Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2019]'

Prijzen

Marco van Etten
  • Senioren mannen - 5000m - 15:08,97
Isaya Klein Ikkink
  • Senioren mannen - 110mH - 15,33
Koen van der Meijden
  • Senioren mannen - 400mH - 57,45
Bastiaan van Graafeiland
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:25,04

Hoogtepunten

Koen van der Meijden Msen 400mH
  • 57,45
  • Hugo van den Haak Msen 800m
  • 1:58,45
  • Bastiaan van Graafeiland Msen 3000m SC
  • 10:25,04
  • Marco van Etten Msen 5000m
  • 15:08,97
  • Isaya Klein Ikkink Msen 110mH
  • 15,33
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam ...ek Mannen 11,17 +1.1 m/s10,86 9
    9 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 11,38 +1.5 m/s11,32 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam ...ek Mannen 22,44 +0.5 m/s21,99 8
    16 Giorganny Gaarie Rotterdam ...ek Mannen 23,99 -1.7 m/s23,18 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen 51,23 50,12 7


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Hugo van den Haak Rotterdam ...ek Mannen 1:58,45 1:54,57 9


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Marco van Etten Rotterdam ...ek Mannen 15:08,97 14:52,20 11


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen 15,33 -0.1 m/s16,25 10


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Koen van der Meijden Rotterdam ...ek Mannen 57,45 56,35 10


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam ...ek Mannen 10:25,04 10:26,56 10


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (Zweedse) AV Haarlem - Msen 4 1:56,93 12
    2 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:01,03 11
    3 ARV Ilion Mannen (Zweedse) ARV Ilion - Msen 4 2:01,12 10
    3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:01,12 10
    5 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - Msen 4 2:01,26 8
    6 KAV Holland Mannen (Zweedse) KAV Holland - Msen 4 2:03,09 7
    7 Altis Mannen (Zweedse) Altis - Msen 4 2:03,89 6
    8 AV Athlos Mannen (Zweedse) AV Athlos - Msen 4 2:04,64 5
    9 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:05,99 4
    10 AAV `36 Mannen (Zweedse) AAV `36 - Msen 4 2:07,47 3
    11 GAC Hilversum Mannen (Zweedse) GAC Hilversum - Msen 4 DQ 0
    11 AC TION Mannen (Zweedse) AC TION - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Marc Suvaal Rotterdam ...ek Mannen 23,79 X 27,84 X 27,84 --- 2


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen 10,87 X 10,00 10,83 10,87 --- 4
    Marc Suvaal Rotterdam ...ek Mannen - - - - DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Marco de Keijzer Rotterdam ...ek Mannen 1,75 --- 3


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Remon Berrevoets Rotterdam ...ek Mannen 4,30 --- 9


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen 6,00 6,03 6,29 6,16 6,29 -0.7 m/s--- 3