Vereniging 'AV Attila' op 'Verenigingsdag Attila'

Prijzen

Lars Schellekens
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1225 punten
  • 100 meter   13,2
  • 110 meter horden (99cm)   DNS
  • Kogelstoten   6,27
  • Speerwerpen   18,52
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,83
Ruben van de Boel
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1196 punten
  • 100 meter   13,2
  • 110 meter horden (99cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   36,51
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,91
Ian de Juncker
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 441 punten
  • 100 meter   DNS
  • 110 meter horden (99cm)   DNS
  • Kogelstoten   5,45
  • Speerwerpen   13,76
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,60
Robin van Riel
  • Jongens Junior A - 2000m - 5:25,61
Lars Schellekens
  • Jongens Junior A - 2000m - 6:19,42
Ian de Juncker
  • Jongens Junior A - 2000m - 6:46,67
Finn de Graaf
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2073 punten
  • 100 meter   DNS
  • 110 meter horden (91cm)   15,7
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,80
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   6,38
Daan Verhoeven
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1288 punten
  • 100 meter   13,7
  • 110 meter horden (91cm)   DNF
  • Kogelstoten   8,82
  • Speerwerpen   18,59
  • Hoogspringen   1,65
  • Polsstokhoogspringen   NM
  • Verspringen   4,93
Duc Hendriksen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 866 punten
  • 100 meter   14,3
  • 110 meter horden (91cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   33,08
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,26
Mathys Vermeulen
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1453 punten
  • 100 meter   14,2
  • 100 meter horden (84cm)   22,0
  • Kogelstoten   6,75
  • Speerwerpen   26,54
  • Hoogspringen   1,35
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,01
Kamiel Watzeels
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1230 punten
  • 100 meter   15,4
  • 100 meter horden (84cm)   22,2
  • Kogelstoten   5,33
  • Speerwerpen   10,10
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,04
Sam van der Burgt
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 462 punten
  • 100 meter   14,6
  • 100 meter horden (84cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Kamiel Watzeels
  • Jongens Junior C1 - 2000m - 7:12,51
Mathys Vermeulen
  • Jongens Junior C1 - 2000m - 8:01,57
Jaco Delissen
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2062 punten
  • 100 meter   DNS
  • 100 meter horden (84cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   35,61
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   2,70
  • Verspringen   5,83
Rick Damen
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 1884 punten
  • 100 meter   13,4
  • 100 meter horden (84cm)   19,2
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,60
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,73
Remko van den Hout
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 1614 punten
  • 100 meter   13,4
  • 100 meter horden (84cm)   22,6
  • Kogelstoten   8,20
  • Speerwerpen   21,29
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,57
Milan Watzeels
  • Jongens Junior C2 - 2000m - 6:48,29
Remko van den Hout
  • Jongens Junior C2 - 2000m - 7:17,79
Matthijs Slangen
  • Jongens Junior C2 - 2000m - 8:02,77
Stan Verhoeven
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 998 punten
  • 80 meter   13,0
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   5,43
  • Speerwerpen   18,58
  • Hoogspringen   1,15
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,35
Pelle Slobbe
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 650 punten
  • 80 meter   DNS
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   6,22
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,56
Mathijs van Os
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1980 punten
  • 80 meter   11,2
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   9,01
  • Speerwerpen   42,82
  • Hoogspringen   1,60
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,62
Sem van Boxtel
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 648 punten
  • 80 meter   DNS
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   5,26
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Tristen Strooper
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 633 punten
  • 80 meter   DNS
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   39,53
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Julian Smulders
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 178 punten
  • 60 meter   10,5
  • Vortexwerpen   28,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,32
Rogier Gitz
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 158 punten
  • 60 meter   10,5
  • Vortexwerpen   20,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,51
Tijn de Blaeij
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 135 punten
  • 60 meter   10,3
  • Vortexwerpen   15,50
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,21
Rogier Gitz
  • Jongens Pupil A1 - 2000m - 7:36,77
Bjorn Vriens
  • Jongens Pupil A1 - 2000m - 9:48,68
Djurre Zwerver
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 175 punten
  • 60 meter   10,3
  • Vortexwerpen   17,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,60
Niels Kunnen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 121 punten
  • 60 meter   10,9
  • Vortexwerpen   15,00
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,15
Gijs van Berkel
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 117 punten
  • 60 meter   11,1
  • Vortexwerpen   15,50
  • Hoogspringen   1,02
  • Verspringen   3,00
Djurre Zwerver
  • Jongens Pupil A2 - 2000m - 7:36,77
Gijs van Berkel
  • Jongens Pupil A2 - 2000m - 8:29,54
Niels Kunnen
  • Jongens Pupil A2 - 2000m - 9:19,58
Gijs Versteden
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 213 punten
  • 40 meter   7,6
  • Vortexwerpen   25,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,85
Simon Coomans
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 182 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   20,50
  • Hurkhoogspringen   0,85
  • Verspringen   3,05
Tieme Imbens
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 175 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hurkhoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,92
Thijs Boerdijk
  • Jongens Pupil B - 2000m - 8:49,76
Ilian Strooper
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 214 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   23,50
  • Hurkhoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,75
Hugo de Jong
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 150 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   10,00
  • Hurkhoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,40
Julian Bom
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 147 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   11,50
  • Hurkhoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,60
Ilian Strooper
  • Jongens Pupil C - 2000m - 8:43,05
Bradley Main
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 160 punten
  • 40 meter   8,7
  • Medicienbalstoten   3,50
  • Vortexwerpen   10,00
  • Verspringen   2,60
Lucas Verheul
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 158 punten
  • 40 meter   8,8
  • Medicienbalstoten   3,00
  • Vortexwerpen   12,50
  • Verspringen   2,35
Kuba Babski
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 141 punten
  • 40 meter   9,6
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   7,50
  • Verspringen   2,40
Jelte Zwerver
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 221 punten
  • 40 meter   7,7
  • Vortexwerpen   10,00
  • Hurkhoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,50
Jop Spijkers
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 126 punten
  • 40 meter   9,6
  • Vortexwerpen   7,00
  • Hurkhoogspringen   0,70
  • Verspringen   2,15
Julian van Veen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 40 punten
  • 40 meter   12,7
  • Vortexwerpen   4,50
  • Hurkhoogspringen   0,45
  • Verspringen   1,45
Jelte Zwerver
  • Jongens Pupil Mini - 2000m - 8:45,13
Tom van den Berg
  • Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp - 21 punten
  • 100 meter   13,7
  • 600 meter   1:58,0
  • Kogelstoten   6,43
  • Verspringen   4,27
Rob van den Heuvel
  • Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp - 17 punten
  • 100 meter   14,7
  • 600 meter   2:13,4
  • Kogelstoten   5,74
  • Verspringen   3,41
Jos Rolsma
  • Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp - 16 punten
  • 100 meter   14,8
  • 600 meter   2:23,2
  • Kogelstoten   6,29
  • Verspringen   3,61
Toine van Beckhoven
  • Masters mannen - Meerkamp - 1399 punten
  • 100 meter   DNS
  • 110 meter horden (99cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   43,85
  • Hoogspringen   1,60
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,28
Koen van Veen
  • Masters mannen - Meerkamp - 1201 punten
  • 100 meter   DNS
  • 110 meter horden (99cm)   DNS
  • Kogelstoten   11,10
  • Speerwerpen   54,10
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Arnoud van de Boel
  • Masters mannen - Meerkamp - 951 punten
  • 100 meter   DNS
  • 110 meter horden (99cm)   20,3
  • Kogelstoten   8,40
  • Speerwerpen   25,40
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Arnoud van de Boel
  • Masters mannen - 2000m - 8:38,05
André Faesen
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1664 punten
  • 100 meter   12,6
  • 110 meter horden (107cm)   18,5
  • Kogelstoten   9,19
  • Speerwerpen   39,22
  • Hoogspringen   1,80
  • Polsstokhoogspringen   NM
  • Verspringen   5,57
Jordy van Kuik
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1554 punten
  • 100 meter   12,1
  • 110 meter horden (107cm)   23,0
  • Kogelstoten   8,18
  • Speerwerpen   31,00
  • Hoogspringen   1,60
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,32
Tijke Wentink
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1351 punten
  • 100 meter   12,6
  • 110 meter horden (107cm)   DNS
  • Kogelstoten   7,51
  • Speerwerpen   29,74
  • Hoogspringen   1,50
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,20
Tijke Wentink
  • Senioren mannen - 2000m - 5:55,78
Jorg Schellekens
  • Senioren mannen - 2000m - 6:36,93
Mike Rasenberg
  • Senioren mannen - 2000m - 6:43,92
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1652 punten
  • 100 meter   14,3
  • 100 meter horden (84cm)   20,1
  • Kogelstoten   7,36
  • Speerwerpen   18,19
  • Hoogspringen   1,45
  • Polsstokhoogspringen   1,80
  • Verspringen   4,83
Aukje Meeuwesen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1026 punten
  • 100 meter   15,8
  • 100 meter horden (84cm)   22,1
  • Kogelstoten   6,07
  • Speerwerpen   21,03
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokhoogspringen   2,00
  • Verspringen   3,51
Ruky vader Danaga
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1083 punten
  • 80 meter   13,1
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,35
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1171 punten
  • 80 meter   DNS
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   30,81
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   NM
  • Verspringen   DNS
Bridget van Rooij
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 522 punten
  • 80 meter   11,7
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Jasmijn van Boxtel
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 332 punten
  • 80 meter   13,1
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Mila Strooper
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1298 punten
  • 60 meter   10,0
  • 60 meter horden (76cm)   13,3
  • Kogelstoten   8,66
  • Speerwerpen   19,70
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,67
Emma Gitz
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1176 punten
  • 60 meter   10,0
  • 60 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   8,45
  • Speerwerpen   9,16
  • Hoogspringen   1,10
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,63
Eline van Kempen
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1036 punten
  • 60 meter   10,3
  • 60 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   6,59
  • Speerwerpen   10,41
  • Hoogspringen   1,15
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,37
Emma Gitz
  • Meisjes Junior D1 - 2000m - 8:41,79
Lizzy Corsten
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1406 punten
  • 60 meter   9,7
  • 60 meter horden (76cm)   13,3
  • Kogelstoten   9,62
  • Speerwerpen   13,74
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,44
Ifelunwa Igwala
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1386 punten
  • 60 meter   9,6
  • 60 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   8,93
  • Speerwerpen   13,98
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,00
Bente Meijer
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1285 punten
  • 60 meter   9,3
  • 60 meter horden (76cm)   11,8
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   12,15
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,81
Milou van Nigtevegt
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 146 punten
  • 60 meter   11,1
  • Vortexwerpen   20,50
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,89
Anne van Berkel
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 75 punten
  • 60 meter   12,7
  • Vortexwerpen   7,00
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,54
Milou van Nigtevegt
  • Meisjes Pupil A1 - 2000m - 10:35,12
Anne van Berkel
  • Meisjes Pupil A1 - 2000m - 10:36,20
Esther van Os
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 183 punten
  • 60 meter   10,8
  • Vortexwerpen   18,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,40
Veerle de Jong
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 130 punten
  • 60 meter   11,2
  • Vortexwerpen   11,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,00
Jet Rodenburg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 167 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   15,00
  • Hurkhoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,71
Elin de Koeijer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 133 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   12,00
  • Hurkhoogspringen   0,70
  • Verspringen   2,45
Mishayra Evertsz
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 130 punten
  • 40 meter   8,8
  • Vortexwerpen   15,00
  • Hurkhoogspringen   0,70
  • Verspringen   2,35
Lynn Timmermans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 174 punten
  • 40 meter   8,2
  • Vortexwerpen   11,00
  • Hurkhoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,60
Aimee Harkink
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 0 punten
  • 40 meter   DNS
  • Vortexwerpen   DNS
  • Hurkhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Janne Smulders
  • Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp - 87 punten
  • 40 meter   10,0
  • Medicienbalstoten   3,00
  • Vortexwerpen   5,00
  • Verspringen   1,70
Laura Pennings
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 144 punten
  • 40 meter   8,5
  • Vortexwerpen   8,00
  • Hurkhoogspringen   0,60
  • Verspringen   1,90
Judi Becx
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1089 punten
  • 100 meter   16,0
  • 100 meter horden (84cm)   DNS
  • Kogelstoten   7,43
  • Speerwerpen   25,34
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Beccy Linsen
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 163 punten
  • 100 meter   DNS
  • 100 meter horden (84cm)   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   1,80
  • Verspringen   DNS
Judi Becx
  • Senioren vrouwen - 2000m - 8:52,68
Ymke van Helfteren
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 12 punten
  • 100 meter   17,9
  • 600 meter   2:42,1
  • Kogelstoten   5,02
  • Verspringen   2,62
Ilham Lamine
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 8 punten
  • 100 meter   24,4
  • 600 meter   3:47,4
  • Kogelstoten   3,42
  • Verspringen   1,72
Noortje Aerts
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 8 punten
  • 100 meter   24,2
  • 600 meter   4:15,2
  • Kogelstoten   4,09
  • Verspringen   1,22

Hoogtepunten

Emma Gitz MJD1 2000m
  • 8:41,79
  • Anne van Berkel MPA1 2000m
  • 10:36,20
  • Milou van Nigtevegt MPA1 2000m
  • 10:35,12
  • Tijke Wentink Msen 2000m
  • 5:55,78
  • Milan Watzeels JJC2 2000m
  • 6:48,29
  • Judi Becx Vsen 2000m
  • 8:52,68
  • Ilian Strooper JPC 2000m
  • 8:43,05
  • Jelte Zwerver JPMini 2000m
  • 8:45,13
  • Hanna van Baast MJC2 Hoog
  • 1,55
  • Djurre Zwerver JPA2 2000m
  • 7:36,77
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m110mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Lars Schellekens 13,11 DNS 6,27 18,52 1,55 DNS 4,83 1225
    2 Ruben van de Boel 13,17 DNS DNS 36,51 DNS DNS 4,91 1196
    3 Ian de Juncker DNS DNS 5,45 13,76 DNS DNS 3,60 441
    4 Bram Maas DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    4 Robin van Riel DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior A - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Robin van Riel 5:25,61 ---
    2 Lars Schellekens 6:19,42 ---
    3 Ian de Juncker 6:46,67 ---
    Ruben van de Boel DNS ---
    Bram Maas DNS ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m110mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Finn de Graaf DNS 15,62 DNS DNS 1,80 DNS 6,38 2073
    2 Daan Verhoeven 13,66 DNF 8,82 18,59 1,65 NM 4,93 1288
    3 Duc Hendriksen 14,28 DNS DNS 33,08 DNS DNS 4,26 866
    4 Jelle Keultjes DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    4 Samuel de Hoog DNS DNS DNS DNS DNS NM DNS 0


    Jongens Junior B - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Finn de Graaf DNS ---
    Samuel de Hoog DNS ---
    Duc Hendriksen DNS ---
    Jelle Keultjes DNS ---
    Daan Verhoeven DNS ---


    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 100m100mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Mathys Vermeulen 14,16 21,96 6,75 26,54 1,35 DNS 4,01 1453
    2 Kamiel Watzeels 15,37 22,12 5,33 10,10 1,25 DNS 4,04 1230
    3 Sam van der Burgt 14,60 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 462


    Jongens Junior C1 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kamiel Watzeels 7:12,51 ---
    2 Mathys Vermeulen 8:01,57 ---
    Sam van der Burgt DNS ---


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 100m100mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Jaco Delissen DNS DNS DNS 35,61 1,55 2,70 5,83 2062
    2 Rick Damen 13,37 19,18 DNS DNS 1,60 DNS 4,73 1884
    3 Remko van den Hout 13,35 22,58 8,20 21,29 1,30 DNS 4,57 1614
    4 Milan Watzeels 13,02 19,11 8,05 23,43 1,30 DNS 4,20 1585
    5 Jules Karremans 14,14 20,66 6,38 18,75 1,30 DNS 3,99 1395
    6 Joep Spijkers 14,70 22,39 7,90 20,50 1,25 DNS 3,75 1293
    7 Jeroen van Beckhoven 15,05 22,64 5,71 DNS 1,35 DNS 3,78 1285
    8 Matthijs Slangen 16,72 DNS 4,95 16,77 DNS DNS 3,13 754


    Jongens Junior C2 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Milan Watzeels 6:48,29 ---
    2 Remko van den Hout 7:17,79 ---
    3 Matthijs Slangen 8:02,77 ---
    Rick Damen DNS ---
    Joep Spijkers DNS ---
    Jaco Delissen DNS ---
    Jeroen van Beckhoven DNS ---
    Jules Karremans DNS ---


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 80m80mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Stan Verhoeven 12,91 DNS 5,43 18,58 1,15 DNS 3,35 998
    2 Pelle Slobbe DNS DNS 6,22 DNS DNS DNS 3,56 650


    Jongens Junior D1 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Stan Verhoeven DNS ---
    Pelle Slobbe DNS ---


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m80mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Mathijs van Os 11,11 DNS 9,01 42,82 1,60 DNS 4,62 1980
    2 Sem van Boxtel DNS DNS 5,26 DNS 1,20 DNS DNS 648
    3 Tristen Strooper DNS DNS DNS 39,53 DNS DNS DNS 633
    4 Russel Huijbregts DNS DNS 6,83 DNS DNS DNS DNS 356
    5 Milan van Rooij DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D2 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Tristen Strooper DNS ---
    Mathijs van Os DNS ---
    Russel Huijbregts DNS ---
    Sem van Boxtel DNS ---
    Milan van Rooij DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Julian Smulders 10,46 28,00 1,10 3,32 178
    2 Rogier Gitz 10,50 20,50 1,10 3,51 158
    3 Tijn de Blaeij 10,27 15,50 0,95 3,21 135
    4 Bjorn Vriens 10,40 15,00 0,90 3,27 133
    5 Paul van Gorp 11,29 12,50 1,05 3,02 117
    6 Kasper de Jonge 13,43 7,50 0,80 2,38 43


    Jongens Pupil A1 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rogier Gitz 7:36,77 ---
    2 Bjorn Vriens 9:48,68 ---
    Paul van Gorp DNS ---
    Julian Smulders DNS ---
    Kasper de Jonge DNS ---
    Tijn de Blaeij DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Djurre Zwerver 10,29 17,00 1,20 3,60 175
    2 Niels Kunnen 10,82 15,00 0,95 3,15 121
    3 Gijs van Berkel 11,01 15,50 1,02 3,00 117


    Jongens Pupil A2 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Djurre Zwerver 7:36,77 ---
    2 Gijs van Berkel 8:29,54 ---
    3 Niels Kunnen 9:19,58 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHurkVerPunten totaal
    1 Gijs Versteden 7,52 25,50 0,90 2,85 213
    2 Simon Coomans 7,76 20,50 0,85 3,05 182
    3 Tieme Imbens 7,75 18,00 0,90 2,92 175
    4 Thijs Boerdijk 8,08 17,50 0,85 2,66 158
    5 Alexander Pennings 8,12 18,00 0,70 2,43 141
    6 Pieter Kuijsters 8,42 14,00 NM 2,44 113
    6 Timme Weterings 8,20 7,00 0,75 2,28 113


    Jongens Pupil B - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thijs Boerdijk 8:49,76 ---
    Gijs Versteden DNS ---
    Timme Weterings DNS ---
    Simon Coomans DNS ---
    Pieter Kuijsters DNS ---
    Alexander Pennings DNS ---
    Tieme Imbens DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHurkVerPunten totaal
    1 Ilian Strooper 7,84 23,50 0,75 2,75 214
    2 Hugo de Jong 7,84 10,00 0,75 2,40 150
    3 Julian Bom 7,83 11,50 0,65 2,60 147
    4 Joshua Alutshi 8,34 15,00 0,60 2,00 133
    5 Tygo de Jonge 10,14 9,00 0,70 1,90 95
    6 Hugo van Beurden DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ilian Strooper 8:43,05 ---
    Julian Bom DNS ---
    Joshua Alutshi DNS ---
    Hugo van Beurden DNS ---
    Hugo de Jong DNS ---
    Tygo de Jonge DNS ---


    Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Bradley Main 8,68 3,50 10,00 2,60 160
    2 Lucas Verheul 8,74 3,00 12,50 2,35 158
    3 Kuba Babski 9,60 4,00 7,50 2,40 141
    4 Hero van Beurden 9,27 3,00 12,50 2,10 139
    5 Yannick van Veen 9,93 3,50 6,50 1,70 94


    Jongens Pupil Ienieminie - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Bradley Main DNS ---
    Yannick van Veen DNS ---
    Kuba Babski DNS ---
    Lucas Verheul DNS ---
    Hero van Beurden DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHurkVerPunten totaal
    1 Jelte Zwerver 7,69 10,00 0,80 2,50 221
    2 Jop Spijkers 9,52 7,00 0,70 2,15 126
    3 Julian van Veen 12,65 4,50 0,45 1,45 40
    4 Edin de Rooij DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jelte Zwerver 8:45,13 ---
    Jop Spijkers DNS ---
    Julian van Veen DNS ---
    Edin de Rooij DNS ---


    Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
    1 Tom van den Berg 13,63 1:57,98 6,43 4,27 21
    2 Rob van den Heuvel 14,63 2:13,38 5,74 3,41 17
    3 Jos Rolsma 14,76 2:23,13 6,29 3,61 16
    4 Thomas de Laat 14,73 2:40,72 5,60 3,64 15
    5 Dennis van Ierland 17,24 2:55,92 5,05 3,05 8
    5 Dimitri Kruitwagen 18,43 3:01,49 5,47 3,05 8
    7 David Joore DNS 2:53,57 4,94 2,08 5


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m110mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Toine van Beckhoven DNS DNS DNS 43,85 1,60 DNS 5,28 1399
    2 Koen van Veen DNS DNS 11,10 54,10 DNS DNS DNS 1201
    3 Arnoud van de Boel DNS 20,30 8,40 25,40 DNS DNS DNS 951
    4 Ad Kouwenberg DNS DNS DNS 12,89 DNS DNS DNS 68
    5 Philippe Scheepers DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Masters mannen - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Arnoud van de Boel 8:38,05 ---
    Koen van Veen DNS ---
    Philippe Scheepers DNS ---
    Ad Kouwenberg DNS ---
    Toine van Beckhoven DNS ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m110mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 André Faesen 12,58 18,47 9,19 39,22 1,80 NM 5,57 1664
    2 Jordy van Kuik 12,03 22,96 8,18 31,00 1,60 DNS 5,32 1554
    3 Tijke Wentink 12,58 DNS 7,51 29,74 1,50 DNS 5,20 1351
    4 Jorg Schellekens 12,66 DNS 6,78 19,59 1,55 DNS 4,85 1307
    5 Ferdi van Schijndel 13,96 DNS 9,61 24,92 DNS DNS 4,39 1051
    6 Ben Gitz 14,42 DNS 7,38 21,16 1,20 DNS 3,37 773
    7 Vincent Staat DNS DNS DNS DNS 1,90 DNS DNS 714
    8 Martijn Kok DNS DNS DNS DNS DNS 3,00 DNS 357
    9 Mike Rasenberg DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tijke Wentink 5:55,78 ---
    2 Jorg Schellekens 6:36,93 ---
    3 Mike Rasenberg 6:43,92 ---
    4 Jordy van Kuik 7:34,63 ---
    5 Ben Gitz 7:36,78 ---
    André Faesen DNS ---
    Vincent Staat DNS ---
    Ferdi van Schijndel DNS ---
    Martijn Kok DNS ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m100mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Jolien Stuijk 14,21 20,08 7,36 18,19 1,45 1,80 4,83 1652
    2 Aukje Meeuwesen 15,75 22,03 6,07 21,03 1,25 2,00 3,51 1026


    Meisjes Junior A - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Jolien Stuijk DNS ---
    Aukje Meeuwesen DNS ---


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 80m80mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Ruky vader Danaga 13,06 DNS DNS DNS 1,30 DNS 3,35 1083


    Meisjes Junior C1 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Ruky vader Danaga DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 80m80mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Hanna van Baast DNS DNS DNS 30,81 1,55 NM DNS 1171
    2 Bridget van Rooij 11,62 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 522
    3 Jasmijn van Boxtel 13,07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 332


    Meisjes Junior C2 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Jasmijn van Boxtel DNS ---
    Hanna van Baast DNS ---
    Bridget van Rooij DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Mila Strooper 9,99 13,23 8,66 19,70 1,30 DNS 3,67 1298
    2 Emma Gitz 9,94 DNS 8,45 9,16 1,10 DNS 3,63 1176
    3 Eline van Kempen 10,24 DNS 6,59 10,41 1,15 DNS 3,37 1036
    4 Femke Timmermans 10,48 14,31 5,10 8,41 1,15 DNS 3,33 944


    Meisjes Junior D1 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Emma Gitz 8:41,79 ---
    Mila Strooper DNS ---
    Eline van Kempen DNS ---
    Femke Timmermans DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Lizzy Corsten 9,61 13,25 9,62 13,74 1,30 DNS 3,44 1406
    2 Ifelunwa Igwala 9,53 DNS 8,93 13,98 1,30 DNS 4,00 1386
    3 Bente Meijer 9,24 11,74 DNS 12,15 DNS DNS 3,81 1285
    4 Anne van Kempen 9,77 DNS 7,83 18,54 1,25 DNS 3,81 1252


    Meisjes Junior D2 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Lizzy Corsten DNS ---
    Ifelunwa Igwala DNS ---
    Anne van Kempen DNS ---
    Bente Meijer DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Milou van Nigtevegt 11,08 20,50 1,00 2,89 146
    2 Anne van Berkel 12,66 7,00 0,90 2,54 75


    Meisjes Pupil A1 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Milou van Nigtevegt 10:35,12 ---
    2 Anne van Berkel 10:36,20 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Esther van Os 10,78 18,50 1,20 3,40 183
    2 Veerle de Jong 11,15 11,00 1,00 3,00 130


    Meisjes Pupil A2 - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Esther van Os DNS ---
    Veerle de Jong DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHurkVerPunten totaal
    1 Jet Rodenburg 7,89 15,00 0,85 2,71 167
    2 Elin de Koeijer 7,89 12,00 0,70 2,45 133
    3 Mishayra Evertsz 8,80 15,00 0,70 2,35 130
    4 Saar van Holland 8,52 10,00 0,70 2,31 111
    5 Amie 8,30 10,00 DNS 2,20 102
    6 Houda Marmouk DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Elin de Koeijer DNS ---
    Mishayra Evertsz DNS ---
    Jet Rodenburg DNS ---
    Houda Marmouk DNS ---
    Saar van Holland DNS ---
    Amie --- ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHurkVerPunten totaal
    1 Lynn Timmermans 8,12 11,00 0,75 2,60 174
    2 Aimee Harkink DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Lynn Timmermans DNS ---
    Aimee Harkink DNS ---


    Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVortexVerPunten totaal
    1 Janne Smulders 9,93 3,00 5,00 1,70 87


    Meisjes Pupil Ienieminie - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Janne Smulders DNS ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHurkVerPunten totaal
    1 Laura Pennings 8,45 8,00 0,60 1,90 144


    Meisjes Pupil Mini - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    Laura Pennings DNS ---


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m100mHKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Judi Becx 15,93 DNS 7,43 25,34 DNS DNS DNS 1089
    2 Beccy Linsen DNS DNS DNS DNS DNS 1,80 DNS 163


    Senioren vrouwen - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Judi Becx 8:52,68 ---
    Beccy Linsen DNS ---


    Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelVerPunten totaal
    1 Ymke van Helfteren 17,84 2:42,03 5,02 2,62 12
    2 Ilham Lamine 24,36 3:47,36 3,42 1,72 8
    2 Noortje Aerts 24,19 4:15,19 4,09 1,22 8
    4 Ramona Mulder DNS DNS DNS DNS 0