Vereniging 'Duitsland' op 'U16 Athletics Interland Netherlands vs Nordrhein-Westfalen'

Prijzen

Rodi Amin Issa
  • Boys - 100m - 11,53
Yannick Smajlovic
  • Boys - 300m - 38,54
Nils Hartleif
  • Boys - 300m - 38,69
Noah Braida
  • Boys - 100mH - 13,39
Mark Petruschka
  • Boys - 100mH - 13,74
Ben Lingmann
  • Boys - 300mH - 41,37
Moritz Sand
  • Boys - 300mH - 41,66
Tom Clemens
  • Boys - 1500m SC - 4:37,58
Maximilian Soicke
  • Boys - Speer - 50,67
Joannis Ioannidis
  • Boys - Discus - 48,22
Laurenz Gormanns
  • Boys - Discus - 46,54
Joel Wireko
  • Boys - Kogel - 15,10
Luca Edy Breidenbach
  • Boys - Kogel - 14,41
Elias Connor Dickel
  • Boys - Hoog - 1,90
Louis Robertz
  • Boys - Hoog - 1,90
Benny Madu
  • Boys - Hoog - 1,85
Leonard Horstmann
  • Boys - HSS - 11,95
Hendrik Hohmann
  • Boys - Polshoog - 4,00
Lorenz Anton Raschke
  • Boys - Polshoog - 3,80
Jan Wiese
  • Boys - Ver - 6,45
Noah Braida
  • Boys - Ver - 6,38
Felina-Malin Fiener
  • Girls - 80m - 10,35
Anna Lena Schüller
  • Girls - 300m - 43,30
Theresa Brosthaus
  • Girls - 800m - 2:21,83
Larissa Thiele
  • Girls - 1500m - 5:22,01
Leni Otte
  • Girls - 80mH - 11,87
Olivia Riedel
  • Girls - 80mH - 12,18
Tessy Bruku
  • Girls - 300mH - 50,36
Finja Berenbrinker
  • Girls - 1500m SC - 5:23,15
Ida Lefering
  • Girls - 1500m SC - 5:25,68
Marie-Sophie Macke
  • Girls - Discus - 37,48
Aaliyah-Laetitia Mbenda
  • Girls - Kogel - 13,81
Helena Kopp
  • Girls - Kogel - 13,22
Nele Frisch
  • Girls - Kogelsl - 59,41
Maria Tsiante
  • Girls - Kogelsl - 43,16
Julia Küppers
  • Girls - Hoog - 1,76
Edda Koch
  • Girls - HSS - 10,84
Maja Huesmann
  • Girls - HSS - 10,80
Jolie Alyssa Bomert
  • Girls - HSS - 10,69
Marla Matthiesen
  • Girls - Polshoog - 3,15
Sophie Fluthgraf
  • Girls - Ver - 5,63
Samira Attermeyer
  • Girls - Ver - 5,40

Hoogtepunten

Jan Wiese JJC Ver
  • 6,45
  • Edda Koch MJC HSS
  • 10,84
  • Hendrik Hohmann JJC Polshoog
  • 4,00
  • Finja Berenbrinker MJC 1500m SC
  • 5:23,15
  • Elias Connor Dickel JJC Hoog
  • 1,90
  • Julia Küppers MJC Hoog
  • 1,76
  • Rodi Amin Issa JJC 100m
  • 11,53
  • Noah Braida JJC 100mH
  • 13,39
  • Leni Otte MJC 80mH
  • 11,87
  • Marla Matthiesen MJC Polshoog
  • 3,15
  •  

    Boys - 100 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Rodi Amin Issa Team NRW (Boys) 11,53 -0.4 m/s11,45
    4 Mark Petruschka Team NRW (Boys) 11,67 -0.4 m/s11,39
    5 Leif Deinet Team NRW (Boys) 11,80 -0.4 m/s11,45


    Boys - 300 meter

    # Naam Team ResOBP
    2 Yannick Smajlovic Team NRW (Boys) 38,54 37,09
    3 Nils Hartleif Team NRW (Boys) 38,69 37,79


    Boys - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    4 Leonel Nhanombe Team NRW (Boys) 2:04,50 2:03,93
    5 Jenning Färber Team NRW (Boys) 2:06,14 2:06,39
    6 Ben Sonnenschein Team NRW (Boys) 2:09,31 2:03,64


    Boys - 1500 meter

    # Naam Team ResOBP
    4 Eliah Rieck Team NRW (Boys) 4:18,58 ---
    5 Fabio Heitböhmer Team NRW (Boys) 4:24,19 ---
    7 Tim Mertens Team NRW (Boys) 4:36,72 ---


    Boys - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBP
    1 Noah Braida Team NRW (Boys) 13,39 +0.2 m/s---
    3 Mark Petruschka Team NRW (Boys) 13,74 +0.2 m/s---
    6 Levi Sacher Team NRW (Boys) 14,08 +0.2 m/s---


    Boys - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBP
    2 Ben Lingmann Team NRW (Boys) 41,37 39,84
    3 Moritz Sand Team NRW (Boys) 41,66 40,28


    Boys - 1500 meter steeple

    # Naam Team ResOBP
    1 Tom Clemens Team NRW (Boys) 4:37,58 ---
    4 Paul Gröver Team NRW (Boys) 5:03,04 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team NRW (Boys) (4x100m) - JJC 4 43,60 6
    2 Team NL (Boys) (4x100m) - JJC 4 44,35 5
    3 Team NRW (Boys) 2 (4x100m) - JJC 4 45,08 4
    4 Team NL (Boys) 2 (4x100m) - JJC 4 45,95 3
    5 Team Oost (Boys) (4x100m) - JJC 4 48,84 2


    Boys - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Maximilian Soicke Team NRW (Boys) 50,67 42,15 39,78 37,45 47,26 42,21 50,67 50,50
    4 Nino Zirkel Team NRW (Boys) 47,87 40,41 43,22 42,57 40,97 39,71 47,87 49,00
    5 Sven Hültenschmidt Team NRW (Boys) X 29,11 37,43 31,18 34,40 33,58 37,43 47,38


    Boys - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Joannis Ioannidis Team NRW (Boys) 48,22 X X X 44,40 X 48,22 50,82
    3 Laurenz Gormanns Team NRW (Boys) 44,64 46,54 41,26 44,76 X X 46,54 46,52
    6 Joel Wireko Team NRW (Boys) X 41,34 X X X X 41,34 50,14


    Boys - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Joel Wireko Team NRW (Boys) 13,40 X 14,64 13,91 15,10 X 15,10 15,88
    3 Luca Edy ...eidenbach Team NRW (Boys) 14,41 X 13,65 13,57 13,17 X 14,41 14,47
    5 Maximilian Soicke Team NRW (Boys) 13,37 14,05 13,78 13,55 13,77 14,03 14,05 14,03


    Boys - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Benedikt Schweizer Team NRW (Boys) 41,61 X X X X X 41,61 34,82
    6 Joshua Schlieper Team NRW (Boys) X X 23,41 26,04 25,85 31,97 31,97 33,22
    7 Luca Brückner Team NRW (Boys) X X X X X 23,80 23,80 27,45


    Boys - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Elias Connor Dickel Team NRW (Boys) 1,90 1,79
    2 Louis Robertz Team NRW (Boys) 1,90 1,89
    3 Benny Madu Team NRW (Boys) 1,85 1,90


    Boys - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Leonard Horstmann Team NRW (Boys) X 11,95 11,95 11,53 X X 11,95 -1.4 m/s11,81
    4 Jan Klode Team NRW (Boys) 11,30 11,38 X 11,05 11,02 X 11,38 -0.5 m/s11,27


    Boys - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Hendrik Hohmann Team NRW (Boys) 4,00 4,10
    3 Lorenz Ant... Raschke Team NRW (Boys) 3,80 4,00
    4 Jonas Chri...her Frey Team NRW (Boys) 3,70 4,20


    Boys - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Jan Wiese Team NRW (Boys) 6,13 6,45 6,19 6,17 - 6,11 6,45 +0.1 m/s6,93
    2 Noah Braida Team NRW (Boys) 6,14 6,23 6,38 X 5,91 6,02 6,38 +0.2 m/s6,34
    6 Yannick Smajlovic Team NRW (Boys) 5,58 - - - - - 5,58 -0.4 m/s6,41


    Girls - 80 meter

    # Naam Team Res OBP
    3 Felina-Malin Fiener Team NRW (Girls) 10,35 +0.1 m/s---
    4 Luisa Manegold Team NRW (Girls) 10,36 +0.1 m/s---
    5 Ida Schwering Team NRW (Girls) 10,42 +0.1 m/s---


    Girls - 300 meter

    # Naam Team ResOBP
    3 Anna Lena Schüller Team NRW (Girls) 43,30 41,57
    Angela Amuah Team NRW (Girls) DQ 42,75


    Girls - 800 meter

    # Naam Team ResOBP
    2 Theresa Brosthaus Team NRW (Girls) 2:21,83 2:17,46
    4 Pia Schlattmann Team NRW (Girls) 2:22,55 2:15,41


    Girls - 1500 meter

    # Naam Team ResOBP
    3 Larissa Thiele Team NRW (Girls) 5:22,01 ---
    4 Hannah Odendahl Team NRW (Girls) 5:26,23 ---


    Girls - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBP
    1 Leni Otte Team NRW (Girls) 11,87 -0.4 m/s11,48
    3 Olivia Riedel Team NRW (Girls) 12,18 -0.4 m/s11,79
    6 Sophie Schulz Team NRW (Girls) 12,49 -0.4 m/s11,92


    Girls - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBP
    3 Tessy Bruku Team NRW (Girls) 50,36 49,61
    6 Franziska Ziegler Team NRW (Girls) 51,47 48,99


    Girls - 1500 meter steeple

    # Naam Team ResOBP
    1 Finja Berenbrinker Team NRW (Girls) 5:23,15 ---
    2 Ida Lefering Team NRW (Girls) 5:25,68 ---
    Nele Sietmann Team NRW (Girls) DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team NRW (Girls) (4x80m) - MJC 4 38,29 6
    2 Team NL (Girls) (4x80m) - MJC 4 38,82 5
    3 Team NRW (Girls) 2 (4x80m) - MJC 4 39,54 4
    4 Team NL (Girls) 2 (4x80m) - MJC 4 39,85 3
    5 Team Oost (Girls) (4x80m) - MJC 4 41,43 2
    6 Team Oost (Girls) 2 (4x80m) - MJC 4 44,07 1


    Girls - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Nele Dieker Team NRW (Girls) 33,46 34,43 36,22 36,86 34,19 36,01 36,86 42,08
    5 Pia Meßing Team NRW (Girls) 31,70 35,13 33,89 35,12 30,22 32,29 35,13 35,78
    7 Ronja van der Heiden Team NRW (Girls) 30,22 28,05 30,31 24,83 27,38 33,00 33,00 36,32


    Girls - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Marie-Sophie Macke Team NRW (Girls) 36,50 37,48 37,00 34,79 35,97 X 37,48 37,60
    5 Aaliyah-La...a Mbenda Team NRW (Girls) 29,59 X 27,37 33,09 33,06 29,23 33,09 36,56
    7 Jana Meier Team NRW (Girls) 28,22 27,91 25,29 25,75 28,26 28,42 28,42 30,06


    Girls - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Aaliyah-La...a Mbenda Team NRW (Girls) X X 13,81 13,17 13,64 X 13,81 14,53
    3 Helena Kopp Team NRW (Girls) 12,59 11,39 11,19 11,81 13,22 13,00 13,22 13,26
    6 Jana Meier Team NRW (Girls) 10,90 11,60 10,26 9,36 X X 11,60 12,47


    Girls - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Nele Frisch Team NRW (Girls) 59,41 X X 58,05 X X 59,41 61,61
    3 Maria Tsiante Team NRW (Girls) 42,20 X 41,47 40,80 41,84 43,16 43,16 43,70
    5 Alexandra Spieker Team NRW (Girls) 37,44 X 35,81 40,10 37,17 39,39 40,10 39,03


    Girls - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Julia Küppers Team NRW (Girls) 1,76 1,71
    4 Sophie Schulz Team NRW (Girls) 1,60 1,64
    5 Annika Sc... Kalthoff Team NRW (Girls) 1,55 1,66


    Girls - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Edda Koch Team NRW (Girls) 10,63 10,84 10,82 10,51 X 10,75 10,84 -0.1 m/s11,31
    2 Maja Huesmann Team NRW (Girls) 10,80 10,69 10,58 10,12 10,56 10,65 10,80 -0.7 m/s10,73
    3 Jolie Alyssa Bomert Team NRW (Girls) 10,64 10,39 X 10,17 10,50 10,69 10,69 -1.6 m/s11,00


    Girls - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Marla Matthiesen Team NRW (Girls) 3,15 3,20
    4 Mirja Gutzeit Team NRW (Girls) 3,00 3,20
    Greta Heine Team NRW (Girls) NM 3,20


    Girls - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Sophie Fluthgraf Team NRW (Girls) 5,63 X X 5,09 5,34 4,63 5,63 -1.5 m/s5,59
    3 Samira Attermeyer Team NRW (Girls) X 5,40 5,16 5,31 5,39 X 5,40 +0.9 m/s5,59
    4 Nike Möllers Team NRW (Girls) X 4,98 4,98 4,98 5,29 4,89 5,29 +0.3 m/s5,43