Vereniging 'AV `40' op 'Clubkampioenschappen AV'40'

Prijzen

Stefan Pol
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2047 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:36,2
  • Kogelstoten   8,47
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,40
Stijn de Graaf
  • Jongens Junior A - 800m - 2:36,83
Stijn de Graaf
  • Jongens Junior A - Ver - 4,89
Enrique van Velzen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2389 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   2:41,2
  • Kogelstoten   11,33
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   5,51
Marien Sips
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2029 punten
  • 100 meter   12,1
  • 800 meter   2:25,6
  • Kogelstoten   9,03
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   5,32
Coen Pothof
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1494 punten
  • 100 meter   13,9
  • 800 meter   2:25,5
  • Kogelstoten   8,29
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,29
Kasper De Vries
  • Jongens Junior B - 100m - 14,33
Seth Lechner
  • Jongens Junior B - 3000m - 12:17,61
Kasper De Vries
  • Jongens Junior B - Ver - 4,28
Ricardo de Jong
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1972 punten
  • 100 meter   13,4
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,91
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   3,68
Loek Boekestijn
  • Jongens Junior C - 100m - 13,02
Jarn van der Salm
  • Jongens Junior C - 100m - 13,79
Coen Vastrick
  • Jongens Junior C - 3000m - 12:09,67
Loek Boekestijn
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,52
Jarn van der Salm
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,07
Loek Boekestijn
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Jarn van der Salm
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Luuk Doodeman
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2163 punten
  • 80 meter   11,7
  • 1000 meter   4:04,5
  • Kogelstoten   8,86
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,22
Thomas Bonnet
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1976 punten
  • 80 meter   12,2
  • 1000 meter   3:46,0
  • Kogelstoten   6,38
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,83
Milan van Holsteijn
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1839 punten
  • 80 meter   12,9
  • 1000 meter   3:32,0
  • Kogelstoten   6,44
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,58
Silvester Hendriks
  • Jongens Junior D - 80m - 12,42
Silvester Hendriks
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,35
Silvester Hendriks
  • Jongens Junior D - Ver - 3,20
Stijn Heitkamp
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2011 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:36,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,89
  • Verspringen   3,81
Luuk Arens
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1971 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:51,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,06
  • Verspringen   3,83
Amin Hamoumi
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1511 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:06,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,03
  • Verspringen   3,24
Guus Doodeman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2098 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:47,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,85
  • Verspringen   4,19
Andre Dias Scarano
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1852 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:54,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,18
  • Verspringen   3,72
Daan Arens
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1710 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:41,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,74
  • Verspringen   3,81
Thijs Gommans
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1695 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:13,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,99
  • Verspringen   3,64
Abel Meijer
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1677 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   3:54,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,75
  • Verspringen   3,19
Chris Jansen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1587 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:09,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,76
  • Verspringen   3,47
Bram van Haeften
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1675 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:17,8
  • Vortexwerpen   25,12
  • Verspringen   3,73
Finn Duijnisveld
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1104 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:35,5
  • Vortexwerpen   15,66
  • Verspringen   2,81
Luuk Mooldijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1020 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:40,6
  • Vortexwerpen   16,36
  • Verspringen   2,73
Jens Gommans
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 964 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:37,1
  • Vortexwerpen   13,32
  • Verspringen   2,42
Tom Verheul
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 856 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   3:02,1
  • Vortexwerpen   14,06
  • Verspringen   2,49
Stijn Verberne
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 771 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:48,0
  • Vortexwerpen   11,20
  • Verspringen   2,35
Jessie Dirkzwager
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1533 punten
  • 100 meter   16,6
  • 600 meter   2:20,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,06
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,92
Stephan van Geest
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1227 punten
  • 100 meter   17,0
  • 600 meter   2:30,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,53
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,16
Menno Flapper
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1129 punten
  • 100 meter   17,8
  • 600 meter   2:44,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,82
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,35
Jessie Dirkzwager
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000m - 15:18,13
Jasper van Meeuwen
  • Masters mannen - Meerkamp - 1430 punten
  • 100 meter   13,9
  • 800 meter   2:47,5
  • Kogelstoten   9,33
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,38
Michel de Jong
  • Masters mannen - Meerkamp - 827 punten
  • 100 meter   14,1
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   8,13
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   DNS
Morgan Le Hervet
  • Masters mannen - Meerkamp - 714 punten
  • 100 meter   14,8
  • 800 meter   2:59,3
  • Kogelstoten   6,30
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,86
Paul Schneiders
  • Masters mannen - 100m - 14,66
Bryan Derks
  • Masters mannen - 800m - 2:38,79
Henri Havinga
  • Masters mannen - 3000m - 10:36,41
Ad Straub
  • Masters mannen - 3000m - 12:26,19
Jeroen Meewisse
  • Masters mannen - Kogel - 8,53
Laurens van Vliet
  • Masters mannen - Kogel - 8,32
Minne de Vries
  • Masters mannen - Ver - 3,99
Bas Kroon
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1996 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:45,3
  • Kogelstoten   9,55
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,30
Daan Jeucken
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1676 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   2:35,8
  • Kogelstoten   8,40
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,67
Lars Smit
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1162 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   2:45,4
  • Kogelstoten   7,16
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,09
Samy Andary
  • Senioren mannen - 100m - 12,50
Thomas Albers
  • Senioren mannen - 800m - 2:06,77
Ismar Klomp
  • Senioren mannen - 800m - 2:06,97
Samy Andary
  • Senioren mannen - 800m - 2:33,76
Samy Andary
  • Senioren mannen - Ver - 4,87
Linda van Berkel
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 1719 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   3:50,6
  • Kogelstoten   7,15
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,76
Judith de Ronde-Schot
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 510 punten
  • 100 meter   18,3
  • 800 meter   5:08,8
  • Kogelstoten   6,81
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,89
Ingrid Stuijt
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 166 punten
  • 100 meter   21,4
  • 800 meter   4:09,2
  • Kogelstoten   4,58
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,28
Nicole Rutten
  • Masters vrouwen - 100m - 15,36
Marion Wingelaar
  • Masters vrouwen - 100m - 16,58
Monique de Jong
  • Masters vrouwen - 100m - 18,16
Larissa Smit
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2291 punten
  • 100 meter   14,2
  • 800 meter   2:50,8
  • Kogelstoten   6,79
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,02
Saana Taal
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2680 punten
  • 100 meter   14,1
  • 800 meter   2:51,2
  • Kogelstoten   9,30
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,77
Roos Loman
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2365 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   2:54,3
  • Kogelstoten   7,22
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,30
Sylvie Bettendorf
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1870 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   2:49,9
  • Kogelstoten   6,84
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,24
Robin Beijer
  • Meisjes Junior B - 3000m - 12:31,13
Nynke Ypenburg
  • Meisjes Junior B - Kogel - 6,26
Terra Primatesta
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2256 punten
  • 80 meter   12,3
  • 600 meter   2:04,5
  • Kogelstoten   7,39
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,31
Phileine Kipping
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2125 punten
  • 80 meter   11,8
  • 600 meter   1:50,3
  • Kogelstoten   6,14
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,76
Elke Bordes
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1924 punten
  • 80 meter   11,7
  • 600 meter   2:06,2
  • Kogelstoten   7,30
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,84
Nathalie Kropmans
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:27,73
Nathalie Kropmans
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,09
Robine Dunnebier
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1839 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:13,8
  • Kogelstoten   8,16
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,73
Tess Homan
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1817 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   1:57,8
  • Kogelstoten   6,24
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,51
Ymke Wubben
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1714 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:14,5
  • Kogelstoten   6,51
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,68
Emily Asmowiredjo
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,65
Roxan Schellenbach
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,78
Jolien Panhuysen
  • Meisjes Junior D - 60m - 10,15
Emily Asmowiredjo
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:12,51
Jolien Panhuysen
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:22,64
Indy Lammers
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:40,65
Ilvy Oosterhoff
  • Meisjes Junior D - Kogel - 6,41
Roxan Schellenbach
  • Meisjes Junior D - Kogel - 5,16
Jolien Panhuysen
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Paulina Wenninget
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,00
Roxan Schellenbach
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,45
Emily Asmowiredjo
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,33
Indy Lammers
  • Meisjes Junior D - Ver - 2,62
Meike Schenkels
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1746 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   4:16,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,32
  • Verspringen   3,69
Cassidy van Maaren
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1676 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:11,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,44
  • Verspringen   3,55
Livvy Lammers
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1427 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:47,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,55
  • Verspringen   3,45
Aila Derks
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1859 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:53,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,14
  • Verspringen   3,65
Roos van Drunen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1671 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:12,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,03
  • Verspringen   3,46
Wieke Joon
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1607 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:03,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,81
  • Verspringen   3,44
Romy Yasar
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1732 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:15,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,78
  • Verspringen   3,66
Jasmijn Meewisse
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1521 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:40,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,09
  • Verspringen   3,33
Evy Holleman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1304 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:22,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,36
  • Verspringen   3,02
Muireann McMahon
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1348 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:24,8
  • Vortexwerpen   19,77
  • Verspringen   3,06
Sara Blok
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1025 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:41,2
  • Vortexwerpen   12,64
  • Verspringen   2,84
Elin Wassenaar
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 815 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:51,3
  • Vortexwerpen   10,55
  • Verspringen   2,64
Neve Eldrett
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 905 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:37,0
  • Vortexwerpen   8,10
  • Verspringen   2,53
Ella Verdoodt
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 638 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:50,2
  • Vortexwerpen   6,23
  • Verspringen   2,39
Anna Bouwman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 610 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:59,8
  • Vortexwerpen   8,24
  • Verspringen   2,38
Saskia Zwaard
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2997 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:43,2
  • Kogelstoten   8,04
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,08
Dorenda Zwaard
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2414 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   2:53,7
  • Kogelstoten   6,57
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,23
Aniek Sips
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2320 punten
  • 100 meter   14,4
  • 800 meter   2:40,5
  • Kogelstoten   5,91
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,47

Hoogtepunten

Ricardo de Jong JJC Hoog
  • 1,45
  • Ricardo de Jong JJC 100m
  • 13,34
  • Saskia Zwaard Vsen 100m
  • 13,20
  • Kate Happee Vsen Hoog
  • 1,45
  • Marien Sips JJB 100m
  • 12,06
  • Saskia Zwaard Vsen Ver
  • 5,08
  • Enrique van Velzen JJB Hoog
  • 1,75
  • Saana Taal MJB Ver
  • 4,77
  • Bas Kroon Msen Hoog
  • 1,70
  • Saskia Zwaard Vsen Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Stefan Pol 12,53 2:36,18 8,47 1,60 5,40 2047


    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Stijn de Graaf DNS ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stijn de Graaf 2:36,83 ---


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Stijn de Graaf 4,89 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Enrique van Velzen 12,46 2:41,17 11,33 1,75 5,51 2389
    2 Marien Sips 12,06 2:25,52 9,03 1,35 5,32 2029
    3 Coen Pothof 13,89 2:25,47 8,29 1,45 4,29 1494
    4 Tijn Hoksbergen 13,16 DNS 7,41 1,40 4,82 1240


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kasper De Vries 14,33 -2.3 m/s---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Kasper De Vries DNS ---
    Seth Lechner DNS ---


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Seth Lechner 12:17,61 ---
    Jelmer Stuijt DNF 10:25,90


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Kasper De Vries 4,28 ---
    Seth Lechner DNS ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Ricardo de Jong 13,34 DNS 7,91 1,45 3,68 1972


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Loek Boekestijn 13,02 -2.9 m/s12,47
    2 Jarn van der Salm 13,79 -2.9 m/s---


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Coen Vastrick 12:09,67 11:00,00


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Loek Boekestijn 9,52 9,96
    2 Jarn van der Salm 9,07 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Loek Boekestijn 1,60 1,70
    2 Jarn van der Salm 1,50 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Luuk Doodeman 11,67 4:04,45 8,86 1,25 4,22 2163
    2 Thomas Bonnet 12,12 3:45,99 6,38 1,25 3,83 1976
    3 Milan van Holsteijn 12,90 3:31,92 6,44 1,15 3,58 1839
    4 Zeb van Elk 12,97 3:53,23 5,36 1,20 3,60 1683
    5 Mick Boekestijn 13,16 3:54,47 5,47 1,00 3,46 1487
    6 Luca de Kok 12,82 4:41,18 4,58 1,20 3,66 1458


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Silvester Hendriks 12,42 -1.7 m/s12,14


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Silvester Hendriks 7,35 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Silvester Hendriks 3,20 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Stijn Heitkamp 9,65 3:36,77 6,89 3,81 2011
    2 Luuk Arens 9,48 3:51,76 7,06 3,83 1971
    3 Amin Hamoumi 10,42 4:06,16 5,03 3,24 1511
    4 Robin van Holsteijn 11,02 3:57,79 6,14 2,85 1465
    5 Viggo van Holsteijn 11,38 4:00,02 6,63 2,81 1431
    6 Pepijn Leisink 11,20 4:40,51 4,59 3,06 1204
    7 Luc den Boer 9,71 DNS DNS 3,75 992
    8 Leon van Dijk 12,73 4:26,07 4,41 2,51 970
    9 Roef van Vliet 10,74 DNS 4,21 2,94 963
    10 Chrétien ...n Sambeek 10,75 DNS DNS 2,95 679


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Guus Doodeman 9,55 3:47,38 7,85 4,19 2098
    2 Andre Dias Scarano 9,68 3:54,10 6,18 3,72 1852
    3 Daan Arens 9,65 4:41,47 6,74 3,81 1710
    4 Menno van der Waal 10,26 4:23,50 6,23 3,66 1621
    5 Sietse Kruizinga 10,24 3:57,27 5,50 3,24 1610
    6 Alessandro Ledda 10,35 4:18,44 5,24 3,56 1545
    7 Floris Meewisse 10,59 4:21,33 7,04 3,11 1521
    8 Lars de Block 11,26 4:09,40 5,48 3,03 1374
    9 Daniël Bouwman 10,82 4:53,17 6,01 3,11 1315
    10 Sven Fischer 10,91 4:22,85 4,14 3,03 1268
    11 Merijn Stuijt 10,67 DNS 5,84 3,23 1142
    12 Jakob Schneiders 9,97 DNS DNS DNS 483


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Thijs Gommans 6,98 4:13,47 4,99 3,64 1695
    2 Abel Meijer 7,29 3:54,62 5,75 3,19 1677
    3 Chris Jansen 7,35 4:09,34 4,76 3,47 1587
    4 Tame Bruijn 7,35 4:17,15 4,29 3,39 1503
    5 Arian Van Geest 8,40 4:19,85 2,97 2,86 1095


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Bram van Haeften 7,38 2:17,79 25,12 3,73 1675
    2 Finn Duijnisveld 8,04 2:35,48 15,66 2,81 1104
    3 Luuk Mooldijk 8,33 2:40,55 16,36 2,73 1020
    4 Rayan Luijs 8,54 2:39,45 15,99 2,47 937
    5 Kai Heitkamp 8,80 2:37,13 14,00 2,63 913
    6 Alexander Swart DNS DNS DNS DNS 0
    6 Thijs van Dijk DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Jens Gommans 8,12 2:37,10 13,32 2,42 964
    2 Tom Verheul 8,08 3:02,03 14,06 2,49 856
    3 Stijn Verberne 8,60 2:47,91 11,20 2,35 771
    4 Jelle Mooldijk 9,20 3:11,14 11,05 2,24 548


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jessie Dirkzwager 16,51 2:20,63 5,06 1,20 3,92 1533
    2 Stephan van Geest 16,93 2:30,74 5,53 1,10 3,16 1227
    3 Menno Flapper 17,73 2:44,54 5,82 1,10 3,35 1129
    4 Laurens van Houten 18,16 2:44,91 3,83 0,95 2,83 741
    5 Paolo Claps 33,90 3:54,35 2,64 NM 1,47 56


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jessie Dirkzwager 15:18,13 ---
    Menno Flapper DNF ---
    Laurens van Houten DNF ---
    Paolo Claps DNF ---


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jasper van Meeuwen 13,86 2:47,44 9,33 1,50 4,38 1430
    2 Michel de Jong 14,07 DNS 8,13 1,40 DNS 827
    3 Morgan Le Hervet 14,72 2:59,22 6,30 1,40 3,86 714


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Paul Schneiders 14,66 -0.4 m/s---


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bryan Derks 2:38,79 2:20,00
    Fulvio Scarano DNS 2:11,00
    Vincent van Sambeek DNS ---


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Henri Havinga 10:36,41 ---
    2 Ad Straub 12:26,19 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Meewisse 8,53 ---
    2 Laurens van Vliet 8,32 ---


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Minne de Vries 3,99 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Bas Kroon 13,19 2:45,25 9,55 1,70 5,30 1996
    2 Daan Jeucken 12,49 2:35,80 8,40 1,40 4,67 1676
    3 Lars Smit 13,75 2:45,36 7,16 1,45 4,09 1162


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Samy Andary 12,50 -2.6 m/s12,00


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Albers 2:06,77 2,05
    2 Ismar Klomp 2:06,97 2:03,35
    3 Samy Andary 2:33,76 ---


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Richard Holstege DNS 10:23,50


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Samy Andary 4,87 ---


    Masters vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Linda van Berkel 15,19 3:50,54 7,15 1,35 3,76 1719
    2 Judith de ...nde-Schot 18,25 5:08,71 6,81 1,00 2,89 510
    3 Ingrid Stuijt 21,36 4:09,18 4,58 0,95 2,28 166


    Masters vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nicole Rutten 15,36 -2.3 m/s---
    2 Marion Wingelaar 16,58 -2.3 m/s---
    3 Monique de Jong 18,16 -2.3 m/s---


    Masters vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Monique de Jong DNS ---


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Alessandra...iacometti DNF ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Larissa Smit 14,11 2:50,77 6,79 1,35 4,02 2291


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Saana Taal 14,06 2:51,12 9,30 1,35 4,77 2680
    2 Roos Loman 13,73 2:54,23 7,22 1,30 4,30 2365
    3 Sylvie Bettendorf 15,12 2:49,90 6,84 1,30 3,24 1870
    4 Chimène Van Velden 14,63 2:52,59 8,27 NM 4,39 1861


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Robin Beijer 12:31,13 12:23,85


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Nynke Ypenburg 6,26 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Terra Primatesta 12,29 2:04,43 7,39 1,45 4,31 2256
    2 Phileine Kipping 11,72 1:50,23 6,14 1,20 3,76 2125
    3 Elke Bordes 11,66 2:06,14 7,30 1,05 3,84 1924
    4 Madelon Van der Kuur 12,38 2:04,90 7,49 1,10 3,85 1887
    5 Mette Bordes 12,69 2:18,76 6,67 1,20 3,67 1709
    6 Danique Scholte 12,56 2:34,59 5,74 1,25 3,92 1638
    7 Amber Schellenbach 12,26 2:15,92 6,15 1,05 3,45 1603
    8 Noah de Kok 12,62 2:41,21 5,74 1,10 3,26 1346


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nathalie Kropmans 2:27,73 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Nathalie Kropmans 8,09 7,87


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Robine Dunnebier 9,83 2:13,75 8,16 1,15 3,73 1839
    2 Tess Homan 9,80 1:57,71 6,24 1,10 3,51 1817
    3 Ymke Wubben 9,93 2:14,47 6,51 1,15 3,68 1714
    4 Stella Benca 9,68 2:04,29 6,64 NM 3,56 1483
    5 Chiara Van Sambeek 10,01 DNS 5,84 DNS DNS 672
    6 Pippa Chadwick 10,14 DNS DNS DNS DNS 357


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Emily Asmowiredjo 9,65 -2.5 m/s---
    2 Roxan Schellenbach 9,78 -0.9 m/s---
    3 Jolien Panhuysen 10,15 -0.9 m/s---
    4 Paulina Wenninget 10,47 -0.9 m/s---
    5 Ilvy Oosterhoff 10,95 -2.5 m/s---
    6 Indy Lammers 11,16 -2.5 m/s---
    Imani Emanuelson DNS 9,00


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Emily Asmowiredjo 2:12,51 ---
    2 Jolien Panhuysen 2:22,64 ---
    3 Indy Lammers 2:40,65 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Ilvy Oosterhoff 6,41 ---
    2 Roxan Schellenbach 5,16 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jolien Panhuysen 1,20 ---
    2 Paulina Wenninget 1,00 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Roxan Schellenbach 3,45 ---
    2 Emily Asmowiredjo 3,33 ---
    3 Indy Lammers 2,62 ---
    4 Ilvy Oosterhoff 2,61 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Meike Schenkels 9,34 4:16,68 5,32 3,69 1746
    2 Cassidy van Maaren 10,17 4:11,36 6,44 3,55 1676
    3 Livvy Lammers 9,96 4:47,37 4,55 3,45 1427
    4 Aoife McMahon 10,89 4:06,83 3,83 3,03 1315
    5 Fay Vogelaar 10,93 4:47,88 4,51 2,97 1189
    6 Nora Wassenaar 11,34 4:39,03 4,28 3,11 1179


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Aila Derks 9,56 3:53,39 6,14 3,65 1859
    2 Roos van Drunen 9,88 4:12,84 6,03 3,46 1671
    3 Wieke Joon 10,48 4:03,31 5,81 3,44 1607
    4 Mette Quist 10,69 4:12,91 4,73 3,24 1424


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Romy Yasar 7,03 4:15,56 5,78 3,66 1732
    2 Jasmijn Meewisse 7,36 4:40,24 6,09 3,33 1521
    3 Evy Holleman 7,50 4:22,63 3,36 3,02 1304
    4 Tara Vakili ghahani 7,96 4:30,34 3,70 2,67 1148


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Muireann McMahon 7,72 2:24,71 19,77 3,06 1348
    2 Sara Blok 8,03 2:41,18 12,64 2,84 1025
    3 Elin Wassenaar 8,48 2:51,23 10,55 2,64 815


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Neve Eldrett 8,00 2:36,99 8,10 2,53 905
    2 Ella Verdoodt 8,74 2:50,11 6,23 2,39 638
    3 Anna Bouwman 8,91 2:59,78 8,24 2,38 610
    4 Linde Meewisse 8,90 3:08,42 6,81 2,30 522
    5 Milou Konter 9,46 3:34,97 3,62 2,25 317
    6 Destiney v...uivenbode DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Saskia Zwaard 13,20 2:43,16 8,04 1,45 5,08 2997
    2 Dorenda Zwaard 13,43 2:53,67 6,57 1,35 4,23 2414
    3 Aniek Sips 14,37 2:40,50 5,91 1,30 4,47 2320
    4 Kate Happee 15,49 2:47,74 7,71 1,45 3,84 2270
    5 Céline Smit DNS DNS DNS DNS DNS 0