Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Indoor Assendelft jun. CD + Sprint- en/of Horden tweekampen jun. AB en senioren'

Prijzen

Laurens Lucassen
  • Jongens Junior B - 60m_f - 7,90
Senne Gisius
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Youri van der Linden
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Thimo Gisius
  • Jongens Junior D - Ver - 4,48
Yaran Wienneke
  • Senioren mannen - 60m - 7,31
Yaran Wienneke
  • Senioren mannen - 60m_f - 7,32
Xanthe Buruma
  • Meisjes Junior A - 60m_f - 9,18
Justine Fleming
  • Senioren vrouwen - 60m - 8,25
Luca Bos
  • Senioren vrouwen - 60m - 8,43
Justine Fleming
  • Senioren vrouwen - 60m_f - 8,25
Luca Bos
  • Senioren vrouwen - 60m_f - 8,45

Hoogtepunten

Julia Velt MJD 60mH
  • 11,25
  • Ivanka Majoor MJD Hoog
  • 1,25
  • Ivanka Majoor MJD Ver
  • 3,83
  • Youri van der Linden JJD Ver
  • 4,26
  • Youri van der Linden JJD 60mH
  • 10,94
  • Thimo Gisius JJD Ver
  • 4,48
  • Nout van der Schoot JJD Ver
  • 4,14
  • Carmen Van Soest MJD 60m
  • 10,26
  • Nout van der Schoot JJD 60mH
  • 11,14
  • Ivanka Majoor MJD 60m
  • 9,04
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Laurens Lucassen 7,89q 7,80
    9 Duncan Fleming 8,64q 14,19*
    10 Michael Fleming 9,11q 15,00*
    Giacomo Iannuzzi DNS ---*


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Laurens Lucassen 7,90 7,89
    6 Duncan Fleming 8,77 8,64
    7 Michael Fleming 9,07 9,11


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Florian Vriezen 8,49 8,50
    20 Senne Gisius 8,71 8,71
    23 Robbe Noordanus 8,81 9,09
    24 James Panacheril 8,83 8,72
    27 Kaj van Raalte 9,10 8,20
    33 Sam Petiet 10,34 10,51
    Ben Roest DNS 9,30


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    7 Florian Vriezen 9,65 9,44
    20 Senne Gisius 12,40 9,83
    Ben Roest DNS 11,17
    James Panacheril DNS 11,65


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Senne Gisius 1,60 1,55
    8 Ben Roest 1,35 1,27
    Florian Vriezen DNS 1,60


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam ResOBP
    7 Florian Vriezen 4,91 5,17
    9 Senne Gisius 4,72 ---
    14 Kaj van Raalte 4,35 4,50
    17 Robbe Noordanus 4,10 ---
    26 Sam Petiet 3,18 ---
    Ben Roest DNS ---
    James Panacheril DNS ---


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Youri van der Linden 8,88 8,85
    12 Thimo Gisius 8,98 9,05
    16 Boris van Zwam 9,07 9,22
    20 Nout van der Schoot 9,26 9,37
    22 Niels Bitter 9,38 9,19
    Boudewijn ... den Haak DNS 9,48


    Jongens Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Youri van der Linden 10,94 ---
    7 Nout van der Schoot 11,14 ---
    8 Boris van Zwam 11,15 12,01
    9 Thimo Gisius 11,24 ---
    20 Niels Bitter 11,84 ---
    Boudewijn ... den Haak DNS ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Youri van der Linden 1,45 1,46
    7 Thimo Gisius 1,35 1,35
    8 Nout van der Schoot 1,30 1,30
    Boudewijn ... den Haak DNS 1,25


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam ResOBP
    2 Thimo Gisius 4,48 ---
    5 Youri van der Linden 4,26 ---
    10 Nout van der Schoot 4,14 ---
    14 Niels Bitter 4,10 ---
    20 Boris van Zwam 3,95 4,18
    Boudewijn ... den Haak DNS ---


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Yaran Wienneke 7,31q 7,33
    5 Boris Schram 7,72q 7,70
    8 Olaf van de Pavert 7,90q 8,07


    Senioren mannen - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Yaran Wienneke 7,32 7,31
    6 Boris Schram 7,74 7,72
    8 Olaf van de Pavert 7,86 7,90


    Meisjes Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Xanthe Buruma 9,14q 9,14


    Meisjes Junior A - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Xanthe Buruma 9,18 9,14


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Wicky Hulselmans 8,79q 8,95


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Wicky Hulselmans 8,97 8,79


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Ivanka Majoor 9,04 9,05
    40 Carmen Van Soest 10,26 9,60


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    9 Julia Velt 11,25 11,47


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    15 Ivanka Majoor 1,25 1,30
    24 Carmen Van Soest 1,20 1,25


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam ResOBP
    6 Ivanka Majoor 3,83 ---
    25 Carmen Van Soest 2,99 4,07


    Senioren vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Justine Fleming 8,25q 12,82*
    3 Luca Bos 8,43q ---*
    4 Dieuwertje Kok 8,81q 8,69
    5 Linde Buruma 8,87q 8,54
    6 Fay Blank 9,00q 8,96


    Senioren vrouwen - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Justine Fleming 8,25 8,25
    3 Luca Bos 8,45 8,43
    4 Linde Buruma 8,94 8,87
    5 Fay Blank 9,01 9,00
    Dieuwertje Kok DQ 8,81