34 Ap...JD Team 2 3,32 3,08 3,08 2,90 3,32 +4.6 m/s3,59 0
    13 Ike Edelman AV Athlos AV Athlos JD Team 2 3,25 3,10 2,78 3,05 3,25 +4.3 m/s--- 268
    14 Xander van Mourik AV Athlos AV Athlos JD Team 1 X X 2,94 X 2,94 +1.6 m/s--- 206
    15 Mitsjel Feenstra Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 2,57 2,82 2,07 2,48 2,82 +1.5 m/s--- 182
    16 Ewan Kroontje AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 X 2,76 2,06 X 2,76 +2.2 m/s--- 170
    Jesper Dijksma AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Joyce Schumacher Flevo Delta AV Flevo Delta MC 10,79 +0.6 m/s--- 654
    2 Emma Hoving AV NOP AV NOP MC 10,84 +4.6 m/s10,80 645
    3 Inge Salzmann AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 10,85 +4.6 m/s11,00 644
    4 Anne Roossink De Gemzen AV De Gemzen MC 10,95 +3.6 m/s--- 627
    5 Danique de Haan AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 10,99 +4.6 m/s10,70 620
    6 Iris Geerling AV Athlos AV Athlos MC 11,14 +4.6 m/s11,65 596
    7 Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen MC 11,24 +3.6 m/s--- 580
    8 Sanne Nieman AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 11,27 +5.3 m/s--- 575
    9 Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen MC 11,28 +3.6 m/s--- 0
    10 Lana Jongstra Flevo Delta AV Flevo Delta MC 11,38 +0.6 m/s--- 558
    11 Silke Meijberg Isala `96 Isala `96 MC 11,45 +5.3 m/s--- 547
    12 Chenne van den Berg AV Athlos AV Athlos MC 11,47 +4.6 m/s11,50 544
    13 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 11,61 +5.3 m/s--- 523
    14 Tessa Harmsen Cialfo Cialfo MC 11,67 +0.6 m/s--- 515
    15 Diema Kazemie AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 11,73 +4.4 m/s12,14 506
    16 Maureen de Witte AV NOP AV NOP MC 11,86 +4.4 m/s12,12 487
    17 Cinthia Hutten AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 11,92 +4.4 m/s11,94 479
    18 Judith Strijkert Cialfo Cialfo MC 11,93 +0.6 m/s--- 477
    19 Tatyana Hallaert Isala `96 Isala `96 MC 12,07 +5.3 m/s--- 458
    20 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta MC 12,13 +0.6 m/s--- 0
    21 Denise Lassche AV NOP AV NOP MC 12,60 +3.6 m/s--- 0
    21 Kiara Derksen AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 12,60 +5.3 m/s12,38 0
    23 Emma de Lange AV Athlos AV Athlos MC 12,73 +4.4 m/s12,00 0
    24 Elise Maassen AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 12,94 +4.6 m/s--- 0
    25 Sanne Loozeman AV Salland AV Salland MC 13,00 +3.6 m/s--- 340
    26 Julia Leferink AV Salland AV Salland MC 13,39 +3.6 m/s--- 295
    27 Sterre Holtkuile AV Salland AV Salland MC 14,25 +0.6 m/s--- 0
    Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Floor Doornwaard De Gemzen AV De Gemzen MC 3:00,05 --- 699
    2 Shanna Strijker Flevo Delta AV Flevo Delta MC 3:10,07 --- 618
    3 Danique de Haan AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 3:12,57 3:11,18 599
    4 Anna Molenberg AV Athlos AV Athlos MC 3:25,35 3:19,00 509
    5 Lieke Markink AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 3:28,57 3:10,00 489
    6 Esmee Marsman AV Salland AV Salland MC 3:29,05 3:32,00 486
    7 Iris Hagemeijer AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 3:30,07 3:30,44 479
    8 Kaylee de Boer AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 3:30,41 3:21,28 477
    9 Nicole van Lente AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 3:31,16 3:25,97 0
    10 Eva van der Hulst Cialfo Cialfo MC 3:32,80 --- 462
    11 Maud Lodder AV Athlos AV Athlos MC 3:33,40 3:25,00 459
    12 Marit de Vos AV Athlos AV Athlos MC 3:35,36 3:25,00 0
    13 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta MC 3:40,44 --- 417
    14 Nora Lip AV NOP AV NOP MC 3:40,75 3:29,82 415
    15 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta MC 3:42,22 --- 0
    16 Tessa Kamps AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 3:42,43 3:20,00 406
    17 Nynke Pierik De Gemzen AV De Gemzen MC 3:45,09 --- 391
    18 Manon Los Isala `96 Isala `96 MC 3:50,61 --- 362
    19 Marije Salverda Isala `96 Isala `96 MC 3:55,63 --- 336
    20 Denise Lassche AV NOP AV NOP MC 3:58,63 3:40,00 321
    21 Amélie Dekker AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 3:58,86 3:58,93 320
    22 Sanne Loozeman AV Salland AV Salland MC 3:59,41 --- 318
    23 Marit Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MC 3:59,87 --- 0
    24 Renske van Vilsteren AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 4:18,31 --- 0
    Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC DNS 3:45,00 0
    Beaudine Ras AV Salland AV Salland MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Joyce Schumacher Flevo Delta AV Flevo Delta MC 12,18 +3.1 m/s--- 681
    2 Danique de Haan AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 12,37 +2.9 m/s12,68 658
    3 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta MC 12,71 +3.1 m/s--- 619
    4 Hanne Leutholff AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 13,15 +2.9 m/s13,15 571
    5 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 13,21 +3.3 m/s--- 565
    5 Lynn van Zijl AV Salland AV Salland MC 13,21 +2.9 m/s13,23 565
    7 Sanne Nieman AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 13,49 +3.0 m/s--- 537
    8 Emma Hoving AV NOP AV NOP MC 13,61 +3.3 m/s--- 525
    9 Iris Geerling AV Athlos AV Athlos MC 14,43 +2.9 m/s14,50 449
    10 Anna Molenberg AV Athlos AV Athlos MC 14,45 +2.9 m/s14,60 448
    11 Janice Zomerman Flevo Delta AV Flevo Delta MC 14,53 +3.1 m/s--- 0
    12 Camilla Pieper AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 14,64 +6.6 m/s15,25 431
    13 Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen MC 14,87 +3.3 m/s--- 412
    14 Nora Lip AV NOP AV NOP MC 14,89 +3.0 m/s--- 411
    15 Cinthia Hutten AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 15,05 +6.6 m/s15,25 398
    16 Hanna Ogink AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 15,36 +6.6 m/s16,05 0
    17 Kiara Derksen AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 15,63 +3.0 m/s16,27 353
    18 Mila Koster Isala `96 Isala `96 MC 15,74 +3.0 m/s--- 345
    19 Eva van der Hulst Cialfo Cialfo MC 15,98 +3.1 m/s--- 328
    20 Amber Schuchard Cialfo Cialfo MC 16,67 +3.1 m/s--- 281
    21 Marije Salverda Isala `96 Isala `96 MC 17,18 +3.0 m/s--- 249
    22 Aniek Pannekoek Cialfo Cialfo MC 17,30 +3.3 m/s--- 0
    23 Julia Leferink AV Salland AV Salland MC 17,58 +3.3 m/s--- 225
    24 Minke Kodden AV Salland AV Salland MC 17,67 +6.6 m/s16,13 0
    25 Anna van der Sluijs AV Athlos AV Athlos MC 17,90 +3.0 m/s19,00 0
    26 Anna van Eijk AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 19,08 +3.1 m/s--- 0
    Elisa de Gruyter De Gemzen AV De Gemzen MC DNS --- 0
    Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 DNS 15,25 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC (4x80m) AV Athlos - MJC 0 42,35 657
    2 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 0 42,70 642
    3 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 0 42,95 632
    4 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 43,70 551
    4 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 44,39 573
    6 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 44,87 555
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 0 45,15 544
    8 AV Salland MC (4x80m) AV Salland - MJC 0 46,09 509
    9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 0 46,98 477
    10 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 0 49,24 402
    11 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Janice Zomerman Flevo Delta AV Flevo Delta MC 30,34 31,63 31,10 28,80 31,63 --- 520
    2 Hanna Ogink AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 23,96 26,58 24,57 14,26 26,58 26,01 440
    3 Danique Derkx AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 23,73 24,15 X 25,43 25,43 28,06 0
    4 Floor van den Brink AV Athlos AV Athlos MC 22,08 22,29 22,53 24,62 24,62 --- 407
    5 Maureen de Witte AV NOP AV NOP MC 19,65 18,58 21,28 24,11 24,11 --- 399
    6 Ella Bartelds Cialfo Cialfo MC 23,86 20,91 17,94 X 23,86 --- 394
    7 Rachel de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 23,82 19,29 21,83 19,62 23,82 --- 394
    8 Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 20,44 23,11 20,57 22,13 23,11 --- 0
    9 Maaike Westerdijk Flevo Delta AV Flevo Delta MC 21,42 20,50 18,94 22,16 22,16 --- 0
    10 Judith Groen Isala `96 Isala `96 MC 20,57 20,71 X 21,70 21,70 --- 356
    11 Iris Hagemeijer AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 20,71 20,77 16,61 16,61 20,77 19,45 339
    12 Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen MC 18,72 15,41 19,58 19,65 19,65 --- 317
    13 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 16,38 16,00 16,26 12,49 16,38 --- 0
    14 Julia Leferink AV Salland AV Salland MC 14,68 11,42 15,52 12,09 15,52 --- 233
    15 Marith Lassche De Gemzen AV De Gemzen MC 12,72 12,75 12,96 10,75 12,96 --- 0
    16 Marit de Vos AV Athlos AV Athlos MC X 8,45 10,09 11,29 11,29 --- 0
    17 Sanne Loozeman AV Salland AV Salland MC 10,14 9,57 X X 10,14 --- 0
    Quinta de Vries AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 - - - - DNS 25,19 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta MC 17,44 20,78 X 22,93 22,93 --- 360
    2 Yara Kramer AV Salland AV Salland MC 17,35 19,61 21,87 22,33 22,33 24,30 349
    3 Anne Roossink De Gemzen AV De Gemzen MC 18,98 14,78 19,22 21,77 21,77 --- 339
    4 Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 21,15 X X 16,92 21,15 --- 328
    5 Camilla Pieper AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 X 15,04 16,56 20,46 20,46 18,43 315
    6 Maaike Westerdijk Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,38 19,48 15,06 17,29 19,48 --- 0
    7 Cinthia Hutten AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 16,16 17,12 18,60 19,34 19,34 19,44 294
    8 Marije Salverda Isala `96 Isala `96 MC 15,38 17,61 18,50 X 18,50 --- 278
    9 Ella Bartelds Cialfo Cialfo MC 15,97 16,97 15,91 15,53 16,97 --- 248
    10 Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC X 14,71 16,61 14,55 16,61 --- 0
    11 Maud Lodder AV Athlos AV Athlos MC 12,89 12,03 X 15,94 15,94 --- 227
    12 Naomi Hagen AV Athlos AV Athlos MC X 13,97 15,34 13,18 15,34 --- 0
    13 Esmeé de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen MC 13,35 14,37 14,80 13,03 14,80 --- 0
    14 Rachel de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 12,66 12,87 12,80 14,50 14,50 --- 196
    15 Nienke de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 12,09 13,42 14,15 13,72 14,15 --- 0
    16 Mathilde Adema AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 11,24 13,87 12,97 X 13,87 13,29 0
    17 Kaylee de Boer AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 12,91 11,45 11,37 13,64 13,64 --- 0
    18 Aniek Pannekoek Cialfo Cialfo MC 10,44 11,32 9,32 12,10 12,10 --- 0
    19 Minke Kodden AV Salland AV Salland MC 10,53 10,61 X 11,36 11,36 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Nikki Boon Flevo Delta AV Flevo Delta MC 12,13 11,31 10,50 11,80 12,13 --- 620
    2 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 8,91 9,00 10,11 X 10,11 --- 528
    3 Yara Kramer AV Salland AV Salland MC 9,47 8,75 9,12 9,16 9,47 9,86 497
    4 Aniek Hegeman AV NOP AV NOP MC 8,84 8,41 8,22 X 8,84 --- 465
    5 Nienke de Boer AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 8,62 7,93 8,40 7,88 8,62 --- 454
    6 Renske Bos AV Athlos AV Athlos MC 8,05 8,54 8,46 8,06 8,54 --- 450
    7 Ella Bartelds Cialfo Cialfo MC 7,96 8,47 8,18 X 8,47 --- 446
    8 Nicole van Lente AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 8,27 7,66 7,52 7,33 8,27 8,33 435
    9 Manon Los Isala `96 Isala `96 MC 7,93 7,60 7,40 7,60 7,93 --- 417
    10 Esmee van de Guchte AV NOP AV NOP MC 6,72 7,44 6,86 7,71 7,71 --- 0
    11 Inge Salzmann AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 7,63 7,38 6,47 6,55 7,63 --- 0
    12 Mila Koster Isala `96 Isala `96 MC 7,27 7,04 7,22 X 7,27 --- 0
    13 Ruth Oostveen Flevo Delta AV Flevo Delta MC 6,71 6,71 6,91 7,01 7,01 --- 0
    14 Lieke Markink AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 6,91 5,41 6,86 6,82 6,91 --- 0
    15 Esmeé de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen MC 6,62 5,21 6,16 5,67 6,62 --- 0
    15 Sterre Holtkuile AV Salland AV Salland MC 6,14 6,45 6,62 6,03 6,62 --- 0
    17 Anna van Eijk AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 4,92 5,34 X 5,17 5,34 --- 264
    18 Anna van der Sluijs AV Athlos AV Athlos MC 4,84 4,91 4,78 X 4,91 --- 0
    Quinta de Vries AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 X X X X NM 7,93 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lynn van Zijl AV Salland AV Salland MC 1,55 1,50 663
    2 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen MC 1,50 --- 623
    2 Floor van den Brink AV Athlos AV Athlos MC 1,50 --- 623
    4 Esmee van de Guchte AV NOP AV NOP MC 1,45 --- 582
    4 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta MC 1,45 --- 582
    4 Hanne Leutholff AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 1,45 --- 582
    7 Danique Derkx AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,45 541
    8 Hanna Ogink AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 1,35 0
    8 Renske Bos AV Athlos AV Athlos MC 1,40 --- 0
    10 Amber Schuchard Cialfo Cialfo MC 1,40 --- 541
    11 Judith Groen Isala `96 Isala `96 MC 1,35 --- 499
    12 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta MC 1,30 --- 0
    13 Diema Kazemie AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 1,25 1,30 426
    14 Tatyana Hallaert Isala `96 Isala `96 MC 1,20 --- 0
    Elisa de Gruyter De Gemzen AV De Gemzen MC DNS --- 0
    Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 DNS --- 0
    Beaudine Ras AV Salland AV Salland MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Lana Jongstra Flevo Delta AV Flevo Delta MC 4,96 4,66 4,65 3,75 4,96 +4.0 m/s--- 613
    2 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta MC 4,55 4,52 4,53 4,52 4,55 +3.8 m/s--- 0
    3 Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen MC X 4,53 4,46 4,27 4,53 +3.8 m/s--- 525
    4 Inge Salzmann AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 4,21 4,00 4,09 4,40 4,40 +2.0 m/s4,49 498
    5 Emma Hoving AV NOP AV NOP MC 4,26 4,34 - - 4,34 +3.4 m/s--- 486
    6 Thera Coenrades AV NOP AV NOP MC 4,25 4,08 4,18 4,25 4,25 +2.6 m/s--- 0
    7 Esmee Marsman AV Salland AV Salland MC 4,04 3,84 4,24 - 4,24 +3.2 m/s4,13 466
    8 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 X 3,99 4,19 X 4,19 +3.6 m/s--- 456
    9 Judith Strijkert Cialfo Cialfo MC 4,14 4,17 3,96 4,02 4,17 +4.6 m/s--- 452
    10 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 AV PEC 191...MC Team 1 3,78 4,13 3,87 4,11 4,13 +6.0 m/s--- 0
    11 Naomi Hagen AV Athlos AV Athlos MC X 3,96 X 4,07 4,07 +1.0 m/s--- 432
    12 Silke Meijberg Isala `96 Isala `96 MC 4,01 3,86 2,97 - 4,01 +3.0 m/s--- 420
    13 Diema Kazemie AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 3,67 3,94 3,70 3,60 3,94 +7.0 m/s3,82 406
    14 Tessa Harmsen Cialfo Cialfo MC 3,94 3,80 3,59 3,91 3,94 +4.3 m/s--- 0
    15 Emma de Lange AV Athlos AV Athlos MC 3,37 3,23 3,43 3,71 3,71 +2.7 m/s--- 0
    16 Elise Maassen AV34 AV `34 Ap...MC Team 1 3,39 3,65 3,54 3,35 3,65 +2.9 m/s4,13 0
    17 Sterre Holtkuile AV Salland AV Salland MC 2,94 X 2,64 3,27 3,27 +1.7 m/s--- 0
    18 Tatyana Hallaert Isala `96 Isala `96 MC 3,14 3,14 2,79 - 3,14 +5.0 m/s--- 0
    19 Marith Lassche De Gemzen AV De Gemzen MC 2,79 2,83 2,88 2,73 2,88 +4.3 m/s--- 0
    Quinta de Vries AV34 AV `34 Ap...MC Team 2 X X X X NM 3,91 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maureen Louws AV NOP AV NOP MD 8,54 +2.4 m/s--- 641
    2 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 8,73 +5.3 m/s--- 602
    3 Anouk Schoop AV NOP AV NOP MD 8,79 +2.4 m/s--- 590
    4 Aranka de Weerdt AV Athlos AV Athlos MD Team 1 8,86 +2.8 m/s--- 576
    5 Ilse Leeraar AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 8,97 +2.0 m/s9,15 554
    6 Mette van der Meer Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 9,10 +2.0 m/s9,10 530
    6 Sanne Pot AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 9,10 +5.3 m/s--- 530
    8 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 9,18 +2.0 m/s9,00 515
    9 Emma van Emmerik Cialfo Cialfo MD 9,21 +2.4 m/s--- 510
    10 Leah Tromp De Gemzen AV De Gemzen MD 9,29 +2.4 m/s--- 495
    10 Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 9,29 +5.3 m/s--- 495
    12 Mikayla van den Berg AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 9,32 +2.0 m/s9,18 490
    13 Tess ter Haar AV Athlos AV Athlos MD Team 1 9,34 +2.8 m/s--- 487
    14 Lieke Geerling AV Athlos AV Athlos MD Team 1 9,43 +2.8 m/s--- 0
    15 Hanneke Deurloo Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 9,49 +2.0 m/s9,70 0
    16 Sofie Riezebos AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 9,51 +2.0 m/s9,30 0
    17 Lisa Waning AV Athlos AV Athlos MD Team 2 9,52 +2.8 m/s--- 455
    18 Julia Warlich AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 9,60 +5.3 m/s--- 442
    19 Marieke Maasland Cialfo Cialfo MD 9,64 +2.4 m/s--- 435
    20 Iris Gils AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 9,80 +5.3 m/s--- 0
    21 Mabel Rab AV34 AV `34 Ap...MD Team 2 9,84 +2.0 m/s9,75 403
    22 Bo van der Lugt AV Athlos AV Athlos MD Team 2 9,94 +2.8 m/s--- 387
    23 Iris Louws Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 2 10,19 +2.0 m/s10,51 349
    24 Nienke Houwer AV NOP AV NOP MD 10,44 +2.8 m/s--- 0
    25 Elissa van der Meer AV34 AV `34 Ap...MD Team 2 10,61 +2.0 m/s10,89 290
    26 Anna ten Hove Isala `96 Isala `96 MD 10,63 +2.4 m/s--- 287
    27 Juliëtte van Galen AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 10,86 +5.3 m/s--- 0
    28 Jaimy Kooiker Isala `96 Isala `96 MD 10,91 +2.0 m/s--- 250
    Celine Wiertsema Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 2 DNS 10,33 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Desi van Emmerik Cialfo Cialfo MD 3:14,96 --- 581
    2 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3:15,05 --- 581
    3 Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3:17,73 3:20,00 561
    4 Sophia Mulder AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 3:19,39 3:15,08 550
    5 Lieke Geerling AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:29,82 --- 481
    6 Linde van Ingen AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 3:30,73 3:26,27 475
    7 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 3:32,23 3:30,50 466
    8 Devon de Lange AV34 AV `34 Ap...MD Team 1 3:33,05 3:24,12 0
    9 Estelle Bruins AV34 AV `34 Ap...MD Team 2 3:33,15 3:33,20 460
    10 Elle van Kasteren AV34 AV `34 Ap...MD Team 2 3:33,50 3:42,15 458
    11 Laura Slump AV NOP AV NOP MD 3:35,31 --- 447
    12 Iris Gils AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3:37,49 --- 0
    13 Tess ter Haar AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:40,34 --- 418
    14 Rosa Molenberg AV Athlos AV Athlos MD Team 2 3:41,59 --- 411
    15 Nienke Voesten AV NOP AV NOP MD 3:43,91 --- 398
    16 Iris Bredewolt Cialfo Cialfo MD 3:48,04 --- 375
    17 Daphne Louws Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 1 3:48,61 3:42,40 372
    18 Roos Doornbos AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 3:51,94 --- 355
    19 Pien Veld AV Athlos AV Athlos MD Team 1 3:52,72 --- 0
    20 Louise Mandon Isala `96 Isala `96 MD 3:53,16 --- 349
    21 Isa Komen AV Athlos AV Athlos MD Team 2 3:53,33 --- 348
    22 Myrthe Renshoff De Gemzen AV De Gemzen MD 4:01,52 --- 308
    23 Indy Sasso AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 4:17,20 --- 238
    24 Juliëtte van Galen AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 2 4:28,61 --- 0
    25 Anna Scholte Flevo Delta AV Flevo D...MD Team 2 4:44,14 4:33,00 136
    Celine Wiertsema Flevo Delta