Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Finale Stedenwedstrijd Pupillen regio 18/19'

Prijzen

Rens Klinkhamer
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 105 punten
  • 60 meter   10,1
  • Vortexwerpen   30,39
  • Hoogspringen   1,15
Max Cabrera Polanco
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 102 punten
  • 60 meter   9,7
  • Vortexwerpen   25,10
  • Hoogspringen   1,20
Tim Moes
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 100 punten
  • 60 meter   10,1
  • Vortexwerpen   25,45
  • Hoogspringen   1,15
Florens van Reen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 93 punten
  • 40 meter horden   7,4
  • Kogelstoten   6,78
  • Verspringen   3,53
Stef Klinkhamer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 68 punten
  • 40 meter horden   8,0
  • Medicienbalstoten   5,89
  • Hurkhoogspringen   1,00
Moos Koster
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 68 punten
  • 40 meter horden   7,9
  • Medicienbalstoten   5,66
  • Hurkhoogspringen   1,00
Hugo van Thiel
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 32 punten
  • 40 meter horden   9,5
  • Medicienbalstoten   4,20
  • Hurkhoogspringen   0,75
Olivier Baak
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 30 punten
  • 40 meter horden   9,5
  • Medicienbalstoten   3,35
  • Hurkhoogspringen   0,75
Jelger Vaartjes
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 28 punten
  • 40 meter horden   10,0
  • Medicienbalstoten   3,53
  • Hurkhoogspringen   0,75
Imme Velthuis
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 96 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   7,37
  • Verspringen   3,83
Carlijn Overeem
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 109 punten
  • 40 meter horden   7,7
  • Vortexwerpen   24,40
  • Hoogspringen   1,10
Elin Steenbergen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 105 punten
  • 40 meter horden   7,5
  • Vortexwerpen   16,90
  • Hoogspringen   1,05
Linn Hagen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 39 punten
  • 40 meter horden   8,3
  • Vortexwerpen   15,83
  • Verspringen   2,86
Noortje de Haas
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 33 punten
  • 40 meter horden   8,5
  • Vortexwerpen   12,33
  • Verspringen   2,73
Maud Lamfers
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 24 punten
  • 40 meter horden   8,3
  • Vortexwerpen   9,06
  • Verspringen   2,80
Lize van den Heuvel
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 21 punten
  • 40 meter horden   8,6
  • Vortexwerpen   7,86
  • Verspringen   2,74
Emma de Wit
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 17 punten
  • 40 meter horden   10,3
  • Vortexwerpen   6,96
  • Verspringen   2,55

Hoogtepunten

Max Cabrera Polanco JPA1 Hoog
  • 1,20
  • Rens Klinkhamer JPA1 Vortex
  • 30,39
  • Daniël Bruggink JPA1 Hoog
  • 1,15
  • Elin Steenbergen MPB 40mH
  • 7,50
  • Carlijn Overeem MPB Vortex
  • 24,40
  • Rosalie Veldhuis MPB Vortex
  • 18,87
  • Carlijn Overeem MPB Hoog
  • 1,10
  • Carlijn Overeem MPB 40mH
  • 7,63
  • Jesper Roobeek JPA1 60m
  • 9,43
  • Stach Schakelaar JPA1 Vortex
  • 30,17
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60mVortexHoogPunten totaalTeam punten
    1 Rens Klinkhamer 10,10 30,39 1,15 105
    2 Max Cabrera Polanco 9,70 25,10 1,20 102
    3 Tim Moes 10,01 25,45 1,15 100
    4 Jesper Roobeek 9,43 25,10 1,10 98
    6 Siemen Ja...er Sligte 10,39 26,35 1,15 93
    7 Senn Kloosterman 10,27 27,60 1,10 91
    7 Matthijs Rutting 10,65 28,60 1,15 91
    13 Daniël Bruggink 10,58 21,85 1,15 78
    14 Stach Schakelaar 10,38 30,17 0,95 76
    17 Hidde Wassink 10,46 22,56 1,05 69
    18 Orville Nelissen 11,14 17,97 1,15 67
    20 Wilco Holtkamp 10,77 19,82 1,05 60
    21 Niek van Lohuizen 10,33 14,10 1,05 59
    23 Julian Blom 11,06 12,00 1,05 48
    24 Niels Tulk 10,64 17,27 0,95 47
    29 Hugo Witteveen 10,53 14,48 0,85 42
    31 Bart Mansier 11,41 14,46 0,85 31


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    4 Bob Duller 9,90 8,05 3,60 90
    6 Che ten Donkelaar 9,97 6,94 3,79 87
    8 Thom van der Kolk 10,33 8,22 3,36 75
    9 Benthe de Vries 10,00 5,53 3,55 68
    10 Sybe Lub 10,46 7,99 3,33 67
    17 Niels van Gerrevink 10,54 6,33 3,19 55
    20 Janniek Schurink 10,84 6,26 3,22 50
    22 Manu Coppen 10,66 5,32 3,04 39
    23 Daan Hoogendoorn 11,45 6,48 2,94 38
    28 Alec Pantus 11,41 5,31 3,00 30
    31 Jasper Burghout DNS DNS DNS 0
    31 Jitse Jousma DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mHKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Florens van Reen 7,31 6,78 3,53 93
    5 Vigo Oosterhoff 8,03 5,80 3,16 72
    9 Pim Krottje 8,02 5,40 2,86 62
    11 Riemer Vaartjes 7,84 4,48 3,14 60
    12 Micha Coppen 7,57 4,50 2,88 59
    16 Serge Baak 7,94 4,55 2,94 54
    17 Nick Libregts 8,01 5,39 2,57 52
    18 Marijn Stouten 8,59 4,63 2,70 41
    19 Kay Evers 8,04 3,87 2,78 40
    20 Hidde Masselink 8,13 4,43 2,72 39
    23 Borre Oostenenk DNS 4,85 2,67 30
    28 Jasper Mansier 9,28 3,75 2,21 16


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Stef Klinkhamer 7,99 5,89 1,00 68
    1 Moos Koster 7,87 5,66 1,00 68
    5 Stian de Boer 8,27 5,16 0,75 50
    7 Jisse Masselink 8,09 3,60 0,85 49
    8 Siem Hendriks 8,27 4,16 0,80 48
    10 Sid Biermann 8,56 5,05 0,80 47
    10 Duncan Jurriens 8,57 5,15 0,80 47
    12 Alek Verhagen 8,78 4,23 0,85 46
    17 Mats Roobeek 10,30 4,06 0,70 24
    18 Jort Maurice 9,21 3,68 0,70 23
    20 Sami Jonges 9,67 3,19 0,70 17
    21 Boudewijn van Buuren DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam Team 40mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Hugo van Thiel 9,48 4,20 0,75 32
    2 Olivier Baak 9,47 3,35 0,75 30
    3 Jelger Vaartjes 9,96 3,53 0,75 28
    5 Vigo Kloosterman 10,46 2,93 0,60 19
    7 Tobias Peet 12,46 2,92 0,65 14
    9 Willem Heiner 10,91 2,09 0,55 12
    10 Quinn Jonges 11,26 2,51 0,55 11


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60mVortexVerPunten totaalTeam punten
    4 Bodine Jansen 10,94 20,69 3,23 73
    5 Lisa Schouten 10,70 16,04 3,41 72
    7 Ella Woudenberg 11,11 19,40 3,08 63
    8 Mila Schouten 10,75 15,76 3,11 61
    12 Bente Tijhaar 11,21 15,90 2,83 48
    12 Yasmijn Timmerman 11,45 14,75 3,16 48
    14 Velia de Boer 11,25 15,65 3,05 47
    16 Lisanne van Hierden 11,58 17,34 2,78 44
    16 Yfke Maurice 11,20 12,80 3,05 44
    18 Lune Smeur 11,52 13,36 2,87 35
    19 Sija Hendriks 11,50 15,09 2,36 31
    25 Lisanne Bod DNS DNS DNS 0
    25 Tara van den Enk DNS DNS DNS 0
    25 Lindsey van Zuuk DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    2 Imme Velthuis 9,57 7,37 3,83 96
    13 Noémi Knaap 10,17 5,05 3,52 58
    13 Isabel Veldhuis 10,62 6,13 3,33 58
    17 Femke Takkenberg 10,50 5,75 3,08 54
    19 Sofia ten Have 10,64 5,64 3,27 49
    19 Luna Hinsch 11,01 7,90 2,92 49
    22 Amber Masselink 10,98 6,44 3,02 48
    23 Ruby-Lynn Dolman 10,70 5,51 3,14 46
    25 Mare Meijnen 10,32 4,84 3,38 43
    28 Stella van den Enk 11,03 5,01 3,03 28
    32 Mayline Bloemendal 11,19 5,05 2,61 19
    33 Evie van Doorn 12,14 4,85 2,59 13
    34 Isaiah Tahalea DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mHVortexHoogPunten totaalTeam punten
    1 Carlijn Overeem 7,63 24,40 1,10 109
    2 Elin Steenbergen 7,50 16,90 1,05 105
    4 Rosalie Veldhuis 8,03 18,87 1,00 96
    5 Sandra Onrust 8,34 17,95 1,00 93
    10 Manon Prins 7,80 12,86 0,90 79
    11 Nikki Brouwer 8,64 16,02 0,95 77
    13 Emma Cabr...a Polanco 8,92 12,06 1,00 71
    18 Amber ter Haar 8,82 12,57 0,90 61
    26 Cira Hinsch 8,99 11,30 0,85 48
    27 Frederique Burghout 9,52 12,43 0,85 47
    31 Lies Heiner 9,31 11,20 0,80 31
    36 Pip Regelink DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mHVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Linn Hagen 8,28 15,83 2,86 39
    3 Noortje de Haas 8,45 12,33 2,73 33
    6 Margje Wolters 8,33 9,79 2,68 28
    10 Simone Rijpma 8,94 6,15 2,51 17
    11 Aafke Lub 9,18 10,17 2,37 15


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam Team 40mHVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Maud Lamfers 8,23 9,06 2,80 24
    2 Lize van den Heuvel 8,54 7,86 2,74 21
    3 Emma de Wit 10,30 6,96 2,55 17
    4 Aimée Smeur 9,85 5,82 2,12 14
    5 Suzan van den Belt 10,83 6,65 2,32 13
    7 Lotte Mansier 11,72 4,35 1,96 6


    Er bestaan nog geen estafette teams.